Виправте код помилки Roblox 524

Categories:

Roblox — це відома платформа, яка містить тисячі онлайн-ігор, де ви можете створювати ігри та насолоджуватися грою в ігри, розроблені іншими користувачами. Ви можете зіткнутися з помилкою Roblox 524, коли спробуєте приєднатися до приватного сервера / VIP-сервера як гість. Найчастіше це трапляється, коли сервери Roblox не працюють або через неналежне підключення до Інтернету. Якщо ви також зіткнулися з такою ж помилкою, цей посібник допоможе вам виправити код помилки Roblox 524 за допомогою кількох ефективних методів усунення несправностей.

Як виправити код помилки Roblox 524 у Windows 10

Продовжуйте читати цей посібник, щоб вирішити код помилки Roblox 524 на ПК з Windows.

Що викликає код помилки Roblox 524?

Ось кілька поширених причин, які сприяють появі коду помилки Roblox 524 на вашому комп’ютері з Windows 10. Проаналізуйте їх глибше, щоб з’ясувати точну причину, яка викликала проблему.

  • Пошкоджені файли та компоненти Windows
  • Пошкоджені кеш-файли на комп’ютері
  • Додаток Roblox не запускається з правами адміністратора
  • Файли журналу вашого ПК пошкоджені, пошкоджені або несумісні з системними процесами
  • Сервери Roblox не працюють або вимкнено на технічне обслуговування
  • З’єднання з Інтернетом не стабільне, а пропускна здатність не відповідає вимогам
  • Додаток Roblox не оновлено до останньої версії
  • Причиною проблеми є будь-які неправильно налаштовані файли встановлення. Це можна виправити лише після перевстановлення програми

Ось кілька поширених методів усунення несправностей, які допоможуть вам виправити код помилки 524 на вашому ПК з Windows 10. Дотримуйтесь їх у тому ж порядку, щоб досягти ідеальних результатів.

Основні методи усунення несправностей

Перш ніж спробувати розширені методи виправлення коду помилки в Roblox, ви можете спробувати деякі базові методи усунення несправностей, які допоможуть вам вирішити проблему за допомогою простих хаків.

1. Вимкніть ПК з Windows

Наступний спосіб виправлення коду помилки Roblox — усунути збої на комп’ютері, щоб увімкнути комп’ютер з Windows.

1. Натисніть клавішу Windows, клацніть піктограму живлення та натисніть опцію Завершити роботу.

2. Від’єднайте кабель живлення від розетки та підключіть його знову через 60 секунд.

3. Натисніть кнопку живлення та увійдіть у свій обліковий запис користувача.

2. Усунення несправностей підключення до мережі

Наступний спосіб виправити код помилки 524 у мобільному телефоні Roblox — це усунути проблеми з підключенням до мережі на вашому ПК. Збій у підключенні до Інтернету можна виправити, скинувши параметри маршрутизатора Wi-Fi. Прочитайте наш посібник із усунення проблем із підключенням до мережі в Windows 10.

3. Перевірте статус сервера Roblox

Ви можете перевірити стан сервера Roblox і перевірити, чи працює він або знаходиться на технічному обслуговуванні, щоб знайти причину коду помилки 524 під час запуску Roblox. Перевірте Статус сервера Roblox за наведеним тут посиланням у веб-переглядачі за умовчанням. Якщо сервер знаходиться на технічному обслуговуванні, вам доведеться дочекатися, поки сервер Roblox запрацює.

4. Повторно увійдіть у додаток Roblox

Ви можете спробувати вийти зі свого облікового запису Roblox і повторно увійти в обліковий запис, щоб виправити помилку.

1. На панелі пошуку відкрийте веб-браузер Google Chrome.

2. Відкрийте Роблокс на сторінці входу до облікового запису, клацніть піктограму «Параметри облікового запису» та виберіть опцію «Вийти».

  Як створити смарт-списки відтворення, схожі на iTunes, у Google Music [Chrome]

3. Введіть облікові дані користувача та натисніть кнопку «Увійти», щоб повторно увійти до свого облікового запису.

5. Очистіть кеш веб-браузера

Кешовані дані у вашому веб-переглядачі можуть перешкоджати використанню Roblox у програмі. Щоб вирішити проблему, дотримуйтеся вказівок за посиланням, щоб очистити кеш веб-переглядача.

6. Вимкніть розширення браузера

Якщо у вашому браузері є багато веб-розширень, таких як блокувальники реклами, під час запуску Roblox ви можете зіткнутися з кодом помилки 524. Ви можете спробувати вимкнути їх у браузері, щоб виправити помилку.

1. Натисніть клавішу Windows, знайдіть програму Google Chrome і натисніть клавішу Enter.

2. Натисніть на три вертикальні точки у верхньому правому куті. Клацніть опцію «Додаткові інструменти» та виберіть опцію «Розширення» в меню поруч.

3. Вимкніть веб-розширення, щоб вимкнути їх.

7. Оновіть графічний драйвер

Оскільки Roblox — це графічна гра на вашому комп’ютері, їй потрібен оновлений графічний драйвер. Крім того, для детальної відповіді щодо виправлення коду помилки Roblox 524 потрібен оновлений драйвер відеокарти. Щоб виправити помилку, виконайте дії, наведені за посиланням, щоб оновити графічний драйвер на вашому ПК.

8. Скасуйте оновлення драйверів GPU

Іноді поточна версія драйверів GPU може спричинити описану проблему, і в цьому випадку вам доведеться відновити попередні версії встановлених драйверів. Цей процес називається відкатом драйверів, і ви можете легко відкотити драйвери комп’ютера до попереднього стану, дотримуючись нашого посібника «Як відкотити драйвери в Windows 10».

9. Перевстановіть графічні драйвери

Якщо ви все ще стикаєтеся з обговорюваною проблемою після оновлення графічних драйверів, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб усунути будь-які проблеми несумісності. Існує кілька способів перевстановити драйвери на вашому комп’ютері. Тим не менш, ви можете легко перевстановити графічні драйвери, як описано в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери на Windows 10.

Після перевстановлення драйверів GPU перевірте, чи можна виправити помилку Roblox 524.

10. Закрийте фонові програми

Якщо ви відкрили багато програм на своєму комп’ютері, ви можете спробувати закрити всі програми, що працюють у фоновому режимі, щоб виправити код помилки Roblox 524. Виконайте кроки за наведеним тут посиланням, щоб закрити фонові програми на вашому ПК.

11. Вимкніть антивірусне програмне забезпечення

Деякі несумісні антивірусні програми, встановлені на вашому комп’ютері, спричинять помилку Roblox з кодом 524. Щоб уникнути конфліктів, ви повинні перевірити налаштування безпеки свого комп’ютера з Windows 10 і перевірити, чи вони стабільні. Щоб дізнатися, чи є антивірусний пакет причиною обговорюваної проблеми, вимкніть його один раз і спробуйте підключитися до мережі.

Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, і дотримуйтеся вказівок, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

12. Додайте Roblox до винятків у брандмауері Windows

Якщо веб-сайту Roblox не надано винятку у вашій програмі брандмауера Windows, ви можете зіткнутися з кодом помилки 277 у Roblox. Ви можете дотримуватися нашого посібника щодо блокування або розблокування програм у брандмауері Windows Defender і додати веб-сайт Roblox як виняток до програми брандмауера Windows.

13. Змініть налаштування проксі-сервера

Код помилки також пов’язаний із геообмеженнями, накладеними на регіон, або через помилку провайдера, ви можете спробувати скористатися службою VPN на своєму ПК. Ви можете скористатися наданим тут посиланням, щоб додати службу VPN на свій ПК, щоб виправити код помилки 524 у Roblox із геообмеженнями та помилкою провайдера.

Якщо службу VPN і проксі-сервер увімкнено на вашому комп’ютері, можливо, ви не зможете виправити помилку. Ви можете спробувати вимкнути VPN і проксі, виконавши дії, наведені в довідковому файлі.

14. Очистіть кеш DNS

Щоб виправити код помилки 524 на веб-сайті Roblox, ви можете очистити кеш DNS або системи доменних імен мережі Wi-Fi. Що стосується відповіді на питання, що таке Roblox Studio, необхідно мати безперебійне підключення до Інтернету. Ви можете виконати дії, наведені за наведеним тут посиланням, щоб очистити кеш DNS вашого мережевого підключення на вашому ПК.

  7 надійних рішень для захисту від загроз ідентифікації в Інтернеті для вас і родини

Спосіб 1. Переконайтеся, що вашому обліковому запису принаймні 30 днів

Оскільки іноді нові облікові записи створюють здебільшого хакери, сервери Roblox автоматично викидають вас з платформи. У цьому випадку ви повинні перевірити, чи ваш обліковий запис існує щонайменше 30 днів тому, якщо ні, ви зіткнетеся з відсутністю авторизації для приєднання до цієї гри. (Код помилки: 524).

Спосіб 2. Запустіть програму Roblox у режимі сумісності

Якщо програма Roblox несумісна, вона може не працювати на вашому ПК, і ви можете зіткнутися з помилкою під час запуску Roblox. Ви можете спробувати відкрити програму Roblox у режимі сумісності та вибрати бажану версію Windows 8, щоб виправити код помилки Roblox 524.

1. Перейдіть до папки «Завантаження» та клацніть правою кнопкою миші файл RobloxPlayerLauncher.exe.

2. Клацніть на опції Властивості.

3. Перейдіть на вкладку «Сумісність», виберіть параметр «Запускати цю програму в режимі сумісності для» в розділі «Режим сумісності» та натисніть кнопки «Застосувати» та «ОК».

Спосіб 3. Запустіть програму Roblox від імені адміністратора

Якщо програмі Roblox не надано прав адміністратора, ви можете зіткнутися з кодом помилки Roblox 524. Щоб виправити помилку, виконайте дії, описані в методі, щоб запустити програму Roblox від імені адміністратора.

1. Натисніть клавіші Windows+E, щоб відкрити Провідник Windows і перейдіть до папки «Завантаження», дотримуючись шляху розташування.

Цей ПК > Локальний диск (C:) > Користувачі > Ім’я користувача > Завантаження

2. Клацніть правою кнопкою миші на файлі RobloxPlayerLauncher.exe та виберіть параметр «Властивості».

3. Перейдіть на вкладку «Сумісність», виберіть параметр «Запустити цю програму від імені адміністратора» в розділі «Параметри» та натисніть кнопки «Застосувати» та «ОК».

Спосіб 4: перейдіть на сервери VPN або змініть місце розташування

Якщо ви помітили помилку Roblox 524, яка з’являється після переходу на нове місце, ви повинні перевірити, чи є ваше місце розташування географічно обмеженим. Зверніть увагу, що Roblox може бути обмежений певними областями та місцями. Щоб вирішити ці проблеми з визначенням місцезнаходження, можна спробувати скористатися VPN (віртуальною приватною мережею).

Використання мережі VPN приховає ваші географічні дані та дозволить вам надсилати й отримувати пакети даних через загальнодоступні мережі. Таким чином, ви можете використовувати свою мережу анонімно, приховуючи свою мережеву ідентифікацію. Якщо ви не знаєте, як вибрати відповідну мережу VPN, перегляньте наш посібник «Що таке VPN і як він працює?»

Спосіб 5: Відновлення системних файлів

Якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 є будь-які пошкоджені файли конфігурації системи, ви зіткнетеся з помилкою Roblox 524. Це також призводить до несправності вашого комп’ютера, що призводить до збою продуктивності. На щастя, ви можете відновити ці пошкоджені файли за допомогою вбудованих утиліт вашого комп’ютера, а саме перевірки системних файлів і обслуговування та керування зображеннями розгортання.

Прочитайте наш посібник із відновлення системних файлів у Windows 10 і виконайте вказівки, щоб відновити всі пошкоджені файли.

Спосіб 6: оновіть додаток Roblox

Якщо програма Roblox не оновлена ​​на вашому ПК, ви можете оновити програму за допомогою Microsoft Store, щоб виправити код помилки Roblox 524.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Microsoft Store і натисніть «Відкрити».

2. Натисніть «Бібліотека».

3. Натисніть «Отримати оновлення» у верхньому правому куті.

Спосіб 7: видаліть Ad-Blocker

Блокувальники реклами – це розширення у вашому веб-переглядачі, які можуть блокувати різні рекламні оголошення в Інтернеті. Ці розширення допомагають користувачеві уникати небажаних спливаючих рекламних вікон під час перегляду веб-сторінок. Однак ці розширення також можуть заважати ігровому серверу та спричиняти помилку Roblox з кодом 524. Тому обов’язково видаліть розширення Ad-blocker із свого браузера, щоб уникнути повідомлення про джерело недоступності та помилки 524.

  Як швидко створити нагадування на iPhone та iPad

1. Перейдіть до параметрів меню Google Chrome.

2. Тут натисніть «Інші інструменти», а потім натисніть «Розширення».

3. У списку ваших розширень знайдіть Ad-blocker і видаліть його.

Якщо ви все ще отримуєте проблему на вихідному веб-сервері та повідомлення про те, що він став недоступним, а також код помилки 524, спробуйте наступний спосіб.

Спосіб 8: Використовуйте Google DNS

Система доменних імен (DNS) дуже важлива для встановлення підключення до Інтернету. Іноді адреси DNS, надані вашим постачальником послуг Інтернету, можуть бути дуже повільними, тому ви стикаєтеся з кодом помилки Roblox 524 на своєму ПК з Windows 10. Google DNS має IP-адреси 8.8.8.8 і 8.8.4.4, які прості та легко запам’ятати для встановлення безпечного DNS-з’єднання між клієнтом і сервером.

Ось наш простий посібник про те, як змінити налаштування DNS у Windows 10, який допоможе вам змінити ваші адреси DNS на вашому комп’ютері. Ви також можете перейти на будь-який Open DNS або Google DNS на своєму комп’ютері з Windows 10, дотримуючись нашого посібника «Як перейти на OpenDNS або Google DNS у Windows». Дотримуйтеся вказівок і перевірте, чи можете ви виправити помилку 524 у Roblox.

Спосіб 9: Очистіть файли кешу Roblox

Часто ця проблема також може виникати через пошкоджені файли кешу Roblox. Якщо ви встановили програму Roblox для настільних комп’ютерів, вам слід очистити файли кешу Roblox, щоб виправити цю помилку.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

2. Тут введіть %temp%Roblox і натисніть кнопку OK.

3. У папці даних Roblox виберіть усі файли, натиснувши одночасно клавіші Ctrl + A.

4. Нарешті натисніть клавішу Del, щоб видалити всі вибрані файли.

5. Вийдіть і увійдіть у свій обліковий запис Roblox і перевірте, чи помилку 524 виправлено.

Спосіб 10: Перевстановіть додаток Roblox

Якщо ви хочете виправити код помилки Roblox 524, спробуйте перевстановити програму. Виконайте ці кроки, щоб повторно інсталювати програму на своєму ПК.

Крок I: видаліть папку Roblox AppData

Як перший крок, ви повинні видалити файли в папці AppData в Windows Explorer.

1. Відкрийте рядок пошуку Windows, введіть %appdata% і натисніть «Відкрити».

2. Клацніть правою кнопкою миші папку Roblox і виберіть опцію «Видалити».

3. Натисніть клавішу Windows, введіть %localappdata% у полі та натисніть Відкрити.

4. Видаліть папку Roblox, виконавши крок, описаний вище, і перезавантажте комп’ютер.

Крок II: видаліть додаток Roblox

Наступним кроком для виправлення помилки Roblox з кодом 524 є видалення існуючої версії програми Roblox на вашому ПК за допомогою програми Панель керування.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть програму «Панель керування» та натисніть «Відкрити».

2. Виберіть опцію «Категорія» у спадному меню «Перегляд за» у верхньому правому куті. Натисніть опцію Видалити програму в розділі Програми.

3. Виберіть програму Roblox і натисніть кнопку «Видалити» на верхній панелі.

4. Натисніть кнопку «Далі» у вікнах майстра видалення та натисніть кнопку «Готово», щоб видалити програму Roblox.

Крок III: перевстановіть додаток Roblox

Останнім кроком для виправлення помилки Roblox 524 є перевстановлення останньої версії програми Roblox на вашому ПК з Windows за допомогою веб-браузера за умовчанням. Дотримуйтеся наведених інструкцій, щоб перевстановити програму Roblox.

1. На панелі пошуку Windows знайдіть програму Google Chrome і натисніть опцію «Відкрити» на правій панелі.

2. Відкрийте офіційний сайт Роблокс і натисніть будь-яку гру.

3. Натисніть кнопку «Грати», щоб розпочати гру.

4. Натисніть кнопку «Завантажити та встановити Roblox», щоб завантажити програму Roblox.

5. Двічі клацніть інсталяційний файл RobloxPlayerLauncher.exe, щоб запустити завантажений файл.

6. Ви можете побачити процес завантаження у вікні «Встановлення Roblox…».

7. Після встановлення програми ви побачите повідомлення ROBLOX УСПІШНО ВСТАНОВЛЕНО!

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити помилку Roblox з кодом 524 на своєму ПК. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.