Виправте помилку Microsoft Teams, яка постійно повідомляє, що мене немає, але я не помиляюся

Categories:

Мене дуже дратує, коли Microsoft Teams постійно каже, що мене немає, але мене немає. Через цю помилку ваші колеги не будуть знати, коли ви не на роботі, а натомість доступні або працюєте. У сьогоднішній статті ми обговоримо, як зупинити показ Microsoft Teams. Залишайтеся з нами до кінця, щоб мати чітке уявлення про вирішення цієї проблеми зі статусом Teams.

Як виправити помилку, коли Microsoft Teams постійно каже, що мене немає, але я не помиляюся

Якщо ваш комп’ютер переходить у сплячий режим або режим очікування, Microsoft Teams автоматично оновлює ваш статус на «Відсутній». Подібні речі відбуваються, коли ви блокуєте комп’ютер. Ці сигнали сприймаються програмою як доказ того, що ви недоступні, і в результаті ваш статус оновлюється. Ось кілька рішень для Статус команд проблема застрягла на відстані.

Спосіб 1: оновіть Microsoft Teams

Перш за все, ви повинні переконатися, що Teams актуальна, щоб уникнути будь-яких помилок, спричинених застарілою версією Teams. Ви можете іноді вручну перевіряти наявність оновлень, навіть якщо інструмент шукає їх автоматично. Дотримуйтеся вказівок, щоб усунути помилку Microsoft Teams, яка постійно повідомляє, що мене немає, але я не помиляюся:

1. Натисніть на три крапки біля значка профілю.

2. Потім виберіть Перевірити наявність оновлень.

Примітка. Ви побачите повідомлення Ми перевіримо та встановимо будь-які оновлення, поки ви продовжуєте працювати у верхній частині екрана.

Перевірте, чи вирішено вашу помилку Microsoft Teams, продовжуйте змінювати мій статус на “відсутній”, якщо ні, перейдіть до наступного методу.

Спосіб 2: Зміна статусу вручну

Це одна з найважливіших речей, які вам потрібні, щоб переконатися, що ви правильно встановили свій статус у Teams. Є шість статусів, і ви можете вибрати з них, щоб встановити свій статус. Нижче наведено ці статуси:

 • в наявності
 • Зайнятий
 • Не турбувати
 • Незабаром повертайся
 • З’явитися геть
 • З’являтися офлайн
  Покращуйте свій процес найму за допомогою карти талантів [5 Templates]

Ви повинні встановити свій статус на доступний. Ось як ви можете встановити свій статус Microsoft Teams як доступний.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Microsoft Teams, потім натисніть «Відкрити».

2. Введіть своє ім’я користувача та пароль для доступу до свого облікового запису.

3. Виберіть піктограму свого профілю.

4. Тепер клацніть свій поточний статус під вашим іменем і виберіть «Доступний».

Спосіб 3. Уникайте переходу системи в режим сну

Щоб виправити, Teams постійно каже, що мене немає, але я не помиляюся, вам потрібно запобігти переходу системи в сплячий режим, ви повинні переглянути налаштування живлення. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Установіть для параметра «Перегляд» значення «Великі значки», а потім виберіть «Електроживлення».

3. Клацніть Змінити налаштування плану біля пункту Збалансований (рекомендовано).

4. Потім відкрийте «Перевести комп’ютер у режим сну» та виберіть «Ніколи» зі спадних меню.

5. Натисніть Зберегти зміни.

Спосіб 4: Використовуйте повідомлення про стан

Встановлення повідомлення про статус «Доступний» або «Зв’яжіться зі мною», «Я доступний» — один із простих способів усунути помилку Microsoft Teams постійно змінюють мій статус на «відсутній». Однак ви повинні використовувати це лише як тимчасове рішення, оскільки воно не підтримуватиме статус вашої команди Microsoft зеленим, коли ваш комп’ютер або інший пристрій переходить у режим очікування чи сну.

1. Використовуйте своє ім’я користувача та пароль, щоб увійти у свій обліковий запис Teams.

2. Виберіть свій профіль, натиснувши піктограму у верхньому правому куті екрана.

3. Потім виберіть Установити повідомлення про статус.

4. Введіть свій статус у полі повідомлення та встановіть прапорець праворуч від Показувати, коли люди надсилають мені повідомлення, щоб люди, які надсилають вам повідомлення в Teams, бачили ваш статус.

5. Після цього натисніть «Готово», щоб зберегти зміни.

  Як приховати папки Gmail від поштового клієнта на комп’ютері

Спосіб 5: Використовуйте інструменти сторонніх розробників

Оскільки платформа використовується у фоновому режимі або коли ваш ПК переходить у сплячий режим, статус вашого статусу Microsoft Teams застряг. Щоб зупинити перехід комп’ютера в сплячий режим, можна скористатися програмним забезпеченням і інструментами сторонніх виробників, які змушують курсор рухатися по екрану. Нижче ми наводимо список деяких інструментів сторонніх розробників, щоб ви могли підтримувати свій статус як завжди доступний для виправлення помилки, через яку Microsoft Teams постійно повідомляє, що мене немає, але мене немає.

1. Мишка Джиглер

За допомогою цього чудового програмного забезпечення можна зупинити перехід комп’ютера або ноутбука в режим сну або очікування. За допомогою а Миша Джиглер, ви можете запобігти переходу комп’ютера в неактивний режим, змусивши курсор похитуватися на екрані вікна. Коли ви використовуєте це програмне забезпечення, Microsoft Teams вважатиме, що ви все ще перебуваєте на своєму комп’ютері, і ваш статус залишатиметься доступним. Якщо ви не знаєте, як використовувати інструмент Mouse Jiggler, щоб зберегти Microsoft Teams зеленим, просто дотримуйтесь інструкцій нижче.

 • Перше, що потрібно зробити, це завантажити Mouse Jiggler на свій комп’ютер.
 • Встановіть програму та запустіть її.
 • Щоб скористатися інструментом, натисніть Увімкнути хитання.

2. Перемістіть мишу

Іншим варіантом, який ви можете використовувати, є Перемістіть мишку додаток, який доступний у веб-магазині Windows. Це ще одна програма-симулятор миші, яка запобігає переходу комп’ютера в сплячий режим або режим очікування. Отже, якщо ви думаєте, як зупинити Microsoft Teams від показу, ви можете скористатися цією програмою для переміщення миші. Ця програма змусить Microsoft Teams думати, що ви використовуєте свій ПК, і це не змінить ваш статус доступності на “відсутній”.

Порада: вставте скріпку

Зображення Free.gr із Pixabay

Якщо ви не зацікавлені у використанні будь-якої сторонньої програми чи програмного забезпечення, ви можете легко спробувати цей хак для скріпок. Вам це напевно здасться дурним, але спробувати цей хак варто. Ось як зробити так, щоб Microsoft Teams залишався екологічним:

 • Обережно помістіть скріпку поруч із клавішею Shift на клавіатурі.
 • Ваша клавіша Shift залишатиметься натиснутою, коли ви вставлятимете скріпку, що не дозволить Microsoft Teams вважати, що вас немає.
  Вступ до диспетчерського контролю та збору даних (SCADA) для початківців

Microsoft Teams вважатиме, що ви використовуєте клавіатуру, і тому не змінить ваш статус на жовтий із зеленого. Це вирішить проблему зі статусом Microsoft Teams, яка застрягла на відсутності.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому Microsoft Teams показує, що мене немає?

Відповідь Microsoft Teams оновить статус, якщо ви неактивні на своєму комп’ютері п’ять хвилин або довше. Змінити цю поведінку неможливо. Оскільки це функція, ви не можете її позбутися, але ви можете замінити її власним статусом Доступний, установивши його.

Q2. Чому мій статус Teams не відображається?

Відповідь Ваш статус присутності неправильно відображається в Microsoft Teams. Наприклад, якщо ваш робочий стіл неактивний більше п’яти хвилин, ваш статус присутності змінюється на «Я не вдома». Однак ваш статус присутності не відразу змінюється на «Доступний», коли ви відновлюєте роботу на робочому столі.

Q3. Як зберегти статус моєї команди зеленим?

Відповідь Налаштування вашої онлайн-присутності на зайнятість – це ще один спосіб уникнути відсутності та підтримувати публічну доступність вашого статусу Teams. У цій ситуації вам потрібно перейти до аватара свого профілю, встановити статус (Доступний) і вибрати запис «Тривалість», щоб ваш статус Teams залишався доступним.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити Microsoft Teams, яка постійно каже, що мене немає, але я не помилка. Усі перераховані вище методи прості, і ми сподіваємося, що один із них обов’язково вирішить вашу проблему.