Виправте помилку відтворення Google Music на Android

Google Play Music – це сервіс музичного плеєра від Google, який використовується для потокового передавання, завантаження, придбання та зберігання музики на пристрої. Платформа надає понад 50 000 пісень для безкоштовного відтворення. Конкурент Spotify, Apple Music і Pandora, він дозволяє користувачам створювати музику, списки відтворення та навіть завантажувати власну музику в додаток. Будучи програмою Google, Google Play Music дає перевагу синхронізації завантажених пісень і списків відтворення в обліковому записі користувача на всіх інших пристроях. Однак, як і інші сервісні програми, Google Play Music також має деякі технічні збої. Однією з таких проблем є помилка Google Music Playback, з якою стикалися багато користувачів програми. Якщо ви маєте справу з такою ж проблемою, тоді ми підготували для вас чудовий посібник, який допоможе знайти кілька ефективних рішень, щоб відновити програму Google Play Music. Отже, давайте почнемо зі знання про помилку, її причини та деякі прості у виконанні методи.

Як виправити помилку відтворення музики Google на Android

Є кілька причин, які можуть бути причиною помилки відтворення музики в Google Play Музиці. Давайте розглянемо деякі з них, перелічені нижче:

  • Проблеми з підключенням до Інтернету або пристрою.
  • Хтось інший використовує ваш обліковий запис Google Play Музики, оскільки для одного облікового запису Google одночасно дозволено лише один потік.
  • В обліковому записі Google Play Music досягнуто ліміту пристроїв.
  • Досягнення ліміту мобільних даних також може бути однією з причин помилки відтворення.
  • Пошкоджені дані та кеш програми.

Примітка. Програма Google Play Музика більше не доступна. Отже, наведені нижче методи можуть більше не працювати. Натомість ви можете використовувати додаток YouTube Music.

Є кілька простих способів вирішення проблеми з відтворенням. Тепер, коли ви добре знаєте причини, які зазвичай призводять до проблем із відтворенням у Google Play Music, давайте перейдемо до кількох методів для того ж.

Примітка: оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, і вони відрізняються від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. У наступних кроках використовується смартфон Huawei.

Спосіб 1. Усунення несправностей підключення до Інтернету

Перший крок, який зазвичай допомагає вирішити помилку Google Music Playback з першого разу, — це стабілізувати підключення до Інтернету на пристрої, на якому ви використовуєте програму. Основною причиною такої проблеми є слабке підключення до Інтернету або його повна відсутність. Тому доцільно перевірити швидкість вашої мережі, оскільки для належної роботи Google Play Music потрібне стабільне з’єднання. Ви можете перевірити швидкість Інтернету за допомогою інших програм на телефоні. Якщо все інше працює добре, спробуйте виконати наведені нижче дії.

1. Запустіть програму Google Play Music на своєму пристрої.

2. Тепер торкніться піктограми трьох вертикальних ліній у верхньому лівому куті головного екрана.

3. Далі торкніться опції «Налаштування», яка знаходиться внизу.

4. Тепер прокрутіть вниз до розділу «Відтворення» та встановіть «Якість у мобільній мережі» на «Низька».

5. Також встановіть для параметра «Якість мережі Wi-Fi» значення «Низька».

Після виконання кроків запустіть програму ще раз, щоб перевірити, чи виправлено помилку відтворення. Ви також можете спробувати вирішити проблеми з Інтернетом, вимкнувши Wi-Fi або мобільну мережу. Якщо у вас все ще виникають проблеми з підключенням до Інтернету, ви можете спробувати вирішити проблему за допомогою нашого посібника Як підвищити швидкість Інтернету на вашому телефоні Android.

Спосіб 2: Перевірте використання даних

Якщо ви все ще думаєте про те, як виправити помилку відтворення музики, то перевірити потужність підключення до Інтернету недостатньо. Вам також потрібно перевірити використання даних для програми Google Play Music на вашому мобільному телефоні. Якщо програма не має необхідних дозволів для доступу до даних через Wi-Fi або мобільну мережу, можливо, виникнуть проблеми з відтворенням. Отже, найкраще, що ви можете зробити, це переглянути використання даних і дозвіл для програми, виконавши такі дії:

1. Відкрийте програму Налаштування на своєму смартфоні.

2. Далі натисніть налаштування додатків.

3. Знайдіть програму Google Play Music і торкніться її, щоб відкрити.

4. Тепер натисніть на Використання даних.

5. Переконайтеся, що в ньому ввімкнено всі параметри в розділі ДОСТУП ДО МЕРЕЖІ.

Спосіб 3. Очистіть кеш Google Play Music

Google Play Музика зберігає дані у формі кеш-файлів, які зберігають інформацію, збережену в програмі. Коли ці файли кешу накопичуються, вони можуть пошкодитися та призвести до помилки відтворення музики. Тому вам потрібно видалити ці залишкові файли, щоб підтримувати програму чистою та без будь-яких помилок відтворення. Виконайте наведені нижче дії, щоб очистити ці файли кешу та дані з програми.

1. Запустіть Налаштування на своєму пристрої Android.

2. Тепер виберіть «Програми» зі списку опцій, доступних у «Налаштуваннях».

3. Далі знайдіть і відкрийте програму Google Play Music.

4. Тепер виберіть Сховище.

5. Далі торкніться параметрів ОЧИСТИТИ ДАНІ та ОЧИСТИТИ КЕШ, щоб обробити їх видалення.

Виконавши всі кроки, вийдіть із налаштувань і знову запустіть Google Play Music, щоб перевірити, чи вирішено проблему з відтворенням.

Спосіб 4. Вийдіть із усіх інших пристроїв

Помилка відтворення Google Music зазвичай виникає в облікових записах, де кілька пристроїв намагаються отримати доступ до програми. Згідно з нормами програми, лише один пристрій може передавати музику в Google Music Play, якщо кілька пристроїв намагаються використовувати програму, може виникнути помилка відтворення. Тому вам потрібно вийти з усіх інших пристроїв, на яких ви ввійшли в обліковий запис Google, щоб позбутися цієї проблеми. Ось кроки для цього.

1. По-перше, перейдіть до свого Google Інформаційна панель облікового запису.

2. Відкрийте меню Безпека.

3. У розділі Ваші пристрої виберіть опцію Керування пристроями.

З’явиться список із усіма вашими пристроями, підключеними до облікового запису Google.

4. Тепер виберіть піктограму з трьома крапками в крайньому верхньому правому куті пристрою, який потрібно видалити з облікового запису Google.

5. Виберіть опцію Вийти, щоб вийти з певного пристрою.

Спосіб 5. Перевстановіть Google Play Музику

Останнє можливе вирішення проблеми з помилкою відтворення музики – це перевстановлення Google Play Музики на вашому пристрої Android. Нова інсталяція програми допомагає усунути всі збої та проблеми, які можуть бути причиною помилки відтворення. Отже, видаліть програму зі свого мобільного телефону та повторно встановіть її з Play Store. Спробуйте виконати наступні кроки для процесу повторного встановлення:

1. Відкрийте Google Play Store на своєму смартфоні.

2. Торкніться піктограми профілю.

3. Потім виберіть Керувати програмами та пристроєм.

4. Перейдіть на вкладку «Керування», установіть прапорець біля програми Google Play Music і торкніться піктограми кошика вгорі.

5. Натисніть кнопку «Видалити» та зачекайте, поки програму буде видалено.

6. Потім знайдіть додаток Google Play Music.

7. Тут натисніть опцію «Встановити», щоб повторно інсталювати програму.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу виправити помилку відтворення на моєму мобільному?

Відповідь У разі помилки відтворення ви можете спробувати знову підключити пристрій до Інтернету або перевстановити програму, щоб позбутися проблеми.

Q2. Чому Google Play Music показує помилку?

Відповідь Помилки Google Play Музики зазвичай пов’язані з кеш-пам’яттю програм, проблемами збережених даних або обліковим записом Google.

Q3. Що станеться після видалення даних із Google Play Музики?

Відповідь Якщо ви очистите дані з програми Google Play Music, усю збережену інформацію або завантажені дані буде видалено.

Q4. Яка найкраща заміна Google Play Music?

Відповідь Найкращими альтернативами для Google Play Music є Spotify, Amazon Music, YouTube або Apple Music.

Q5. Що дасть очищення кешу Google Play Music?

Відповідь Очищення кешу Google Play Music допомагає видалити тимчасові дані та вирішити дрібні збої, які можуть спричинити помилки відтворення.

***

Ми сподіваємося, що цей документ допоможе вам знайти найкращі способи виправлення помилки відтворення музики Google. Розкажіть нам про метод, який вам найбільше допоміг. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів нижче.