Виправте код помилки Xbox One 0X87E107DF

Xbox, створена та належить корпорації Майкрософт, є торговою маркою ігрової консолі, яку можна підключати до телевізора чи інших медіапристроїв. Консолі Xbox включають Xbox, Xbox 360 і Xbox One, усі вони чудово забезпечують реалістичну графіку для ігор. Це, ймовірно, одна з причин, чому нею захоплюються геймери в усьому світі. Однак, незважаючи на такі дивовижні функції та службу онлайн-ігор у Xbox, користувачі повідомляють про деякі проблеми. Однією з таких проблем є код помилки Xbox One 0x87e107df, який часто зустрічається на консолі Xbox під час запуску гри. Якщо ви зіткнулися з кодом помилки Xbox 0x87e107df, тоді ви прийшли в потрібне місце. У нас є ідеальний посібник для вас, який надасть вам ефективні заходи та рішення, які можна застосувати для подолання проблеми. Отже, давайте почнемо з того, що трохи дізнаємося про код помилки 0x87e107df на Xbox one.

Як виправити код помилки Xbox One 0X87E107DF

За словами користувачів, які зіткнулися з кодом помилки 0x87e107df, проблема виникає під час завантаження або купівлі ігор з Xbox live. Крім того, помилка спрацьовує, якщо виникає проблема з перевіркою ліцензії на придбаний носій. Існують різні причини, які можуть призвести до цього, деякі з них перелічені нижче:

  • Однією з найпоширеніших причин ініціювання певного коду помилки є проблема сервера, яка заважає онлайн-покупкам на Xbox. Цю проблему можна вирішити, вимкнувши консоль.
  • Наступною причиною можуть бути проблеми з прошивкою, які є результатом деяких тимчасових файлів. Очищення цих даних є вирішенням зазначеної помилки.
  • Проблема з MAC-адресою – наступна причина в списку. Якщо виникають суперечливі проблеми з вашою MAC-адресою, ви повинні очистити альтернативну адресу, щоб виправити помилку з Xbox.
  • Кеш і старі збережені дані також можуть викликати цю помилку в Xbox.

Незалежно від того, чи пов’язані проблеми з консоллю Xbox із програмним забезпеченням чи мікропрограмою, кожна проблема має власне рішення. Ми тут із усіма тими виправленнями, які допоможуть вам ефективно позбутися помилки 0x87e107df. Отже, почнемо з остаточного вирішення цих конфліктів із Xbox.

Спосіб 1. Перевірте стан сервера Xbox

Перший метод, який є основним, але надзвичайно важливим, це перевірка стану сервера Xbox. Більшість кодів помилок, які зустрічаються на різних пристроях, викликані збоями сервера. Проблеми з сервером можуть вплинути на перевірку ліцензії, заважати будь-якій цифровій покупці та перешкоджати запуску гри. Тому ви повинні перевірити Статус Xbox Live з офіційного сайту.

Якщо виникла проблема з серверами Xbox, вам доведеться почекати, поки сервери Microsoft не вирішать її. Ви можете спробувати перезапустити консоль, доки сервери часу не відключаться, за допомогою наступного методу.

Спосіб 2. Перезапустіть Xbox One

Перезапуск консолі Xbox є досить простим кроком, але не кажучи вже про досить ефективний, коли справа доходить до вирішення таких проблем, як код помилки Xbox 0x87e107df. Більшість цих кодів є тимчасовими, і простий перезапуск може допомогти вам їх виправити. Отже, спробуйте кроки, наведені нижче, і все готово:

1. Утримуйте кнопку Xbox на контролері, щоб відкрити Power Center.

2. Тепер виберіть у ньому опцію Перезапустити консоль.

3. Потім виберіть Перезапустити, щоб обробити запит.

Спосіб 3: Переключіть Xbox One в автономний режим

Якщо перезапуск консолі не допоміг вам із кодом помилки Xbox One 0x87e107df, ви можете спробувати перемкнути консоль Xbox One у автономний режим. Офлайн-режим обслуговування надзвичайно корисний у ситуаціях, коли виникають конфлікти з купівлею та використанням контенту. Використання офлайн-режиму в Xbox One допомагає обійти деякі перевірки права власності, необхідні для носіїв, придбаних цифровим способом. Щоб перейти в автономний режим, виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Режим офлайн обмежить службу, яка потребує живого з’єднання з сервером Xbox Live.

1. Натисніть і утримуйте кнопку Xbox на контролері, щоб відкрити меню «Гід», і виберіть у ньому «Профіль і система».

2. Тепер відкрийте Налаштування.

3. Далі перейдіть до Загальних налаштувань.

4. Тепер відкрийте «Налаштування мережі».

4. Тепер виберіть опцію Перейти в автономний режим.

5. Підтвердьте в повідомленні підказки, щоб обробити запит на автономний режим.

Після виконання кроків ви зможете легко отримати доступ до цифрових покупок, зроблених на консолі, без зазначеної помилки.

Спосіб 4: Очистіть альтернативну MAC-адресу

Наступним методом у списку є очищення альтернативної MAC-адреси, щоб вирішити код помилки 0x87e107df на Xbox One. Основною причиною збою перевірки ліцензії на консолі Xbox One є неузгоджена мережа, спричинена неправильною MAC-адресою.

Примітка. Альтернативна MAC-адреса від Microsoft розміщується для використання обмеженої мережі. Якщо ви використовуєте домашню мережу, вам не потрібна альтернативна MAC-адреса. Отже, ви можете його очистити.

1. Перейдіть до налаштувань на консолі Xbox One.

2. Тепер виберіть «Налаштування мережі» в розділі «Загальні».

3. Далі виберіть Додаткові параметри в Мережа.

4. Тепер виберіть Альтернативна адреса Mac, а потім опцію Очистити.

5. Тепер перезапустіть консоль Xbox One і запустіть гру, щоб перевірити, чи все ще відображається запит із кодом помилки 0x87e107df.

Спосіб 5: Виконайте цикл живлення

Такі проблеми, як код помилки Xbox One 0x87e107df, можуть виникнути, якщо ваша консоль Xbox One не завантажилася належним чином. Проблема може бути пов’язана з тимчасовими файлами, які пошкоджені, ці файли в кінцевому підсумку впливають на перевірку ліцензії, яка потрібна під час покупки. Виконання циклу живлення на консолі було досить ефективним рішенням для багатьох користувачів, тому ви також можете спробувати його на своїй консолі, виконавши наведені нижче дії:

1. Натисніть кнопку Xbox на контролері.

2. Далі перейдіть до профілю та системи.

3. Тепер виберіть Вийти в ньому.

4. Через кілька секунд перейдіть до Увійти! меню консолі Xbox.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому моя консоль Xbox постійно показує помилки?

Відповідь Якщо ви постійно бачите помилки на консолі Xbox, то причиною цього можуть бути пошкоджені дані кешу, що зберігаються на консолі. У цьому випадку спробуйте очистити дані кешу, а також увімкніть їх.

Q2. Чому я не можу встановити ігри на свій Xbox One?

Відповідь Якщо під час встановлення гри на Xbox One виникає проблема, це може бути пов’язано з постійним оновленням гри, яке виконує Xbox під час встановлення. Крім того, можливо, файли гри пошкоджені, і, отже, виникла проблема під час їх встановлення.

Q3. Що робить скидання на Xbox?

Відповідь Скидання налаштувань Xbox призводить до видалення всіх облікових записів, збережених налаштувань та ігор, а також асоціацій домашнього ящика. Ви можете скинути налаштування консолі за допомогою засобу вирішення проблем із запуском Xbox.

Q4. Як скинути налаштування Xbox One без контролера?

Відповідь Ви можете скинути Xbox One за допомогою апаратного скидання, якщо у вас немає контролера.

Q5. Яка різниця між апаратним скиданням і скиданням до заводських налаштувань Xbox?

Відповідь Hard reset — це просте перезавантаження консолей Xbox, яке зазвичай виконується, якщо консоль зависає або через невеликий збій. Тоді як скидання до заводських налаштувань видаляє всі дані, збережені ігри, обліковий запис та іншу збережену інформацію, відновлюючи консоль до початкового стану.

***

Ми сподіваємося, що інформація та методи, надані в документі для усунення помилки Xbox One із кодом 0x87e107df, дуже допомогли вам. Повідомте нам про метод, який спрацював на вашій консолі Xbox. Залиште свої запитання та пропозиції, щоб ми їх прочитали, у розділі коментарів нижче.

  Як застосувати форматування до всіх екземплярів слова або символу в MS Word