Виправте помилку «Спробуйте ще раз» у Microsoft Store

Microsoft Store – це місце для завантаження програм та ігор на вашому ПК з Windows 10. Але під час завантаження програм або ігор ви можете зіткнутися з помилкою «Спробуйте ще раз» у Microsoft Store. Ця помилка приходить із повідомленням Спробуйте ще раз. Щось сталося з нашої сторони в Microsoft Store помилка. Ви можете подумати, що рішення поза вашим контролем, але існує так багато ефективних методів усунення несправностей, щоб виправити помилку «Спробуйте ще раз». Продовжуйте читати цей посібник, щоб дізнатися, як виправити Microsoft Store щось трапилося під час нашої кінцевої помилки на ПК з Windows 10.

Як виправити помилку Try That Again у Microsoft Store

Ось кілька поширених причин, які спричиняють помилку «Спробуйте ще раз» Помилка магазину Microsoft на вашому ПК з Windows 10.

 • З’єднання з Інтернетом не стабільне
 • Налаштування регіону, дати та часу неправильні
 • Кілька тимчасових збоїв у процесі входу Microsoft
 • Деякі необхідні служби Windows не працюють
 • Є кілька пошкоджених кешів Windows Store
 • Несумісні налаштування DNS і проксі
 • Кілька оновлень програм Microsoft очікують на ваш ПК з Windows 10
 • Останнє оновлення несумісне з процесами Microsoft Store
 • Будь-які пошкоджені компоненти у вашому профілі користувача також сприяють виникненню проблеми

Дотримуйтеся цих методів усунення несправностей, щоб виправити помилку «Спробуйте ще раз» у Microsoft Store на ПК з Windows 10.

Спосіб 1: Основні кроки з усунення несправностей

Ось кілька основних методів, яких ви можете дотримуватися, перш ніж переходити до складних рішень.

1А. Усунення несправностей підключення до Інтернету

Якщо ваше мережеве з’єднання не стабільне, ви не зможете обробляти будь-які онлайн-додатки та програми. Переконайтеся, що ваш Інтернет стабільний і немає перебоїв між маршрутизатором і пристроєм.

Запустити a fast.com щоб перевірити, чи достатньо стабільної мережі для використання програм Microsoft Store без будь-яких помилок.

Також перевірте, чи ваш пристрій відповідає наведеним нижче вимогам.

 • Усуньте всі перешкоди між маршрутизатором і пристроєм.
 • Підключіть обмежену кількість пристроїв до однієї мережі.
 • Переконайтеся, що ви купили маршрутизатор, перевірений вашим постачальником послуг Інтернету (ISP).
 • Уникайте використання старих, зламаних або пошкоджених кабелів.

Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами з підключенням до Інтернету, перегляньте наш посібник про те, як усунути проблеми з мережевим підключенням у Windows 10, щоб їх вирішити.

1B. Запустіть перевірку шкідливих програм

Кілька експертів Microsoft вважають, що сканування ПК допоможе захистити комп’ютер від загроз. Якщо на вашому комп’ютері є віруси чи зловмисне програмне забезпечення, що сприяє, спробуйте ще раз. З нашого боку сталася помилка Microsoft Store, тому ви не можете використовувати жодну програму Microsoft Store.

Тому радимо просканувати свій комп’ютер згідно з інструкціями в нашому посібнику. Як запустити перевірку комп’ютера на віруси?

Крім того, якщо ви хочете видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера, перегляньте наш посібник Як видалити зловмисне програмне забезпечення з вашого комп’ютера в Windows 10.

1С. Оновіть ОС Windows

Крім того, якщо на вашому ПК є якісь помилки, їх можна виправити лише після оновлення Windows. Корпорація Майкрософт випускає регулярні оновлення, щоб виправити всі ці помилки, таким чином сортуючи помилку Спробуйте ще раз, помилка Microsoft Store.

Отже, переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows і чи очікують на виконання якісь оновлення, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи можете ви отримати доступ до програми Microsoft без помилок.

1D. Оновіть драйвер WLAN

Драйвери пристроїв встановлюють зв’язок між обладнанням і операційною системою вашого комп’ютера. Крім того, несправні або пошкоджені драйвери призводять до обговорюваної проблеми. Багато користувачів повідомили, що оновлення драйверів WLAN допомогло їм вирішити проблему. Рекомендується оновити драйвери WLAN, щоб підвищити надійність мережевих адаптерів, усунути проблеми сумісності та вирішити обговорену проблему.

Щоб зробити це, дотримуйтеся нашого посібника «Як оновити драйвери мережевого адаптера в Windows 10».

1E. Скасувати оновлення драйверів WLAN

Коли ви відкочуєте драйвери, усі поточні версії апаратного пристрою буде видалено, а раніше встановлені драйвери буде встановлено на вашому ПК. Ця функція буде дуже корисною, якщо будь-яке нове оновлення драйвера погано працює з вашим комп’ютером.

Щоб вирішити проблему, виконайте дії, описані в нашому посібнику «Як відкотити драйвери в Windows 10».

  Виправте помилку «Неможливо надіслати запрошення в календарі iPhone».

Після того, як ваш комп’ютер з Windows 10 інсталює попередню версію драйверів, перевірте, чи ви виправили помилку Try that again у Microsoft Store чи ні.

1F. Перевстановіть драйвер WLAN

Несумісні драйвери необхідно перевстановити, щоб вирішити обговорену проблему Microsoft. Рекомендується перевстановлювати драйвери пристроїв, лише якщо ви не можете отримати виправлення, оновивши їх. Дії для перевстановлення драйверів дуже прості, і ви можете зробити це за допомогою програми стороннього розробника або вручну.

Дотримуйтеся нашого посібника «Як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10», щоб перевстановити драйвери на комп’ютері з Windows 10.

Після перевстановлення мережевих драйверів перевірте, чи ви виправили обговорену проблему.

1G. Тимчасово вимкнути антивірус (якщо можливо)

Ваша антивірусна програма може помилково запобігти встановленню будь-яких останніх оновлень на вашому ПК. Кілька користувачів Windows виявляють багато проблем із сумісністю, які важко терпіти та виправити. Антивірусне програмне забезпечення, таке як Norton і Avast, може перешкоджати будь-якому останньому оновленню додатків Windows Store, тому вам радимо тимчасово вимкнути будь-яке вбудоване або стороннє антивірусне програмне забезпечення, щоб вирішити цю проблему.

Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, і дотримуйтеся вказівок, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

Після усунення проблеми на комп’ютері з Windows 10 обов’язково повторно ввімкніть антивірусну програму, оскільки система без пакету безпеки завжди становить загрозу.

1H. Вимкнути брандмауер Windows (не рекомендовано)

Іноді з міркувань безпеки брандмауер Windows Defender на вашому комп’ютері може перешкоджати доступу до Microsoft Store. Якщо програми були заблоковані брандмауером Windows Defender, ви повинні ввімкнути його або тимчасово вимкнути захист брандмауера на своєму комп’ютері. Якщо ви не знаєте, як вимкнути брандмауер Windows Defender, наш посібник про те, як вимкнути брандмауер Windows 10, допоможе вам це зробити.

Ви також можете дозволити програму, дотримуючись нашого посібника Дозволяти або блокувати програми через брандмауер Windows

1І. Перевірте налаштування регіону, дати та часу

Якщо налаштування часу та дати у вашому регіоні не синхронізуються, ви не можете виконувати жодні функції в Microsoft Store. Перш ніж встановлювати або виконувати будь-які завдання в Microsoft Store, ви повинні знати про те, що ці програми перевірятимуть ваш комп’ютер на наявність певних сертифікатів. І якщо на цьому етапі час, пояс і дата неправильні, усі сертифікати вважатимуться недійсними, що дає змогу спробувати ще раз. Щось сталося з нашої сторони в Microsoft Store помилка.

Щоб налаштувати та підтвердити налаштування дати й часу, виконайте наведені нижче дії.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тепер натисніть «Час і мова».

3. Потім на вкладці «Дата й час» переконайтеся, що параметри «Установити час автоматично» та «Установити часовий пояс автоматично» ввімкнено.

4. Потім натисніть «Синхронізувати зараз», як зазначено вище.

5. Тепер перейдіть на вкладку «Регіон» у меню ліворуч і виберіть «Країна або регіон», переконайтеся, що ви вибрали Сполучені Штати, як показано.

Примітка. Зміна регіону допоможе вам вирішити проблему, як виправити Microsoft Store щось трапилося на нашій кінцевій помилці, якщо проблема виникає лише в певному регіоні. Переконайтеся, що ви знову змінили регіон на свою географічну область після вирішення проблеми.

1J. Повторно увійдіть до Microsoft Store

Помилки під час входу в обліковий запис Microsoft можуть спричинити помилку «Спробуйте ще раз». Отже, якщо ви зіткнулися з помилкою і не знаєте жодних причин, вам доведеться вийти зі свого облікового запису та ввійти знову. Ось кілька інструкцій, як це зробити.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Microsoft Store, натисніть Відкрити.

2. Потім клацніть піктограму свого профілю, а потім опцію Вийти.

3. Тепер натисніть Увійти, як показано.

4. Тепер виберіть свій обліковий запис Microsoft і натисніть кнопку «Продовжити».

5. Введіть облікові дані для входу та знову ввійдіть у свій обліковий запис Microsoft.

1K. Відновлення системних файлів

Якщо на вашому ПК з Windows 10 відсутні або пошкоджені файли, ви зіткнетеся з обговорюваною проблемою. Проте ви відновлюєте ці пошкоджені файли за допомогою вбудованих утиліт, а саме перевірки системних файлів і обслуговування та керування зображеннями розгортання.

  Як вибірково синхронізувати папки з Google Диском

Прочитайте наш посібник із відновлення системних файлів у Windows 10 і виконайте вказівки, щоб відновити всі пошкоджені файли.

12. Вимкніть проксі-сервер

Іноді через неправильні конфігурації мережі на вашому комп’ютері з Windows 10 ви стикаєтеся з помилкою «Спробуйте ще раз» у Microsoft Store. Якщо ви встановили будь-яку службу VPN або використовуєте проксі-сервери на своєму комп’ютері, прочитайте наш посібник «Як вимкнути VPN і проксі-сервер у Windows 10» і виконайте кроки, як описано в статті.

Після вимкнення VPN-клієнта та проксі-серверів перевірте, чи ви виправили обговорену помилку. І все ж, якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою, спробуйте підключитися до мобільної точки доступу.

1л. Змінити адреси DNS-серверів

Деякі користувачі припустили, що зміна адрес DNS допомогла їм виправити спробу ще раз. З нашого боку сталася помилка Microsoft Store на комп’ютерах Windows 10. Google DNS має IP-адреси 8.8.8.8 і 8.8.4.4, які прості та легко запам’ятати для встановлення безпечного DNS-з’єднання між клієнтом і сервером.

Ось наш простий посібник про те, як змінити налаштування DNS у Windows 10, який допоможе вам змінити ваші адреси DNS на вашому комп’ютері. Ви також можете перейти на будь-який Open DNS або Google DNS на своєму комп’ютері з Windows 10, дотримуючись нашого посібника про те, як перейти на OpenDNS або Google DNS у Windows. Дотримуйтеся вказівок і перевірте, чи можете ви вирішити проблему.

1М. Очистити кеш і дані DNS

Кілька користувачів припустили, що очищення кешу DNS і даних на вашому комп’ютері допомогло їм вирішити обговорювану проблему. Дотримуйтесь інструкцій.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть cmd, потім натисніть «Відкрити».

2. Тепер введіть наступні команди одну за одною. Натисніть Enter після кожної команди.

ipconfig/flushdns
ipconfig/registerdns
ipconfig/release
ipconfig/renew
netsh winsock reset

3. Зачекайте, поки команди будуть виконані, і перезавантажте ПК.

Спосіб 2. Запустіть засіб усунення несправностей програм Windows Store

Ваш ПК з Windows 10 має вбудований інструмент усунення несправностей, щоб виправити помилку «Спробуйте ще раз» у Microsoft Store. Виконайте наведені нижче кроки, щоб запустити засіб усунення неполадок програм Windows Store.

1. Перейдіть до меню пошуку та введіть Troubleshoot settings, як показано.

2. Тепер натисніть Програми магазину Windows, а потім Запустіть засіб усунення несправностей, як показано.

3. Якщо після процесу усунення несправностей виявлено будь-які проблеми, натисніть «Застосувати це виправлення».

4. Нарешті, дотримуйтесь інструкцій, наведених у наступних підказках, і перезавантажте ПК.

Перевірте, чи ви виправили спробу ще раз. Щось трапилося з нашої сторони в проблемі помилки Microsoft Store.

Спосіб 3. Перезапустіть основні служби Windows

Деякі важливі служби Windows, як-от служби Windows Update і Background Intelligent Transfer, мають бути ввімкнені на вашому комп’ютері, щоб уникнути проблеми з помилкою «Спробуйте ще раз». Служби Background Intelligent Transfer використовують будь-яку неактивну смугу пропускання для інсталяції будь-яких останніх оновлень, так що ваш комп’ютер інсталює будь-які оновлення, лише якщо інсталяція не виконується. Якщо ці служби вимкнено у вашій системі, ви, швидше за все, зіткнетеся з обговорюваною помилкою. Тому перезапустіть основні служби Windows, як описано нижче.

1. Введіть Services у меню пошуку та натисніть Run as administrator.

2. Тепер прокрутіть вниз і двічі клацніть Background Intelligent Transfer Service.

3. Тепер виберіть тип запуску Автоматично, як показано на малюнку.

Примітка. Якщо статус служби зупинено, натисніть кнопку Пуск. Якщо служба має статус Виконується, натисніть Зупинити та запустіть її знову.

4. Натисніть «Застосувати» та «ОК», щоб зберегти зміни. Перевірте, чи можете ви виправити обговорену помилку.

5. Повторіть усі ці кроки для інших служб Windows, наприклад Cryptographic, Network Location Awareness, MSI Installer і Windows Update Services.

Спосіб 4: скиньте кеш програм Windows Store

Пошкоджений кеш і пошкоджені дані в Microsoft Store призведуть до появи помилки «Спробуйте ще раз» у Microsoft Store. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб видалити кеш магазину Windows.

1. Запустіть діалогове вікно «Виконати», одночасно натиснувши клавіші Windows + R.

2. Тепер введіть wsreset.exe і натисніть клавішу Enter, щоб скинути кеш програми Windows Store.

Спосіб 5. Встановіть оновлення програм

Щоб виправити, спробуйте ще раз. З нашого боку сталася помилка Microsoft Store. Переконайтеся, що всі програми у вашій бібліотеці Microsoft Store оновлено до останньої версії. Якщо є багато оновлень, які очікують на виконання, нові оновлення або встановлення можуть зіткнутися з кількома помилками під час процесу. Виконайте наведені нижче дії, щоб інсталювати оновлення програми Microsoft Store.

  Як зупинити синхронізацію iTunes щоразу, коли ви підключаєте свій iPhone

1. Перейдіть до меню пошуку та введіть Microsoft Store. Потім натисніть Відкрити.

2. Потім клацніть піктограму бібліотеки в нижньому лівому куті вікна Microsoft Store.

3. Потім натисніть кнопку Отримати оновлення, як показано.

4. Потім натисніть виділену кнопку Оновити все.

5. Зачекайте, доки оновлення завантажаться на ваш ПК з Windows 10, і переконайтеся, що ви отримали підказку «Ваші програми та ігри оновлені».

Спосіб 6: видалення останніх оновлень

Будь-які попередні несумісні оновлення на вашому ПК з Windows 10 можуть не дозволяти завантажувати нові оновлення. Тому радимо видалити останні оновлення, які встановлюються на вашому комп’ютері, щоб виправити помилку Microsoft Store. Виконати завдання дуже легко, і кроки демонструються наступним чином.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Панель керування. Потім натисніть Відкрити.

2. Тепер клацніть опцію «Видалити програму» в меню «Програми», як показано на малюнку.

3. Тепер натисніть Переглянути встановлені оновлення на лівій панелі, як показано.

4. Тепер знайдіть і виберіть останнє оновлення, звернувшись до дати встановлення та натиснувши опцію «Видалити», як показано нижче.

5. Нарешті, підтвердьте будь-який запит і перезавантажте ПК.

Спосіб 7. Видаліть папку SoftwareDistribution

І все-таки, якщо ви зіткнулися з помилкою «Спробуйте ще раз» у Microsoft Store, існує інший простий спосіб вирішення цих проблем. По-перше, зупиніть службу Windows Update і видаліть папку SoftwareDistribution у Провіднику файлів. Потім знову запустіть служби Windows Update. Прочитайте наш посібник «Як видалити папку SoftwareDistribution» у Windows 10, щоб продовжити.

Спосіб 8. Повторна реєстрація Microsoft Store

Якщо наведені вище методи не допоможуть вам вирішити, як виправити Microsoft Store, щось трапилося на нашій кінцевій помилці, вам може допомогти перереєстрація Windows Store. Дотримуйтеся вказівок нижче.

1. Перейдіть до меню «Пошук», введіть «Windows PowerShell» і натисніть «Запуск від імені адміністратора».

2. Тепер вставте наступну команду в Windows PowerShell і натисніть клавішу Enter.

PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command "& {$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + 'AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest}

3. Зачекайте, поки команди будуть виконані, і тепер ви більше не зіткнетеся з обговорюваною помилкою.

Спосіб 9: Створення нового профілю користувача

Деякі користувачі повідомили, що створення нового профілю користувача виправлено. Спробуйте ще раз. Щось сталося з нашої сторони в Microsoft Store помилка. Ви можете створити новий профіль користувача, виконавши кроки, описані в нашому посібнику «Як створити локальний обліковий запис користувача в Windows 10».

Після створення нового профілю користувача перевірте, чи ви усунули проблему, про яку йдеться.

Спосіб 10. Переінсталюйте Microsoft Store

Якщо жоден із наведених вище методів не допоміг вам виправити помилку «Спробуйте ще раз», то останнім варіантом вирішення проблеми є перевстановлення Microsoft Store. Цей процес видалення не можна реалізувати за допомогою панелі керування або процедури налаштувань. Команди PowerShell допоможуть вам перевстановити Microsoft Store, як описано нижче.

1. Запустіть Windows PowerShell як адміністратор.

2. Тепер введіть команду get-appxpackage –allusers і натисніть клавішу Enter.

3. Тепер знайдіть Microsoft.WindowsStore Name і скопіюйте запис PackageFullName.

4. Тепер перейдіть до нового рядка у вікні PowerShell і введіть remove-appxpackage, а потім пробіл і рядок, який ви скопіювали на попередньому кроці. Це виглядає як,

remove-appxpackage Microsoft.WindowsStore_22202.1402.2.0_x64__8wekyb3d8bbwe

Примітка. Команда може дещо відрізнятися залежно від версії Windows, яку ви використовуєте.

5. Тепер Microsoft Store буде видалено з вашого ПК. Тепер перезавантажте ПК з Windows 10.

6. Потім, щоб переінсталювати його, знову відкрийте Windows PowerShell як адміністратор і введіть таку команду.

Add-AppxPackage -register "C:Program FilesWindowsAppsMicrosoft.WindowsStore_11804.1001.8.0_x64__8wekyb3d8bbweAppxManifest.xml" –DisableDevelopmentMode

7. Нарешті Microsoft Store буде перевстановлено на вашому ПК, і ви більше не зіткнетеся з обговорюваною проблемою.

***

Сподіваємося, посібник був корисним і ви змогли виправити помилку «Спробуйте ще раз» у Microsoft Store на вашому ПК з Windows 10. Продовжуйте відвідувати нашу сторінку, щоб отримати більше цікавих порад і підказок, і залишайте свої коментарі нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.