Виправте помилку драйвера NVIDIA OpenGL з кодом 8

Categories:

Помилка драйвера NVIDIA OpenGL з кодом 8 є типовою помилкою. Ця помилка може спричинити декілька помилок вашого комп’ютера, зокрема зависання екрана, помилки синього екрана та інші системні помилки. Це може навіть завдати серйозної шкоди вашому комп’ютеру, наприклад спричинити збій Windows. Код помилки NVIDIA 8 можна вирішити, дотримуючись кількох методів усунення несправностей, ми обговоримо ці методи в цьому посібнику.

Як виправити код помилки драйвера NVIDIA OpenGL 8

Причин може бути кілька NVIDIA Проблеми з кодом помилки OpenGL 8, деякі з можливих причин наведено нижче.

  • Застарілі або пошкоджені драйвери зазвичай є найпоширенішою причиною цієї помилки
  • Перегрів графічної карти також може викликати різні помилки драйвера NVIDIA, включаючи код помилки 8
  • Іноді сторонній антивірус, встановлений на вашому комп’ютері, перешкоджає роботі драйверів і викликає цю помилку
  • Проблеми з пам’яттю та оперативною пам’яттю також можуть викликати проблеми з кодом помилки 8 у драйверах NVIDIA

У наступному посібнику ми обговоримо методи вирішення проблем драйвера NVIDIA OpenGL з кодом помилки 8.

Спосіб 1: Перезавантажте ПК

Часто помилка драйвера NVIDIA OpenGL з кодом 8 виникає, коли системні файли не можуть завантажитися належним чином. Ви можете легко уникнути цієї помилки, просто перезавантаживши комп’ютер.

1. Натисніть клавішу Windows, щоб відкрити меню «Пуск».

2. Тепер натисніть кнопку живлення.

3. Тут натисніть опцію «Перезапустити».

4. Зачекайте, доки комп’ютер вимкнеться, і перезапустіться.

  Як створити потік з нуля

Спосіб 2. Перевірте температуру GPU

Перегрів є основною причиною технічних несправностей у різних механізмах, включаючи комп’ютери. Якщо у вас виникла проблема з кодом 8 помилки драйвера NVIDIA OpenGL, це може бути через перегрів графічних карт. Щоб забезпечити безпеку вашого комп’ютера та відеокарти, перевірте, чи не перегрівається вона, якщо так, швидко видаліть її та закрийте всі програми на кілька хвилин. Зачекайте, поки графічна карта охолоне, а потім перезапустіть програми, це може ефективно вирішити проблему з кодом помилки NVIDIA 8.

Спосіб 3. Запустіть засіб діагностики пам’яті Windows

Ця помилка могла бути викликана якоюсь помилкою пам’яті на вашому комп’ютері; на комп’ютерах з Windows 10 ви можете спробувати вирішити цю проблему за допомогою інструмента діагностики пам’яті Windows, цей інструмент допомагає усунути кілька системних помилок.

1. У меню «Почати пошук» введіть «Діагностика пам’яті Windows», а потім натисніть «Відкрити».

2. Тут натисніть «Перезавантажити зараз» і перевірте наявність проблем (рекомендовано).

Windows почне шукати можливі проблеми та спробує їх виправити. Зачекайте, поки комп’ютер сам перезавантажиться.

Спосіб 4: Оновіть драйвери пристроїв

Дуже часто виникає несправність NVIDIA з кодом помилки 8 через застарілі або пошкоджені системні драйвери. Щоб вирішити проблеми NVIDIA OpenGL Error 8, спричинені системними драйверами, спробуйте оновити їх. Перегляньте розділ Як оновити драйвери пристроїв у Windows 10, щоб виконати вказівки щодо безпечного оновлення системних драйверів. Як правило, проблему можна вирішити, оновивши системні драйвери, однак, якщо ви продовжуєте отримувати ту саму помилку, спробуйте наступний спосіб.

Спосіб 5: переінсталюйте драйвери пристроїв

Якщо оновлення системного драйвера не допомагає і проблема не зникає, ви можете спробувати перевстановити системні драйвери. Ви можете скористатися цим методом, видаливши та повторно встановивши системні драйвери з диспетчера пристроїв. Ви можете переглянути розділ «Як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10», щоб виконати вказівки щодо безпечного видалення та повторного встановлення системних драйверів на комп’ютері з Windows 10.

  Виправте помилку Phone Not Allowed MM6

Спосіб 6. Вимкніть антивірус сторонніх розробників (якщо можливо)

Іноді причиною NVIDIA OpenGL Error 8 може бути ваш антивірус. Ця помилка може виникнути, якщо є оновлення драйвера або програма, яку ваш антивірус вважає загрозою для комп’ютера. Щоб вирішити такі проблеми, можна спробувати вимкнути сторонній антивірус. Перегляньте посібник «Як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10», щоб дізнатися, як безпечно вимкнути антивірус на вашому комп’ютері.

Спосіб 7. Змініть ключі реєстру Windows

Якщо попередні методи не спрацьовують і проблема з кодом помилки NVIDIA 8 продовжує ускладнювати вам життя, тоді вам слід розглянути можливість змінити реєстр Windows, щоб виправити проблему NVIDIA OpenGL Error 8; внесення змін до реєстру може ефективно вирішити цю проблему.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

2. Тут введіть regedit і натисніть клавішу Enter, щоб відкрити редактор реєстру.

3. Перейдіть до наступного шляху розташування.

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCURRENTCONTROLSETCONTROLMUI

4. Тут клацніть правою кнопкою миші на ключі MUI, виберіть «Створити», а потім виберіть «Ключ».

5. Збережіть новий ключ як StringCacheSetting.

6. На правій панелі нового ключа клацніть правою кнопкою миші на панелі та виберіть нове значення DWORD (32-біт).

7. Назвіть цей ключ DWORD як StringCacheGeneration.

8. Потім введіть дані значення як 38b і натисніть OK, щоб зберегти зміни.

Спосіб 8: скиньте ПК

Якщо жоден із попередніх методів не працює, і ви постійно отримуєте той самий код помилки драйвера NVIDIA opengl 8, ви можете спробувати скинути налаштування Windows, щоб вирішити всі системні проблеми. Скидання Windows може видалити дані з дисків вашого комп’ютера, тому переконайтеся, що ви створили резервну копію важливих даних перед скиданням Windows. Ви можете переглянути посібник «Як скинути Windows 10 без втрати даних», щоб виконати вказівки щодо безпечного скидання Windows 10.

  Як керувати всім розумним будинком за допомогою одного додатка

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке драйвери NVIDIA?

Відповідь Вони є одним із провідних постачальників драйверів для комп’ютерів і графічних карт. Більшість комп’ютерів використовують ці драйвери для кращої роботи з комп’ютером.

Q2. Як боротися з перегрівом відеокарти?

Відповідь Надмірне використання відеокарт може призвести до їх перегріву. Це може спричинити декілька помилок, зокрема повільність або навіть збій програм. Щоб усунути проблеми з перегрівом, відключіть графічні карти на деякий час.

Q3. Чи потрібно скинути налаштування Windows, щоб виправити помилку з кодом 8 у драйверах NVIDIA?

Відповідь Скидання вікон призведе до видалення всіх даних із вашої Windows, однак цей процес, швидше за все, вирішить вашу проблему, але важливо бути обережним під час скидання вікон.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли виправити помилку драйвера NVIDIA OpenGL з кодом 8. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, пишіть їх у розділі коментарів.