Виправте помилку, на жаль, повідомленнями зупинилися на Android

Обмін повідомленнями – це чудовий спосіб залишатися на зв’язку з друзями та родиною. Декілька користувачів телефонів вважають за краще надсилання текстових повідомлень, ніж дзвінки, і це потреба часу в цей час і вік насиченого життя. Тому помилка в службі обміну повідомленнями може стати проблемою і ще більше незручністю для мобільних користувачів. Останнім часом люди помічають помилку, на жаль, на їхніх смартфонах перестали працювати повідомлення. Цю помилку можна побачити на мобільних пристроях усіх типів і для всіх мережевих підключень. Якщо ви також маєте справу з такою ж проблемою, ви в правильному місці, щоб знайти рішення. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам дізнатися, як виправити, на жаль, помилку, пов’язану з повідомленнями на вашому телефоні.

Як виправити помилку, на жаль, повідомленнями зупинилися на Android

Побачити помилку повідомлення можна на будь-якому пристрої Android, це не є суб’єктивним для будь-якого конкретного мобільного бренду. Існує багато причин, через які повідомлення перестають з’являтися на вашому пристрої. Давайте обговоримо деякі причини цієї неприємної помилки, яка може порушити роботу пристрою.

  • Якщо на вашому телефоні є небажані файли, вони можуть призвести до появи помилки на екрані.
  • Пошкоджені дані кешу є ще однією причиною, яка, на жаль, може призвести до того, що обмін повідомленнями зупинив Android на вашому пристрої.

  • Якщо на вашому телефоні є програми сторонніх розробників, вони можуть викликати конфлікти з програмою для обміну повідомленнями, що призведе до помилки повідомлення на вашому пристрої.
  • Ваш телефон із накопиченими неважливими текстовими повідомленнями також може зберігати кеш і ускладнювати належну роботу програми.
  • Збої прошивки у вашому пристрої також можуть бути однією з причин, чому повідомлення про зупинку помилок.

  • Якщо на вашому пристрої є конфлікти програмного забезпечення з іншою програмою для обміну повідомленнями, це може бути причиною того, що повідомлення відображаються на вашому телефоні.

Повідомлення зупинено. Помилка може бути неприємною, якщо ви постійно стикаєтеся з нею на своєму телефоні. Якщо ви шукаєте швидкі способи вирішення проблеми, нижче наведено кілька простих і докладних методів, які допоможуть вам досягти вашої мети – позбутися проблеми.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, вони відрізняються від виробника до виробника. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які на своєму пристрої. Наступні кроки були виконані на Vivo 1920 для ілюстрації.

Спосіб 1: перезавантажте телефон

Перезавантаження пристрою є одним із простих і перших методів, які ви повинні вибрати, якщо ви шукаєте рішення для помилки, на жаль, обмін повідомленнями перестав працювати. Щоб перезавантажити пристрій, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на бічній стороні пристрою Android протягом 3-4 секунд.

2. Торкніться Перезавантажити.

Після перезавантаження телефону відкрийте програму для обміну повідомленнями та перевірте, чи усунено помилку.

Спосіб 2. Видалити непотрібні повідомлення

Надсилання текстових повідомлень може бути веселим, і воно часто змушує людей багато надсилати повідомлення. Такий частий обмін повідомленнями може призвести до текстового чату, який тривалий час може залишатися на вашому пристрої як збережені повідомлення. Іноді ви отримуєте текстові повідомлення від постачальників послуг, які можуть залишатися незмінними в програмі. Все це призводить до збою програми обміну повідомленнями, отже, показує помилку. Отже, найкраще, що можна зробити, це видалити всі збережені та неважливі тексти, які звільнять місце на вашому телефоні та забезпечать безперебійну роботу програми. Виконайте наведені нижче дії, щоб отримати докладніший опис того, як можна видалити тексти.

1. Відкрийте програму Повідомлення на своєму пристрої.

2. Натисніть і утримуйте потрібне повідомлення, яке потрібно видалити.

3. Торкніться опції Видалити, щоб видалити ланцюжок.

4. Натисніть Видалити, щоб підтвердити процес видалення.

Спосіб 3: примусово зупинити додаток для обміну повідомленнями

Якщо ви все ще бачите помилку, на жаль, обмін повідомленнями зупинив Android на вашому пристрої, можливо, краще спробувати примусово закрити програму обміну повідомленнями, щоб позбутися проблеми. Примусове закриття закриває програму та допомагає усунути будь-які проблеми з нею.

1. Торкніться програми Налаштування на телефоні.

2. Натисніть Програми та дозволи.

3. Торкніться Диспетчер програм.

4. Знайдіть і торкніться Повідомлення, як показано нижче.

5. Торкніться Примусово зупинити.

6. Натисніть OK, щоб підтвердити.

Після завершення відкрийте програму ще раз і перевірте, чи проблема вирішена.

Спосіб 4. Використовуйте інші програми для обміну повідомленнями

Якщо ви не можете усунути помилку, на жаль, повідомлення перестали працювати, ви можете спробувати використовувати іншу програму для текстових повідомлень. Існує багато програм, які ви можете знайти в Play Store на пристрої Android з додатковими функціями для обміну повідомленнями. Нижче згадується одна з відомих програм, яку ви можете знайти для цієї мети:

Спосіб 5. Очистіть кеш програми для обміну повідомленнями

Кеш, можливо, зберігається у вашій програмі обміну повідомленнями, що може спричинити збій у системі, що спричинить помилку. Велика ймовірність, що очищення кешу з самої програми може допомогти вам позбутися проблеми. Ви можете виконати наведені нижче дії на своєму пристрої Android, щоб виправити помилку, на жаль, повідомленнями зупинено Android.

1. Відкрийте Налаштування на телефоні.

2. Натисніть Програми та дозволи > Менеджер програм.

3. У списку натисніть Повідомлення.

4. Натисніть на Пам’ять.

5. Торкніться Очистити кеш.

Спосіб 6: Перезавантажте в безпечному режимі

Якщо більше ніж одна стороння програма спричиняє, на жаль, повідомлення зупинено, перезавантаження телефону в безпечному режимі може допомогти. Для цього необхідно вимкнути пристрій, а потім перезавантажити його. Щоб отримати докладні інструкції, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення та торкніться Вимкнути живлення.

2. Потім одночасно натисніть і утримуйте кнопку збільшення гучності + живлення.

3. Tao на параметрі Перезавантаження.

Спосіб 7. Видаліть сторонні програми

Додатки сторонніх розробників на вашому пристрої Android також можуть бути причиною проблеми, на жаль, обмін повідомленнями припинено. Якщо ви нещодавно завантажили будь-яку програму сторонніх розробників на свій пристрій і почали стикатися з проблемою, настав час негайно видалити її. Для цього дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче.

1. Відкрийте програму Play Store на своєму пристрої.

2. Торкніться значка облікового запису у верхньому правому куті.

3. Натисніть Керування програмами та пристроєм.

4. Торкніться вкладки Керування та знайдіть нещодавно встановлені програми сторонніх розробників.

5. Торкніться потрібної сторонньої програми, яку потрібно видалити.

6. Натисніть Видалити.

7. Натисніть Видалити, щоб підтвердити.

Спосіб 8. Скидання налаштувань телефону

Іноді конфлікт із налаштуваннями також може бути причиною того, що програма обміну повідомленнями не працює належним чином на вашому телефоні. Тому скидання мережевих налаштувань може допомогти. Скидання налаштувань мережі не призводить до видалення будь-яких даних або файлів з вашого пристрою. Це безпечний і безпечний метод, який ви можете вибрати. Для цього дотримуйтесь покрокових інструкцій, наведених нижче.

1. Відкрийте Налаштування на телефоні та натисніть Керування системою.

2. Натисніть Резервне копіювання та скидання.

3. Торкніться Скинути всі налаштування.

4. Натисніть Скинути для підтвердження.

5. Перезавантажте телефон, щоб перевірити, чи виправили ви помилку, на жаль, перестала працювати.

Спосіб 9. Очистіть розділ кешу

Файли кешу можуть бути ще однією причиною, чому програма обміну повідомленнями діє на вашому телефоні Android. Якщо це так, то необхідно очистити розділ кешу. Для цього ви можете виконати кроки, наведені нижче.

1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом кількох секунд, а потім натисніть Вимкнути.

2. Далі через деякий час натисніть і утримуйте разом кнопку збільшення гучності + живлення.

3. Торкніться на екрані режиму відновлення.

4. Торкніться Очистити дані.

5. Торкніться Очистити кеш і підтвердіть це, натиснувши OK.

Спосіб 10. Виконайте скидання до заводських налаштувань

Якщо ви прийшли до цього кроку без позитивного результату з усіх згаданих методів, настав час виконати скидання до заводських налаштувань на телефоні Android. Виконання цього кроку призведе до видалення всіх ваших файлів, даних, контактів і повідомлень. Тому важливо створити резервну копію всіх даних, які є на вашому телефоні. Прочитайте наш посібник про 10 способів створення резервної копії даних телефону Android, щоб створити резервну копію даних телефону. Потім прочитайте та дотримуйтесь інструкції «Як жорстко скинути будь-який пристрій Android», щоб нарешті позбутися помилки, на жаль, повідомлення перестало працювати.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому на моєму телефоні відображається повідомлення, що повідомлення зупинено?

Відповідь Якщо ваші повідомлення перестали працювати на вашому пристрої Android раптово, це, ймовірно, пов’язано з проблемами з кешом програми або перевантаженням збережених повідомлень на вашому пристрої. Щоб вирішити проблему, краще очистити кеш і видалити небажані повідомлення.

Q2. Як я можу скинути налаштування програми для обміну повідомленнями?

Відповідь Щоб скинути програму для обміну повідомленнями на телефоні, ви можете очистити всі дані з програми, відвідавши додаток Налаштування на Android. Очищення даних скине програму та поверне її до того вигляду, який був, коли ви почали ним користуватися. Але перед скиданням переконайтеся, що резервні копії всіх даних/повідомлень.

Q3. Чи можу я видалити програму для обміну повідомленнями зі свого Android?

Відповідь Ні. Програма обміну повідомленнями — це вбудована програма для телефону Android, її не можна видалити. Якщо ви використовуєте програму сторонніх розробників для повідомлень, ви можете видалити її або навіть оновити для кращої продуктивності.

Q4. Чи можу я відновити повідомлення з програми для обміну повідомленнями?

Відповідь Так, ви можете відновити повідомлення з програми для обміну повідомленнями. Для цього вам потрібно буде створити їх резервну копію за допомогою Google або хмарних служб або просто скористатися сторонньою програмою, щоб відновити всі дані з програми для обміну повідомленнями.

Q5. Чи можу я отримати повідомлення, якщо перевстановлю програму для обміну повідомленнями?

Відповідь Так, ви можете отримувати повідомлення з програми обміну повідомленнями, якщо повторно встановите її на своєму пристрої. Завжди створюйте резервні копії всіх даних повідомлень.

Q6. Чи потрібні послуги Інтернету для обміну текстовими повідомленнями?

Відповідь Ні, для текстових повідомлень не потрібна послуга Інтернету на пристрої.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли виправити помилку, на жаль, на вашому телефоні припинено надсилання повідомлень. Повідомте нам, який із методів найкраще спрацював для вашого пристрою. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів нижче.

  Ready — це програма для контактів, яка зосереджена на дзвінках, повідомленнях та електронній пошті [Android]