Виправте заїкання Valheim у Windows 10

Categories:

Valheim — одна з відомих багатокористувацьких ігор, представлених Coffee Stain Studios. Тим не менш, багато користувачів Windows скаржаться, що вони стикаються з проблемою заїкання Valheim у Windows 10, коли гра запускається на ПК. Якщо ви також зіткнулися з тією ж проблемою в цій грі на виживання у відкритому світі, тоді ви в потрібному місці! Ми пропонуємо ідеальний посібник, який допоможе вам виправити заїкання у Valheim із повним пакетом рішень для усунення несправностей.

Як виправити заїкання Valheim у Windows 10

Якщо вас дратує заїкання Valheim на вашому комп’ютері з Windows 10. Ось кілька можливих причин, чому ви повинні ретельно проаналізувати їх, щоб вирішити проблему.

  • ПК не відповідає основним вимогам гри.
  • Фонові програми несумісні з грою.
  • Ви використовуєте неперевірену версію драйверів.
  • Налаштування графіки гри неправильно налаштовані.
  • Наявність шкідливих програм і вірусів.
  • Платформа .NET і операційна система не оновлені до останньої версії.
  • Версія DirectX не є актуальною.
  • Розгін.
  • Будь-які неправильно налаштовані або пошкоджені файли встановлення гри також спричиняють проблему.
  • Розповсюджувані файли Microsoft C++ несумісні з грою та ПК.

Ось кілька можливих методів усунення несправностей, які допоможуть вам виправити заїкання Valheim у Windows 10.

Спосіб 1: Основні кроки з усунення несправностей

Нижче наведено кілька основних методів вирішення проблеми.

1А. Переконайтеся, що ПК відповідає вимогам гри

Якщо ваш ПК не відповідає наведеним нижче вимогам гри, оновіть свій ПК і перевірте, чи можна вирішити проблему.

Ось вимоги до вашого ПК, як очікується від Forza Horizon 4.

МІНІМАЛЬНІ ВИМОГИ
РЕКОМЕНДОВАНІ ВИМОГИ
ЦП
2,6 ГГц двоядерний або аналогічний
i5 3 ГГц або краще
ОЗП
4ГБ
8 ГБ
ОС
Windows 7 або новіша версія
Windows 7 або новіша версія
ВІДЕО КАРТА
Серія GeForce GTX 500 або аналогічна
Серія GeForce GTX 970 або аналогічна
ПІКСЕЛЬНИЙ ШЕЙДЕР
5.0
5.1
ВЕРШИННИЙ ШЕЙДЕР
5.0
5.1
ВІЛЬНИЙ МІСЦЯ НА ДИСКУ
1 ГБ
1 ГБ
СПЕЦІАЛЬНА ОЗУ ВІДЕО
512 Мб
4096 Мб

1B. Запустіть Valheim як адміністратор

Якщо у вас немає прав адміністратора гри Valheim, це може призвести до конфліктних проблем, подібних до тієї, яку ми зараз обговорюємо. У цьому сценарії ви можете вирішити проблему з заїканням у Valheim, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик Valheim на робочому столі або перейдіть до каталогу встановлення та клацніть його правою кнопкою миші.

  Як завантажити шрифти з Microsoft Store в Windows 10

2. Тепер виберіть параметр «Властивості».

3. Потім перейдіть на вкладку «Сумісність» і встановіть прапорець «Запускати цю програму від імені адміністратора».

4. Нарешті натисніть «Застосувати» та «ОК», щоб зберегти зміни.

Перевірте, чи ви виправили обговорену проблему Valheim.

1С. Закрити фонові завдання

Якщо ви запускаєте будь-яку іншу розширену гру у фоновому режимі, крім Valheim, це призведе до заїкання у Valheim на вашому ПК. Кілька фонових програм споживають багато ресурсів ЦП, і якщо ви хочете вирішити цю проблему, закрийте всі інші фонові програми та програми, як описано в нашому посібнику «Як завершити завдання у Windows 10».

Крім того, радимо вимкнути програми запуску на ПК з Windows 10. Щоб реалізувати це завдання, дотримуйтеся нашого посібника «4 способи вимкнути програми запуску в Windows 10».

1D. Увімкніть ігровий режим

Опція ігрового режиму, доступна на ПК, використовується для встановлення пріоритетів і покращення ігрового досвіду та зменшення непотрібних перерв. Ігровий режим надає пріоритетний доступ до ресурсів для ігор, у які ви граєте, тоді як інші програми, що працюють у фоновому режимі, отримують менше ресурсів. Тому виконайте наведені нижче дії, щоб увімкнути ігровий режим для оптимізації гри в іграх.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Знайдіть опцію «Ігри», як показано нижче, у параметрах системи.

3. Виберіть опцію Ігровий режим на лівій панелі та увімкніть перемикач Ігровий режим.

4. Після ввімкнення ігрового режиму на вашому ПК перезапустіть гру.

1E. Установіть для ігрового процесу високий пріоритет

Перевага додатка або процесу говорить комп’ютеру про важливість і про те, чи слід йому надавати перевагу над іншими під час розподілу ресурсів. Пріоритет кожної програми є звичайним, крім системних процесів за замовчуванням.

1. Одночасно натисніть клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. Тепер знайдіть процес Valheim.

3. Потім змініть пріоритет на Високий і перевірте, чи це працює.

Примітка. Змінюйте пріоритет дуже обережно, оскільки необережне змінення пріоритету процесу може призвести до надзвичайно повільної або нестабільної роботи вашої системи.

1F. Зупиніть розгін

Кожен комп’ютер високого класу створено з опцією розгону, яка допомагає виводити більше соку, ніж ваші специфікації, які ви вже маєте. Робота відеокарти або процесора швидше, ніж швидкість за замовчуванням, відноситься до розгону. Коли це станеться, ваш комп’ютер досягне максимальної температури через певний час. Комп’ютер виявляє це та регулює тактову частоту до нормальної швидкості, доки не охолоне. Після охолодження тактова частота знову збільшується. Це підвищує продуктивність вашого комп’ютера і є чудовою допомогою, якщо у вас немає потужного комп’ютера.

Примітка: Слід зазначити, що всі ігри не підтримують розгін. Те саме стосується і Valheim. Отже, ви повинні спробувати вимкнути весь розгін на своєму комп’ютері та спробувати запустити гру. Якщо він запускається добре, проблема вирішена.

  Як сканувати за допомогою антивіруса Microsoft Defender у Windows 10

1G. Налаштування зовнішнього вигляду та продуктивності Windows

Ось як вирішити проблему заїкання Valheim, налаштувавши зовнішній вигляд і продуктивність комп’ютера.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Adjust Windows Appearance and Performance і клацніть Open.

2. Увімкніть параметр Налаштувати для найкращої продуктивності, як показано.

1H. Оновіть драйвери GPU

Графічні драйвери допомагають програмам для обробки важких графічних зображень і відео спростити свої завдання. Якщо ви зіткнулися з будь-якими конфліктами під час запуску такої гри, як Valheim, переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію драйверів пристроїв, оскільки вони служать ланкою між апаратним забезпеченням та операційною системою вашого ПК. Багато користувачів припустили, що оновлення драйверів вирішило зависання Valheim у Windows 10. Прочитайте та виконайте кроки, наведені в нашому посібнику «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10», щоб це зробити.

1І. Оновіть Windows

Крім того, якщо на вашому ПК є якісь помилки, їх можна виправити лише після оновлення Windows. Корпорація Майкрософт випускає регулярні оновлення, щоб виправити всі ці помилки, тим самим усуваючи заїкання у Valheim.

Отже, переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows і чи є якісь оновлення, що очікують на дію, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи можна отримати доступ до гри без проблем.

Спосіб 2: Перевірте цілісність файлів гри

Ми бачили багато випадків, коли файли гри або відсутні, або пошкоджені, або вона мала неповні інсталяції. Користувачі також можуть зіткнутися з проблемою заїкання Valheim, якщо їх перериває процес оновлення або якщо файли гри переміщуються. У цьому методі ви відкриваєте Steam і використовуєте вбудовану функцію для перевірки цілісності гри. Він буде замінений, якщо додаток щось знайде.

Примітка. Вам слід виконати подібні дії, якщо ви використовуєте інше програмне забезпечення для публікації.

Виконайте кроки, описані в нашому посібнику «Як перевірити цілісність файлів ігор у Steam».

Примітка. Вам слід виконати подібні дії, якщо ви використовуєте інше програмне забезпечення для запуску.

Спосіб 3: Вимкніть накладання в грі

Steam Overlay — це частина Steam, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до списку друзів, веб-браузера та дозволяє купувати в грі. Це важливий інструмент, але іноді він викликає проблему заїкання Valheim. Якщо ви хочете вирішити цю проблему, вимкніть накладення гри Steam, дотримуючись інструкцій у нашому посібнику «Як вимкнути накладення Steam у Windows 10».

4. Нарешті перезапустіть гру та перевірте, чи проблему вирішено.

Спосіб 4: Видалення тимчасових файлів

Деякі користувачі припустили, що очищення дискового простору на ПК допомогло їм вирішити проблему заїкання Valheim. Це дозволить комп’ютеру за потреби встановлювати нові файли, що допоможе вирішити проблему.

  Як запускати програми в режимі адміністратора з вікна запуску в Windows 10

Якщо на вашому комп’ютері є мінімальний доступний простір, що сприяє заїканню у Valheim, дотримуйтеся нашого посібника «10 способів звільнити місце на жорсткому диску в Windows», який допоможе вам очистити всі непотрібні файли на вашому комп’ютері.

Спосіб 5. Оновіть .NET Framework

Багато ігор мають функцію автоматичного оновлення для .NET Framework, тому вона оновлюватиметься автоматично щоразу, коли доступне оновлення. В іншому випадку, якщо на вашому комп’ютері з’явиться запит на оновлення, ви можете вручну інсталювати останню версію .NET Framework, як описано в нашому посібнику Як інсталювати Microsoft .NET Framework 3.5

Спосіб 6: оновіть DirectX

Щоб насолоджуватися безперебійним мультимедійним досвідом у грі Valheim, ви повинні переконатися, що встановлено DirectX і чи оновлено його до останньої версії. DirectX допомагає покращити візуальні медіа-вдосконалення особливо для графічних ігор і програм. Для цього дотримуйтеся нашого посібника «Як оновити DirectX у Windows 10».

Тепер перевірте, чи можете ви виправити заїкання у Valheim.

Спосіб 7: відновіть або повторно встановіть C++ Redistributable

Крім того, ви можете спробувати відновити пакети Microsoft Visual C++ Redistributable, щоб виправити заїкання у Valheim, як описано в нашому посібнику «Як відновити Microsoft Visual C++ Redistributable».

Якщо відновлення Microsoft C++ Visual Redistributable не вирішило проблему заїкання Valheim, тоді вам доведеться перевстановити Redistributable. Виконайте кроки, наведені в нашому посібнику «Як повторно інсталювати Microsoft Visual C++ Redistributable», щоб знову інсталювати пакети.

Спосіб 8: Перевстановіть гру Valheim

Нарешті, якщо жоден із наведених вище методів не вирішить заїкання у Valheim, ви можете перевстановити гру, щоб вирішити проблему.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тепер натисніть на налаштування програм.

3. Тепер знайдіть і клацніть гру Valheim і виберіть опцію «Видалити».

4. Після видалення гри перезавантажте ПК.

5. Тепер знову завантажте та встановіть гру з офіційний веб-сайт.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви могли вирішити проблему заїкання Valheim на своєму пристрої. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче.