Виправте зависання Forza Horizon 5 у Windows 10

Forza Horizon 5 — одна з відомих ігор про перегони автомобілів, якими можна насолоджуватися на платформах Windows, Xbox One і Xbox Series. Як і в інших іграх, у Forza Horizon 5 ви зіткнетеся з проблемою заїкання на своєму комп’ютері під час запуску або в середині гри. Багато геймерів повідомляють, що Forza Horizon 5 зависає в Windows 10 через проблеми з апаратним забезпеченням. Якщо ви також зіткнулися з цією проблемою на своєму ПК, цей посібник допоможе вам виправити заїкання у Forza Horizon 5.

Як виправити зависання Forza Horizon 5 у Windows 10

Немає конкретної причини, чому тригери виправляють заїкання у проблемі Forza Horizon 5. Проте ми проаналізували кілька онлайн-звітів і дискусійних платформ і перерахували можливі фактори, які спричиняють проблему на вашому ПК з Windows 10.

 • Системні вимоги до гри не виконуються.
 • Якась фонова програма блокує гру.
 • Ви не використовуєте права адміністратора гри, щоб керувати нею функціонально.
 • Пошкоджений кеш магазину Windows заважає відкриттю гри.
 • Невідповідні налаштування дати та часу.
 • Для гри не встановлено високий пріоритет, і ваш ПК має високу продуктивність у налаштуваннях живлення.
 • Графічні драйвери на вашому ПК несумісні.
 • Пакунки Microsoft Visual C++ не мають останньої версії.

Ось кілька ефективних методів усунення несправностей, які допоможуть вам Як виправити заїкання Forza Horizon 5 у Windows 10.

Спосіб 1: переконайтеся, що система відповідає вимогам гри

Декілька користувачів повідомили, що Forza Horizon 5 зависає на вашому ПК, коли гра не відповідає системним вимогам. Перш ніж завантажувати будь-яку програму/гру на свій пристрій, переконайтеся, що ваш ПК відповідає мінімальним вимогам програми. Щоб знати мінімальні вимоги будь-якої програми, ви повинні відвідати її офіційний веб-сайт. Ви повинні перевірити три аспекти вимог: відеокарта, DirectX і системні вимоги.

Ось вимоги до вашого ПК, як очікується Forza Horizon 5.

Мінімальні вимоги:

 • Процесор: AMD Ryzen 3 1200 або Intel Core i5 4460.

 • Операційна система: Windows 10 (64-розрядна) або вище.

 • Оперативна пам’ять: 8 ГБ.

 • Відеокарта: NVIDIA GTX 970 або AMD RX 470.

 • DirectX: версія 12.

 • Місце на жорсткому диску: 120 ГБ.

Рекомендовані вимоги:

 • Процесор: Intel i5 8400 або AMD Ryzen 5 1500x.

 • Операційна система: Windows 10 або вище.

 • Оперативна пам’ять: 16 ГБ.

 • Відеокарта: NVIDIA GTX 1070 або AMD RX 590.

 • Direct X: версія 12.

 • Місце на жорсткому диску: 110 ГБ.

Спосіб 2. Закрийте фонові процеси

Кілька фонових процесів, запущених на вашому ПК, можуть заважати процесам Forza Horizon 5. Ці програми можуть призвести до зависання Forza Horizon 5 у Windows 10. Дотримуйтесь нашого посібника Як завершити завдання в Windows 10, щоб вийти з усіх фонових процесів.

Спосіб 3: Встановіть правильні налаштування дати та часу

Неправильні налаштування дати й часу на вашому комп’ютері можуть призвести до зависання Forza Horizon 5 у Windows 10. Щоб синхронізувати налаштування дати, регіону й часу на комп’ютері з Windows 10, дотримуйтеся наведених нижче інструкцій.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тепер виберіть опцію «Час і мова», як показано.

3. Далі на вкладці «Дата й час» переконайтеся, що наступні два параметри ввімкнено.

 • Встановіть час автоматично
 • Установіть часовий пояс автоматично

4. Потім натисніть «Синхронізувати зараз», як зазначено вище. Перевірте, чи вирішено проблему заїкання у Forza Horizon 5.

Спосіб 4: Встановіть для процесу гри високий пріоритет

Перевага додатка або процесу говорить комп’ютеру про важливість і про те, чи слід йому надавати перевагу над іншими під час розподілу ресурсів. Пріоритет кожної програми є звичайним, крім системних процесів за замовчуванням. Forza Horizon (FH5) буде заїкатися на вашому ПК, якщо він не отримав достатньо ресурсів.

1. Натисніть одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. Тепер знайдіть процес The Forza Horizon (FH5).

3. Потім змініть пріоритет на Високий і перевірте, чи це працює.

Примітка. Змінюйте пріоритет дуже обережно, оскільки необережне змінення пріоритету процесу може призвести до надзвичайно повільної або нестабільної роботи вашої системи.

4. Закрийте диспетчер завдань, перезавантажте ПК і перевірте, чи вирішено проблему зависання Forza Horizon (FH5) у Windows 10.

Спосіб 5: установіть високу продуктивність у параметрах живлення

Ви також можете оптимізувати свою гру, налаштувавши високопродуктивний план живлення. Ці плани живлення розроблено для керування параметрами живлення на портативних налаштуваннях. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб використовувати високопродуктивні налаштування плану живлення у вашій системі.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тепер прокрутіть список вниз і натисніть «Система», як показано нижче.

3. Тепер виберіть опцію «Живлення та сон» і клацніть «Додаткові параметри живлення» в розділі «Пов’язані параметри».

4. Тепер виберіть опцію «Висока продуктивність» у розділі «Високі додаткові плани».

Тепер ви оптимізували свою систему, перевірте, чи вирішено проблему Forza Horizon 5.

Спосіб 6: Оновлення графічних драйверів

Якщо наведені вище методи не спрацювали, можливо, на вашому комп’ютері не встановлено правильні графічні драйвери. Драйвери полегшують взаємодію між обладнанням і грою та є важливими компонентами. Якщо драйвери пошкоджені або застарілі, Forza Horizon 5 може зависати в Windows 10. Якщо ви не знаєте, як оновити графічні драйвери, дотримуйтесь інструкцій, наведених у цьому посібнику «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10».

Спосіб 7: відкат оновлень графічного драйвера

Немає сенсу перевстановлювати чи оновлювати драйвери, якщо поточна версія графічних драйверів несумісна з вашою грою. Відкат драйверів до попередньої версії – це все, що вам потрібно зробити, і для цього дотримуйтесь інструкцій, наведених у цьому посібнику Як відкотити драйвери у Windows 10.

Після того, як ви відкотили драйвери, перевірте, чи можете ви вирішити проблему заїкання у Forza Horizon 5.

Спосіб 8: Перевстановіть драйвери графіки

Якщо оновлення графічних драйверів не допомогло усунути зависання у Forza Horizon 5, спробуйте перевстановити графічні драйвери. Існують різні методи перевстановлення графічних драйверів у Windows. Якщо ви новачок у перевстановленні графічних драйверів, прочитайте цей посібник «Як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10» і дотримуйтеся наведених там інструкцій.

Після перевстановлення графічних драйверів перевірте, чи вирішено заїкання Forza Horizon 5.

Спосіб 9: оновіть Windows

Якщо на вашому комп’ютері є якісь помилки, це може спричинити зависання Forza Horizon 5, ви можете просто виправити це, оновивши операційну систему. Виконайте кроки, наведені в цьому посібнику Як завантажити та інсталювати останнє оновлення Windows 10, якщо ви новачок у оновленні свого ПК з Windows 10.

Перевірте, чи вирішено проблему зависання Forza Horizon (FH5) на ПК після оновлення Windows.

Спосіб 10. Переінсталюйте Microsoft Visual C++ Redistributable

Якщо попередній спосіб відновлення Microsoft C++ Visual Redistributable не вирішив проблему зависання Forza Horizon 5, вам доведеться перевстановити Redistributable повторно. Щоб зробити це, прочитайте наш посібник із повторної інсталяції Microsoft Visual C++.

Спосіб 11: Переінсталюйте DirectX

Щоб насолоджуватися безперебійним мультимедійним досвідом у Forza Horizon (FH5), ви повинні переконатися, що встановлено DirectX і чи оновлено його до останньої версії. DirectX допомагає покращити візуальні медіа-вдосконалення особливо для графічних ігор і програм. DirectX 12 є гнучким для додатків із високою підтримкою графіки на комп’ютері з Windows 10. Це дозволить грі знати, що робити, і ви можете прочитати наш посібник із перевстановлення DirectX і перевірити, чи ваша система вже містить DirectX 12.

Спосіб 12: Перевстановіть Forza Horizon 5

Якщо жоден із способів вам не допоміг, то по можливості спробуйте перевстановити гру. Усі параметри та налаштування конфігурації буде оновлено, коли ви перевстановите його, і, отже, є більше шансів, що ви досягнете виправлення проблеми із заїканням Forza Horizon 5.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Тепер знайдіть і натисніть Forza Horizon (FH5) і виберіть опцію «Видалити».

4. Тепер підтвердьте підказку, якщо вона є, і перезавантажте комп’ютер після видалення Forza Horizon (FH5).

5. Потім знову завантажте гру з Microsoft Store.

Нарешті ви перевстановили Forza Horizon на своєму комп’ютері. Це вирішило б усі проблеми, пов’язані з програмою.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви могли вирішити проблему заїкання Forza Horizon 5 на своєму пристрої. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів нижче.