Виправте помилку терміну дії сесії Facebook на Android

Facebook є однією з найкращих платформ соціальних медіа, яка також використовується для багатоцільових послуг від обміну публікаціями до ігор. Ви також можете використовувати облікові дані Facebook, щоб грати в онлайн/офлайн-ігри після автентифікації облікових записів Facebook через сеанси. Іноді цей процес може бути невдалим через деякі помилки та помилки, які викликають помилку терміну дії сесії Facebook. Це найпоширеніша помилка, яка виникає в операційних системах Android, iOS, Mac і Windows. Якщо ви також стикаєтеся з такою ж помилкою, цей посібник допоможе вам виправити помилку терміну дії сесії додатка Facebook на Android. Тож продовжуйте читати!

Як виправити помилку терміну дії сесії Facebook на Android

Сеанси на будь-якому веб-сайті допомагають увійти до улюблених веб-сервісів у будь-який час. На початковому етапі сеанси розробляються таким чином, що вони виходять через деякий час, щоб інші не могли отримати доступ до ваших особистих облікових даних. Facebook також проводить сеанси таким же чином, але зазвичай сеанси зарезервовані для інших сторонніх програм і служб. Таким чином, ви не зіткнетеся з помилкою терміну дії сесії Facebook на Android, коли ви використовуєте власні програми Facebook.

Якщо коротко, Facebook перевіряє дійсність ваших сеансів, і якщо ви так довго простоюєте, ви зіткнетеся з помилкою терміну дії сесії.

Що спричиняє закінчення терміну дії сесії додатка Facebook?

У цьому розділі ви дізнаєтеся про деякі інші причини, які викликають помилку терміну дії сесії Facebook на вашому пристрої Android.

  • Якщо ви входите у свій обліковий запис Facebook в іншій програмі, але з того самого Android, ви зіткнетеся з цією помилкою.
  • Ваш обліковий запис вийшов з Facebook вручну.
  • Технічні збої у вашому обліковому записі Facebook.
  • Пошкоджений кеш програми Facebook на вашому Android.
  • Проблема з підключенням до Інтернету.
  • Застаріла програма та ОС Android.

Тепер ви знаєте причини, які викликають помилку терміну дії сесії на Facebook. Настав час дізнатися кроки з усунення несправностей, які допоможуть вам виправити помилку терміну дії сесії Facebook на вашому Android.

Спосіб 1. Перезавантажте пристрій Android

Це простий та ефективний метод усунення несправностей, який допоможе вам виправити будь-які тимчасові збої на пристрої Android. Тому, щоб виправити помилку терміну дії сесії Facebook на Android, перезапустіть Android, як вказано нижче.

1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на бічній панелі мобільного телефону.

2. Тепер у наступному спливаючому меню торкніться параметра Перезавантаження.

Примітка. Ви також можете торкнутися значка вимкнення живлення, щоб вимкнути пристрій. Якщо ви це зробите, натисніть і утримуйте кнопку живлення на бічній панелі мобільного телефону, щоб увімкнути Android пізніше.

3. Зачекайте, поки телефон не перезавантажиться, і перевірте, чи вдалося ви виправити помилку терміну дії сесії Facebook App, яка зникла чи ні.

Спосіб 2: увійдіть у Facebook ще раз

Якщо ви знову зіткнетеся з помилкою терміну дії сесії Facebook, це ще один простий хак для вирішення проблеми. Тут ви повинні вийти зі свого облікового запису Facebook і знову ввійти через деякий час. Ось як це зробити.

1. Відкрийте Facebook і торкніться значка з трьома рядками у верхньому правому куті екрана.

2. Тепер натисніть «Вийти» внизу екрана, як показано.

3. Зачекайте, поки Facebook вийде з вашого облікового запису.

4. Зачекайте кілька секунд і торкніться свого облікового запису Facebook, щоб увійти знову.

Після того, як ви увійшли у свій обліковий запис, перевірте, чи можете ви виправити помилку терміну дії сесії Facebook App на Android.

  Як відключити наступне відео на Facebook [Firefox]

Спосіб 3: Перевірте статус сервера Facebook

Перш ніж звинувачувати свій пристрій у помилці терміну дії сесії, ви повинні перевірити, чи сервер Facebook не працює на технічне обслуговування. Ви можете використовувати деякі онлайн-платформи, такі як Downdetector, щоб перевірити, чи без проблем працюють сервери WhatsApp.

1. Відвідайте офіційний сайт Downdetector.

2. Переконайтеся, що повідомлення, звіти користувачів не вказують на відсутність проблем у сповіщенні Facebook.

2А. Якщо ви отримуєте те саме повідомлення, то помилок на стороні сервера немає. Дотримуйтесь методів, розглянутих у цій статті, щоб виправити помилку сесії Facebook, що минув.

2B. Якщо ви виявите помилки або сповіщення про технічне обслуговування, у вас немає іншого вибору, окрім як чекати.

Спосіб 4. Усунення неполадок підключення до Інтернету

Іноді ваше інтернет-з’єднання нестабільне, щоб увімкнути успішний сеанс на вашому пристрої Android. Щоб перевірити це, перейдіть до свого улюбленого браузера та переглядайте будь-що. Якщо ви не отримали жодних результатів пошуку, значить, ваше мережеве з’єднання нестабільне. Рекомендується перевірити, чи ввімкнено Wi-Fi або дані, якщо у вас виникають проблеми. Якщо ви використовуєте службу VPN, вимкніть її та перевірте, чи вдалося виправити помилку терміну дії сесії Facebook на Android. Якщо ви використовуєте мобільні дані, переконайтеся, що ваше з’єднання для передачі даних увімкнено, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

1. Торкніться значка Налаштування на головному екрані.

2. Потім торкніться опції SIM-картки та мобільні мережі, як показано.

3. Тепер переконайтеся, що параметр Мобільні дані увімкнено, як показано.

4. Якщо ви перебуваєте за межами своєї країни або зони покриття мережі (використовуючи роумінгову мережу), натисніть Додаткові налаштування, як показано.

Примітка. Оператор безкоштовно стягне з вас плату після того, як ви ввімкнете міжнародний роумінг даних.

5. Потім торкніться поля «Міжнародний роумінг» і встановіть параметр «Завжди», як показано.

6. Натисніть «Роумінг даних».

7. Нарешті, натисніть Увімкнути, щоб підтвердити запит.

Тепер перевірте, чи вдалося вам виправити помилку терміну дії сесії програми Facebook у Facebook. Якщо ні, скористайтеся наведеними нижче методами.

Спосіб 5. Увімкніть фонові дані

На додаток до мобільних даних, ви повинні ввімкнути використання фонових даних, щоб переконатися, що ваш Android використовує мобільні дані навіть у режимі заощадження даних. Ось кілька інструкцій, як зробити те ж саме. Дотримуйтесь, як показано, щоб виправити термін дії сесії додатка Facebook минув.

1. Перейдіть до програми Налаштування, як і раніше.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Потім натисніть Керувати програмами, а потім Facebook, як показано.

4. Торкніться Обмежене використання даних.

5. Тепер переконайтеся, що ви вибрали Wi-Fi і мобільні дані (SIM 1) і мобільні дані (SIM 2), якщо є. Потім торкніться ОК.

Тепер ваш Android надає повний доступ до мобільних даних, навіть коли він перебуває в режимі заощадження даних. Перевірте, чи можна виправити помилку терміну дії сесії Facebook на Android, якщо вона спричинена проблемами споживання фонових даних.

Спосіб 6: примусово вийти з Facebook

Вихід із програми повністю відрізняється від примусового закриття. Примусове закриття Facebook закриє всі його фонові процеси, і вам доведеться почати його з нуля наступного разу, коли ви його відкриєте. Неправильну програму можна вирішити негайно, і нижче наведено кілька інструкцій, як примусово закрити програму Facebook.

1. Запустіть програму Налаштування, як і раніше.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Потім натисніть Керування програмами, а потім Facebook, як показано.

4. Торкніться опції Примусова зупинка у нижньому лівому куті екрана, як показано.

5. Нарешті, підтвердьте запит, натиснувши OK, як показано.

  Обліковий запис Facebook вимкнено? Ось як відновити заблокований обліковий запис Facebook

Тепер перезапустіть Facebook і перевірте, чи можете ви виправити помилку терміну дії сесії Facebook на Android чи ні.

Спосіб 7. Видалити кеш програми Facebook

Щоб керувати своїм Android дуже швидко, кеш зберігається як тимчасова пам’ять. Але ці старі дані з часом пошкоджені і можуть бути причиною помилки терміну дії сесії Facebook. Радимо час від часу очищати кеш програми (принаймні раз на 60 днів), щоб уникнути будь-яких конфліктів, і ось кілька інструкцій, як зробити те саме.

1. Перейдіть на головний екран і торкніться програми Налаштування, як показано.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Потім натисніть Керування програмами, а потім Facebook, як показано.

4. Торкніться опції Storage, як показано.

5. Потім натисніть Очистити дані, а потім опцію Очистити кеш, як показано.

6. Ви також можете натиснути Очистити всі дані, якщо хочете, щоб усі дані були видалені на Facebook.

Нарешті, перевірте, чи можете ви виправити помилку терміну дії сесії програми Facebook.

Спосіб 8. Повторно додайте обліковий запис Facebook

Якщо всі перераховані вище методи не допомогли вам виправити помилку терміну дії сесії програми Facebook, ви можете спробувати видалити свій обліковий запис Facebook зі свого пристрою та додати його знову пізніше. Ось як це зробити.

1. Запустіть Налаштування на телефоні.

2. Прокрутіть униз екран налаштувань і натисніть Облікові записи та синхронізація, як показано.

3. Тепер натисніть на Facebook.

4. Потім торкніться опції Більше.

5. Тепер натисніть Видалити обліковий запис.

Після видалення облікового запису Facebook зі свого пристрою перезавантажте Android і знову увійдіть у Facebook. Перевірте, чи можна виправити помилку терміну дії сесії Facebook на Android.

Спосіб 9. Оновіть додаток Facebook

Якщо всі перераховані вище методи не допомогли вам вирішити проблему із закінченням терміну дії сесії Facebook, ви повинні переконатися, що додаток оновлено до останньої версії чи ні. Перейдіть до свого Play Store і перевірте, чи оновлено Facebook до останньої версії, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

1. Перейдіть на головний екран і торкніться Play Store.

2. Потім знайдіть у Facebook, як показано.

3А. Якщо оновлення доступне, торкніться опції Оновити.

3B Якщо ваш додаток уже оновлено, ви побачите лише параметри «Відкрити» та «Видалити». Тепер перейдіть до наступного методу усунення несправностей, щоб усунути проблему.

4. Зачекайте, поки ваша програма оновиться, і перевірте, чи можете ви виправити помилку терміну дії сесії Facebook.

Спосіб 10: Оновіть ОС Android

Ви можете виправити помилку терміну дії сесії Facebook на Android, оновивши свій пристрій Android. Ваш телефон Android автоматично оновлюється за допомогою мобільних даних або мережі Wi-Fi. Щоб виправити всі проблеми з програмним забезпеченням, помилки та помилки на вашому пристрої Android, вам потрібно оновити Android, як описано в нашому посібнику 3 способи перевірити наявність оновлень на телефоні Android.

Оновивши ОС Android, перевірте, чи можете ви усунути проблему із закінченням терміну дії сеансу.

Спосіб 11: Очистити кеш браузера

Кеш і файли cookie використовуються для покращення роботи веб-перегляду, зберігаючи тимчасову пам’ять. Файли cookie – це файли, які зберігають дані перегляду, коли ви відвідуєте будь-який веб-сайт або веб-сторінку. З часом кеш і файли cookie збільшуються в розмірах і спалюють місце на диску. Крім того, термін дії сесії додатка Facebook минув та інші проблеми програми можна вирішити, очистивши їх. Якщо ви використовуєте Facebook у версії браузера, радимо очистити кеш і файли cookie, як описано в нашому посібнику Як очистити кеш і файли cookie на пристроях Android.

  Як розслабитися вночі за допомогою режиму перед сном для Android

Очистивши кеш-пам’ять браузера та очистивши файли cookie, перевірте, чи можете ви виправити помилку терміну дії сесії Facebook на Android.

Спосіб 12. Використовуйте веб-версію Facebook

Проте, якщо ви не досягли жодного виправлення помилки терміну дії сесії Facebook, вони повинні бути обережними, аналізуючи, чи проблема в телефоні чи програмі. Ви можете використовувати Facebook на якомусь іншому телефоні зі своїми обліковими даними. Перевірте, чи не виникла помилка терміну дії сеансу. Якщо ви не стикалися з жодною помилкою на іншому телефоні, це вказує на наявність проблеми з вашою програмою, яку можна виправити, перевстановивши програму на телефоні. Якщо ви зіткнулися з такою ж помилкою на іншому телефоні, ви повинні скористатися методами усунення несправностей програми, наведеними в цій статті, щоб вирішити проблему. Також спробуйте скористатися веб-версією Facebook і перевірте, чи можете ви виправити помилку терміну дії сесії Facebook на Android.

Спосіб 13. Перевстановіть додаток Facebook

Якщо всі ці методи усунення несправностей не допомагають виправити помилку терміну дії сесії програми Facebook, це означає, що проблема не пов’язана з вашим мобільним пристроєм. Повторну інсталяцію Facebook слід розглядати як обхідний шлях, лише як варіант, де більше немає. Перевстановлення Facebook видалить усі ваші чати. Тому перед видаленням програми зробіть резервну копію своїх даних.

Після створення резервної копії даних виконайте наведені нижче дії, щоб перевстановити Facebook.

1. Перейдіть до Play Store, як і раніше, і знайдіть у Facebook.

2. Тепер натисніть Видалити, як показано.

3. Зачекайте, поки програма повністю не буде видалена з вашого Android. Потім знову знайдіть Facebook і торкніться «Встановити».

4. Після того, як ваш додаток буде встановлено на вашому пристрої, натисніть Відкрити, як показано.

5. Нарешті, відновіть свої дані (якщо ви хочете це зробити) і перевірте, чи можете ви виправити помилку терміну дії сесії Facebook.

Спосіб 14. Зверніться до служби підтримки Facebook

Якщо жоден з описаних вище методів не допоміг вам виправити помилку терміну дії сесії Facebook на Android, то вам потрібно звернутися за допомогою до офіційної команди Facebook. Довідковий центр Facebook — це офіційна команда підтримки, яка доступна цілодобово в Інтернеті.

Таким чином, ви можете повідомити про помилку терміну дії сесії програми Facebook за допомогою цієї сторінки довідки, заповнивши проблему у формі, як показано. Однак це займе деякий час, оскільки після розгляду вашої скарги команда відповість, щойно проблему буде вирішено.

Спосіб 15. Скидання до заводських налаштувань пристрою Android

Якщо жоден із методів не допоміг вам виправити помилку терміну дії сесії Facebook, то вам доведеться спробувати скинути Android до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що вам доведеться скинути Android до заводської версії, лише якщо жоден із методів не допоміг вам.

Примітка: скидання до заводських налаштувань вашого мобільного пристрою призведе до видалення всіх ваших даних і відновлення заводських налаштувань. Тому перед виконанням процедури рекомендується створити резервну копію необхідних даних. Прочитайте наш посібник зі створення резервної копії даних телефону Android.

Щоб скинути заводські налаштування свого мобільного телефону, прочитайте та виконайте кроки в нашому посібнику Як скинути налаштування будь-якого пристрою Android.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви дізналися, як виправити помилку терміну дії сесії Facebook на Android. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Повідомте нам, яку тему ви хочете, щоб ми дослідили наступну.