Виправте помилку Android, яка не приймає правильний PIN-код

Ви коли-небудь стикалися з ситуацією, коли ваш пристрій Android не приймав PIN-код для розблокування телефону? Вірте чи ні, але Android не приймає правильний PIN-код – поширена проблема з різними смартфонами Android, яка може поставити вас у дуже незручну ситуацію. Багато користувачів виявляють, що шаблон Android не працює на їхніх пристроях, коли вони намагаються розблокувати свій телефон, і навіть спробувавши все, вони не можуть зрозуміти, як вирішити проблему, що шаблон блокування екрана не працює. Причини цієї проблеми можуть бути різні, наприклад помилки, затримки та пошкоджені файли кешу. Іноді ця проблема може виникнути після оновлення системного програмного забезпечення. Якщо у вас є проблеми з PIN-кодом Android, який не працює після оновлення на вашому телефоні Android, цей посібник для вас. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про ефективні способи вирішення проблеми.

Як виправити те, що Android не приймає правильний PIN-код

Можуть бути різні причини Android не приймає правильний PIN-код на вашому телефоні. Деякі з можливих причин згадуються тут.

  • Ця проблема може бути спричинена проблемами затримки на вашому пристрої.
  • Виробничі помилки під час виготовлення пристрою також можуть спричинити цю помилку.
  • Зайві або пошкоджені файли кешу також можуть спричинити цю проблему.
  • Різні основні проблеми з вашим пристроєм Android також викликають цю проблему на телефонах Android.

У наступному посібнику ми обговоримо методи вирішення проблеми Android, яка не приймає правильний PIN-код на вашому пристрої.

Примітка: оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань і вони відрізняються від виробника до виробника, тому перед зміною будь-яких налаштувань ще раз перевірте їх правильність. Нижче наведено методи зі смартфона Moto G60.

Іноді помилка «Шаблон Android не працює» є тимчасовою проблемою, яка через деякий час вирішується самостійно. Якщо ваш телефон не завантажується належним чином, багато його функцій можуть працювати несправно та спричиняти такі проблеми, як непрацююча схема блокування екрана. У більшості випадків ці несправності усуваються самі по собі, і вам не потрібно нічого робити, щоб їх усунути. Ви можете просто почекати кілька хвилин або годин і перевірити, чи PIN-код Android не працює після вирішення проблеми оновлення. Однак якщо очікування не допомогло або вам потрібен телефон негайно, ви можете спробувати розширені методи вирішення проблеми, як описано в цьому посібнику.

  10 найкращих додатків для дзеркального відображення екрана для Android на Roku

Спосіб 1: Перезавантажте пристрій

Якщо у вас Android не приймає правильний PIN-код на вашому телефоні, завжди варто перезавантажити пристрій, щоб вирішити цю проблему. Часто проблеми з неправильним PIN-кодом можуть виникати через неправильне завантаження пристрою або проблеми із затримкою. Перезавантаження телефону може вирішити різні інші основні проблеми, які можуть спричиняти цю помилку. Ви можете переглянути розділ Як перезавантажити або перезавантажити телефон Android? посібник із безпечного перезавантаження телефону, щоб вирішити цю проблему.

Спосіб 2. Використовуйте облікові дані Google (якщо застосовно)

Використання облікових даних для входу в Google може стати порятунком, якщо ваш телефон не приймає правильний PIN-код для розблокування. Однак для використання цього методу вам знадобиться активний обліковий запис Google, у який ви вже ввійшли на телефоні. Як правило, багато телефонів Android виробництва Samsung мають цю функцію. Отже, якщо у вас виникла проблема з непрацюючим шаблоном Android на пристрої Samsung, можливо, вам пощастить і ви можете спробувати розблокувати свій пристрій за допомогою облікових даних Google, щоб виправити непрацюючий шаблон блокування екрана.

  • Продовжуйте вводити PIN-код, доки телефон не запропонує розблокувати телефон за допомогою облікових даних Google; зазвичай число для більшості телефонів Android дорівнює 10.
  • Уважно введіть дані для входу в Google і розблокуйте телефон.

Примітка. Обов’язково прочитайте всю інформацію на екрані та виконайте необхідні дії, щоб зберегти свої дані.

Якщо цей метод не вирішує проблему, коли PIN-код Android не працює після оновлення, спробуйте наступний метод.

Спосіб 3: Очистіть розділ кешу

Дані кешу – це тимчасові дані на вашому телефоні. Ці дані не впливають на ваш пристрій і зберігаються в пам’яті телефону. Однак, якщо ваш пристрій має надмірну кількість кеш-файлів, це може спричинити різні проблеми з продуктивністю телефону. Багато користувачів змогли вирішити проблему з непрацюючим шаблоном Android на своєму пристрої, очистивши дані розділу кешу на своїх пристроях.

  Перетворення вашого Android TV Box на Kodi Streamer

1. Утримуйте кнопку живлення та виберіть Вимкнути, щоб вимкнути пристрій.

2. Одночасно натисніть кнопки зменшення гучності та живлення, щоб увійти в режим відновлення.

Примітка. Різні виробники можуть мати різні способи входу в меню режиму відновлення. Завжди переконайтеся, що ви використовуєте правильні клавіші для доступу до режиму відновлення на вашому пристрої.

3. За допомогою кнопок гучності перейдіть до меню режиму відновлення, а потім перейдіть до Wipe Cache Partition.

4. Використовуйте кнопку живлення, щоб вибрати розділ Wipe Cache. Дочекайтеся закінчення процесу.

5. Виберіть опцію Reboot, щоб запустити телефон у звичайному режимі.

Якщо цей метод не вирішує проблему з непрацюючим шаблоном блокування екрана, спробуйте перейти до наступного моменту.

Спосіб 4: Використовуйте сторонній інструмент

Примітка. Інформація, наведена нижче, призначена лише для інформаційних цілей. Ми не схвалюємо такі сторонні інструменти для подальшого використання.

Різні інструменти сторонніх розробників можна використовувати, щоб вирішити проблему з PIN-кодом Android, яка не працює після оновлення для вашого телефону. Ви можете встановити ці інструменти на свій комп’ютер і підключити телефон до комп’ютера, щоб вирішити проблему. Більшість із цих інструментів не лише допомагають розблокувати телефон, але й можуть допомогти відновити дані. Тому, якщо ви шукаєте безпечний спосіб вирішити проблему, коли Android не приймає PIN-код, ви можете спробувати інструмент стороннього розробника, наприклад iToolab UnlockGo (Android) інструмент для розблокування телефону та видалення екрана блокування.

Спосіб 5: Виконайте скидання до заводських налаштувань

Якщо жоден із попередніх методів не спрацює, а проблема з телефоном продовжує зникати, ви можете спробувати її вирішити, скинувши пристрій до заводських налаштувань. Відновлення заводських налаштувань вашого телефону призведе до скидання налаштувань за замовчуванням і видалення будь-яких помилок або вірусів, які можуть спричиняти помилку на вашому пристрої. Ви можете переглянути посібник «Як скинути налаштування телефону Android», щоб знайти способи безпечного скидання на пристрої Android.

Примітка. Виконання скидання до заводських налаштувань може стерти дані вашого телефону; тому завжди переконайтеся, що у вас є резервні копії важливих файлів.

Спосіб 6: Зверніться до служби підтримки клієнтів виробника

Якщо ви не можете зрозуміти, чому Android не приймає правильний PIN-код, і як це виправити, ви можете спробувати зв’язатися з виробником свого телефону, щоб дізнатися, чи проблема не пов’язана з дефектом виробництва. Ви можете спробувати звернутися до служби підтримки клієнтів виробника. Обов’язково докладно поясніть свою проблему та тримайте всю інформацію про свій пристрій Android під рукою. Як правило, служба підтримки клієнтів допоможе вам знайти рішення вашої проблеми.

  Як встановити сторонні магазини додатків на Android

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому я не можу розблокувати свій пристрій Android?

Відповідь Пристрій Android, який не приймає PIN-код, є типовою проблемою багатьох пристроїв Android. Як правило, це тимчасова проблема, і вона повинна вирішитися сама собою.

Q2. Що робити, якщо PIN-код Android не працює?

Відповідь Ви можете спробувати кілька ефективних методів виправлення помилки PIN-код не працює, як-от використання облікових даних Google і перезавантаження пристрою.

Q3. Чи можу я розблокувати свій пристрій Android за допомогою облікового запису Google?

Відповідь На багатьох пристроях ви можете використовувати облікові дані свого облікового запису Google для доступу до пристрою. Ця функція стане в нагоді, якщо ви забули PIN-код або телефон не приймає правильний PIN-код.

Q4. Чому PIN-код Android не працює?

Відповідь Причин непрацездатності шаблону Android може бути багато, наприклад помилки, затримки телефону та пошкоджені файли кешу на вашому пристрої.

Q5. Чи є хороший інструмент для виправлення шаблону Android?

Відповідь Різні інструменти сторонніх розробників можуть допомогти вам розблокувати пристрій Android без втрати особистих даних.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли зрозуміти, як вирішити проблему, яка не приймає Android правильний PIN-код на вашому пристрої. Повідомте нам, який метод найкраще спрацював для вас. Якщо у вас є якісь пропозиції чи запитання до нас, повідомте нас у розділі коментарів.