Виправте зависання під час підготовки до налаштування Windows 10

Підготовка до налаштування Windows – поширене повідомлення, яке з’являється під час запуску оновлення Windows. Не вимикайте свій ПК. Дуже важливо зберігати терпіння, оскільки процедура може тривати довше, ніж планувалося. Коли інсталюються нові оновлення або коли користувач перевстановлює або виконує чисту інсталяцію Windows, підготовка до налаштування Windows, здається, зупиняється або відображається на надмірну кількість часу. Зазвичай проблема виникає через пошкоджені файли оновлення або порушення цілісності даних. Однак ви можете вирішити цю проблему самостійно. Наведені нижче методи допоможуть вам вирішити проблему з підготовкою до налаштування Windows.

Як виправити зависання під час підготовки до налаштування Windows 10

Виявлено, що основні причини були причинами підготовки до налаштування проблеми з зависанням Windows:

  • Відсутні файли: у певних ситуаціях деякі файли з оновлення можуть бути відсутніми або пошкодженими під час процесу встановлення, що призводить до помилки. Також можливо, що під час інсталяції Windows інсталяція пропустила певні файли або була зупинена через відключення електроенергії, що не дозволило правильно встановити всі дані.

  • Помилка диска: також можна припустити, що деякі помилки диска завадили правильно налаштувати Windows і не дозволили завершити встановлення. Помилки диска можуть виникати через брак ресурсів диска або наявність несправних файлів журналів. Ці дискові помилки можуть вплинути на весь дисковий ресурс, викликаючи проблеми з встановленням.

  • Збій: під час встановлення Windows частина налаштування може вийти з ладу, через що вона застрягне в певній точці. Ця проблема може бути викликана кількома причинами, і її можна легко усунути.

Попередні кроки

  • Перш за все, ви повинні почекати принаймні 30 хвилин, перш ніж спробувати дотримуватися наведених нижче методів. Налаштування життєво важливих служб та встановлення важливих функцій у Windows може зайняти багато часу.
  • Якщо це не спрацює, ви можете натиснути й утримувати кнопку живлення на комп’ютері, щоб вимкнути його під час сторінки «Підготовка до налаштування». Або ви можете ввести параметри аварійного режиму, натиснувши клавіші Ctrl + Alt + Del і натиснувши параметр Живлення > Перезавантаження.
  • Потім, щоб перезавантажити комп’ютер, натисніть кнопку живлення ще раз. Виберіть Запуск Windows як правило, а потім виконайте процедуру входу, щоб Windows завантажився правильно.
  • Сторінка підготовки до налаштування може повернутися, але в кінцевому підсумку вона зникне, і вам потрібно буде виконати певні дії, щоб підтвердити, що Windows була встановлена ​​успішно та без помилок.

Спосіб 1. Запустіть SFC Scan

Сканування SFC можуть перевіряти та виявляти проблеми з драйверами, підписами та іншими важливими файлами комп’ютера. І виправлення цих проблем може в кінцевому підсумку виправити бажану проблему з підготовкою до налаштування Windows. Прочитайте та дотримуйтесь нашого посібника, як відновити системні файли в Windows 10, і подивіться, чи було вирішено обговорювану проблему чи ні.

Спосіб 2. Запустіть сканування ChkDisk

Інсталяція важливого програмного забезпечення на вашому комп’ютері може бути ускладнена в рідкісних ситуаціях, якщо на вашому комп’ютері є помилки диска. Щоб виявити та усунути будь-які проблеми з диском, вам доведеться провести сканування chkdisk. Прочитайте наш посібник про те, як перевірити диск на наявність помилок за допомогою chkdsk, щоб зробити це та вирішити потрібну проблему на вашому ПК.

Спосіб 3: Оновіть Windows у безпечному режимі

Якщо вищезгаданий метод не допоміг вам підготуватися до налаштування Windows, виконайте наведені нижче дії.

1. По-перше, виконайте чисте завантаження вашої Windows за допомогою нашого посібника про те, як виконати чисте завантаження в Windows 10.

2. По-друге, тимчасово відключіть антивірус. Ви можете прочитати наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, щоб зробити це, і перейти до наступного кроку для оновлення Windows.

3. Нарешті, оновіть Windows, дотримуючись нашого посібника про завантаження та встановлення останнього оновлення Windows 10.

Спосіб 4: Оновіть мережеві драйвери

Іноді для вирішення таких проблем, як підготовка до налаштування Windows, слід оновити мережеві драйвери на ПК. Несправні та пошкоджені драйвери призведуть до згаданої проблеми, з якою ви стикаєтесь на своєму комп’ютері. Отже, переконайтеся, що немає оновлень мережевих драйверів, які очікують на розгляд, і вони є актуальними. Прочитайте наш посібник про оновлення драйверів мережевого адаптера в Windows 10, щоб повністю вивчити процес і вирішити проблему.

Спосіб 5: Виконайте жорстке перезавантаження

Коли ви намагаєтеся вимкнути систему Windows, ваш комп’ютер зависає на екрані. Підготовка до налаштування Windows 10. У цьому випадку єдиним варіантом є виконання жорсткого перезавантаження. Щоб виконати жорстке перезавантаження, виконайте наведені нижче дії.

1. Вимкніть комп’ютер, натиснувши й утримуючи кнопку живлення, доки комп’ютер не вимкнеться.

2. Від’єднайте зовнішні джерела живлення або вийміть акумулятор з ноутбука.

3. Натисніть і утримуйте кнопку живлення приблизно 15 секунд.

4. Зачекайте кілька хвилин, перш ніж підключати акумулятор ноутбука або блок живлення до ПК.

5. Натисніть кнопку живлення ще раз, щоб перезавантажити комп’ютер.

6. Якщо ви отримуєте сповіщення про те, що комп’ютер несподівано вимикається, виберіть параметр Перезавантажити як правило.

Спосіб 6: Виконайте відновлення системи

Ви можете вирішити цю неприємну проблему, відновивши систему Windows до попереднього стану. Відновлення системи — це функція Windows, яка дозволяє скасувати зміни у вашій системі, не завдаючи шкоди вашим даним. Якщо у вас виникли труднощі під час входу в Windows, відновлення системи може допомогти вам у цьому процесі. Прочитайте наш посібник про те, як використовувати відновлення системи в Windows 10 для цього і подивіться, чи вирішено обговорювану проблему на вашому ПК чи ні.

***

Сподіваємося, що ця інформація була вам корисною, і ви змогли вирішити проблему з підготовкою до налаштування Windows. Повідомте нам, який метод був для вас найбільш вигідним. І використовуйте розділ коментарів нижче, якщо у вас є запитання чи коментарі.

  Як виправити високе використання оперативної пам’яті ігровим DVR-сервером у Windows 10