Виправте код помилки Premiere Pro 3 у Windows 10

| | 0 Comments| 10:24 AM
Categories:

Adobe Premiere Pro — це програмне забезпечення для редагування відео, яке виконує необхідні завдання для створення відео високої чіткості та високої якості. Програма являє собою систему нелінійного монтажу, яка ідеально підходить для професіоналів і аматорів. Це відзначене нагородами програмне забезпечення чудово справляється з тим, що воно робить, зокрема імпортом відео, аудіо та графіки, додаванням ефектів, експортом відео в різні формати та розміщенням усіх елементів разом, щоб відповідати візуальній шкалі часу. Таким чином, його можна використовувати майже для всіх поширених завдань редагування, хоча під час експорту відео в програмному забезпеченні є заковика: код помилки Premiere Pro 3. З цим кодом помилки стикалися багато користувачів, коли вони намагалися експортувати своє відео чи вміст після редагуючи його. Якщо ви також зіткнулися з такою ж проблемою та шукаєте виправлення, ви прийшли в потрібне місце. У нас є ідеальний посібник із усунення помилки з кодом 3 у Premiere Pro, а також ми ознайомимо вас із причинами помилки. Отже, давайте відразу почнемо роботу з нашим документом, щоб виправити код помилки 3, помилка компіляції фільму.

Як виправити код помилки Premiere Pro 3 у Windows 10

Код помилки 3 in Adobe Premiere Pro виникає в системі, коли параметри, необхідні для Premiere Pro, налаштовано неправильно. Код помилки зазвичай з’являється, коли відео відтворюється у форматі H264, у результаті чого все редагування залишається на порожньому місці, а відео залишаються неповністю скомпільованими. Це також може бути помилка компіляції фільму, помилка експорту або помилка завершення візуалізації у Windows 10/11.

Що викликає код помилки 3?

Деякі причини вищезазначеної проблеми наведено нижче.

  • Застарілі графічні драйвери
  • Застаріле програмне забезпечення Premiere Pro
  • Дублікат файлу з однаковою назвою та форматом
  • Недостатньо місця на жорсткому диску
  • Недійсний вихідний диск
  • Низьке або середнє використання GPU
  • Пошкоджене проекційне навантаження

Тепер, коли ви знаєте причини, які зазвичай призводять до коду помилки 3 під час експорту відео в Premiere Pro, настав час переглянути деякі з найкращих методів усунення несправностей, які є ідеальним рішенням для вирішення наведених вище причин.

Спосіб 1: перейменувати файл

Основний метод виправлення помилки з кодом 3 – це перейменування файлу, який ви намагаєтеся відобразити. Багато кодів помилок зазвичай пов’язані з назвами файлів, які містять спеціальні символи. Крім того, спеціальний символ може зупинити компіляцію вашого файлу, оскільки система не може його прочитати. Тому ви повинні переконатися, що ім’я вашого файлу містить звичайний алфавіт і не містить спеціальних символів.

  10 речей для підготовки системи до оновлення функцій Windows 10

Крім того, перейменування файлу чудово допомагає вирішити проблему дублікатів файлів. Якщо у вашій системі вже є файл із подібною назвою, форматом і назвою, він може стати перешкодою для експорту вашого поточного файлу. Тому обов’язково змініть ім’я, додавши літеру чи слово.

Спосіб 2. Перезапустіть Adobe Premiere Pro

Ще один простий, але ефективний метод — перезапуск програми. Це дуже корисно у випадках, коли незначний збій або помилка спричиняє проблеми з відтворенням відео.

Примітка: збережіть відредагований файл, перш ніж закривати його, щоб уникнути втрати внесених змін.

1. Натисніть одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. Знайдіть процес Adobe Premiere Pro і клацніть його правою кнопкою миші.

3. Виберіть опцію Завершити завдання, щоб закрити програму.

4. Тепер перезапустіть програму та перевірте, чи можна тепер експортувати відео без коду помилки.

Спосіб 3: Видалення ефектів

Якщо ви використали надмірну кількість ефектів у своєму відео та додали спеціальні функції, такі як інтелектуальна візуалізація або рендеринг GPU, вони можуть спричинити помилку Premiere Pro з кодом 3. Отже, ви повинні видалити надмірні ефекти та спеціальні функції, щоб гарантувати, що ви отримаєте відтворене відео без помилка. Ви також можете спробувати видалити кліпи між відео, оскільки вони можуть бути несумісними. Тому переконайтеся, що ви не додаєте до свого відео непотрібних ефектів.

Спосіб 4. Перевірте місце збою експорту

Ви також можете усунути код помилки Premiere Pro 3 під час експорту відео, якщо точно знаєте, де збій призвів до помилки. Це можна зробити, перевівши відео на кілька кадрів назад або на кілька кадрів вперед за допомогою меню в нижній частині екрана. Ви можете спочатку експортувати невеликий сегмент, щоб перевірити, чи проблема не зникає. Якщо ні, ви також не зможете експортувати решту файлу. Переходьте до наступного методу.

Спосіб 5. Змініть розташування файлу проекту

Наступний метод, який слід розглянути, якщо ви все ще стикаєтеся з проблемами з кодом помилки 3, це змінити розташування файлу проекту. Крім того, для багатьох користувачів зміна розташування експортованого відео разом із файлом проекту була надзвичайно корисною. Отже, давайте розглянемо методи, які можуть допомогти вам у цьому:

1. Коли ваш проект буде готовий, виберіть опцію «Файл» у верхньому лівому куті та натисніть «Зберегти як».

2. Потім встановіть розташування файлу на Робочому столі або в іншому місці та натисніть «Зберегти».

  Як вимкнути попереднє завантаження Edge під час завантаження системи в Windows 10

3. Тепер відкрийте параметри експорту, виберіть вкладку «Вивід» і натисніть «Експорт».

Після виконання кроків перевірте, чи дію, яку ви намагалися обробити раніше, тепер можна виконати без коду помилки 3.

Спосіб 6. Оновіть Premiere Pro

Якщо ви все ще намагаєтеся виправити код помилки 3, помилка компіляції фільму, то можете спробувати оновити саму програму. Якщо вся проблема виникла через помилку, її можна легко вирішити, встановивши нову версію Premiere Pro. Щоб зробити це вручну, спочатку потрібно видалити програму з системи та встановити її останню версію з офіційного сайту. Ви можете легко виконати наведені нижче кроки для того ж:

1. Натисніть клавішу Windows. Введіть Creative Cloud і натисніть «Відкрити».

2. Натисніть на три горизонтальні лінії у верхньому лівому куті.

3. Виберіть Довідка > Перевірити наявність оновлень.

4А. Якщо оновлення доступне, натисніть «Оновити» поруч із Premiere Pro.

4B. Якщо програмне забезпечення оновлено, поруч із Premiere Pro відображатиметься Оновлено.

Примітка. Крім того, ви можете безпосередньо оновити програму, перейшовши до меню Довідка > Оновлення… у програмі Adobe Premiere Pro.

Спосіб 7: Створення нового проекту

Ви також можете спробувати створити новий проект для того самого файлу, оскільки це зручне та корисне виправлення. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб дізнатися більше.

1. Відкрийте Adobe Premiere Pro, перейдіть до «Файл» і виберіть опцію «Новий» > «Проект…».

2. Назвіть проект і натисніть OK.

3. Після створення нового проекту імпортуйте попередній проект до нового за допомогою функції перетягування.

Завершивши імпортування, перевірте, чи не стикаєтеся з тим самим кодом помилки під час візуалізації чи експорту відео.

Спосіб 8: Змініть параметри кодування

Для користувачів, які мають проблеми з експортом відео в Premiere Pro, вимкнення налаштувань апаратного кодування дуже допомогло у вирішенні коду помилки Premiere Pro 3. Ви можете зробити те саме, виконавши наведені нижче дії.

1. У майстрі налаштувань експорту прокрутіть вниз розділ Відео.

2. Виберіть «Програмне кодування» в розділі «Продуктивність:» у розділі «Параметри кодування».

3. Потім натисніть кнопку Експорт.

Спосіб 9: Змініть засіб обробки відео

Якщо під час відтворення відео ви зіткнулися з кодом помилки Premiere Pro 3, ви можете вирішити проблему, змінивши засіб відтворення відео. Це ефективне рішення, яке варто спробувати, якщо жоден із методів досі не допоміг вам.

Примітка. Програмне забезпечення Mercury Playback Engine може викликати проблеми зі стабільністю в деяких конфігураціях ПК.

1. Відкрийте відео в Premiere Pro, яке спричиняє помилку, і натисніть «Файл» у верхньому лівому куті.

  Установіть APK програми на свій пристрій Android із робочого столу [Windows]

2. Виберіть «Налаштування проекту» та натисніть «Загальні».

3. Далі перейдіть до розділу Відтворення та відтворення відео та натисніть Renderer, щоб відкрити спадне меню.

4. Потім виберіть опцію Mercury Playback Engine Only Software і натисніть OK.

5. Відтворіть відео ще раз і перевірте, чи проблему вирішено.

Спосіб 10: Оновіть графічний драйвер

Також можливо, що причиною коду помилки 3 у Premiere Pro є графічний драйвер вашої системи. Якщо це так, то важливо їх оновити. Незважаючи на те, що драйвери вашої системи щоразу отримують нові оновлення, ви встановлюєте нове оновлення для Windows. Якщо їх оновлення з якоїсь причини пропущено, ви можете зробити це вручну, скориставшись нашим посібником із 4 способів оновлення графічних драйверів у Windows 10. Загалом, завжди рекомендується оновлювати графічний драйвер вашої системи, щоб підтримувати стабільність, безпеку, і оптимізоване виконання завдань системи.

Спосіб 11: встановіть режим керування живленням на максимум

Для користувачів із панеллю керування NVIDIA або програмним забезпеченням AMD Radeon встановлення максимального режиму керування живленням у GPU може бути надзвичайно корисним для виправлення коду помилки 3 у Premiere Pro. Отже, якщо ви є користувачем NVIDIA, виконайте наведені нижче дії.

1. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі та виберіть Панель керування NVIDIA.

2. Виберіть опцію «Керувати налаштуваннями 3D» на лівій бічній панелі.

3. Знайдіть Режим керування живленням у розділі Налаштування та розгорніть його меню.

4. Тепер у спадному меню виберіть «Віддавати перевагу максимальній продуктивності».

***

Adobe Premiere Pro — це найкраща програма для професійного редагування відео. Функції та вміст програми роблять її однією з найкращих програм для редагування. Однак такі проблеми, як код помилки Premiere Pro 3, можуть стати спойлерами для редакторів, які витрачають години на додавання ефектів і в кінцевому підсумку отримують код помилки під час експорту своєї роботи. Ми сподіваємося, що наш посібник допоможе людям у скруті, які шукають рішення для вирішення цієї проблеми. Повідомте нам, чим наш документ може бути вам корисний. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, ви можете зв’язатися з нами, залишивши свої коментарі нижче.