Виправте код помилки u7121 3202 у Netflix

| | 0 Comments| 6:56 AM
Categories:

Код помилки U7121 3202 — це помилка Netflix, яка виникає, коли користувач намагається відтворити завантажені файли в програмі Netflix. Помилка U7121 Додаток Netflix може завадити користувачам переглядати завантажені фільми та шоу. Може бути кілька причин проблеми з кодом помилки Netflix U7121 3202. Здебільшого цю помилку помічали лише на комп’ютерах з Windows 10. У цьому посібнику ми дослідимо причини та методи цієї помилки програми Netflix.

Як виправити код помилки u7121 3202 у Netflix

Код помилки U7121 3202 є поширеною помилкою програми Netflix. Користувачі комп’ютерів з Windows 10 скаржилися, що не можуть відтворити завантажені фільми та шоу. Зазвичай помилка з’являється з повідомленням, яке описує її як помилку заголовка. Помилка Title на Netflix вказує на те, що програма не змогла завантажити назву завантаженого файлу, отже, помилка.

Що викликає код помилки Netflix U7121 3202?

Може бути кілька причин для появи коду помилки U7121 3202 у програмі Netflix; деякі з поширених причин наведено нижче.

  • Помилки Windows Update зазвичай вважаються основною причиною помилок програми Netflix
  • Пошкоджені налаштування Windows Store також часто спричиняють помилки Netflix
  • Якщо виникла проблема з програмою Netflix та її встановленням, це також може спричинити помилки під час відтворення завантажених фільмів і шоу в програмі

У наступному посібнику ми обговоримо способи вирішення проблеми з кодом помилки 07121 3202 у програмі Netflix на комп’ютерах з Windows 10.

Спосіб 1. Запустіть засіб усунення несправностей магазину Windows

Можливо, помилка U7121 Netflix може бути викликана неправильними налаштуваннями Windows Store, які призводять до збоїв у роботі програми. Щоб вирішити проблеми з кодом помилки Netflix U7121 3202, спробуйте запустити вбудований засіб усунення неполадок Windows Store на комп’ютері з Windows 10.

  Як синхронізувати електронні таблиці Microsoft Excel

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Натисніть Оновлення та безпека.

3. На лівій бічній панелі перейдіть до Troubleshoot (Усунення несправностей).

4. Прокрутіть униз і знайдіть Програми магазину Windows, а потім виберіть параметр Запустити засіб усунення несправностей.

5. Зачекайте, поки засіб усунення неполадок виявить проблеми та застосує виправлення.

6. Зачекайте, поки Windows знайде помилки, щоб виправити їх, і перезавантажте ПК.

Спосіб 2: оновіть Windows

Як правило, ця помилка пов’язана з проблемами, спричиненими неправильною конфігурацією Windows 10 із програмою Netflix для ПК. Щоб вирішити проблему з помилкою U7121 у додатку Netflix, ви можете спробувати перевірити оновлення для вашої Windows і перевірити, чи проблему з кодом помилки Netflix U7121 3202 вирішено. Прочитайте наш посібник про те, як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10.

Спосіб 3: відкат останніх оновлень Windows

Навіть якщо ви оновили Windows 10 до останньої версії, інколи через помилки в останній версії Windows виникають помилки програми Netflix. Щоб вирішити цю проблему, можна спробувати відкотити останню програму Windows. На вашому комп’ютері буде встановлено попередню версію Windows 10. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть налаштування Windows.

2. Натисніть Оновлення та налаштування безпеки.

3. На лівій бічній панелі перейдіть до меню відновлення.

4. Знайдіть Повернутися до попередньої версії Windows 10 і натисніть Почати.

  Як використовувати власний колір для меж таблиці в Microsoft Word

5. Дочекайтеся завершення процесу та перезавантажте комп’ютер.

Спосіб 4: видаліть і знову завантажте файл заголовка

Зазвичай ця помилка відображається з повідомленням про помилку в заголовку; це вказує на те, що Netflix не вдалося завантажити назву завантаженого медіафайлу. Щоб вирішити цю проблему з кодом помилки Netflix u7121 3202, ви можете спробувати видалити та завантажити файл заголовка ще раз.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Netflix, потім натисніть «Відкрити».

2. У вікні Netflix знайдіть опції меню у верхній лівій частині вікна.

3. Прокрутіть униз і натисніть Мої завантаження.

4. У вікні «Мої завантаження» знайдіть піктограму «Редагувати» у верхньому правому куті вікна.

5. Виберіть носій, з яким у вас виникли проблеми, і натисніть піктограму «Видалити».

6. Зачекайте, поки файл буде видалено, і завантажте його знову.

Спосіб 5: переінсталюйте Netflix

Якщо жоден із попередніх методів не працює, і ви продовжуєте отримувати помилку U7121 Netflix; це може бути через проблеми з вашим додатком Netflix. Ви можете уникнути проблем з кодом помилки Netflix U7121 3202, перевстановивши Netflix на вашому комп’ютері.

1. У меню пошуку введіть Netflix.

2. На панелі з правого боку знайдіть і клацніть «Видалити».

3. Підтвердьте підказку, натиснувши «Видалити».

4. Дочекайтеся завершення видалення.

5. Після завершення процесу видалення перейдіть до пошуку в меню «Пуск», введіть Microsoft Store і натисніть «Відкрити».

6. У Microsoft Store знайдіть Netflix.

7. Натисніть кнопку «Отримати», щоб установити програму Netflix на свій пристрій.

  Найкращий спосіб подолати проблему безпеки LastPass

8. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес встановлення.

Примітка. Оновіть Silverlight для Internet Explorer 11. Якщо під час використання Internet Explorer 11 з’являється код помилки U7121 3202, у такому випадку ви можете спробувати вирішити цю проблему, оновивши Microsoft Silverlight для Explorer.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому я не можу відтворити завантаження на Netflix?

Відповідь Може бути багато причин, чому ви не можете відтворювати фільми у своїй програмі Netflix. Якщо є проблеми з оновленнями Windows, можливо, ви не зможете відтворювати медіа на Netflix у своїй системі Windows 10.

Q2. Чи можу я завантажити фільми на Netflix?

Відповідь Так, ви можете завантажувати мультимедійні файли, як-от фільми та шоу, у свій обліковий запис Netflix. Ви можете отримати доступ до цих завантажень за допомогою опції «Мої завантаження» в меню.

Q3. Чи виправить помилки перевстановлення Netflix?

Відповідь Якщо жоден спосіб усунення несправностей не спрацював, перевстановіть програму Netflix на комп’ютері з Windows 10 – гарна ідея.

***

Сподіваємося, цей посібник був для вас корисним і ви змогли виправити код помилки U7121 3202 у програмі Netflix. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, пишіть їх у розділі коментарів.