Виправте помилку розетки, що виникла під час тесту завантаження

Збій з’єднання з Інтернетом – це те, про що ми навіть не хочемо думати. Підключення до Інтернету стало невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Все в світі взаємопов’язано і створює глобалізоване середовище. З такою значущістю, розчарування через несправність мережевого підключення зрозуміло. Коли відбувається такий сценарій, перше, що роблять більшість користувачів Інтернету, це перевіряють швидкість мережі. Щоб визначити швидкість мережі, люди часто використовують інструменти онлайн. На жаль, останнім часом деякі користувачі стикалися з помилками розетки під час виконання тесту швидкості. Ця стаття допоможе вам усунути помилку сокета, що виникла під час тесту завантаження.

Виправте помилку розетки, що виникла під час тесту завантаження в Windows 10

Перевірте причини помилки розетки під час тестування завантаження, яка наведена нижче:

  • Причиною проблеми з помилкою сокета можуть бути невідповідні правила вихідних даних у вашій системі брандмауер Windows.
  • Активний процес синхронізації додатків хмарного сховища, таких як OneDrive, Google Drive і Dropbox, що працюють у фоновому режимі, споживає багато пропускної спроможності мережі та створює перешкоди під час перевірки швидкості Інтернету.
  • Наявність антивірусних програм на вашому ПК.

Причини вищезгаданого сценарію можна легко усунути. Отже, спробуйте наведені нижче методи один за іншим, щоб знайти потенційне рішення щодо того, як виправити помилку сокета Windows 10.

Спосіб 1. Увімкніть правило платформи підключених пристроїв

Під час тестування завантаження через ваш браузер сталася помилка сокета, можливо, через брандмауер. Це також стосується вбудованого брандмауера Windows. Багато користувачів повідомили, що ця проблема виникає через вихідне правило. Тепер, якщо у вас виникли інші проблеми з підключенням до Ethernet, не забудьте ввімкнути правило вихідного зв’язку. Ось як це увімкнути.

1. Натисніть разом клавіші Windows + R і запустіть діалогове вікно Виконати.

2. Введіть firewall.cpl і натисніть клавішу Enter, щоб запустити брандмауер Windows Defender.

3. На сторінці брандмауера Windows Defender виберіть Додаткові параметри на панелі ліворуч.

4. На сторінці Брандмауер Windows Defender з розширеною безпекою виберіть параметр Outbound Rules, наявний на панелі меню ліворуч.

5. Прокрутіть униз меню Правила вихідних даних на правій панелі. Знайдіть платформу підключеного пристрою – параметр Wi-Fi Direct Transport (TCP-OUT). Потім двічі клацніть його, щоб запустити.

Примітка. Якщо ви зіткнулися з проблемою через підключення Ethernet, запустіть вихідне правило платформи підключеного пристрою (TCP-Out).

6. У вікні властивостей Платформа підключеного пристрою – Wi-Fi Direct Transport (TCP-OUT) перейдіть на вкладку «Загальні» та встановіть прапорець «Увімкнено» в розділі «Загальні», як показано.

7. Потім виберіть Застосувати, щоб зберегти внесені зміни.

8. Натисніть OK, щоб закрити всі наступні вікна.

9. Нарешті, перезавантажте ПК. Після повторного відкриття запустіть тест швидкості.

Спосіб 2. Припиніть синхронізацію на OneDrive або Google Drive

Ви використовуєте на ПК версію OneDrive або Google Drive? Тоді ці програми хмарного сховища можуть бути відповідальними за помилку тесту завантаження. Зазвичай програми хмарного сховища використовують велику пропускну здатність Інтернету, якщо вони перебувають у режимі синхронізації, що відбувається, коли вони використовуються як основне рішення для зберігання даних. Кілька користувачів повідомили, що вони зіткнулися з цією помилкою під час тестування швидкості, і виявили, що OneDrive або Google Drive активно завантажуються позаду та споживають велику пропускну здатність. Таким чином, щоб виправити помилку тесту завантаження, потрібно вимкнути опцію синхронізації в хмарних програмах.

Варіант I: призупинення синхронізації в OneDrive

Ось як вимкнути активну синхронізацію в OneDrive. Щоб зробити це, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть піктограму хмари на панелі завдань, щоб відкрити версію One Drive для настільного ПК.

2. У вікні OneDrive клацніть піктограму Параметри.

3. Виберіть у контекстному меню параметр Призупинити синхронізацію.

4. Тепер встановіть час на 2 години. Цієї тривалості більш ніж достатньо, щоб завершити тест на швидкість.

Після вимкнення параметра синхронізації OneDrive виконайте перевірку швидкості та перевірте, чи вирішено проблему помилки сокета.

Варіант II: призупинення синхронізації на Google Диску

Ось як вимкнути активну синхронізацію на Google Диску. Щоб зробити це, виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть на панель завдань і виберіть піктограму, пов’язану з хмарною програмою Google Drive.

2. Якщо диск активно синхронізує файли, натисніть значок із трьома вертикальними точками у верхньому правому куті вікна Диска Google.

3. Потім у контекстному меню, що з’явилося, виберіть параметр Призупинити синхронізацію, щоб вимкнути режим синхронізації.

Коли параметр синхронізації Google Drive буде вимкнено, виконайте перевірку швидкості та перевірте, чи не вирішено помилку розетки під час тесту завантаження.

Якщо проблему вирішити, вимкнувши режим синхронізації на Google Диску, то все добре. Тепер поверніться до того ж пункту меню Диска Google і виберіть Відновити в контекстному меню, щоб знову встановити активний процес синхронізації.

Спосіб 3: Додайте виняток в антивірус

Іноді антивірусна програма позначає компонент тесту швидкості як підозрілу активність через його надмірний захист, що, у свою чергу, викликає його як помилку сокета. Такі програми, як Avast Antivirus, Kaspersky і Comodo, відомі своєю природою блокування між вашим ПК і сервером тестування швидкості.

Якщо ви використовуєте такі антивірусні програми, то вам потрібно створити виняток у самій антивірусній програмі, щоб тест швидкості проходив безперебійно.

Примітка. Опція виключення може відрізнятися залежно від програми, яку ви використовуєте. Тому переконайтеся, що створено належне виключення. Як приклад тут використовується антивірусне програмне забезпечення Avast.

Для програми Avast просто дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче, щоб створити виняток для запуску тесту швидкості.

1. На домашній сторінці Avast клацніть опцію «Меню» у верхньому правому куті, як показано.

2. У контекстному меню виберіть параметр Налаштування.

3. Перейдіть на вкладку Загальні.

4. Тепер виберіть Винятки на вкладці Загальні. Потім натисніть ДОДАТИ ВИКЛЮЧКИ, як виділено.

5. Введіть вказану URL-адресу в поле Тип шляху до файлу, шлях до папки або URL-адресу та виберіть ДОДАТИ ВИКЛЮЧЕННЯ, щоб додати URL-адресу до списку виключень.

https://www.speedtest.net/

6. Після завершення закрийте програму Avast. Потім запустіть перевірку швидкості та перевірте, чи виправлена ​​помилка розетки.

Спосіб 4. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо є)

Антивірус – це широко відома програма, яка захищає вашу систему від будь-яких зовнішніх шкідливих загроз. Однак ця охоронна поліція інколи переповнює нас надмірною охороною. Загальновідомим фактом є те, що антивіруси можуть конфліктувати з багатьма іншими програмами сторонніх розробників з метою безпеки, що, у свою чергу, може блокувати програми, присутні у вашій системі, від її операційного процесу та продуктивності. У цьому випадку антивірусна програма блокує перевірку швидкості, що в свою чергу може призвести до помилки сокета. Щоб уникнути подібних проблем, наразі вимкніть всі антивірусні програми сторонніх розробників. Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, щоб вимкнути антивірус на певний час.

Якщо проблема вирішена, не забудьте увімкнути захист, який ви тимчасово вимкнули.

Спосіб 5: Видаліть антивірус (не рекомендується)

Альтернативний спосіб — назавжди видалити сторонню антивірусну програму, якщо ви вважаєте, що вона не буде корисною в майбутньому. Для цього перегляньте наш посібник

Порада професіонала: спробуйте інші служби перевірки швидкості

Все ще не пощастило? Не хвилюйся. Завжди є інший шлях. Використовуйте альтернативні інструменти перевірки швидкості та подивіться, чи допоможуть вони вам усунути проблему з помилкою сокета. SpeedTest від Ookla — це не лише найкращий інструмент для перевірки вашого інтернет-з’єднання. Існує також кілька інших надійних інструментів, які перераховані нижче з посиланнями.

***

Сподіваємося, ви вже дізналися, як виправити помилку сокета, що виникла під час тесту завантаження на ПК з Windows 10. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче.