Виправте помилку точки входу в процедуру в Windows

Будь-яке повідомлення про помилку, отримане під час роботи, може знизити продуктивність і призвести до прокрастинації. Як тільки ви стикаєтеся з проблемою, ви перетворюєтеся на Шерлока Холмса і намагаєтеся розгадати таємницю помилки. Так само, як Холмс неповний без доктора Ватсона, дозвольте нам бути вашим доктором Ватсоном, щоб дослідити помилку та допомогти вам знайти найкраще рішення. Ми розуміємо, наскільки неприємно отримувати помилку точки входу процедури в Windows. Якщо ви також маєте справу з тією ж проблемою, ви в потрібному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам виправити точку входу, не знайдену в Windows 7, а також виконати завантаження бібліотеки динамічних посилань.

Як виправити помилку точки входу процедури в Windows

DLL розшифровується як Dynamic Link Library. Файли DLL містять код і інструкції для виконання всіх завдань і функцій для програм у вашій системі. Зазначена помилка точки входу процедури DLL виникає через наведені можливі причини.

  • Відсутні або пошкоджені файли DLL.
  • Пошкоджені файли в Microsoft Visual C++ Redistributable.
  • Драйверу не вдалося знайти файл DLL.
  • Застарілий драйвер.

Нижче ми показали методи усунення несправностей для виправлення цієї помилки DLL.

Спосіб 1: Відновлення системних файлів

Перевірка системних файлів — це сканер, який виявляє та усуває проблеми в системних файлах і папках. DLL — це системні файли, і будь-яке пошкодження або недоліки в них можуть спричинити помилку точки входу процедури в Windows. Тому перше, що ми рекомендуємо, це скористатися утилітою перевірки системних файлів. Щоб зробити наступне, прочитайте наш посібник про те, як відновити системні файли.

  Посібник для початківців до AwesomeWM Windows Manager

Спосіб 2: оновіть Windows

Оновлення комп’ютера вирішує та виправляє всі помилки, пошкоджені файли та системні помилки, а також покращує взаємодію з користувачем та покращує безпеку. Прочитайте наш посібник про те, як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10.

Спосіб 3. Запустіть пошук вірусів

Існує висока ймовірність того, що будь-який вірус або зловмисне програмне забезпечення може вплинути та змінити файли DLL. Windows має вбудовану програму захисту від вірусів і загроз, яка може виявляти загрози та видаляти їх із системи. Прочитайте наш посібник про те, як запустити сканування вірусів на моєму комп’ютері, щоб виправити помилку точки входу процедури в Windows.

Примітка. Повне сканування може тривати кілька годин. Ви також можете використовувати стандартну опцію швидкого сканування для швидшого та коротшого сканування.

Спосіб 4. Вимкніть брандмауер Windows (не рекомендовано)

Іншою причиною помилок файлів DLL є Windows Defender, який зазвичай з’являється під час гри. Спробуйте вимкнути захисник і перевірте, чи помилка була усунена. Зробіть наступне, прочитайте наш посібник про те, як вимкнути захисник Windows.

Примітка. Якщо вимкнути захисник, система більше не скануватиме віруси та зловмисне програмне забезпечення, що може бути небезпечним. Як наслідок, коли ви випробували метод або завершили роботу, увімкніть його знову.

Ви також можете спробувати тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, щоб вирішити цю проблему.

Спосіб 5: переінсталюйте проблемну програму

Тепер, коли ви знаєте про файли DLL, як вони впливають на продуктивність програми та файлів її пакетів, що створює помилку у Windows. Якщо жоден із наведених вище методів не спрацював, ви можете спробувати перевстановити програму. З абсолютно новими файлами та параметрами за замовчуванням помилку можна виправити автоматично.

Примітка. Ми показали додаток Flipboard як приклад у цьому методі.

  Як автоматично вимкнути звук, коли навушники відключені в Windows 10

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Програми та функції, а потім натисніть Відкрити.

2. Виберіть програму та натисніть «Видалити».

3. Потім завантажте програму з відповідного веб-сайту або Microsoft Store. І знову встановіть його.

Спосіб 6: Переінсталюйте графічний драйвер

Багато користувачів можуть зіткнутися з помилками у Windows через певні проблеми з графічними драйверами, зокрема з графічним процесором Nvidia. Отже, ви можете спробувати перевстановити драйвер. Щоб зробити наступне, прочитайте наш посібник із видалення та повторної інсталяції драйверів.

Спосіб 7. Повторна реєстрація файлів DLL

Точку входу не знайдено Windows 7 проблему також можна вирішити шляхом перереєстрації файлу DLL, який згадується в повідомленні про помилку. Зробіть наступне:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Командний рядок і натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Потім введіть наступну команду та натисніть клавішу Enter, щоб виконати її.

regsvr32 /u WSClient.dll

3. Потім введіть задану команду та натисніть клавішу Enter.

regsvr32 /i WSClient.dll

Після того, як ці команди виконано, ви готові до роботи. Сподіваємось, цей метод вирішив помилку в wsclient.dll. Якщо ні, спробуйте наступним.

Спосіб 8. Використовуйте засіб перегляду подій

Перегляд подій — це фантастичний вбудований інструмент Windows, який можна використовувати, щоб побачити, що сталося безпосередньо перед помилкою або раптовим збоєм, що дозволяє нам легко визначити та виправити винуватця. Виконайте наведені нижче дії, щоб виправити помилку точки входу процедури в Windows.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть «Перегляд подій», потім натисніть «Відкрити».

2. Двічі клацніть «Журнали Windows», а потім двічі клацніть «Система».

Перевірте повідомлення про помилку у Windows і подивіться, що сталося до цієї події. Якщо в ньому згадується будь-яка програма чи служба, то, швидше за все, ви знайшли джерело помилки.

Спосіб 9. Відновлення Microsoft Visual C++ Redistributable

Більшість програм покладаються на Visual C++ Redistributable для належного функціонування, насправді, багато файлів DLL є його частиною. Отже, відновивши його, є шанс, що він також виправить несправні файли DLL, які спричиняють помилку. Ознайомтеся з нашим посібником із відновлення Microsoft Visual C++ Redistributable.

  Як оновити підсистему Windows для Linux на Windows 10

Спосіб 10. Завантажте файли DLL вручну

Ви можете завантажити файл DLL з Інтернету та замінити його на пошкоджений. Виконайте ці кроки для завантаження бібліотеки динамічних посилань.

1. Перейти до DLL-файли веб-сайт.

2. Візьміть інформацію про ім’я файлу з повідомлення про помилку, введіть його в поле пошуку та натисніть клавішу Enter.

3. Натисніть на файл.

4. Потім завантажте файл відповідно до системних вимог.

5. Замініть старий файл DLL, згаданий у повідомленні про помилку, новим.

Отже, це те, як виконати завантаження бібліотеки динамічних посилань.

Спосіб 11: Виконайте відновлення системи

Ви також можете виправити помилку точки входу процедури в Windows, відновивши систему. Якщо ви нещодавно зіткнулися з помилкою, а раніше могли запустити програму без будь-яких проблем, тоді опція відновлення системи стане вашим рятівником. Ви можете відновити систему до певного моменту часу, якщо доступна точка відновлення. Ось наш посібник із відновлення системи.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити помилку точки входу процедури в Windows. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції щодо будь-яких проблем, пов’язаних із технікою, сміливо залишайте їх у розділі коментарів нижче.