Виправте помилку AdbwinApi.dll у Windows 10

Ви можете бути часто збентежені, оскільки програми, які працювали лише нещодавно, не запускаються. Можливо, ви нещодавно увійшли в Skype і Photoshop, але раптом ви можете завантажити та виправити помилку AdbwinApi dll. Якщо ви також зіткнулися з такою ж проблемою, не хвилюйтеся. У цьому посібнику ми пояснили, що таке AdbwinApi.dll і як вирішити проблему з відсутністю AdbwinApi.dll. Тому продовжуйте читати!

Як виправити помилку AdbwinApi.dll відсутня в Windows 10

Помилка AdbwinApi dll відсутня на вашому комп’ютері — це стандартна помилка на комп’ютерах з Windows, яка виникає з кількох причин. Нижче наведено кілька моментів, які потрібно знати про файл AdbwinApi.dll.

 • AdbwinApi.dll — це файл DLL (Бібліотека динамічних посилань), який називається Android ADB API. AdbwinApi.dll є частиною програми Android SDK, яка була розроблена компанією Google, Inc.
 • Файл бібліотеки динамічних посилань (DLL) працює, коли файл потребує конкретній програмі. Якщо цей файл відсутній або пошкоджені користувачі стикаються з помилкою, програма не може запуститися, оскільки AdbwinApi.dll відсутній на вашому комп’ютері, що призводить до збою програми.
 • Цей файл потрібен у деяких програмах або іграх для належної роботи. Якщо AdbwinApi.dll немає у вашій програмі або іграх, він показує деякі помилки щоразу, коли ви намагаєтеся відкрити програму або гру.
 • Коли з’являється сповіщення про відсутній файл, користувачі зазвичай завантажують AdbwinApi.dll.
 • Рекомендується встановлювати пакет з офіційних сайтів, таких як веб-сайт DLL Kit, тому ваш комп’ютер буде захищено від будь-яких загроз або атак зловмисного програмного забезпечення. Ось деякі деталі, на які потрібно звернути увагу.
  • Версія файлу: 2.0.0.0

  • Розмір файлу: 94,00 Кб

  • Сума файлів MD5: 47A6EE3F186B2C2F5057028906BAC0C6

  • Сума файлів SHA1: FDE9C22A2CFCD5E566CEC2E987D942B78A4EEAE8

Що викликає помилку AdbwinApi DLL?

Ми зібрали багато звітів з кількох онлайн-платформ для обговорення та об’єднали список причин, які викликають проблему відсутності AdbwinApi.dll на вашому комп’ютері з Windows 10. Аналіз причин, які сприяють будь-якій помилці, є першим кроком у вирішенні несправностей.

 • Файл AdbwinApi dll не зареєстровано належним чином на вашому пристрої.
 • Наявність пошкоджених файлів на ПК.
 • Атака зловмисного програмного забезпечення.
 • Застаріла операційна система Windows.
 • Версія Windows несумісна.

Ось 10 дивовижних методів усунення несправностей, які допоможуть вам виправити відсутню проблему AdbwinApi.dll. Дотримуйтесь їх у тому самому порядку, щоб отримати чудові рішення.

Спосіб 1. Використовуйте автозапуск для видалення невикористаних даних

Багатьох користувачів дратує, що AdbwinApi.dll відсутня проблема з Windows 10, коли вони запускають свій ПК. Можливо, ви нещодавно видалили Android Debug Bridge або Android SDK без офіційних каналів, ви б видалили студію Android або будь-яку іншу програму, яка часто викликає AdbwinApi.dll. Якщо ви цього не зробили, можливо, це пов’язано з вірусом, який може заразити AdbwinApi.dll.

Windows змушена показувати спливаюче сповіщення про те, що AdbwinApi.dll відсутня Windows 10, коли це відбувається. Якщо вам набридло зникати AdbwinApi.dll, і якщо ви шукаєте спосіб виправити це, є безкоштовна програма під назвою Autoruns, яка була розроблена інженером Microsoft і полегшує ідентифікацію та роботу з ключами реєстру та невикористаним запуском предметів. Ось посібник із використання автозапуску для видалення запусків, які не використовуються.

1. Перейдіть на сторінку завантаження автозапусків для Windows.

2. Тепер натисніть на гіперпосилання «Автозапуск» і «Автозапуск», щоб встановити файли.

3. Після завантаження файлу на ваш ПК розпакуйте дані архіву за допомогою програмного забезпечення для декомпресії.

Примітка. Якщо папка архіву не містить кореневої папки, ви також можете створити для неї нову папку.

4. Тепер відкрийте папку Autoruns, яку ви створили, і двічі клацніть на Autoruns.exe, що відкриє програмне забезпечення.

5. Зачекайте, поки програма запуститься, і відкриється екран з меню Все.

Примітка. Пам’ятайте, що це займає хвилину в залежності від специфікації вашого ПК.

6. Тепер натисніть разом клавіші Ctrl+F, що відкриє функцію пошуку, введіть назву програми у функції пошуку та натисніть Знайти далі.

7. Клацніть правою кнопкою миші програму, яку ви більше не використовуєте або відсутня на вашому ПК, і натисніть Видалити.

8. Після розгляду першого випадку знову скористайтеся функцією пошуку та повторіть крок 6 із функцією пошуку та опрацюйте записи, які містять AdbWinAPi.dll.

9. Після обробки записів закрийте Autouns і перезавантажте комп’ютер. Тепер слід виправити помилку AdbwinApi.dll is missing Windows 10.

Спосіб 2. Скопіюйте AdbwinApi.dll до папки розблокування

Коли ви намагаєтеся розблокувати завантажувач на своєму пристрої, ви можете зіткнутися із завантаженням та виправити проблему з відсутністю dll AdbwinApi. Найчастіше ця проблема виникає через те, що AdbwinAPi.dll, Fastboot.exe, adb.exe відсутні в папці, в якій зберігаються файли розблокування, або тому, що ПК користувача не має Android SDK. Ось деталі, щоб переконатися, що у вас є всі вимоги, необхідні для розблокування завантажувача вашого телефону, а також для вирішення проблеми завантаження та усунення помилки AdbwinApi dll.

1. Перш ніж почати, перевірте, чи встановлено Android SDK на вашому ПК. Якщо у вас уже є Eclipse, Android Studio або інша IDE, у вас уже буде Android SDK на вашому ПК. Якщо у вас його немає на комп’ютері, ви можете завантажити його з офіційного сайту розробника Android.

2. Перейдіть до розділу «Лише інструменти командного рядка» та завантажте версію для Windows.

3. Після встановлення Android SDK на комп’ютер перейдіть до папки встановлення SDK, розташування за замовчуванням – c: android-SDK-windows.

4. Скопіюйте файли, наведені нижче, і ці файли будуть знайдені в папці інструментів платформи.

 • adb.exe
 • adbWinApi.dll
 • Fastboot.exe

5. Вставте ці три файли в папку, яка містить файли, необхідні для розблокування телефону, щоб продовжити процес розблокування.

6. Тепер ви можете завершити його, не побачивши помилки AdbwinApi.dll.

Спосіб 3. Зареєструйте файл AdbwinApi.dll

Деякі користувачі повідомили, що помилка AdbwinApi.dll відсутня Windows 10 виправляється шляхом реєстрації AdbwinApi.dll. Щоб усунути проблему, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть командний рядок, а потім клацніть опцію Запуск від імені адміністратора.

2. Введіть команду regsvr32 ADBWINAPI.DLL та натисніть клавішу Enter.

3. Зачекайте, поки Windows зареєструє DLL.

4. Нарешті, перезавантажте ПК і перевірте, чи виправлена ​​помилка AdbwinApi.dll missing error.

Спосіб 4: відновлення системних файлів

SFC (перевірка системних файлів) є корисним інструментом в операційній системі Windows. Сканування SFC є найшвидшим способом автоматичного пошуку та виправлення пошкоджених файлів системи.

Якщо вам цікаво, як відновити пошкоджені файли, прочитайте наш посібник про відновлення системних файлів у Windows 10 і дотримуйтесь інструкцій, щоб відновити пошкоджені файли.

Спосіб 5. Запустіть сканування зловмисного програмного забезпечення

Зловмисне програмне забезпечення на вашому комп’ютері може пошкодити файли DLL на вашому комп’ютері, намагаючись замінити оригінальні файли пошкодженими файлами. Якщо ви здогадуєтеся, що вірусна атака заважає процесу, прочитайте наш посібник Як запустити сканування на віруси на комп’ютері? і виконувати ті самі кроки. Це допоможе вам виправити помилку AdbwinApi.dll.

Щоб видалити шкідливі програми на комп’ютері, дотримуйтесь інструкцій у нашому посібнику, як видалити шкідливе програмне забезпечення з комп’ютера в Windows 10.

Спосіб 6. Перевстановіть пакет Microsoft Visual C++

Microsoft Visual C++ є важливим програмним компонентом, який необхідно встановити на вашому комп’ютері для безперебійної роботи програм. Цей пакет працює у фоновому режимі, коли ви запускаєте свої ігри чи графічний вміст. Завантажте та виправте AdbwinApi dll відсутня. Windows 10 також може з’явитися через пошкоджений розповсюджуваний пакет Microsoft Visual C++. Отже, що вам потрібно зробити зараз, це перевірити, чи є якісь доступні оновлення, або встановити пакет на крайньому етапі.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд за > Категорія, а потім натисніть Видалити програму в меню Програми, як показано.

3. Виберіть розповсюджувані пакети Microsoft Visual C і натисніть опцію Видалити.

Примітка. У цій статті наведено кроки для перевстановлення одного пакета. Повторіть кроки, щоб перевстановити всі пакунки.

4. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес.

5. Тепер відвідайте офіційний сайт завантаження Visual C++ Redistributable і завантажте пакети, дотримуючись інструкцій на екрані.

Деякі з бібліотек Visual C++ наведено тут.

 • mfc140u.dll
 • mfcm140.dll
 • mfcm140u.dll
 • mfc140chs.dll
 • mfc140cht.dll
 • ucrtbase.dll
 • vcruntime140.dll
 • msvcp140.dll
 • concrt140.dll
 • vccorlib140.dll
 • vcamp140.dll

Спосіб 7. Оновлення Windows

Завантажити та виправити відсутність dll AdbwinApi можна виправити простим оновленням Windows. Усі помилки AdbwinApi.dll відсутні. Windows 10 буде виправлено шляхом оновлення операційної системи до останньої версії. Усі помилки на вашому комп’ютері можна виправити лише за допомогою оновлення Windows. Щоб вирішити всі проблеми, перевірте, чи оновлена ​​ваша операційна система, дотримуючись нашого посібника Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення операційної системи перевірте, чи проблема вирішена чи ні.

Спосіб 8. Перевстановіть конфліктні програми

Якщо ви все ще стикаєтеся з помилкою AdbwinApi.dll відсутня проблема Windows 10, спробуйте перевстановити конфліктну програму після її належного видалення.

Примітка. Тут для прикладу взято Zoom, дотримуйтесь інструкцій відповідно до вашої конфліктної програми.

1. Запустіть Панель керування з панелі пошуку Windows.

2. Установіть Перегляд за > Великі значки, а потім виберіть параметр Програми та функції.

3. Потім прокрутіть униз і натисніть «Масштаб» і виберіть опцію «Видалити».

4. Потім підтвердьте запит, якщо такий є, і зачекайте, поки додаток не буде видалено на вашому пристрої. Потім перезавантажте ПК.

5. Відвідайте офіційну сторінку завантаження Zoom і натисніть кнопку Завантажити, як показано.

6. Тепер перейдіть до розділу Мої завантаження та запустіть файл ZoomInstaller.

7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити встановлення на вашому ПК.

Нарешті, ви перевстановили Zoom на своєму комп’ютері. Це виправило б усі проблеми, пов’язані з програмою.

Спосіб 9: Виконайте відновлення системи

Існує багато випадків, коли остання версія оновлення Windows може зламати бездротову систему вашого комп’ютера. Ця проблема виникає кожного разу, коли поточна версія вашої Windows заважає існуючим конфігураціям мережі. Відновивши вашу систему, ви можете перенести версію свого комп’ютера, де вона працювала без проблем. Отже, спробуйте відновити комп’ютер, щоб виправити помилку AdbwinApi.dll відсутня. Для цього дотримуйтесь нашого посібника щодо використання відновлення системи в Windows 10 та виконуйте інструкції, як показано.

Після відновлення ПК з Windows 10 перевірте, чи можна використовувати вашу камеру.

Спосіб 10: Скидання ПК

Якщо жоден із перерахованих вище методів не допоміг вам усунути відсутність AdbwinApi.dll, вам потрібно очистити інсталяцію операційної системи Windows. Щоб очистити завантаження комп’ютера, виконайте дії, описані в нашому посібнику Як виконати чисту інсталяцію Windows 10

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке DLL?

Відповідь Dynamic Link Library — це розширення для DLL. Він служить набору функцій або інструкцій для використання іншими програмами. Економія дискового простору є основною метою файлу DLL. Це стало можливим завдяки швидкому доступу до даних і коду, які необхідні для функціонування деяких програм. Це змушує комп’ютер працювати швидко, оскільки програми використовують DLL, які є спільними, а не зберігають їх у файлах.

Q2. Для чого використовується AdbwinApi.dll?

Відповідь AdbwinApi.dll також називається NULL. AdbwinApi.dll пов’язано з NULL. Це гарантує, що програми Windows працюють належним чином. AdbwinApi.dll є важливим компонентом комп’ютера. Якщо файл AdbwinApi.dll відсутній на вашому комп’ютері, це впливає на продуктивність вашого комп’ютера та пов’язаного програмного забезпечення.

Q3. Чому ви отримали помилку DLL?

Відповідь Більшість DLL-файлів включені в саму Windows за замовчуванням. Отже, коли ви встановлюєте програму, файли можуть вважати, що всі необхідні файли вже є. Якщо будь-який з файлів DLL пошкоджений або відсутній, з’явиться спливаюче вікно з помилкою. У більшості випадків помилки DLL виникають через вірус або атаку зловмисного програмного забезпечення. У деяких випадках це може виникнути, якщо ви видалите його випадково.

Q4. Де розмістити файл AdbwinApi.dll?

Відповідь Щоб виправити відсутність AdbwinApi.dll, Windows 10 помістіть файл усередину програми або в папку встановлення гри. Ви також можете помістити AdbwinApi.dll в системний каталог Windows.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити помилку AdbwinApi.dll, яка відсутня на вашому пристрої. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.

  Як встановити різні шпалери для кількох моніторів у Windows 10