Виправте зависання Outlook під час завантаження профілю в Windows 10

Електронна пошта є стандартним способом взаємодії компаній у сучасному світі. Сьогодні кожен має електронну адресу, і кожен день обмінюються тисячами листів. Outlook — програма, розроблена Microsoft для керування електронною поштою. Це клієнт електронної пошти, який надає багато функцій, таких як календар, планування електронної пошти, обмін файлами тощо. Це бездоганне програмне забезпечення, але іноді воно стикається з деякими проблемами. Нещодавно багато користувачів повідомили, що вони виявили, що їх Outlook застряг під час завантаження профілю, і він не відкривається навіть після тривалого очікування. Знайти Outlook, що застряг на екрані завантаження, може дратувати, оскільки це може перешкодити вам отримати доступ до важливих електронних листів. Якщо ви також маєте справу з проблемою завантаження профілю Outlook 2016, ви в правильному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам виправити проблему з Outlook, яка застрягла під час завантаження профілю Windows 10.

Як виправити зависання Outlook під час завантаження профілю в Windows 10

Причин, через які Outlook застряг на екрані завантаження, може бути багато, і деякі з них згадуються нижче.

  • У Outlook недостатньо доступу та привілеїв
  • LocalAppData Outlook пошкоджено
  • Outlook має неправильні параметри сумісності
  • Проблеми з файлами PST або OST
  • Панель навігації Outlook не працює належним чином
  • Профіль Outlook пошкоджено

Зрозумівши, чому Outlook застряг у проблемі завантаження профілю Windows 10, давайте розглянемо деякі способи її вирішення. Спочатку ми почнемо з основних методів усунення несправностей, оскільки в більшості випадків вони вирішують такі проблеми, як Outlook, який застряг під час завантаження профілю.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Ви повинні виконати наведені нижче методи, перш ніж переходити до інших складних методів. Вони можуть вирішити проблему.

1. Перезавантажте ПК: перезавантаження комп’ютера може виправити багато системних помилок та інші незначні проблеми. Часто це перше, що радять, коли стикаються з будь-якими проблемами, пов’язаними з ПК. Це може вирішити проблему. Дотримуйтесь нашого посібника про перезавантаження або перезавантаження ПК з Windows, щоб перезавантажити ПК.

2. Завершіть процеси Microsoft: багато користувачів повідомили, що їм вдалося вирішити цю проблему, закривши процеси Microsoft, такі як Word, Excel тощо. Спробуйте закрити всі програми та процеси Microsoft, включаючи Outlook, і знову відкрийте Outlook, щоб перевірити, чи Outlook 2016 застряг під час завантаження профілю. проблема залишається. Ви можете скористатися нашим посібником про те, як завершити завдання в Windows 10, щоб завершити завдання, пов’язані з Microsoft.

3. Увімкнути режим польоту: можливо, якийсь сигнал або мережа заважають Outlook і спричиняють проблему. Ви можете ввімкнути режим польоту, щоб вирішити цю проблему. Перейдіть у нижній правий кут екрана та клацніть піктограму або поле сповіщення, всередині панелі керування сповіщеннями ви побачите плитку режиму польоту. Натисніть на нього, щоб увімкнути його, і після цього перевірте, чи можете ви відкрити Outlook.

Спосіб 2. Запустіть Outlook як адміністратор

У деяких випадках для належної роботи таким програмам, як Outlook, можуть знадобитися додаткові привілеї. Деякі функції Outlook можуть працювати, лише якщо надано доступ адміністратора. Без відповідних дозволів може виникнути проблема з завантаженням профілю Outlook. Щоб вирішити цю проблему, ви можете запустити Outlook як адміністратор. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Знайдіть ярлик Outlook на своєму ПК або там, де ви інсталювали Outlook, і клацніть правою кнопкою миші outlook.exe

  Filelize синхронізує останні файли з бажаною службою хмарного сховища [Windows]

Примітка. За замовчуванням Outlook встановлюється за цим шляхом C:Program FilesMicrosoft OfficerootOfficeX, де X представляє версію вашого MS Office.

2. Виберіть параметр Запуск від імені адміністратора.

Спосіб 3. Запустіть засіб вирішення проблем із сумісністю програм

Якщо ви використовуєте версію Outlook, яка не сумісна з вашим комп’ютером з Windows, ви можете зіткнутися з проблемою завантаження профілю Outlook. Щоб виправити це, ви можете запустити Outlook у режимі сумісності та запустити засіб усунення несправностей сумісності, щоб перевірити наявність додаткових проблем. Це може вирішити проблему з завантаженням профілю Outlook 2016. Ви можете зробити це, виконавши наведені дії, щоб запустити засіб усунення несправностей сумісності програм у Outlook.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик Outlook і виберіть параметр Властивості, як показано нижче.

2. Перейдіть на вкладку Сумісність у вікні Властивості Outlook.

3. Зніміть прапорець «Запустити цю програму в режимі сумісності» і натисніть «Застосувати» > «ОК».

4. Клацніть правою кнопкою миші програму Outlook і виберіть Усунення неполадок сумісності, як показано.

5. Тепер засіб усунення неполадок із сумісністю програм спробує виявити будь-які потенційні проблеми.

6. Натисніть Спробувати рекомендовані налаштування

Спосіб 4. Запустіть Outlook у безпечному режимі та вимкніть надбудови

Outlook пропонує багато типів надбудов для покращення роботи користувача та підвищення продуктивності. Однак ці надбудови можуть спричинити збій у роботі Outlook, що призведе до проблем, наприклад, Outlook зависає під час завантаження профілю. Ви можете перевірити, чи надбудови спричиняють цю проблему, запустивши Outlook у безпечному режимі. Це відкриє Outlook без будь-яких надбудов. Якщо він працює, ви можете пізніше вимкнути проблемні надбудови. Нижче наведено кроки, щоб запустити Outlook у безпечному режимі та вимкнути надбудови.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно Виконати.

2. Введіть outlook.exe /safe і натисніть клавішу Enter, щоб запустити Outlook у безпечному режимі.

3. З’явиться спливаюче вікно з проханням вибрати профіль. Відкрийте розкривний список, виберіть параметр Outlook і натисніть клавішу Enter.

Примітка. Деякі користувачі можуть не мати змоги запустити Outlook у безпечному режимі, використовуючи вищевказаний метод. У цьому випадку прочитайте наш посібник із запуску Outlook у безпечному режимі.

Якщо вам вдалося запустити Outlook у безпечному режимі, будьте впевнені, що проблема справді полягає в одній із надбудов. Отже, видаліть або вимкніть їх наступним чином:

4. Натисніть клавішу Windows, введіть Outlook і натисніть Відкрити.

5. Натисніть на вкладку Файл.

6. Виберіть «Параметри», як показано нижче.

7. Перейдіть на вкладку «Надбудови» ліворуч, а потім клацніть кнопку ПЕРЕЙТИ… поруч із пунктом «Керування: надбудови COM», як показано.

8А. Тут натисніть кнопку Видалити, щоб видалити потрібні надбудови.

8B. Або встановіть прапорець Бажана надбудова та натисніть OK, щоб вимкнути її.

Спосіб 5. Видалити папку LocalAppData

Більшість програм зберігають тимчасові файли в папці AppData. Іноді ця папка може бути пошкоджена і викликати проблеми в програмі. Якщо папка AppData Outlook пошкоджена, ви можете зіткнутися з проблемою. Щоб вирішити цю проблему, ви можете просто видалити папку Outlook AppData, виконавши наведені нижче дії.

1. Відкрийте діалогове вікно Виконати, одночасно натиснувши клавіші Windows + R.

2. Введіть %localappdata% і натисніть Enter, щоб відкрити потрібну папку.

Примітка. Крім того, дотримуйтесь шляху до папки C:UserusernameAppDataLocal у Провіднику файлів.

3. Перейдіть до папки Microsoft. Клацніть правою кнопкою миші папку Outlook і виберіть Видалити, як показано нижче.

  Як відключити затримку запуску Windows 10

4. Нарешті, перезавантажте комп’ютер один раз, а потім спробуйте відкрити Outlook.

Спосіб 6. Скидання навігаційної панелі Outlook

Панель навігації Outlook використовується для швидкого доступу до електронних листів, контактів, завдань тощо. Однак він може працювати з ладу через якийсь збій або інші проблеми. Це може призвести до зависання Outlook. Ви можете вирішити цю проблему, скинувши панель навігації Oulook. Це може виправити проблему з завантаженням профілю Outlook 2016. Нижче наведено кроки для скидання навігаційної панелі Outlook.

1. Запустіть діалогове вікно Виконати.

2. Введіть outlook.exe /resetnavpane та натисніть клавішу Enter, щоб скинути панель навігації Outlook.

Спосіб 7: Відновіть MS Outlook

Ви можете зіткнутися з проблемою завантаження профілю Outlook, якщо Outlook пошкоджено. Це може бути через будь-яку системну проблему, вірусну атаку або пропущене оновлення. Ви можете відновити програму Outlook, щоб вирішити цю проблему. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Встановіть Перегляд за > Великі значки та клацніть Програми та функції з наведених параметрів.

3. Знайдіть пакет MS Office, встановлений на вашому ПК, клацніть його правою кнопкою миші та натисніть Змінити, як показано.

4. Виберіть Швидке відновлення та натисніть кнопку Ремонт, щоб продовжити, як показано виділено.

5. Натисніть Так у спливаючому вікні «Контроль облікових записів користувачів», що з’явиться.

6. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес ремонту.

Спосіб 8. Відновіть профіль Outlook

У деяких випадках ваш профіль Outlook може бути пошкоджений через незначні помилки або збої. Це може призвести до зависання Outlook. Outlook має вбудовану опцію відновлення, яку можна використовувати для відновлення профілю. Виконайте наведені нижче дії, щоб відновити профіль Outlook.

1. Запустіть Outlook у безпечному режимі.

Примітка. Якщо ви ввійшли в кілька облікових записів, спочатку виберіть проблемний обліковий запис зі спадного списку.

2. Перейдіть у меню «Файл» > «Налаштування облікового запису» та виберіть у меню «Налаштування облікового запису…», як показано на малюнку.

3. Потім на вкладці Електронна пошта клацніть параметр Виправити…, як показано.

4. З’явиться вікно ремонту. Дотримуйтесь підказок на екрані, щоб виправити свій обліковий запис.

Спосіб 9. Відновлення файлів PST і OST

Outlook використовує файли PST і OST для зберігання даних. PST зберігає дані на локальному диску клієнта, тоді як OST керує даними для використання в автономному режимі. Іноді ці файли даних можуть бути пошкоджені, через що Outlook застрягає. Однак ви можете виправити їх і вирішити цю проблему, дотримуючись нашого посібника про те, як виправити пошкоджені файли даних Outlook .ost і .pst.

Спосіб 10. Видаліть оновлення Microsoft NET Framework

Деякі звіти користувачів припускають, що останні оновлення Microsoft .NET Framework заважають Outlook і спричиняють його несправність. Видалення цих оновлень може вирішити проблему, яка застрягла в Outlook під час завантаження профілю, і ви можете зробити це, виконавши ці дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть панель керування та натисніть клавішу Enter.

2. Установіть Перегляд за > Категорія, а потім виберіть параметр Видалити програму.

3. Тепер виберіть Microsoft .NET Framework.

4. Клацніть правою кнопкою миші програму та виберіть опцію Видалити.

Після видалення всіх оновлень перевірте, чи вирішено проблему з Outlook 2016 під час завантаження профілю.

Спосіб 11. Видалити профіль Outlook

Можливо, причиною того, що Outlook застряг, є пошкоджені профілі користувачів у Outlook. Вони можуть зупинити належне завантаження Outlook. Ви можете видалити ці профілі, і це може вирішити проблему. Виконайте наведені нижче дії, щоб зробити те ж саме.

  9 способів відкрити PowerShell у Windows 10

1. Натисніть клавішу Windows, введіть панель керування та натисніть клавішу Enter.

2. Встановіть Перегляд за > Великі значки та натисніть опцію Пошта.

3. Тепер натисніть «Показати профілі…» виділений варіант.

4. По одному виділіть усі профілі та натисніть кнопку Видалити. Після того, як ви закінчите, натисніть OK.

7. Натисніть одночасно клавіші Window + R, щоб відкрити діалогове вікно Виконати.

8. Введіть regedit і натисніть OK, щоб відкрити редактор реєстру.

9. Перейдіть до наступного шляху в редакторі реєстру.

HKEY_CURRENT_USERSOFTWAREMicrosoftOfficeXProfiles

Примітка. Тут X буде відрізнятися залежно від версії MS Office, яку ви використовуєте.

10. Тепер видаліть усі розташовані тут профілі.

Відкрийте Outlook і перевірте, чи не зникла проблема з Outlook 2016 під час завантаження профілю.

Спосіб 12. Змініть ipconfig

Деякі користувачі виявили хитрість, за допомогою якої Outlook застряг під час завантаження профілю, була вирішена проблема. Це передбачає звільнення IP-адреси, коли виникає проблема, а потім її поновлення. Це може вирішити проблему. Ви можете зробити це, виконавши ці дії.

1. Відкрийте Outlook і зачекайте, поки з’явиться повідомлення на екрані завантаження.

2. Натисніть клавішу Windows, введіть командний рядок і натисніть Запуск від імені адміністратора.

3. Введіть команду ipconfig/release та натисніть клавішу Enter. Зробіть це, поки Outlook застряг на екрані завантаження.

4. Якщо екран Outlook починає працювати, введіть команду ipconfig/renew і натисніть клавішу Enter.

6. Виберіть параметр Надіслати/отримати всі папки в Outlook.

Спосіб 13. Видалити ключ Office

Якщо ви нещодавно оновили Outlook, можливо, деякі ключі залишилися від попередньої версії. Ці ключі іноді можуть викликати проблеми в Outlook і навіть зупинити його завантаження. Видалення цих ключів може вирішити проблему з завантаженням профілю Outlook 2016, і ви можете зробити це, виконавши ці дії.

8. Запустіть редактор реєстру через діалогове вікно «Виконати».

3. Перейдіть до вказаного шляху до ключової папки в редакторі реєстру.

HKEY_CURRENT_USERSOFTWAREMicrosoftOffice

4. Знайдіть ключі з попередньої версії Office та видаліть їх, клацнувши правою кнопкою миші та виберіть параметр Видалити.

Спосіб 14. Створіть новий профіль

Цей метод є останнім заходом, якщо жоден із методів не працює, ви можете спробувати створити новий профіль у Outlook, і це обов’язково вирішить проблему. Ви можете створити новий профіль, виконавши наведені кроки.

1. Запустіть Панель керування з меню Пуск.

2. Установіть Перегляд за > Великі значки та натисніть Пошта (Microsoft Outlook).

3. Тепер натисніть «Показати профілі…» виділений варіант.

4. Потім натисніть кнопку Додати на вкладці Загальні.

5. Далі введіть ім’я профілю та натисніть OK.

6. Потім введіть потрібні деталі (Ваше ім’я, адреса електронної пошти, пароль і повторно введіть пароль). Обліковий запис електронної пошти розділ. Потім натисніть Далі > Готово.

7. Знову повторіть кроки 1-4 і натисніть свій Новий обліковий запис зі списку.

8. Потім установіть прапорець Завжди використовувати цей профіль.

9. Натисніть Застосувати > OK, щоб зберегти ці зміни.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли виправити проблему з Outlook, яка застрягла під час завантаження профілю. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.