Виправте відсутність доступних даних про лайки Facebook

Categories:

Facebook відомий як піонер серед соціальних мереж. Його змінювали та оновлювали протягом багатьох років, відтоді як він був запущений у 2004 році. Багато користувачів стикаються з цією проблемою, коли Facebook не показує лайки інших користувачів у своїх публікаціях у Facebook. Сторінка показує, що немає доступних даних. Подобається Facebook. Можливою причиною проблеми може бути те, що Facebook не працює, або це може бути тимчасовий збій. У цьому посібнику ми дізнаємося про проблеми з групами Facebook, у яких немає доступних даних.

Як виправити відсутність доступних даних про лайки Facebook

Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися про вирішення проблеми з помилкою «Недоступні дані про перегляди FB».

Що Facebook каже «Ні» доступним даним?

Коли користувачі натискають лайки, коментарі або хочуть переглянути щось у Facebook, це означає, що немає доступних даних. Користувачі повідомили, що коли вони натискають кнопку «Подобається» або коментують будь-яку публікацію, вони нічого не бачать і отримують повідомлення про помилку «Немає доступних даних». Це може бути видно в обох публікаціях, незалежно від того, належать вони вам чи друзям.

  Як повернути запит на дружбу на Facebook

Немає даних про перегляди Fb. Помилка

Кожного разу, коли хтось намагається натиснути на перегляди будь-якого відео, і вони не можуть переглянути дані, пов’язані з відео, вони отримують повідомлення про помилку «Немає доступних даних про перегляди Fb». Причиною цього є кілька недоліків або помилок у програмі Facebook. Ви можете вирішити проблему, оновивши програму, видаливши кеш або перейшовши на веб-сайт Facebook.

Немає доступних даних. Помилка групи Facebook

Помилка «Немає доступних даних» також може виникати у користувачів груп у Facebook, що не дозволяє їм переглядати учасників або будь-яку іншу інформацію, пов’язану з групою. Цю проблему спричинила помилка в програмі Facebook, яку можна вирішити, очистивши кеш, оновивши програму або відвідавши веб-сайт Facebook.

Способи виправлення помилки «Немає доступних даних у Facebook».

Це дуже дратує, якщо ви не бачите лайків вашої публікації, однак ви дізнаєтеся про кількість лайків вашої публікації, але не можете отримати доступ до імен людей, які поставили лайк або відреагували на вашу публікацію. пост. Хоча ви можете скористатися наведеними нижче методами, щоб перевірити, чи це вирішить ваші проблеми.

Спосіб 1: Перевірка стану сервера

Спочатку подивіться, чи Facebook зараз не працює. Ви перевіряєте стан сервера Facebook за допомогою детектора збоїв. Тут ви дізнаєтесь про нещодавній збій у роботі Facebook. Ви можете чекати, доки Facebook відновиться, якщо сервер не працює. Існує ймовірність того, що дані будуть недоступні у Facebook, якщо сервер Facebook не працює. У цьому випадку зачекайте, поки сервер Facebook запрацює.

  Як перевірити, чи не просочилися ваші дані Facebook у Cambridge Analytica

1. Відкрийте браузер і перейдіть на офіційний сайт Даундетектор.

2. Переконайтеся, що ви отримали повідомлення. Звіти користувачів вказують на відсутність поточних проблем у Facebook на екрані.

Спосіб 2: Використовуйте інше підключення

Було б важко дослідити кожен компонент вашої мережі, якщо виникла проблема з підключенням. Переконайтеся, що ваша мережа працює та стабільно працює. Якщо можливо, перемкніть підключення та подивіться, чи щось змінилося. Ви можете переглянути наш найкращий посібник із усунення несправностей смартфона Android, щоб дізнатися більше про перемикання підключення до мережі.

Спосіб 3: повторно увійдіть у Facebook

Спробуйте другий спосіб — вийдіть із свого облікового запису — якщо сервер програми працює належним чином. Потім вимкніть веб-переглядач або програму, дайте їм трохи заспокоїтися й увійдіть знову. Подивіться, чи помилку виправлено.

1. Запустіть Home Screen на своєму пристрої та торкніться Facebook. Потім торкніться піктограми меню у верхньому правому куті екрана. Натисніть Вийти, як показано.

2. Наберіться терпіння та зачекайте, поки ви вийдете зі свого облікового запису Facebook.

3. Перезавантажте Android і торкніться свого облікового запису Facebook, щоб увійти знову.

Спосіб 4: Очистіть кеш програми Facebook

Помилка Немає даних у переглядах Facebook може бути через надмірну кеш-пам’ять у програмі Facebook. Виконайте наведені нижче кроки, щоб виправити відсутність доступних даних про вподобання Facebook, очистивши кеш:

1. Перейдіть до Налаштування.

2. Виберіть Програми.

3. Натисніть Facebook, щоб переглянути всі програми.

5. Відкрийте Storage & Cache.

6. Виберіть Кеш, а потім виберіть Очистити кеш.

  Переглядайте свої канали Instagram, Facebook і Twitter в одному місці

Спосіб 5: оновіть додаток Facebook

Можливо, повідомлення про помилку «немає доступних даних про лайки» з’являється в останній версії програми Facebook. Отже, чекайте наступної версії програми Facebook. Ви можете оновити свою програму Facebook, виконавши такі дії:

1. Перейдіть на головний екран, знайдіть Play Store і відкрийте його.

2. Потім введіть Facebook у меню пошуку, як показано на малюнку.

3А. Якщо програму потрібно оновити, торкніться опції «Оновити».

3B. Якщо програма вже має останню версію, ви побачите лише параметри «Відкрити» та «Видалити». У цьому випадку перейдіть до наступного способу.

4. Зачекайте, поки на вашому пристрої буде встановлено оновлення

Спосіб 6. Перевстановіть додаток Facebook

Пошкоджені інсталяційні файли програми Facebook можуть заважати сценаріям Facebook відображати сповіщення про помилку отримання даних, якщо ви їх використовуєте. Щоб вирішити проблему, спробуйте перевстановити програму з магазину Google Play.

1. Перейдіть у Play Store і виконайте пошук у Facebook.

2. Потім натисніть Видалити.

3. Зачекайте, поки Facebook буде повністю видалено з вашого Android. Після цього знову знайдіть Facebook і натисніть «Встановити».

4. Після встановлення Facebook на вашому пристрої натисніть Відкрити, як показано на малюнку.

Спосіб 7. Перейдіть на веб-сайт Facebook

Використовуючи веб-браузер або мобільний браузер, увійдіть у свій обліковий запис Facebook. Якщо ви ввійдете у свій обліковий запис і отримаєте доступ до веб-сайту Facebook через веб-сайт Facebook, ви можете отримати доступ до Facebook без проблем. На відміну від веб-сайту Facebook, помилка «Немає доступних даних про перегляди fb» зазвичай стосується лише програми Facebook (для Android та iOS).

***

Завдяки мільярду активних користувачів Facebook щомісяця, про будь-яку проблему з додатком Facebook широко повідомляють, і завжди вимагається швидкого вирішення. Ми очікуємо, що ця стаття вирішить помилку «Немає доступних даних у Facebook», і для цього можна використати будь-який із згаданих вище методів.