(ВИПРАВЛЕНО) Affinity Designer не відповідає на Windows 10

Програми Adobe працюють за моделлю підписки. Це не дешевше, ніж купувати програми заздалегідь, оскільки підписка — це постійні витрати, які ви будете платити, поки користуєтеся програмами. У якийсь момент підписка стала дорожчою, ніж коштувала б одноразова ліцензія, якби Adobe продовжувала пропонувати її. Якщо ви не користуєтеся програмами Adobe щодня, але все одно користуєтеся ними досить часто, підписка здасться дорогою.

У світлі моделі передплати Adobe для всіх її програм, користувачі шукали альтернативи, і Affinity пропонує одну з найкращих. У Affinity є додаток, який може конкурувати з Adobe Illustrator під назвою Affinity Designer. Це чудова програма, яка коштує 25 доларів за одну ліцензію на комп’ютер. На даний момент додаток наполовину вимкнено, і він має 90-денну безкоштовну пробну версію.

Affinity Designer не відповідає

Affinity Designer — це стабільна програма, яка може працювати з великими файлами, у тому числі створеними в Adobe Illustrator. Вам не потрібно входити в службу, щоб використовувати її, і вона не запускає додаткові/непотрібні служби у фоновому режимі, коли вона працює. Це робить його досить легким, але він не застрахований від проблем.

  Що таке файл NTUSER.DAT у Windows?

Якщо Affinity Designer не відкривається, відкривається, але негайно перестає відповідати, або перестає відповідати, щойно ви починаєте редагувати файл, спробуйте виправлення, наведені нижче.

Видаліть та перевстановіть Affinity Designer

Проблеми з Affinity Designer можуть бути пов’язані з неправильним встановленням або оновленням програми. Це може статися, якщо встановлення або оновлення було перервано користувачем або іншим системним процесом. Спробуйте видалити та повторно встановити програму.

Відкрийте панель керування.
Перейдіть до Програми>Видалити програму.
Виберіть Affinity Designer і натисніть кнопку Видалити вгорі.
Дозволити програмі видалити.
Завантажити і встановіть Affinity Designer.

Примітка. Якщо ви втратили ключ продукту для Affinity Designer, увійдіть у свій обліковий запис на веб-сайті Affinity. Натисніть свій профіль у верхньому правому куті та виберіть Мій обліковий запис > Завантаження та ключі продуктів.

  Як виправити відсутність кольору рядка заголовка в Chrome 67 у Windows 10

Поверніться до старішої версії

Affinity час від часу оновлює свої програми, але не всі оновлення працюють так само, як старіша версія. Якщо ви оновили Affinity Designer, і нова версія спричиняє проблеми, повернутися назад легко.

Відкрийте панель керування.
Перейдіть до Програми>Видалити програму.
Виберіть Affinity Designer і натисніть Видалити.
Після видалення програми перейдіть на сторінку Сторінка завантажень Affinity Designer.
Завантажте версію, яка працювала без проблем у вашій системі.
Запустіть файл і встановіть старішу версію Affinity Designer.

Перевірте файл на наявність проблем

Affinity Designer може обробляти файли, створені в Adobe Illustrator, однак можуть бути винятки. Перевірте, чи Affinity Designer працює без проблем, коли ви отримуєте доступ до інших файлів або відкриваєте їх. Якщо він має проблеми лише з певним файлом, помилка може бути не в Affinity Designer. Перевірте файл на наявність компонентів, наприклад шрифтів, пензлів чи об’єктів, які можуть спричиняти проблеми, і спробуйте видалити їх за допомогою іншої програми.

  Як перевірити, чи на вашому комп’ютері встановлено останню версію Windows 10

Висновок

Affinity пропонує одні з найкращих альтернатив продуктам Adobe. Усі вони є програмами для одноразової покупки, їх цінники розумні та набагато доступніші, ніж будь-який продукт Adobe. Вони пропонують не всі функції, які пропонує Adobe. Програми Affinity, безумовно, легші з точки зору функцій, але для періодичного або частого використання вони є відмінним варіантом.