Виправте помилку встановлення Discord у Windows 10

Discord не встановлюється на ПК – поширене явище серед користувачів. На щастя, у більшості випадків ви можете позбутися цієї помилки, просто очистивши файли кешу або перезавантаживши пристрій. Але іншим необхідний вибір екстремальних заходів, таких як встановлення .NET Framework, вимкнення антивірусу тощо, щоб вирішити помилку встановлення Discord. Якщо ви також зіткнулися з дискордом, який не зміг витягнути інсталятор, тоді ви прийшли в потрібне місце. Тут ми навчимо вас методам вирішення проблем, які не встановлюються на ПК, але перед цим ми дізнаємося про причини цієї проблеми. Отже, продовжуйте читати, щоб вирішити фатальну помилку Javascript, яка сталася під час встановлення клієнтської проблеми Windows.

Зміст

Як виправити помилку встановлення Discord у Windows 10

Якщо ви також зіткнулися з такими симптомами, як ваша система не може встановити Discord, ось можливі причини:

  • Відсутність прав адміністратора може створити проблеми під час встановлення Discord у вашій системі.
  • Якщо ви не позбулися пошкоджених файлів або великої кількості локальних даних, повторне встановлення програми ускладнюється.
  • Антивірусне програмне забезпечення також може створювати перешкоди під час встановлення будь-якої програми на пристрої Windows.
  • Відсутність Microsoft .NET Framework також є причиною цієї помилки встановлення.
  Як змінити резервний рівень заряду батареї в Windows 10

Нижче наведено способи вирішення проблеми встановлення Discord.

Спосіб 1: запустіть Discord від імені адміністратора

Для необізнаних: запуск програм від імені адміністратора в Windows відкриває додаткові привілеї для користувача. Наприклад, вони можуть вносити зміни в реєстр або отримувати доступ до папок з обмеженим доступом. Отже, якщо не вдалося встановити Discord на вашому пристрої, запустіть його від імені адміністратора, щоб вирішити проблему.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Discord.exe, а потім натисніть «Запуск від імені адміністратора».

2. Виберіть Так у запиті UAC.

Спосіб 2: Встановіть Discord у безпечному режимі

Крім антивіруса, встановленого на вашому пристрої, інші програми сторонніх розробників, що працюють у фоновому режимі, також можуть викликати цю помилку. Щоб уникнути цього, ви можете спробувати встановити Discord у безпечному режимі, виконавши лише ці прості дії:

1. Клацніть піктограму Windows і знайдіть у рядку пошуку «Конфігурація системи».

2. Перейдіть на вкладку Boot (Завантаження), виберіть Safe boot (Безпечне завантаження) у параметрах завантаження та натисніть OK.

3. Тепер виберіть Перезапустити, щоб увійти в безпечний режим.

Перейшовши в безпечний режим, очистіть наявні дані програми Discord за допомогою методу. Видаліть решту файлів Discord, як описано вище, і встановіть програму Discord ще раз.

Спосіб 3: оновіть Windows

Якщо не вдалося встановити Discord у Windows 10, ви можете спробувати цей метод. Помилки встановлення програми зазвичай виникають, коли є проблеми з сумісністю пристрою. У такому випадку ви можете прочитати наш докладний посібник із завантаження та встановлення останнього оновлення Windows 10.

Якщо ви вперше встановлюєте Discord на свій пристрій, цей спосіб ідеальний. Що вам потрібно зробити, це вручну перемістити файл до папки встановлення Discord, що потенційно може допомогти усунути помилку встановлення Discord.

Примітка. Щоб виконати цей метод, на вашому пристрої потрібно встановити програму для розпакування архіву, наприклад WinRAR.

1. Перше завантаження WinRAR і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити його.

2. Клацніть правою кнопкою миші на піктограмі Discord і скористайтеся 7zip, щоб розпакувати налаштування Discord.

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші файл Exe та розпакуйте його.

4. У ньому буде файл під назвою Discord-0.0.309-full.nupkg.

5. Тепер відкрийте File Explorer, одночасно натиснувши клавіші Windows + E.

6. Перейдіть до наступного шляху розташування.

%LocalAppData%SquirrelTemp

7. Тепер вставте Discord-0.0.309-full.nupkg і розпакуйте його.

8. Тепер перейдіть до Discord-0.0.309-fulllibnet45.

9. Нарешті запустіть файл Discord.exe, щоб установити програму.

Цей метод стає в нагоді багатьом користувачам, коли Discord не вдалося розпакувати інсталятор.

Спосіб 5: інсталюйте .NET Framework

Microsoft .NET Framework використовується розробниками в цілому для створення настільних програм, веб-сайтів, програм, служб тощо. Але якщо його немає на вашому ноутбуці або ПК з Windows, ви можете зіткнутися з помилкою встановлення. Щоб установити його, прочитайте наш посібник із встановлення Microsoft. NET Framework 3.5. Завершивши процес, спробуйте знову встановити Discord.

Спосіб 6. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Багато користувачів Windows 10 повідомили, що вони використовували McAfee у своїх системах, і його вимкнення вирішило проблему встановлення Discord. Якщо ви також використовували антивірус для захисту вашої системи від потенційно небезпечних файлів, ви можете дотримуватися нашого посібника про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10.

Спосіб 7. Оновіть драйвери пристроїв

Оновлення драйверів є важливими для користувачів Windows, оскільки вони можуть допомогти усунути налаштування безпеки, помилки та підвищити загальну продуктивність. Ви можете виконати дії, описані в нашому посібнику «Як оновити драйвери пристроїв у Windows 10», щоб вирішити помилку встановлення Discord

Спосіб 8. Видаліть Windows Update

Якщо ви нещодавно оновили свою Widows, а потім не вдалося встановити Discord, почала з’являтися Windows 10. Потім ви можете видалити Windows Update, щоб вирішити цю помилку. Щоб видалити оновлення Windows, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть Параметри за допомогою комбінації клавіш Windows + I.

2. Натисніть Оновлення та безпека.

3. Тепер перейдіть до Переглянути історію оновлень.

4. Натисніть «Видалити оновлення», де ви можете вибрати певну версію Windows і видалити її.

Спосіб 9: видаліть файли Discord, що залишилися

Цей метод корисний для користувачів, які раніше встановлювали та видаляли Discord на своїх пристроях. Можливо, там можуть бути деякі непотрібні залишкові файли, які можуть спричинити проблеми під час встановлення Discord. Це також допоможе закрити будь-яку програму, яка не відповідає, і якщо під час встановлення клієнта Windows сталася фатальна помилка Javascript.

1. Запустіть диспетчер завдань, натиснувши одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc.

2. Клацніть правою кнопкою миші процес Discord на вкладці Процеси та виберіть Завершити завдання.

3. Тепер відкрийте Провідник файлів, одночасно натиснувши клавіші Windows + E, вставте шлях %AppData%/ в адресний рядок, а потім видаліть папку Discord.

Після завершення процесу спробуйте знову встановити Discord і перевірте, чи проблему вирішено.

Спосіб 10: Перевстановіть Discord

Користувачам Windows рекомендується видалити програму з панелі керування, якщо вона вже була встановлена ​​в системі раніше. Якщо цей крок не виконати, ваш пристрій, швидше за все, видасть помилку, яка також може призвести до інших проблем. Хоча деякі програми дозволяють користувачам завантажувати кілька версій, цей крок робить роботу без проблем.

1. Запустіть Панель керування, ввівши в рядок пошуку Windows.

2. Потім натисніть «Програми».

3. Далі натисніть «Програми та засоби».

4. Знайдіть Discord у списку програм і виберіть «Видалити».

Завершіть процес, перезавантаживши ноутбук з Windows 10.

5. Потім відкрийте Веб-сайт Discord і натисніть Завантажити для Windows.

6. Тепер, коли файл завантажено, клацніть файл DiscordSetup.exe, щоб установити його у вашій системі.

Нарешті запустіть Discord, щоб перевірити, чи не вдалося встановити Discord, помилка Windows 10 вирішена чи ні.

Спосіб 11: Зверніться до служби підтримки Discord

Нарешті, ви можете спробувати зв’язатися з Підтримка Discord команда для вирішення фатальної помилки Javascript під час встановлення клієнта Windows.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як виправити помилку встановлення Discord?

Відповідь Щоб вирішити цю проблему, ви можете спробувати вищезазначені методи та дізнатися, що вам найбільше підходить.

Q2. Чому я не можу встановити Discord на Windows 10?

Відповідь Можливо, проблема криється у вашому пристрої, тому спробуйте очистити кеш-файли та пошкоджені дані.

Q3. Чому Discord зламався на моєму ПК?

Відповідь Можливо, програми чи ігри працюють у фоновому режимі, через що Discord не встановлюється належним чином. Іншою причиною можуть бути пошкоджені файли та віруси.

***

Discord — це одна з найулюбленіших платформ, яка використовується людьми різного віку для спілкування, обміну інформацією та взаємодії зі спільнотою. Однак у деяких користувачів програма час від часу може викликати головний біль. На щастя, тепер ви знаєте, як позбутися помилки встановлення Discord і повернути все на потрібне місце. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів нижче.