Виправте помилку невдалої спроби підключення L2TP у Windows 10

Протокол тунелювання другого рівня (L2TP) здебільшого підтримує віртуальні приватні мережі. Будь-яка мережа VPN приховує походження мережевого з’єднання, маскуючи ваші вихідні дані деякими іншими даними сервера, які знаходяться в іншому середовищі. Маскування вашого географічного розташування допоможе вам обійти будь-які обмеження на шляху до мережі. Останніми днями багато з вас скаржаться на невдалу спробу підключення L2TP, оскільки рівень безпеки зіткнувся з помилкою обробки під час спроби встановити з’єднання VPN. Якщо ви належите до цієї категорії, цей посібник допоможе вам вирішити те ж саме за допомогою ефективних ідей щодо усунення несправностей. Отже, продовжуйте читати!

Як виправити помилку невдалої спроби підключення L2TP у Windows 10

Ми зібрали багато даних від кількох користувачів та онлайн-звітів, і таким чином розробили набір причин, які викликають обговорювану проблему. Рекомендуємо проаналізувати причини одну за одною та перевірити, яка з цих причин спричинила проблему.

  • Ви використовуєте дублікат ключа або сертифіката VPN.
  • Встановлене з’єднання не відповідає правилам трансляції мережевих адрес (NAT).
  • Клієнт VPN не має сертифіката машини або сертифікат кореневої машини не має «автентифікації сервера» як EKU (розширене використання ключа).
  • Деякі основні служби, як-от модулі ключів IPsec і служби агента політики, не працюють.
  • Протокол “точка-точка” неправильно налаштований на вашому ПК.
  • Протокол Microsoft CHAP v2 вимкнено на сервері VPN.
  • Застаріла операційна система Windows.
  • Антивірус або брандмауер заважає підключенню до мережі.

Тепер ви знаєте причини, через які спроба підключення L2TP не вдалася, оскільки рівень безпеки зіткнувся з помилкою обробки на ПК з Windows 10. Тут ви дізнаєтеся ідеї щодо усунення несправностей, які допоможуть вам усунути проблему.

Спосіб 1. Запустіть засіб усунення несправностей мережі

Якщо якісь проблеми з мережевим підключенням сприяють збою спроби підключення L2TP, ви можете використовувати вбудований інструмент, який надається на ПК з Windows 10, коли це необхідно. Дотримуйтесь нашого посібника Як усунути проблеми з мережевим підключенням у Windows 10, щоб дізнатися основні кроки з усунення несправностей, щоб виправити всі проблеми, пов’язані з мережею, за допомогою засобу усунення несправностей мережевого адаптера Windows.

Ви можете скористатися кроками, згаданими в посібнику, для діагностики з’єднань Wi-Fi, Ethernet та всіх мережевих адаптерів на вашому ПК з Windows 10.

Спосіб 2. Відновлення пошкоджених файлів

Наявність пошкоджених файлів на вашому комп’ютері завжди заважає будь-якому з процесів Windows. Рекомендуємо відновити всі пошкоджені файли на вашому ПК, щоб усунути обговорювану проблему. Прочитайте наш посібник про відновлення системних файлів у Windows 10 і дотримуйтесь інструкцій, які показано, щоб відновити всі пошкоджені файли та компоненти, що залишилися на вашому комп’ютері.

Після того як ви відремонтували пошкоджені компоненти свого комп’ютера, перевірте, чи можете ви виправити проблему з невдачею підключення L2TP у Windows 10 чи ні.

Спосіб 3. Виконайте команди для запуску кількох служб

Це простий і ефективний метод, який допоможе вам виправити спробу підключення L2TP, яка не вдалася в Windows 10, за допомогою простих командних рядків. Кілька користувачів стверджували, що цей метод був корисним для вирішення обговорюваної проблеми. Ось кілька кроків, щоб реалізувати те саме.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть cmd. Натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Потім вставте наступні команди одну за одною та натискайте клавішу Enter після кожної команди.

sc config IKEEXT start=demand
sc config PolicyAgent start=demand

3. Дочекайтеся виконання команд і перезавантажте ПК.

  Комп'ютерний USB-мікрофон не працює в Windows 10 (ВИРІШЕНО)

Перевірте, чи не вдалася спроба підключення L2TP, оскільки рівень безпеки зіткнувся з помилкою обробки, вирішено чи ні.

Спосіб 4. Увімкніть протокол MS-CHAP v2

Перш ніж підключити службу VPN до комп’ютера, переконайтеся, що протокол Microsoft CHAP v2 увімкнено чи ні. Якщо ні, вам доведеться ввімкнути його вручну. У будь-якому випадку на вашому комп’ютері вимкнено протокол Microsoft CHAP v2, ви зіткнетеся з проблемою підключення L2TP, яка не вдалася в Windows 10. Виконайте наведені нижче інструкції, щоб увімкнути протокол MS-CHAP v2 у своєму пристрої.

Примітка. Переконайтеся, що служба VPN налаштована належним чином, а облікові дані VPN правильні та відповідають серверу VPN. Ви можете переконатися в цьому тим, що, якщо ви правильно встановили з’єднання, ви можете побачити його в списку мережевих адаптерів.

1. Відкрийте діалогове вікно Виконати, одночасно натиснувши клавіші Windows + R.

2. Тепер введіть ncpa.cpl і натисніть клавішу Enter, щоб запустити мережеві підключення.

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші мережу підключення VPN та виберіть параметр Властивості.

4. Тепер перейдіть на вкладку Безпека та натисніть Дозволити ці протоколи.

5. Тепер виберіть Microsoft-CHAP Version 2.

6. Нарешті, натисніть OK, щоб зберегти зміни.

Тепер спробуйте встановити з’єднання VPN і перевірте, чи не вдалося виправити спробу підключення L2TP, оскільки рівень безпеки зіткнувся з помилкою обробки на вашому комп’ютері.

Спосіб 5. Увімкніть розширення протоколу керування посиланням

У будь-якій мережі протокол «точка-точка» (PPP) відповідає за передачу, стиснення та аутентифікацію будь-якого VPN-з’єднання. Отже, налаштування PPP у вашій мережі мають бути правильно налаштовані, щоб дозволити будь-які розширення протоколу керування посиланням (LCP), оскільки вони є важливою частиною будь-якої мережі PPP. Отже, виконайте наведені нижче дії, щоб увімкнути розширення протоколу керування посиланням (LCP) у вашому VPN-з’єднанні.

1. Повторіть кроки 1-3, як у вищевказаному методі.

2. Тепер перейдіть на вкладку Параметри та натисніть Налаштування PPP.

3. Потім натисніть опцію Увімкнути розширення LCP.

4. Далі натисніть OK.

5. Знову натисніть OK, щоб зберегти зміни та підключитися до своєї VPN зараз.

Перевірте, чи ви знову зіткнулися зі спробою підключення L2TP, яка завершилася помилкою Windows 10.

Спосіб 6. Перезапустіть Essential Services

Багато користувачів, які зіткнулися зі спробою підключення L2TP, не вдалося, оскільки рівень безпеки зіткнувся з помилкою обробки, припускають, що перезапуск модулів ключів IPsec та служб агента політики IPsec допоміг вирішити проблему. Ось кілька інструкцій, щоб увімкнути перераховані служби на вашому комп’ютері з Windows 10.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Служби, а потім натисніть Відкрити.

2. Потім прокрутіть вікно вниз і двічі клацніть службу IKE та AuthIP IPsec Keying Modules.

3. На вкладці Загальні виберіть Тип запуску як Автоматичний за допомогою спадного меню.

4. Переконайтеся, що статус служби працює. Якщо ні, натисніть кнопку Пуск.

5. Потім натисніть Застосувати та ОК, щоб зберегти зміни.

6. Повторіть ті самі кроки для служби IPsec Policy Agent та збережіть зміни.

8. Нарешті, спробуйте перезапустити службу VPN.

Спосіб 7: Оновіть Windows

Ваш ПК з Windows 10 випускає оновлення, щоб імпровізувати знайомі вам функції. Оновлення Windows дуже важливо, і в більшості випадків це також дуже безпечно. Якщо ви хочете виправити невдалу спробу підключення L2TP у Windows 10, спробуйте оновити комп’ютер відповідно до інструкцій у нашому посібнику, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10.

  10 нових функцій у Windows 10 Spring Creators Update

Після оновлення операційної системи перевірте, чи вирішено проблему.

Спосіб 8. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо є)

Іноді ваша антивірусна програма може перешкоджати з’єднанню VPN і сприяти невдалій спробі підключення L2TP у Windows 10. Деякі сторонні антивірусні програми, такі як Norton і Avast, запобігають будь-які останні оновлення, які виправляють помилки на вашому комп’ютері. Тому дотримуйтесь нашого посібника Як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

Після вирішення проблеми з VPN обов’язково знову ввімкніть антивірусну програму, оскільки комп’ютер без пакета безпеки завжди є загрозою.

Спосіб 9. Вимкніть брандмауер Windows (не рекомендується)

У будь-якому випадку, якщо служба VPN заблокована брандмауером Windows Defender, вам доведеться тимчасово вимкнути захист брандмауера на вашому комп’ютері, щоб виправити спробу підключення L2TP, оскільки рівень безпеки зіткнувся з помилкою обробки. Якщо ви не знаєте, як вимкнути брандмауер Windows Defender, наш посібник про те, як вимкнути брандмауер Windows 10, допоможе вам це зробити. Ви також можете дозволити клієнта VPN, дотримуючись нашого посібника Дозволити або заблокувати програми через брандмауер Windows.

Після того, як ви отримаєте доступ до служби VPN, переконайтеся, що ви знову ввімкнули набір брандмауерів, ваш комп’ютер більш схильний до атак зловмисного програмного забезпечення без захисту брандмауера.

Спосіб 10. Скидання конфігурації TCP/IP

TCP (Протокол управління передачею) є важливим для мережевого підключення, оскільки він встановлює правила та стандартні процедури через Інтернет. Щоб скинути налаштування TCP/IP, дотримуйтесь нашого посібника про те, як усунути проблеми з мережевим підключенням у Windows 10.

Після виконання кроків перевірте, чи можете ви вирішити проблему чи ні.

Спосіб 11. Створіть новий запис реєстру

Кілька користувачів підтвердили, що створення нового запису в редакторі реєстру Windows допомогло їм вирішити проблему невдалої спроби підключення L2TP Windows 10. Нижче наведено кілька інструкцій, щоб виконати те саме.

Примітка. Перед початком виконання цих кроків рекомендується створити резервну копію реєстру. Якщо ви не знаєте, як створити резервну копію реєстру, скористайтеся нашим посібником Як створити резервну копію та відновити реєстр у Windows і виконайте описані вище дії.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно Виконати.

2. Тепер введіть regedit у полі та натисніть клавішу Enter, щоб запустити редактор реєстру.

3. Тепер перейдіть до наступного шляху до ключової папки в редакторі реєстру.

HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetServicesRasManParameters

4. Тепер клацніть правою кнопкою миші на правій панелі та натисніть «Створити», а потім виберіть параметр «Значення DWORD (32-розрядне»), як показано.

5. Тепер двічі клацніть на створеному вами ключі, встановіть значення 1 і закрийте всі вікна.

Спосіб 12. Створіть ключ реєстру інкапсуляції UDPE

Аналогічно, вам потрібно створити розділ реєстру інкапсуляції UDPE, щоб виправити проблему з невдалою спробою підключення L2TP у Windows 10. Цей ключ допоможе вам усунути проблеми з підключенням VPN, які викликають нестабільність мережі. Зробивши це, ви можете легко підключитися до сервера VPN, і ось кроки, щоб зробити те ж саме.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Редактор реєстру. Натисніть на Відкрити.

2. Тепер перейдіть до наступного шляху в редакторі реєстру.

ComputerHKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesPolicyAgent

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші на правому вікні та натисніть Створити, а потім виберіть параметр DWORD (32-бітове) значення, як показано.

4. Назвіть ключ як AssumeUDPEncapsulationContextOnSendRule і двічі клацніть ключ після його створення.

  Як центрувати значки на панелі завдань у Windows 10

5. Потім встановіть значення 2 і натисніть OK.

6. Нарешті, перезавантажте ПК.

Спосіб 13. Переадресація портів вручну

Цей метод перенаправляє всі комунікаційні пакети з одного порту та адреси призначення на інший, коли вони переміщуються по мережі. Це покращує продуктивність мережі на вашому комп’ютері і, таким чином, допомагає вирішити обговорювану проблему. Ось кілька інструкцій, як вручну переадресувати порти.

1. Відкрийте вкладку у своєму браузері та перейдіть на веб-сайт Portforward і запишіть порти за замовчуванням для програми, яку ви хочете запустити.

2. Потім знайдіть IP-адресу, ім’я користувача та пароль вашого бездротового маршрутизатора.

Примітка. Якщо ви не знаєте, як знайти IP-адресу свого маршрутизатора, зверніться до нашого посібника Як знайти IP-адресу мого маршрутизатора? або ви також можете знайти інформацію в інструкції до маршрутизатора.

3. Тепер запустіть будь-який браузер і введіть IP-адресу вашого маршрутизатора в адресному рядку.

4. Тепер введіть облікові дані маршрутизатора та увійдіть.

5. Потім знайдіть будь-які дані за допомогою переадресації портів. Ви можете знайти його в розширених налаштуваннях або інших подібних меню, залежно від моделі маршрутизатора, який ви використовуєте.

6. Потім увімкніть Post Forwarding і натисніть на параметр, який дозволяє додавати певні порти.

7. Введіть номер порту за замовчуванням у порожні текстові поля та натисніть Зберегти.

8. Нарешті, перевірте, чи можете ви без проблем встановити з’єднання VPN.

Спосіб 14. Перевстановіть адаптер VPN

Якщо у ваших мережевих адаптерів виникла нестабільність, ви зіткнетеся зі спробою підключення L2TP, оскільки рівень безпеки зіткнувся з помилкою обробки. Дотримуйтесь нашого посібника, як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10, щоб перевстановити драйвери на вашому комп’ютері з Windows 10.

Після перевстановлення мережевих драйверів перевірте, чи усунули ви обговорювану проблему чи ні.

Спосіб 15. Відкат адаптерів VPN

Під час відкату драйверів VPN усі поточні версії апаратного пристрою будуть видалені, а раніше встановлені драйвери будуть встановлені на вашому ПК. Дотримуйтесь інструкцій, наведених у нашому посібнику «Відкат драйверів у Windows 10», щоб усунути проблему з невдалою спробою підключення L2TP у Windows 10.

Після того, як на комп’ютері з Windows 10 встановлено попередню версію драйверів, перевірте, чи усунули ви проблему з підключенням VPN.

Спосіб 16. Видаліть останні оновлення безпеки

Якщо після оновлення ОС Windows ви зіткнулися з проблемою невдалої спроби підключення L2TP Windows 10, ваше VPN-з’єднання може бути несумісним з новим оновленням, і в цьому випадку видаліть останні оновлення на вашому ПК. Це також покращує стабільність роботи ПК після видалення несправного оновлення. Ось кілька інструкцій щодо видалення останніх оновлень на ПК з Windows 10.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Тепер натисніть Видалити програму в меню Програми, як показано.

3. Тепер натисніть Переглянути встановлені оновлення на лівій панелі, як показано тут.

4. Тепер виберіть останнє оновлення (наприклад, kb:5009543 для Windows 10, kb:5009566 для Windows 11) і натисніть опцію Видалити, як показано нижче.

5. Потім підтвердьте запит, якщо він є, і перезавантажте ПК.

***

Тепер ви б виправили спробу підключення L2TP, що не вдалася, оскільки рівень безпеки зіткнувся з помилкою обробки в Windows 10. Якщо ви застрягли в процесі усунення проблеми, повідомте нам про це в розділі коментарів. Не соромтеся звертатися до нас для отримання додаткових запитів.