Виправте помилку аналізу при введенні $ на Android

Помилка аналізу — одна з найпоширеніших помилок, які виникають на телефонах Android. Ця помилка є результатом невдалої інсталяції програми на пристрої. Помилка виникає через проблему синтаксичного аналізу, також відомого як аналізатор .apk. Зазвичай помилка може виникати під час встановлення програми зі стороннього джерела замість Google Play Store. Отже, якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою, у нас є ідеальний посібник для вас, який допоможе вам виправити помилку аналізу при введенні $. Не тільки це, але й наш корисний посібник також проведе вас у проникливій подорожі, щоб дізнатися більше про проблему, причини, що призводять до неї, і які помилки синтаксичного аналізу існують. Отже, не зволікаючи, давайте почнемо з грамотних рішень.

Як виправити помилку аналізу при введенні $ на Android

Якщо вам все ще цікаво про цю помилку та ви хочете дізнатися про неї більше, то давайте сформулюємо це простими словами, помилка синтаксичного аналізу — це переконлива помилка, яка виникає через конфлікт читання та запису для програми на пристрої Android. Це пов’язано з невдалою інсталяцією програми або під час спроби інсталяції програми, яка не була завершена через перерву.

Що викликає помилку аналізу?

Тепер, коли ви знаєте, що означає помилка синтаксичного аналізу, ви повинні знати, що якщо ви хочете завантажити програму, яка спричиняє помилку, вам спочатку потрібно знайти її основну причину та виправити її, щоб завершити процес встановлення. Отже, давайте коротко розглянемо деякі з причин, які стоять за помилкою:

  • Несумісність програми з пристроєм Android є першою причиною виникнення проблеми.
  • Файл програми, який інсталюється, пошкоджений, неповний або пошкоджений.
  • Пристрій не має необхідних дозволів для встановлення програми.
  • Програми безпеки або антивірусні програми на пристрої Android можуть заважати або блокувати процес встановлення.
  • Внутрішні проблеми або проблеми з пристроєм Android також можуть бути однією з причин.
  • Помилка також може виникнути, якщо в програму, про яку йдеться, внесено деякі зміни.

Тепер, коли ви маєте достатньо знань про помилку синтаксичного аналізу та її причини, ви, мабуть, задаєтеся питанням про те, як виправити помилку синтаксичного аналізу. Щоб відповісти на це питання, нижче наведено деякі з найбільш затребуваних і ефективних методів, які можуть повністю допомогти вам у вирішення цієї проблеми, тому перевірте їх і дотримуйтеся покрокових інструкцій.

  Найкращі ігри для Android 2019 року

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань і вони відрізняються від виробника до виробника, отже, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Кроки, виконані в цьому посібнику, стосуються Vivo 1920.

Спосіб 1. Повторна інсталяція програми

Перший і простий спосіб вирішити помилку аналізу при введенні $ — це перевстановити програму на пристрої Android. Якщо файл програми, який ви намагаєтеся встановити, пошкоджений або неповний, важливо видалити його, а потім інсталювати знову. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш посібник про те, як видаляти або видаляти програми на телефоні Android. Після того, як ви видалили програму, виконайте наведені нижче дії, щоб установити її знову:

1. Торкніться програми Play Store на вашому Android.

2. Потім торкніться панелі пошуку та введіть назву програми.

3. Натисніть «Встановити».

Після перевстановлення програми запустіть її, щоб перевірити, чи вирішено помилку аналізу на введенні $.

Спосіб 2: оновіть ОС Android

Наступний спосіб, який слід розглянути, якщо вищевказаний не спрацював для вас, це перевірити, чи ваш пристрій Android оновлено до останньої версії, якщо це не так, тоді оновіть свій пристрій. Причина оновлення Android полягає в тому, що його стара версія може спричинити проблеми сумісності з додатком і, отже, спричинити помилку аналізу. Отже, найкращим рішенням для вирішення цієї проблеми є оновлення вашого смартфона. Ви можете зробити це за допомогою нашого посібника «Як вручну оновити Android до останньої версії».

Спосіб 3. Очистіть кеш магазину Google Play

Ще один простий спосіб, який може допомогти вам у виправленні помилки синтаксичного аналізу, це очищення кешу магазину Google Play на вашому пристрої Android. Коли кеш-файли накопичуються, вони можуть пошкодитися та спричинити багато проблем, як-от помилка аналізу. Тому його очищення є найкращим можливим рішенням, яке можна виконати за допомогою наведених нижче кроків.

1. Натисніть Налаштування на своєму Android.

2. Потім натисніть Програми та дозволи.

3. Виберіть «Менеджер програм» із запропонованих варіантів.

4. Потім торкніться Google Play Store.

5. Тепер натисніть Пам’ять.

6. Виберіть Очистити кеш.

Спосіб 4: змініть дозволи для встановлення програми

Пристрої Android є безпечними та блокують встановлення програм із невідомих джерел. Якщо ви намагаєтеся встановити програму з джерел, відмінних від Google Play Store, наприклад, завантаження файлу apk, ви можете зіткнутися з помилкою аналізу під час введення $. Щоб вирішити цю проблему, ви повинні ввімкнути дозволи на своєму телефоні Android, щоб дозволити встановлення програм зі сторонніх джерел.

  Як перевірити, чи ваш телефон Android сертифікований Google

1. Натисніть Налаштування на своєму смартфоні.

2. Далі натисніть Програми та дозволи.

3. Натисніть на Керування дозволами в ньому.

4. Тепер натисніть «Установити невідомі програми».

5. Далі виберіть браузер або програму для встановлення невідомих програм.

6. Увімкніть параметр «Дозволити встановлення невідомих програм».

Спосіб 5. Тимчасово вимкніть антивірус Android

Якщо ви шукаєте інший спосіб дізнатися, як виправити помилку аналізу, це вимкнути антивірусне програмне забезпечення у вашій системі, яке може блокувати процес встановлення з міркувань безпеки. Тимчасове вимкнення антивірусної програми на вашому смартфоні може допомогти вам без помилок інсталювати улюблену програму, тому виконайте наведені нижче кроки для того ж:

1. Натисніть Налаштування на своєму пристрої Android.

2. Потім натисніть «Програми та дозволи» та виберіть у ньому «Менеджер програм».

3. Тепер торкніться антивірусного програмного забезпечення.

4. Натисніть Примусово зупинити, щоб тимчасово вимкнути програму.

Тепер, коли програму вимкнено, продовжте процес інсталяції та перевірте, чи помилка вирішена.

Спосіб 6: Увімкніть налагодження USB

Налагодження допомагає усунути помилки програмного або апаратного забезпечення системи, а ввімкнення налагодження USB допомогло багатьом користувачам Android позбутися помилки аналізу. Це можна зробити без підключення телефону до комп’ютера, а просто зайшовши в налаштування телефону Android.

1. Натисніть Налаштування Android.

2. Тепер натисніть Керування системою та виберіть Про телефон.

3. Сім разів торкніться версії програмного забезпечення.

4. Тепер поверніться до керування системою та натисніть Параметри розробника.

5. Увімкніть налагодження USB.

6. Виберіть OK для підтвердження.

Спосіб 7: Видалення пошкоджених файлів

Інший спосіб дізнатися, як виправити помилку синтаксичного аналізу, – видалити пошкоджений файл. Пошкоджені файли .apk програми, які після встановлення на телефон Android призводять до помилки аналізу. Крім того, технічні причини можуть призвести до пошкодження файлів .apk. Такі файли слід видалити з пристрою, щоб вирішити проблему.

1. Перейдіть у браузер на своєму пристрої Android.

2. Торкніться піктограми з трьома крапками.

3. Виберіть Завантаження.

4. Тепер знайдіть файл .apk, який ви встановили, і торкніться піктограми з трьома крапками поруч із ним.

5. Натисніть Видалити.

Після видалення пошкодженого файлу встановіть програму знову, щоб перевірити, чи помилку вирішено.

Спосіб 8. Перевірте сумісність програми

Якщо ви все ще отримуєте помилку синтаксичного аналізу під час введення $ на вашому пристрої, ви повинні перевірити сумісність програми з вашим пристроєм. Оновлення вашого пристрою Android – не єдине рішення, вам також потрібно перевірити, чи програма, яку ви намагаєтеся встановити, має останню версію, якщо ні, тоді встановіть програму з надійного джерела або Google Play Store, щоб уникнути такої проблеми. Щоб дізнатися більше про файли .apk та їхнє встановлення, перегляньте наш посібник Що таке файл .apk і як встановити файл .apk?

  Що таке Android Nearby Share і чи працює він як AirDrop?

Спосіб 9. Виконайте скидання до заводських налаштувань

Скидання до заводських налаштувань Android — це ще один і останній метод усунення помилок аналізу. Скидання телефону Android допомагає впоратися з незначними проблемами та незручностями, такими як зависання та проблеми з помилками. Отже, після всього цього, якщо ви все ще боретеся з помилкою, ви можете спробувати скинути налаштування пристрою для вирішення. Але перш ніж виконати скидання, переконайтеся, що створили резервну копію всіх даних на вашому пристрої. Ви можете переглянути наш посібник про те, як скинути налаштування телефону Android, щоб дізнатися більше.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що мається на увазі під розбором?

Відповідь Розбір — це процес аналізу даних і подальшого перетворення їх на придатні для використання дані іншого типу. Парсинг в Андроїдах – звичайне явище, яке допомагає зробити текст зрозумілим.

Q2. Чому відбувається розбір?

Відповідь Помилка синтаксичного аналізу виникає, коли файл встановлено не повністю, пошкоджений, йому було відмовлено в дозволі на завантаження або він несумісний із пристроєм.

Q3. Яка мета дозволів програми?

Відповідь Дозволи додатків допомагають додаткам отримувати доступ до керування вашим пристроєм, ці елементи керування включають камеру, повідомлення, мікрофон, фотографії тощо. Якщо дозволи програми ввімкнено на вашому телефоні, програма з дозволом може отримати доступ до конфіденційних даних.

Q4. Чи можна скинути дозволи програми?

Відповідь Так, дозволи додатків можна скинути за допомогою того самого методу, який використовувався для ввімкнення дозволів. Щоб отримати докладнішу інформацію, перевірте спосіб 4, наведений вище.

Q5. Чи видаляє програму всі її дані?

Відповідь Так, видалення програми видаляє всі її дані. Перш ніж видаляти програму, створіть резервну копію всіх даних, які вам можуть знадобитися.

***

Пристрої Android прості в експлуатації, зручні в користуванні та ідеально підходять для завантаження та використання програм на вибір. Але встановлення цих .apk-файлів програм може бути неприємним, особливо коли на вашому смартфоні виникають такі помилки, як помилка аналізу. Ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам вирішити проблему помилки аналізу при введенні $, і ви змогли дізнатися, що означає помилка аналізу. Повідомте нам, який із методів був найбільш корисним, і надамо вам швидке вирішення проблеми. Щоб отримати пропозиції та запити щодо теми, залиште коментар нижче.