Виправте помилку низької потужності Roku

Roku є виробником мультимедійних пристроїв; компанія має сильну присутність на американському ринку та продає телевізори, медіаплеєри та навіть потокові послуги. Пристрої Roku, як правило, добре перевірені та є високоякісними. Однак багато користувачів часто знаходять проблеми зі своїми пристроями. Однією з поширених проблем, з якими стикаються люди, є помилка низької потужності Roku в їхніх електронних пристроях Roku. Проблеми із живленням стіків Roku та низьким енергоспоживанням Roku спричинені різними причинами, і їх, як правило, легко вирішити.

Як виправити помилку низької потужності Roku

Причин може бути кілька Року низька похибка потужності; деякі з основних причин наведено нижче.

 • Часто помилки можуть виникати через неправильне завантаження пристрою
 • Ця помилка також може виникати через проблеми з адаптером і шнуром живлення
 • Кеш-пам’ять вашого пристрою також може спричиняти збої живлення
 • USB-кабелі та порти також можуть викликати проблему
 • Через коливання напруги пристрій Roku часто може показувати помилки живлення
 • Розширення також можуть спричинити помилки живлення та деякі інші проблеми
 • Перегрів пристрою призводить до повільної роботи пристрою
 • Технічні збої також можуть спричинити помилки живлення

Наступний посібник надасть вам способи вирішення проблем живлення вашого пристрою Roku.

Спосіб 1. Перезапустіть пристрій Roku

Переважно помилка низької потужності Roku спричинена неправильним завантаженням пристрою. Щоб уникнути помилки через завантаження пристрою, ви можете просто перезавантажити пристрій Roku. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб безпечно перезапустити пристрій Roku.

  Netflix продовжує буферизувати? Ось виправлення!

1. Вимкніть пристрій Roku.

2. Зачекайте кілька хвилин.

3. Нарешті перезапустіть свій пристрій Roku.

Якщо незначна проблема із завантаженням спричинила помилку, перезапуск пристрою, швидше за все, вирішить проблему. Якщо ви продовжуєте мати проблеми з низьким енергоспоживанням Roku у своєму пристрої, спробуйте наступний спосіб.

Спосіб 2: Використовуйте шнур живлення/адаптер Roku

Використання альтернативного шнура живлення та адаптера може спричинити помилки живлення та низького рівня живлення Roku. Завжди використовуйте оригінальний кабель живлення та адаптер Roku, щоб уникнути будь-яких помилок, пов’язаних із низьким енергоспоживанням у вашому пристрої Roku.

Спосіб 3: Очистіть кеш пристрою Roku

Часто причина того, що ваш пристрій Roku не працює належним чином, зовсім не пов’язана з проблемами живлення. Якщо пристрій часто виходить з ладу, це може бути через надмірну кеш-пам’ять. Ви можете очистити кеш свого пристрою Roku. Очищення кеш-пам’яті може бути складним процесом; однак ви можете безпечно очистити кеш-пам’ять Roku, виконавши наведені нижче дії

1. Натисніть кнопку Home на пульті дистанційного керування пристрою Roku.

2. Швидко одну за одною натискайте наступні кнопки.

 • Кнопка «Додому» п’ять разів
 • Кнопка вгору 1 раз
 • Кнопка перемотування 2 рази
 • Нарешті, кнопка перемотування вперед 2 рази

Ваш пристрій Roku перезавантажиться, можливо, один або два рази.

3. Зачекайте кілька секунд, щоб перезавантажити пристрій Roku.

Для більшості користувачів очищення кешу вирішило проблеми з низьким енергоспоживанням Roku. Якщо ви знову отримаєте ту саму помилку низької потужності Stick Roku, перейдіть до наступного методу.

Спосіб 4. Замініть USB-кабель

Іноді помилка низької потужності Roku може бути спричинена несправним кабелем USB. Якщо жоден із попередніх методів не допоміг відновити пристрій, спробуйте змінити кабель USB. Існують різні типи кабелів USB, з якими можна працювати. Однак найкраще придбати оригінальний USB-кабель Roku, щоб уникнути будь-яких проблем із конфігурацією.

  Що таке інтернет-хробаки і чому вони такі небезпечні?

Фотографія Lucian Alexe на Unsplash

Спосіб 5: спробуйте інший порт USB

Пристрій Roku постачається з великою кількістю портів USB. Можливо, порт, до якого ви намагаєтеся вставити USB-кабель, неможливо налаштувати. Якщо порт USB не може зчитувати кабель, ваш пристрій не працюватиме. У деяких випадках ваш пристрій може мати проблеми з низьким енергоспоживанням Roku. Щоб уникнути цих проблем, ви можете просто змінити порт USB і спробувати підключити кабель до іншого порту.

Спосіб 6: Використовуйте пряму розетку

Коливання напруги можуть спричинити помилку низької потужності Roku; можна спробувати підключити пристрій Roku до настінної розетки, щоб забезпечити належну напругу на пристрої.

Примітка: підключення будь-якого електричного пристрою безпосередньо до настінної розетки може бути небезпечним у деяких випадках, гарантуючи, що розетка безпечна у використанні та отримує рівномірну напругу.

Зображення Маркуса Спіске з Pixabay

Спосіб 7. Видалення розширень

Якщо ви підключили пристрій Roku до розширень, несправне розширення може спричинити перегрів пристрою. Розширення також можуть спричиняти інші проблеми на пристроях Roku, тому краще уникати розширень.

Спосіб 8: охолодження перегрітого пристрою Roku

Якщо ви користуєтеся своїм пристроєм Roku безперервно протягом тривалого часу, він може почати перегріватися. Перегрітий пристрій Roku може уповільнювати роботу та виявляти багато проблем, у тому числі живлення Roku та помилку низької потужності. Тому, якщо пристрій перегрівся, рекомендується дати йому охолонути.

Спосіб 9: Скидання пристрою Roku

Якщо жоден із зазначених вище методів не працює, і ви продовжуєте отримувати ту саму помилку, спробуйте скинути налаштування пристрою Roku. Скидання налаштувань вашого пристрою Roku призведе до відновлення заводських налаштувань і усунення будь-яких технічних проблем, що спричиняють помилку низького споживання Roku. Щоб безпечно скинути налаштування пристрою Roku, виконайте наведені нижче дії.

  Як налаштувати та використовувати Диск Google на вашому Mac

1. Перейдіть на головний екран Roku.

2. Знайдіть і виберіть Налаштування.

3. Тепер перейдіть до параметрів системи.

4. Знайдіть і виберіть Додаткові параметри системи.

5. Перейдіть до, виберіть Factory Reset, потім виберіть Factory Reset Everything.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу вирішити проблеми з низьким енергоспоживанням у своєму пристрої Roku?

Відповідь Ви можете використовувати різні методи вирішення проблем із низьким енергоспоживанням на пристрої Roku, як-от зміна адаптера або кабелю USB.

Q2. Що спричиняє проблеми з живленням у пристроях Roku?

Відповідь Проблеми з електроживленням пристроїв Roku можуть виникати з кількох причин, наприклад, коливання напруги, надмірна кеш-пам’ять, несправні USB-кабелі тощо.

Q3. Чи можу я використовувати кабель USB для підключення до пристрою Roku?

Відповідь Так, ви можете використовувати кабель USB для підключення до пристрою Roku; зазвичай пристрої Roku мають кілька USB-портів.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити помилку низького споживання Roku на своєму пристрої. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є пропозиції, напишіть їх у розділі коментарів нижче.