Виправте помилку виконання Xbox у Windows 10

Xbox від Microsoft — це відома та широко використовувана платформа відеоігор, яка використовується в усьому світі. Цей досвід відеоігор зазвичай покращується за допомогою контролерів Xbox, які допомагають керувати грою бездротовим способом кількома клацаннями. Для користувачів Windows, які запускають Xbox на своєму ПК, контролери Xbox повністю сумісні з операційною системою Windows. Однак бувають випадки, коли користувачі повідомляли про помилку виконання. Хоча помилка може траплятися час від часу, вона все одно заважає вам користуватися Xbox і може дратувати. Якщо ви маєте справу з такою ж ситуацією, тоді ви прийшли в потрібне місце. У нас є ідеальний посібник для вас, який допоможе вам упоратися з помилкою виконання Xbox і повідомить вам, що таке помилка виконання Xbox. Отже, давайте познайомимося з помилкою трохи більше та дізнаємося, що викликає її в Windows під час використання контролера Xbox.

Як виправити помилку виконання Xbox у Windows 10

Помилка виконання Xbox — це помилка, яка виникає переважно під час запуску програми за допомогою контролера Xbox. Коли ви натискаєте кнопку контролера, щоб відкрити гру або запустити програму, може виникнути помилка виконання, яка з багатьох причин не дозволяє Xbox виконувати правильні команди.

Що викликає помилку виконання?

Кілька причин можуть спричинити помилку виконання під час роботи Xbox із контролером Xbox, деякі з яких згадано нижче.

  • Пошкоджені файли Xbox
  • Застарілі драйвери контролера Xbox
  • Пошкоджені системні файли
  • Проблеми з сервером Xbox

Незалежно від того, чи є причина помилки технічною чи проблемою сервера, їх усі можна виправити, використовуючи дії, наведені нижче:

Спосіб 1. Відвідайте сторінку стану Xbox

Наступний спосіб у списку виправлення помилки виконання Xbox — перевірити, чи не працюють сервери Xbox. Іноді справжньою проблемою помилки виконання є проблеми з боку сервера, тому ви повинні перевірити Статус Xbox Live і зачекайте, якщо сервер не працює.

  Як активувати всі ядра процесора (Windows 10)

Спосіб 2: інсталюйте драйвер контролера Xbox

Перший спосіб, який можна виконати, якщо виникнуть такі проблеми, як помилка виконання під час роботи ігор Xbox, — це вручну встановити драйвери контролера Xbox. Але перед цим важливо видалити драйвери Xbox 360. У той час як для Windows 10 ці драйвери попередньо інстальовано, для інших версій Windows драйвер контролера Xbox one потрібно завантажити вручну, що можна зробити, виконавши такі дії:

1. Відкрийте діалогове вікно Виконати за допомогою клавіш Win + R.

2. Тепер введіть контроль у полі та натисніть OK.

3. Знайдіть і відкрийте «Програми та функції».

4. Потім клацніть правою кнопкою миші Microsoft Xbox 360.

5. Нарешті натисніть «Видалити».

6. Після видалення програми завантажте останню версію Драйвер Xbox One.

7. Запустіть програму встановлення після її завантаження.

8. Після цього перезавантажте систему.

9. Тепер підключіть контролер Xbox, щоб перевірити, чи вирішено помилку.

Спосіб 3. Завантажте останню версію Microsoft Visual C++

Ще один метод, який може допомогти вам усунути помилку під час виконання, — це встановити останню версію Microsoft Visual C++ у вашій системі. Остання версія може не поставлятися з драйверами контролера Xbox; отже, ви можете завантажити його вручну.

1. Відкрийте Microsoft Visual C++ сторінка завантаження.

2. Натисніть на посилання для завантаження.

3. Після встановлення програми у вашій системі запустіть її, дотримуючись інструкцій на екрані.

4. Тепер, перезавантажте ПК і підключіть контролер Xbox, щоб перевірити, чи виправлено помилку виконання.

Спосіб 4: оновіть Windows

Якщо ви використовуєте застарілу версію Windows у своїй системі та відчуваєте помилку виконання Xbox під час запуску гри, тоді оновлення Windows може вам допомогти. Ви можете переглянути наш посібник із завантаження та встановлення останнього оновлення Windows 10 і допомогти собі з останнім оновленням.

Спосіб 5: Відновлення системних файлів

Іншою причиною, яка може спричинити помилку виконання, є пошкодження файлів у вашій системі. Ці файли, повні помилок, можуть переривати нормальну роботу системи. Тому важливо сканувати ці файли, і для цього можна використовувати засіб перевірки системних файлів. Щоб дізнатися більше про сканування, прочитайте наш посібник із відновлення системних файлів у Windows 10.

  Як знайти програми для читання або запису на диск у Windows 10

Спосіб 6. Перезавантажте Xbox

Якщо жоден із методів досі не спрацював для вас, ви можете спробувати перезавантажити систему Xbox, яка може допомогти вам усунути помилку під час виконання Xbox, якщо ви використовуєте консоль. Дані та ігри, що зберігаються у вашій системі, залишаються недоторканими після перезавантаження, що робить його абсолютно безпечним методом для вибору. Ви можете спробувати метод перезавантаження, виконавши наведені нижче дії.

1. Натисніть кнопку Xbox.

2. Натисніть «Параметри» у вікні інструкцій Xbox.

3. Виберіть Перезапустити консоль і натисніть Так, щоб підтвердити перезапуск.

Фотографія Луї Філіпа Пуйтраса на Unsplash

Спосіб 7. Оновіть контролер Xbox

Основна проблема помилки виконання Xbox виникає, коли користувач намагається запустити гру за допомогою контролера. Тому важливо переконатися, що бездротовий контролер, який ви використовуєте, оновлений. Отже, виконайте наведені нижче дії та оновіть контролер, щоб позбутися помилки виконання:

1. Підключіть контролер Xbox до ПК.

2. Далі натисніть клавішу Windows, введіть Microsoft Store і натисніть Відкрити.

3. Знайдіть додаток Xbox Accessories і натисніть «Отримати», щоб установити його на свій комп’ютер.

4. Тепер запустіть програму Xbox Accessories. Він автоматично відображатиме контролер Xbox на екрані після його виявлення.

5. Далі клацніть піктограму з трьома крапками та виберіть опцію Оновити.

6. Якщо контролер уже оновлено, на екрані з’явиться повідомлення Немає доступних оновлень.

Спосіб 8: Виконайте чисте завантаження

Якщо ви спробували всі вищезазначені методи, але все ще не змогли позбутися помилки виконання, можливо, є пошкоджені сховища або деякі відсутні файли Windows, які призводять до помилки. Ці проблеми можна швидко вирішити, а саме виконати чисте завантаження. Він видаляє будь-які сторонні додатки чи програми, які можуть заважати запуску гри чи іншим чином функціям Windows. Ви можете переглянути наш корисний посібник щодо виконання чистого завантаження в Windows 10, щоб отримати докладні покрокові інструкції.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке помилка виконання?

Відповідь Помилка виконання — це помилка, яка виникає під час запуску відповідної програми. Це може бути викликано різними факторами, зокрема несумісними програмами, недостатнім простором або пам’яттю, шкідливим програмним забезпеченням або помилками.

  Як отримати зображення віртуальної машини Windows 10 для VirtualBox і VMware

Q2. Чи впливає помилка виконання на гру?

Відповідь Якщо ви зіткнулися з помилкою під час виконання через контролер Xbox, існує висока ймовірність того, що ви можете втратити гру або контроль над нею, а вашу гру також можна припинити.

Q3. Як скинути налаштування контролера Xbox?

Відповідь Скинути налаштування контролера Xbox досить легко, оскільки його кнопка скидання розташована біля кнопки L2. Якщо кнопку натиснути й утримувати протягом кількох секунд, це призводить до скидання контролера. Після цього ви можете знову підключити контролер до системи та перевірити, чи він працює належним чином.

Q4. Як оновити контролер Xbox?

Відповідь Ви можете оновити свій контролер Xbox за допомогою програми Xbox Accessories. Щоб отримати додаткові відомості та покрокові інструкції, ознайомтеся зі згаданим вище методом 7.

Q5. Чи можна виконувати апаратне скидання на Xbox?

Відповідь Повне скидання видалить усі дані та ігри з вашої PSP або Xbox, тому перед його виконанням переконайтеся, що ви зберегли всі свої дані, файли та ігри з системи Xbox у безпечному місці.

***

Користувачі Xbox, які люблять грати у відеоігри за допомогою контролерів Xbox, можуть досить часто стикатися з помилками виконання. Отримувати цю помилку справді неприємно, але ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам знайти рішення для виправлення помилки виконання Xbox, а також допоміг вам дізнатися, що таке помилка виконання Xbox. Повідомте нам, який із методів вам дуже допоміг, залишивши коментар нижче. Крім того, якщо у вас є запитання чи пропозиції, також залиште їх нижче.