Виправте помилку, коли адміністратор Microsoft Exchange заблокував цю версію Outlook

Як і інші служби електронної пошти, Outlook, який був запущений у 2012 році, є важливою службою веб-пошти. Outlook є частиною сімейства продуктів Microsoft 365, яка дає вам доступ до всіх облікових записів електронної пошти та календарів з одного місця. Цей менеджер особистої інформації не тільки добре впорядковує електронні листи, календарі та файли в одному місці, але й охоплює останні новини, ділові новини, аналізи та історії на різні теми. Дійсно, можна з упевненістю сказати, що це ідеальна платформа для всебічного досвіду. У Outlook є багато доступних версій, зокрема 2007, 2010, 2013 і 2016. Якщо ви використовуєте ці версії, ви можете зіткнутися зі сповіщенням про помилку, яке з’являється на екрані. Адміністратор Microsoft Exchange заблокував. Якщо ви вже отримали повідомлення про помилку та цікавитеся цим, ми тут, щоб допомогти вам із нашим посібником про те, що ваш адміністратор заблокував цю версію проблеми Outlook. У сьогоднішньому посібнику ми обговоримо причини, чому ваш адміністратор блокує відповідну версію Outlook у вашій системі. Разом з цим ми знайдемо рішення, які допоможуть вам легко виправити проблему, яку адміністратор Microsoft Exchange заблокував у версії Outlook. Отже, почнемо з нашого довгоочікуваного посібника щодо цього спливаючого сповіщення.

Як виправити, що адміністратор Microsoft Exchange заблокував цю версію Outlook

Продовжуйте читати докладні відомості про вирішення проблеми з версією Outlook, яка заблокувала адміністратора Microsoft Exchange.

Що означає помилка «Ваш адміністратор заблокував цю версію Outlook»?

Корпорація Майкрософт змінила мінімальні вимоги до версії для підключення програм Outlook до служб Office 365 і Microsoft 365. Microsoft більше не підтримує такі версії:

 • Outlook 2007
 • Outlook 2010
 • Версія Office 2013, раніша за 15.0.4971.1000
 • Версія Office 2016, раніша за 16.0.4600.1000
  Чому ваш iPhone подавав звуковий сигнал або вібрував? Ось як дізнатися

Старіші версії Outlook несумісні з найновішими протоколами безпеки та автентифікації, тому ви можете зіткнутися зі спливаючою помилкою про те, що адміністратор заблокував вашу версію Outlook.

Список підтримуваних версій Office для підключення до Microsoft 365 і служб Office 365

Microsoft підтримує лише такі версії Office:

 • Програми Microsoft 365 для бізнесу, які раніше називалися Office 365 Business.
 • Програми Microsoft 365 для підприємств, які раніше називалися Office 365 ProPlus.
 • Office LTSC Professional Plus 2021 і Office LTSC 2021.
 • Office Professional Plus 2019 і Office 2019.
 • Office Standard 2016 і Microsoft Office 2016.

Причини, через які адміністратор Microsoft Exchange заблокував версію Outlook

Як ви вже знаєте, старіші версії Outlook, включаючи Outlook 2007 і Outlook 2010, несумісні з декількома змінами служби, давайте розглянемо деякі з цих причин, які викликають згадану помилку на вашому екрані:

 • Щоб підвищити безпеку Microsoft 365, підтримка базової автентифікації припиняється завдяки використанню сучасних протоколів автентифікації. Вони є більш безпечними, забезпечують відповідність і правила контролю, які допомагають керувати даними. Тому для старих версій ви можете зіткнутися з помилкою.
 • Іншою причиною є нова підтримка HTTP/2, додана в Microsoft 365. Повнодуплексний протокол HTTP/2 зменшує затримку, запитуючи мультиплексування та стиснення заголовків. Це допоможе визначити пріоритетність запитів і швидко передавати дані клієнтам. Тому з’являється повідомлення про помилку, і потрібно оновити версію Outlook.
 • Ще однією основною причиною заблокованої помилки є виправлення системи безпеки, необхідні для захисту вашого пристрою від уразливостей, що неможливо зі старішими версіями.
 • Крім того, оновлені версії програми мають чудові функції та меншу кількість збоїв, що викликає помилку, що змушує вас інсталювати оновлення.
 • Нарешті, проблема також була викликана тим, що Exchange 2010 не має стандартної бази даних загальнодоступних папок.

Способи усунення помилки «Адміністратор Microsoft Exchange заблокував».

Проблеми сумісності Outlook можна вирішити за допомогою Microsoft Office із мінімальними версіями збірки. Це допоможе вам продовжувати використовувати обліковий запис Outlook. Разом з цим ви також можете спробувати створити базу даних публічних папок за замовчуванням. Щоб дізнатися більше про те, як спробувати ці виправлення, давайте розглянемо такі методи:

Спосіб 1. Запустіть останню версію Office

Перший спосіб, який ви можете вибрати, щоб вирішити помилку Microsoft Exchange, яка заблокувала адміністратора версії Outlook, — це запустити останню версію Office у вашій системі. Ви можете перейти на Office 365 або новішу версію Office, як-от Office 2019 або Office 2021, зі старіших версій, якими ви користуєтеся. Для цього вам потрібно буде завантажити Microsoft 365. Щоб дізнатися більше про те, як це зробити, виконайте наведені нижче дії.

  Чому мій Paramount Plus не працює на моєму телевізорі?

1. Перейдіть до Аккаунт Майкрософт інформаційну панель і Увійти, якщо ви ще не ввійшли.

Примітка. Ви можете ввійти за допомогою облікового запису, пов’язаного з цією версією Microsoft 365.

2. Тепер у верхній частині сторінки натисніть «Послуги та підписки».

3. На наступній сторінці знайдіть продукт Microsoft 365 (Office 2019), який потрібно інсталювати, і виберіть «Установити».

4. У браузері Chrome натисніть «Налаштування», щоб інсталювати продукт на ПК.

5. Після завершення інсталяції та активації продукту ви можете запустити продукт і знову почати використовувати свій обліковий запис Outlook.

Якщо ви використовуєте Office версії 2007 або 2010 і не можете запустити найновішу версію Office, ви можете розглянути можливість переходу на Office 2019. Якщо ви вже використовуєте Office 2013, ви можете перейти на версію 15.0.4971.1000 (оновлення за жовтень 2017 року з послугою Пакет 1). Якщо ви використовуєте Office 2016, ви можете інсталювати версію 16.0.4600.1000 (оновлення за листопад 2017 р., KB4051890).

Спосіб 2. Створіть базу даних загальнодоступних папок в Exchange 2010

Інший спосіб, який може допомогти вам усунути помилку «Адміністратор Microsoft Exchange заблокував», — створити базу даних спільних папок в Exchange 2010. Хоча Exchange 2010 підтримує спільні папки, Microsoft поступово припиняє роботу цієї функції в наступній версії Exchange.

1. Запустіть вікно консолі керування Exchange і розгорніть у ньому вузол «Конфігурація організації», щоб відкрити вузол «Поштова скринька».

2. Тепер відкрийте вкладку Database Management і виберіть New Public Folder Database на панелі дій.

3. Введіть назву бази даних під назвою бази даних загальної папки.

4. Тепер виберіть «Огляд» під назвою сервера, а потім виберіть сервер Exchange, на якому буде розміщена база даних загальнодоступних папок.

5. Тепер натисніть «Далі».

6. Тепер натисніть «Далі», якщо шлях до файлу бази даних і шлях до папки журналу за замовчуванням правильні.

  9 найкращих хмарних програм для управління запасами для малого та великого бізнесу

7. Далі натисніть «Створити», щоб розпочати створення нової бази даних загальнодоступних папок.

8. Нарешті натисніть «Готово», щоб закрити майстер.

Тепер ваша стара версія Outlook зможе підключатися до поштових скриньок Exchange 2010.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу легко розблокувати версію Outlook адміністратором Microsoft Exchange на моєму ПК?

Відповідь Найпростіший спосіб вирішити проблему блокування Microsoft Exchange версії Outlook на вашому комп’ютері — оновити Office до останньої версії.

Q2. Як я можу розблокувати обліковий запис адміністратора Microsoft?

Відповідь Ви можете розблокувати адміністратора свого облікового запису Microsoft, спочатку ввійшовши на портал Microsoft 365 як адміністратор, а потім у налаштуваннях зніміть прапорець Заблокувати цьому користувачеві вхід.

Q3. Чому мій обліковий запис Outlook заблоковано?
Відповідь Якщо ваш обліковий запис Outlook заблоковано, це може бути пов’язано з незвичними діями входу. Це має на меті захистити користувачів від будь-якого шахрайства чи зловживань.

Q4. Що таке адміністратор Microsoft Exchange?

Відповідь Адміністратор Microsoft Exchange керує поштовим сервером компанії та надає підтримку користувачам.

Q5. Як довго мій обліковий запис Microsoft може бути заблоковано?

Відповідь Якщо у вашому обліковому записі Microsoft буде помічено будь-яку незвичайну активність або через численні невдалі спроби входу, ваш обліковий запис буде заблоковано. Це блокування залишається до тих пір, поки адміністратор не розблокує його вручну. Зазвичай рекомендується встановити час блокування облікового запису на 15 хвилин.

***

Ми сподіваємося, що наш документ про вирішення проблеми, коли ваш адміністратор Microsoft Exchange заблокував цю версію Outlook, допоміг вам відповісти на сумніви щодо причини помилки, її причин і різних способів розблокування та повторного використання облікового запису Outlook . Якщо у вас є інші сумніви чи запитання, ви можете залишити їх у розділі коментарів нижче.