Виправте помилку мережі YouTube 503

Час від часу ми отримуємо повідомлення від користувачів YouTube, які стверджують, що зіткнулися з проблемами YouTube. Деякі користувачі повідомляли, що часто бачать на YouTube повідомлення про проблему з сервером 503. Клієнти, які стикалися з проблемою, кажуть, що вона виникає частіше, коли вибирають фільм зі списку «Переглянути пізніше». Ми зібрали цей короткий посібник, щоб допомогти вам якнайшвидше вирішити проблему з мережевою помилкою 503, щоб ви могли продовжити перегляд улюблених відео.

Як виправити помилку мережі YouTube 503

Код відповіді 503 на стороні сервера означає, що сервер сайту на даний момент недоступний. Зазвичай це відбувається, коли ви бачите повідомлення про те, що виникла проблема з сервером 503. Це може виникнути в будь-якому браузері в будь-якій операційній системі, включаючи ваш смартфон і деякі програми. У більшості випадків причиною проблеми є підключення. Цю проблему можуть викликати кілька різних факторів:

  • Тайм-аут з’єднання: час очікування з’єднання відбувається, коли налаштування APN змінюються зі значень за замовчуванням. В результаті це призведе до невідповідності в тому, як пристрій отримує дані з інших серверів.

  • Пошкоджені кешовані дані: коли справа доходить до цього коду помилки, однією з найбільш причин на пристроях Android є пошкоджені кешовані дані. Якщо папка даних кешу пошкоджена, деякі збірки Android спричинять цю проблему.

  • Сервер занадто зайнятий або проходить технічне обслуговування: також можна уявити, що проблема на стороні сервера, причому планове або незапланове обслуговування впливає на ваш регіон. У цьому випадку у вас немає інших варіантів ремонту, окрім частого моніторингу стану серверів YouTube.

  • Черга списку відтворення завелика: також можливо, що ця проблема виникає, коли програма намагається завантажити чергу списку відтворення, яка з’являється під час відтворення списку відтворення, але не може це зробити через довжину списку відтворення. Це особливо поширено, коли список «Переглянути пізніше» містить більше тисячі відео. Ви можете усунути проблему в цьому випадку, видаливши достатню кількість відео, доки не досягнете тризначної позначки.

Нижче наведено всі можливі методи вирішення цієї проблеми.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, і вони відрізняються від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Зазначені дії були виконані на Moto G5s Plus.

Спосіб 1. Оновіть сторінку відео YouTube

Незважаючи на те, що попередження YouTube 503 Service Unavailable вказує на проблему на іншій машині, цілком можливо, що проблема є тимчасовою, і швидке оновлення відновить службу. Оновіть сторінку YouTube, натиснувши клавішу F5 там, де вперше з’явилася проблема. Крім того, повернення на домашню сторінку, натиснувши піктограму Назад, дозволить вам спробувати ще раз.

Спосіб 2. Перевірте статус серверів Google

Важливо переконатися, що проблема не виходить з-під вашого контролю. Сервери YouTube надійні, але це не означає, що вони не виходять з ладу на технічне обслуговування. Щоб переконатися, що проблема не пов’язана з сервером, перегляньте такі веб-сайти, як Outage або DownDetector, щоб перевірити, чи інші люди не мають таких же проблем, як і ви.

Офіційний обліковий запис YouTube у Twitter також є чудовим місцем для перегляду. Якщо ви двічі перевірили, що не відбулося жодних важливих подій, які можуть спричинити проблему з помилкою мережі 503, перейдіть до наступного методу, щоб отримати додаткові поради щодо усунення несправностей.

Спосіб 3: перезавантажте маршрутизатор

Помилка YouTube 503 майже напевно є помилкою веб-сайту, який ви переглядаєте, але також можна уявити, що виною є проблема з налаштуваннями DNS-сервера вашої мережі або комп’ютера, яку може вилікувати швидкий перезапуск обох.

Ви можете перезавантажити пристрій Android або ПК, щоб вирішити проблему. Просте перезавантаження може легко вирішити будь-які незначні проблеми. Якщо це не допомогло, виконайте наведені нижче дії, щоб перезавантажити маршрутизатор.

1. Знайдіть кнопку живлення на задній панелі маршрутизатора.

2. Натисніть кнопку один раз, щоб вимкнути її.

3. Тепер від’єднайте кабель живлення маршрутизатора і зачекайте, поки живлення повністю не зникне з конденсаторів.

4. Потім знову підключіть кабель живлення та увімкніть його через хвилину.

5. Зачекайте, доки мережеве з’єднання відновиться, і спробуйте знову завантажити відео.

Спосіб 4: перезавантажте відео через деякий час

Оскільки ця проблема з мережевою помилкою 503 є регулярним повідомленням про помилку на надзвичайно популярних веб-сайтах, як-от YouTube, коли сервери перевантажені, просто почекати, що воно зникне, часто є хорошою альтернативою.

Спосіб 5. Видалити відео зі списку «Переглянути пізніше».

Великий список відтворення у вашому списку «Переглянути пізніше» може спричинити проблему. Хоча офіційного пояснення того, чому цей підхід працює, немає, численні користувачі заявили, що змогли вирішити проблему, видаливши всі фільми зі свого списку «Переглянути пізніше». Виконайте наведені нижче дії для Android і Windows.

Варіант I: на Android

1. Запустіть програму YouTube на головному екрані.

2. Натисніть Бібліотека в меню внизу екрана.

3. Потім натисніть «Переглянути пізніше».

4. Торкніться трьох вертикальних крапок біля кожного відео.

5. Торкніться Видалити з перегляду пізніше.

Примітка. Видалити видиме з кнопки дії у верхньому правому куті є кращим варіантом, якщо у вас є багато відео в цьому списку. Цей вибір видалить кожне відео, яке ви раніше помістили в папку «Переглянути пізніше», заощадивши ваш час.

6. Нарешті, перезапустіть програму YouTube.

Варіант II: на Windows

1. Відвідайте веб-сайт YouTube.

2. У контекстному меню виберіть Переглянути пізніше.

3. Наведіть курсор на відео та натисніть на значок із трьома крапками поруч із ним.

4. Виберіть Видалити з перегляду пізніше.

5. Повторюйте цей процес з кожним відео в розділі «Переглянути пізніше», доки список не стане порожнім.

Спосіб 6. Очистіть дані кешу YouTube

Багато користувачів повідомили, що очищення кешу програм YouTube і дані усунули цю мережеву помилку 503. Очищення кешу в програмі YouTube на вашому телефоні може допомогти вам вивантажити певні файли та відновити знищені дані. Ось як швидко видалити дані кешу YouTube:

1. Торкніться значка Налаштування на головному екрані.

2. Торкніться «Програми та сповіщення».

3. Прокрутіть униз і торкніться YouTube у списку програм.

4. Натисніть на Пам’ять.

5. Торкніться Очистити кеш.

Спосіб 7. Скидання налаштувань APN

Ваші налаштування мережі можуть спричинити проблему сервера 503 на YouTube. Повернення назв точок доступу до їх звичайних налаштувань усунуло деякі проблеми користувачів Android. Цей метод був протестований на KitKat, Lollipop, Marshmallow і Nougat. Виконайте наведені нижче дії, щоб виправити помилку мережі 503.

1. Перейдіть до меню Налаштування з головного екрана.

2. Натисніть Мережа та Інтернет.

3. Потім натисніть Мобільна мережа.

4. Натисніть Додатково.

5. Проведіть пальцем униз і торкніться Назви точок доступу.

6. Торкніться значка з трьома крапками у верхньому правому куті.

7. Торкніться Скинути до стандартних.

8. Нарешті, перезавантажте пристрій.

Спосіб 8. Перевстановіть YouTube

Якщо очищення кешу на вашому смартфоні Android не працює, ви також можете видалити та повторно встановити програму. Оскільки немає можливості очистити кеш на iPhone або iPad, це єдина альтернатива. Виконайте наведені дії, щоб перевстановити програму YouTube, щоб усунути проблему з помилкою сервера 503.

Примітка. Ви не можете видалити YouTube у кожній моделі. Ви можете пропустити цей метод, якщо не можете видалити YouTube на своєму пристрої.

1. Натисніть значок YouTube і перетягніть його на опцію Видалити.

2. Торкніться Play Store.

3. Знайдіть YouTube у рядку пошуку.

4. Натисніть Встановити.

***

Сподіваємося, що ця інформація була вам корисною, і ви змогли вирішити проблему з помилкою мережі YouTube 503. Будь ласка, повідомте нам, яка техніка була для вас найбільш вигідною. Якщо у вас є запитання чи коментарі, скористайтеся формою нижче.

  Як приховати, вилучити або видалити відео YouTube з Інтернету