Виправте помилку Gmail 78754 в Outlook

Outlook — це програмне забезпечення Microsoft, призначене для керування особистою інформацією. Від таких функцій, як календар, файли та контакти до доступу до пошти Microsoft, Outlook є багатогранною програмою. Під час входу в Outlook Gmail в Інтернеті користувачі зіткнулися з помилкою Gmail IMAP 78754. Ця помилка призводить до автоматичного завершення роботи програми, коли клієнт намагається отримати доступ до своїх електронних листів на платформі Outlook. Якщо ви переживаєте таку саму проблему, коли не можете ввійти у свій обліковий запис Outlook, тоді ви в потрібному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам детально дізнатися про помилку 78754, її причину та методи виправлення помилки Gmail 78754 Outlook. Отже, давайте почнемо з вивчення помилки в цій статті.

Як виправити помилку Gmail 78754 в Outlook

Протокол доступу до повідомлень в Інтернеті допомагає користувачам отримувати доступ до електронної пошти з поштового сервера з підключенням TCP або IP. Повідомлення, прочитані через портал, зберігаються на поштовому сервері, який можна далі організувати на пристрої. IMAP доступний через Інтернет і може використовуватися на будь-якому пристрої. Ця функція дозволяє користувачам читати свою пошту з будь-якого пристрою в будь-який момент часу.

Це швидкий і зручний спосіб вести облік усіх надісланих повідомлень. Крім того, це допомагає завантажувати повідомлення після натискання без додаткового завантаження. Ще одна чудова перевага IMAP полягає в тому, що його можна використовувати в режимі офлайн, що дає велику користь користувачам.

Що викликає помилку 78754?

Не одна, а кілька причин, чому помилка 78754 виникла під час доступу до пошти Outlook. Давайте коротко обговоримо ці причини нижче:

  • Однією з поширених причин виникнення помилки є неправильні облікові дані для входу.

  • Підозрілий вхід є ще однією причиною помилки. Коли Google виявляє сумнівну активність під час спроби входу, з’являється помилка 78754.

  • Двоетапна перевірка призначена для додаткового захисту вашого облікового запису, але вона також може бути перешкодою під час відкриття облікового запису Outlook.

  • Доступ до облікового запису з іншого місця чи пристрою також може стояти за цим.
  • Вимкнений IMAP або неправильні налаштування сервера IMAP також можуть бути причиною.

  • Застаріла програма Outlook – ще одна з головних причин перешкоджати відкриттю поштового сервісу.

  • Однією з багатьох причин також може бути неправильна конфігурація Outlook.

Тепер, коли ви розглянули причину помилки Gmail 78754 Outlook, настав час дізнатися, що можна зробити, щоб її вирішити, тому давайте почнемо з деяких із найбільш затребуваних і впорядкованих методів:

Спосіб 1. Перевірте облікові дані для входу в Gmail

Основна помилка, на яку більшість користувачів не звертають уваги, це неправильні облікові дані під час входу в обліковий запис Gmail. Якщо вони неправильні, вони, швидше за все, можуть обмежити вам доступ до вашого облікового запису Outlook. Тому уважно перевірте дані для входу.

Спосіб 2: увімкніть IMAP і дозвольте менш безпечні програми

Щоб забезпечити плавну та безперебійну обробку Microsoft Outlook, потрібно ввімкнути сервер IMAP. Його вимкнення може бути причиною збою 78754 у вашій системі. Давайте розглянемо кроки, які можуть допомогти нам увімкнути IMAP і дозволити менш безпечні програми, щоб Google не розпізнавав Microsoft Outlook як одну:

Примітка. Налаштування менш безпечної програми недоступне для облікових записів із увімкненою двоетапною перевіркою.

1. Відкрийте сторінку входу в Gmail в Інтернеті.

2. Заповніть облікові дані та увійдіть до свого облікового запису Gmail.

3. В обліковому записі Gmail клацніть значок шестірні та виберіть у меню Переглянути всі налаштування.

4. Виберіть вкладку Пересилання та POP/IMAP і виберіть Увімкнути IMAP.

5. Виберіть «Зберегти зміни» внизу.

6. Потім знайдіть опцію «Дозволити менш безпечні програми» та ввімкніть її.

Якщо помилка Gmail IMAP 78754 досі не зникає, виконайте наступний спосіб налаштування Microsoft Outlook.

Спосіб 3. Налаштуйте Outlook

Якщо ваш обліковий запис Microsoft Outlook не налаштовано належним чином, це також може призвести до помилки 78754. Тому, виконавши наступні кроки, правильно налаштуйте свій обліковий запис.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть outlook і натисніть клавішу Enter.

3. Введіть свою електронну адресу та виберіть Додаткові параметри.

4. Виберіть опцію «Дозволити мені налаштувати обліковий запис вручну» та виберіть «Підключитися».

5. Виберіть IMAP, POP або Google.

6. Переконайтеся, що сервери IMAP або POP увімкнено.

7. Використовуйте, Сервер: imap. gmail. Com, порт: 993, метод шифрування: SSL/TLS, вимагати входу за допомогою безпечної автентифікації пароля (SPA): не позначено для вхідної пошти.

8. Використовуйте, Сервер: smtp. gmail. com, Порт: 465, Метод шифрування: SSL/TLS, Тайм-аут сервера: одна смужка, Вимагати входу за допомогою автентифікації безпечного пароля (SPA): не позначено, Мій сервер вихідної пошти (SMTP) вимагає автентифікації: Позначено, Використовувати ті самі налаштування, що й мій сервер вхідної пошти : Перевірено вихідну пошту.

9. Натисніть Далі. Виконавши кроки, заповніть свої облікові дані для входу та натисніть Підключитися, щоб продовжити.

Спосіб 4. Оновіть Microsoft Outlook

Застарілий обліковий запис Microsoft Outlook є ще однією причиною, через яку помилка Gmail IMAP 78754 з’являється на екрані під час входу в обліковий запис. Отже, оновіть програму до останньої версії:

1. Запустіть програму Outlook.

2. Натисніть вкладку Файл.

3. У бічному меню виберіть Обліковий запис Office.

4. Натисніть «Параметри оновлення» та виберіть «Оновити зараз».

5. Коли ваша програма Outlook буде оновлена, спробуйте знову ввійти до неї та перевірте, чи помилку 78754 вирішено.

Спосіб 5: Створіть пароль програми

Двохетапна перевірка надзвичайно важлива для захисту ваших облікових записів, особливо вашого облікового запису Gmail, де зберігаються всі важливі електронні листи, файли та дані. Якщо ви вже ввімкнули двоетапну перевірку для свого облікового запису, згенеруйте спеціальний пароль програми для Outlook. Це, безсумнівно, допоможе вам у тому, що Google заблокує менш безпечні програми, як-от Outlook, у вашій системі та, зрештою, допоможе вам усунути помилку Gmail 78754 Outlook.

1. Увійдіть до свого облікового запису Gmail.

2. Перейдіть до сторінки безпеки Google у браузері.

3. Знайдіть пункт «Паролі програм» і натисніть на нього.

4. Введіть пароль, щоб підтвердити обліковий запис, і натисніть «Далі».

5. Натисніть «Вибрати програму» та виберіть «Інше».

6. Увійдіть у Outlook і натисніть «ГЕНЕРАТИ».

Для програми Outlook у вашій системі буде згенеровано новий автоматичний пароль. Ви можете скопіювати цей пароль і зберегти його для входу в обліковий запис у майбутньому, не стикаючись із помилкою Gmail IMAP Error 78754.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу виправити сповіщення сервера IMAP у Microsoft Outlook?

Відповідь Видаліть вкладення з електронними листами, які ви отримали в Outlook. Ці вкладення є основною причиною попередження IMAP. Також обов’язково видаліть їх зі смітника. Закрийте та перезапустіть програму Outlook, щоб запустити її без попередження сервера.

Q2. Чому я постійно отримую помилку IMAP?

Відповідь Помилка IMAP постійно виникає під час роботи з Outlook, як правило, через підключення до Інтернету або неправильні налаштування електронної пошти. Крім того, ви можете отримати цю помилку під час отримання електронного листа в програмі.

Q3. Чи можу я підключити свій Gmail до Outlook?

Відповідь Так, підключення вашого облікового запису Gmail до Outlook можливо. Ви можете зробити це, додавши його через налаштування облікового запису в Outlook.

Q4. Чи є IMAP для Gmail?

Відповідь Так, Gmail надає IMAP для клієнтів і дозволяє підключатися до пошти з ПК або мобільного.

Q5. Як я можу виправити помилку IMAP Gmail?

Відповідь Щоб виправити помилку IMAP Gmail, ви можете ввімкнути IMAP для свого облікового запису Gmail у налаштуваннях.

***

Служби Outlook справді дуже корисні, якщо ви звичайний користувач програми, і якщо ви зіткнетеся з помилкою 78754, це може завадити вам використовувати функцію електронної пошти програми. Ми сподіваємося, що наш посібник був корисним і ви змогли виправити помилку Gmail 78754 в Outlook. Повідомте нам, який із способів допоміг вам вирішити проблему. Якщо у вас є додаткові запитання чи будь-які цінні пропозиції, опустіть їх у розділі коментарів.

  Як змінити адресу електронної пошти та пароль Genshin Impact