Виправте групу або ресурс не в правильному стані для виконання потрібної операції

| | 0 Comments| 11:18 AM
Categories:

Якщо ви намагаєтеся виконати Windows Update на своєму комп’ютері, ви можете зіткнутися з помилкою про те, що група або ресурс не в належному стані для виконання потрібної операції. В ПОРЯДКУ. Ця проблема також виникає під час використання точки доступу або будь-яких програм Microsoft Store і навіть у командному рядку. Якщо ви зіткнулися з цією помилкою, не хвилюйтеся! У цій статті ми показали, як виправити групу або ресурс, які не перебувають у правильному стані, щоб виконати запитану помилку операції в Windows 10. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про методи усунення несправностей для вирішення цієї проблеми.

Як виправити групу або ресурс не в правильному стані для виконання потрібної операції

Тут ми перерахували можливі причини, які викликають зазначену помилку.

  • Застарілий мережевий драйвер
  • Неправильні налаштування мережі
  • Помилки Windows Update
  • Конфліктні програми
  • Пошкоджені системні файли

Дотримуйтесь наведених методів усунення несправностей, щоб вирішити проблему в Windows 10.

Спосіб 1: Виконайте чисте завантаження

Основне, що потрібно зробити, це чисте завантаження Windows. Це може вирішити будь-які помилки під час завантаження Windows. Дотримуйтеся нашого посібника, щоб виконати чисте завантаження в Windows 10.

  FX на Hulu запускається сьогодні: ось що вам потрібно знати

Спосіб 2. Запустіть засіб усунення несправностей сумісності програм

Якщо ви зіткнулися з групою або ресурсом, який не в правильному стані, щоб виконати запитану помилку операції під час виконання будь-яких програм, спробуйте запустити засіб усунення несправностей сумісності програм, щоб вирішити будь-які проблеми з програмами. Нижче наведено кроки для запуску засобу усунення несправностей сумісності програм.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб запустити налаштування.

2. Натисніть на налаштування Оновлення та безпека.

3. Перейдіть до меню «Усунення несправностей» на лівій панелі.

4. Виберіть засіб усунення несправностей сумісності програм і натисніть Запустити засіб усунення несправностей.

5. Зачекайте, поки засіб усунення несправностей виявить проблеми, якщо такі є.

6. Нарешті натисніть опцію Спробувати рекомендовані налаштування.

Спосіб 3: оновіть мережевий драйвер

Пошкоджений мережевий драйвер є однією з основних причин того, що група або ресурс не перебувають у належному стані для виконання потрібної операції. Отже, щоб вирішити цю проблему, потрібно оновити драйвери мережевого пристрою. Прочитайте наш посібник щодо оновлення мережевих драйверів у Windows 10.

Спосіб 4: Відновлення системних файлів

Помилки у ваших системних файлах можна виправити, запустивши сканування SFC (перевірка системних файлів) і DISM (обслуговування та керування зображеннями розгортання). Це вирішить проблеми під час використання Провідника файлів. Дотримуйтесь нашого посібника з відновлення системних файлів у Windows 10.

  Як зробити фотоколаж на Mac

Спосіб 5: Змініть налаштування спільного доступу до мережі

Під час користування мобільною точкою доступу ви можете зіткнутися з помилкою групи або ресурсу, які не належать до потрібної операції. Вам потрібно змінити налаштування спільного доступу до мережі, якщо це так. Ось кроки, щоб дозволити іншим користувачам мережі підключатися до вашої мережі.

1. Запустіть діалогове вікно «Виконати», одночасно натиснувши клавіші Windows + R.

2. Введіть ncpa.cpl і натисніть клавішу Enter, щоб відкрити вікно мережевих підключень.

3. Клацніть правою кнопкою миші активний мережевий адаптер і натисніть «Властивості».

4. Перейдіть на вкладку Спільний доступ.

5. Тут позначте опцію «Дозволити іншим користувачам мережі підключатися через підключення до Інтернету цього комп’ютера».

Спосіб 6: Виконайте відновлення системи

Інший спосіб полягає в тому, щоб відновити попередню версію комп’ютера, щоб виправити групу або ресурс, які не перебувають у належному стані для виконання необхідної операції. Для цього дотримуйтеся нашого посібника про те, як використовувати відновлення системи у Windows 10, і виконайте інструкції, як показано. Зрештою, ваш комп’ютер буде відновлено до попереднього стану, коли він взагалі не стикається з жодними помилками.

  Як збільшити масштаб Nintendo Switch під час гри в будь-яку гру

Спосіб 7: скиньте ПК

Якщо на вашому комп’ютері є серйозно пошкоджені компоненти Windows, ефективним способом очищення всіх цих пошкоджених компонентів і завантаження даних є відновлення комп’ютера згідно з інструкціями в нашому посібнику «Як скинути Windows 10 без втрати даних». Дотримуйтеся вказівок у цій статті, і в кінці ви виправите обговорювану помилку.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити групу або ресурс, які не перебувають у належному стані для виконання потрібної операції в Windows 10. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.