Виправте помилку GeForce HRESULT E Fail у Windows 10

GeForce experience від NVIDIA — це програма для відеокарти, яка підтримує актуальні драйвери вашої системи. Не тільки це, але й покращує ігровий досвід, оптимізуючи налаштування гри. З GeForce дуже легко транслювати з друзями під час гри та робити знімки екрана. Але запуск GeForce може створити деякі проблеми, як-от помилка HRESULT E. Повідомлялося, що помилка часто виникає в Windows 8.1, Windows 10 і Windows 11. Якщо ви маєте справу з такою ж проблемою, ви прийшли в потрібне місце для вирішення. У нас є ідеальний посібник для вас, який допоможе вам знати, як виправити помилку GeForce HRESULT E fail. Давайте дослідимо методи вирішення цієї проблеми з оновленням Nvidia, яка не запускається, а також перевіримо причини помилки.

Як виправити помилку GeForce HRESULT E Fail у Windows 10

Помилка HRESULT E — це загальна помилка, пов’язана з компонентами COM. Заявка для зворотного зв’язку, у якій зазначено, що вихідні дані містять не всі дані, і вам потрібно оновити джерело, щоб у користувачів Windows з’явилися необхідні поля для цільової бази даних. Йдеться про відсутність інтерфейсів у Microsoft і виникає під час спроби додати посилання до проекту. Різні причини потенційно можуть викликати помилку GeForce, деякі з них згадуються нижче:

  • Пошкоджена інсталяція GeForce Experience може бути однією з основних причин, чому помилка HRESULT E відображається у вашій Windows. З цієї причини встановіть утиліту ще раз, щоб вирішити проблему.
  • Ще однією причиною помилки може бути невдала інсталяція GPU. Видалення драйверів NVIDIA може бути корисним у такому випадку для видалення пошкоджених файлів.
  • Помилка також виникає, коли завантажується нове оновлення для програми.
  • Також причиною помилки можуть бути несумісні драйвери відеокарти.
  • Помилка також є результатом неповного набору даних у цільовій базі даних.
  Як візуально показати натискання клавіш і клацання миші в Windows

Ви можете покращити свій GeForce Experience за допомогою наведених нижче методів, які допоможуть вам виправити помилку GeForce Experience.

Спосіб 1: Виконайте чисте завантаження

Основним кроком у вирішенні помилки GeForce HRESULT E є чисте завантаження комп’ютера. Метою використання чистого завантаження є запуск Windows з мінімальною кількістю драйверів і програм. Це зрештою допомагає виключити будь-які помилки, наявні в системі. Ви можете переглянути наш посібник, щоб дізнатися більше про те, як виконати чисте завантаження в Windows 10.

Спосіб 2: Відновлення системних файлів

Пошкоджені файли або проблемні файли конфігурації на вашому комп’ютері можуть призвести до помилки GeForce HRESULT E, тому важливо виконати сканування системних файлів, щоб переконатися, що в операційній системі немає збоїв і у вас є GeForce без помилок. Досвід. Ви можете запустити сканування SFC і DISM у своїй системі за допомогою нашого посібника «Як відновити системні файли в Windows 10».

Спосіб 3: переінсталюйте GeForce Experience

Ще одним поширеним виправленням помилки GeForce HRESULT E є перевстановлення GeForce Experience. Не тільки це, але програму потрібно перевстановити з усіма пов’язаними компонентами та залежностями. Але для цього вам спершу потрібно видалити його, а якщо ви хочете дізнатися про процес видалення GeForce із вашої системи, перегляньте наш докладний посібник про те, як вимкнути або видалити NVIDIA GeForce Experience.

  Як додати виключення в Windows Defender на Windows 10

Спосіб 4: Переінсталюйте драйвери NVIDIA

Як обговорювалося в причинах, причиною, чому вам не вдалося запустити оновлення Nvidia, можуть бути несумісні драйвери GPU. Зазвичай це відбувається після нового оновлення драйвера, тому важливо повністю встановити всі драйвери NVIDIA у вашій системі. Але перед цим вам потрібно видалити драйвери зі свого робочого столу, і для цього ви можете отримати допомогу в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери на Windows 10.

Спосіб 5: Виконайте відновлення системи

Відновлення системи є останнім заходом, якщо вам не вдалося запустити оновлення Nvidia на вашому комп’ютері та виникла помилка «Не вдалося запустити оновлення Nvidia». Якщо ця помилка GeForce HRESULT E fail проблема почала з’являтися на вашому комп’ютері нещодавно, можливо, у системі відбулися деякі зміни, через які ви абсолютно не усвідомлюєте цю ситуацію. У такому випадку ви можете скористатися функцією відновлення системи, яка допоможе вам позбутися будь-яких небажаних і неочікуваних помилок, одночасно захищаючи ваші дані, що зберігаються на комп’ютері. Це можна зробити за допомогою нашого посібника Як використовувати відновлення системи у Windows 10.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що робить GPU?

Відповідь Графічні процесори працюють, прискорюючи процес обробки графічних даних, залучаючи кілька фрагментів одночасно. Графічні процесори надзвичайно гарні в редагуванні відео, обробці ігор і процесах машинного навчання.

  Як перетворити файли в PDF на Windows 10

Q2. Для чого потрібна NVIDIA GeForce Experience?

Відповідь NVIDIA GeForce Experience ефективно підтримує оновлення відеокарти та оптимізує налаштування гри.

Q3. Як можна маніпулювати налаштуваннями GPU?

Відповідь Налаштування GPU можна змінити за допомогою панелі керування графічної карти. Ці параметри можна змінити для ігор, щоб активувати оптимізацію 3D, налаштувати параметри відображення, змінити роздільну здатність екрана, налаштувати представлення кольорів тощо.

Q4. Чи потрібно часто оновлювати драйвери NVIDIA?

Відповідь Ні, вам не потрібно занадто часто оновлювати драйвери NVIDIA. Оновлювати їх можна раз на півроку. Крім того, це залежить від вашої системи та ігор на вашому ПК, для яких може знадобитися оновлення раніше.

Q5. Що означає код HRESULT?

Відповідь Код HRESULT зустрічається в програмуванні COM, де вони обробляють угоду про помилки COM. Це допомагає виявити закодовану інформацію про природу коду помилки.

***

Без сумніву, NVIDIA є брендом номер один, коли мова йде про відеокарти, і, щоб отримати найкраще від цього, геймери віддають перевагу завантаженню GeForce Experience, щоб збільшити час гри. Тим не менш, під час запуску служби оновлення NVIDIA можуть виникнути деякі проблеми. Ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам у вирішенні цієї проблеми, і ви змогли виправити помилку GeForce HRESULT E fail. Дайте нам знати, який метод був найбільш корисним у цьому. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання щодо цього та ваші цінні пропозиції, зв’яжіться з нами, залишивши коментар нижче.