Виправлено, що миша Battlefront 2 не працює в Windows 10

Будь-який шанувальник ігор Battlefront 2 відчує надзвичайну напругу, якщо персонаж, якого він грає, знаходиться в небезпеці. Разом з цією напругою, уявіть, що миша не співпрацює з вашими зусиллями через помилку курсора Battlefront 2. Такої ситуації в грі через те, що миша Battlefront 2 не працює, достатньо, щоб роздратувати будь-кого, чи не так? Ви можете бачити, як курсор обертається в певній точці, або ви не зможете вибрати будь-яку функцію в грі через помилку переміщення Battlefront 2. Іноді проблема може навіть посилитися на проблему відсутності курсору миші Battlefront 2 в ігровому додатку. Якщо ви опинилися в ситуації, коли зіткнулися з подібними проблемами, то розгляньте статтю. Стаття є посібником з вирішення проблем з мишею в грі Battlefront 2 в ігровому додатку.

Як виправити, що миша Battlefront 2 не працює в Windows 10

Причини, через які миша може не працювати належним чином у грі Battlefront 2 в ігровому додатку, обговорюються в цьому розділі.

  • Втручання від програмного накладання. Якщо програми накладання заважають грі Battlefront 2, у вас може виникнути проблема.

  • Втручання від фонових процесів. Програми, що працюють у фоновому режимі, можуть заважати вам використовувати мишу в програмі Origin для гри Battlefront 2.

  • Пошкоджений файл гри. Проблема може виникнути через пошкоджений файл гри Battlefront 2 або через пошкоджені файли кешу. Крім того, якщо в грі є помилки, ви не зможете використовувати мишу в грі.

  • Вимкнені служби Origin. Якщо службу Origin вимкнено, ви не зможете використовувати мишу в грі Battlefront 2.

  • Застарілі драйвери Windows і графічного процесора. Причиною того, що миша не працює, можуть бути застарілі драйвери Windows і графічні пристрої на вашому ПК.

  • Неправильна конфігурація покажчика. Неправильна конфігурація покажчика на вашому ПК може не дозволити вам використовувати мишу в грі.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Проблему з непрацюючою мишею Battlefront 2 можна вирішити за допомогою простих виправлень. Отже, спробуйте застосувати основні методи усунення несправностей, розглянуті нижче, щоб виправити помилку курсора Battlefront 2 на вашому ПК.

1. Перезавантажте ПК

Якщо на вашому ПК є незначні збої, через які миша може не працювати на вашому ПК, спробуйте перезавантажити ПК, щоб усунути збої. Цей метод допоможе вам видалити всі тимчасові збережені конфігурації та повторно ініціалізувати параметри, пов’язані з програмою та грою. Натисніть клавішу Windows, натисніть кнопку живлення в меню ПУСК і клацніть опцію Перезавантажити в меню, щоб перезавантажити ПК.

2. Вимкніть інші програми, що працюють у фоновому режимі

Якщо у фоновому режимі працюють різні програми, можливо, ви не зможете використовувати гру Battlefront 2. Ви можете скористатися посиланням, наведеним тут, щоб вимкнути всі програми, що працюють у фоновому режимі, щоб вирішити проблему.

3. Оновіть Windows

Використання розширених ігрових програм на застарілій ОС Windows може не підтримувати вас у використанні ігор, отже, вам потрібно оновити Windows на вашому ПК. Прочитайте статтю про те, як оновити Windows на вашому ПК, скориставшись посиланням, наданим тут, щоб вирішити проблему.

4. Оновіть драйвери

Застарілі драйвери можуть спричинити проблеми під час використання миші в грі в ігровому додатку. Розділ пояснює методи оновлення драйверів на вашому ПК, щоб вирішити проблему.

4.1 Оновлення графічного драйвера: оскільки Origin – це ігровий додаток, а Battlefront 2 – це гра, програмам буде потрібно оновлений графічний драйвер для використання програми. Ви можете скористатися наведеним тут посиланням, щоб оновити графічні драйвери на вашому ПК, щоб без проблем використовувати ігрові програми.

4.2 Оновлення драйверів миші: вам потрібно оновити драйвери миші та клавіатури, щоб усунути проблеми з периферійними пристроями для використання гри Battlefront 2. Використовуйте наведені тут посилання, щоб оновити миші та інші драйвери вказівника.

Основні методи усунення несправностей, наведені нижче, допоможуть вам усунути проблему, коли миша Battlefront 2 не працює, змінивши периферійні пристрої.

5. Від’єднайте ігрові контролери

Якщо ви підключили будь-який джойстик або інші ігрові контролери для використання гри Battlefront 2 у програмі Origin, у вас можуть виникнути проблеми з використанням миші. Щоб вирішити проблему, вам потрібно від’єднати всі джойстики або ігрові контролери, підключені до вашого ПК. Якщо ви підключили ігровий контролер за допомогою порту USB, ви можете спробувати від’єднати контролер від порту USB. Крім того, ви можете від’єднати ігрові контролери, під’єднані через Bluetooth, вимкнувши з’єднання Bluetooth на своєму ПК.

6. Видаліть кілька мишей, підключених до ПК

Якщо на вашому ПК є кілька мишей, вам потрібно видалити мишу, щоб усунути проблему. Виконайте кроки, описані в методі, щоб видалити кілька мишей, використовуючи посилання, наведене тут, щоб вирішити проблему.

7. Підключіть мишу до іншого порту USB: Ви можете спробувати змінити порт USB для підключення миші, а потім спробуйте використовувати мишу, щоб використовувати гру. Для цього просто від’єднайте мишу від порту USB і під’єднайте USB до іншого порту USB на вашому ПК.

8. Видаліть периферійні пристрої: якщо ви підключили периферійні пристрої до ПК, наприклад принтер, периферійні пристрої можуть не дозволити вам мати належне підключення до миші, підключеної до ПК. Вам потрібно від’єднати або видалити всі периферійні пристрої, під’єднані до ПК, просто від’єднавши всі пристрої, під’єднані до ПК за допомогою різних портів, щоб вирішити проблему з мишею.

Спосіб 2. Вимкніть прискорення покажчика

За замовчуванням на ПК буде ввімкнено функцію прискорення вказівника, щоб надати вказівник миші більш точний. Ви можете спробувати включити прискорення покажчика, щоб вирішити проблему, коли миша Battlefront 2 не працювала в ігровому додатку.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Натисніть на Налаштування пристроїв.

3. Клацніть на вкладці Миша на лівій панелі вікна та клацніть на опції Додаткові параметри миші, щоб вимкнути прискорення вказівника.

4. Тепер перейдіть на вкладку «Параметри вказівника» та зніміть прапорець з параметра «Підвищити точність вказівника» в розділі «Рух».

5. Нарешті, натисніть Застосувати > OK, щоб зберегти зміни.

Спосіб 3. Вимкніть накладання

Конфліктні програми або накладки в інших подібних ігрових програмах можуть не дозволити вам використовувати гру, і ви можете отримати проблему, що миша Battlefront 2 не працює.

1. Вимкніть програму TeamViewer

Battlefront 2 не може співіснувати з програмою TeamViewer і може не дозволяти миші працювати в грі, якщо програма TeamViewer працює у фоновому режимі. Прочитайте статтю про те, як вимкнути програму TeamViewer у вашій мережі.

2. Вимкніть ігрову панель Xbox

Якщо ви все ще не можете вирішити проблему, коли миша не працює в грі, спробуйте вимкнути панель ігор Windows на своєму ПК, щоб вирішити проблему. Прочитайте статтю про те, як відключити ігрову панель Windows за посиланням, наведеним тут.

3. Вимкніть накладання GeForce Experience

Накладання GeForce Experience на вашому ПК може перешкодити вам використовувати мишу в грі Battlefront 2. Ви можете вимкнути накладання GeForce Experience за посиланням, наведеним тут, і вирішити проблему за допомогою миші.

Наведені нижче методи обговорюють варіанти вимкнення накладання в ігрових програмах, щоб усунути проблему, що миша Battlefront 2 не працює.

4. Вимкніть Discord Overlay

Якщо накладення Discord увімкнено в програмі, ви можете зіткнутися з проблемами під час використання миші в грі, вам потрібно вимкнути накладання Discord. Прочитайте статтю про те, як вимкнути накладання Discord, щоб вирішити проблему з мишею в програмі Origin.

5. Вимкніть накладання Origin

Однією з проблемних програм накладання є накладання Origin, вам потрібно вимкнути накладання Origin, щоб вирішити проблему. Скористайтеся посиланням, наведеним тут, і виконайте дії, описані в методі, щоб вимкнути накладання Origin.

6. Вимкніть Steam Overlay

Опція накладання в грі в програмі Steam може не допомогти вам у використанні миші в грі Battlefront 2. Щоб усунути проблему з мишею, потрібно вимкнути накладання Steam. Використовуючи посилання, наведене тут, ви можете дізнатися, як відключити оверлей Steam.

Спосіб 4. Змініть налаштування запуску гри

Проблеми з грою Battlefront 2 можна усунути, дотримуючись методів, описаних нижче. Дотримуйтесь методів у розділі, щоб усунути проблему, що миша Battlefront 2 не працює на вашому ПК.

1. Запустіть гру Battlefront 2 у віконному режимі

Межі в грі Battlefront 2 можуть викликати конфлікти, і ви не зможете використовувати основні функції. Спробуйте використовувати режим без меж або віконний режим для гри в програмі та перевірте, чи вона працює нормально. Дотримуйтесь нашого посібника, щоб відкрити ігри Steam у віконному режимі та зробити те ж саме для Battlefront 2.

2. Запустіть Battlefront 2 від імені адміністратора

Іноді ви не зможете грати в гру Battlefront 2, оскільки вона не має прав адміністратора. Щоб вирішити проблему, дотримуйтесь методу за посиланням, наведеним тут, щоб запустити гру Battlefront 2 як адміністратор.

Спосіб 5. Змініть вихідні файли

Проблеми з програмою Origin Client можуть бути причиною того, що миша Battlefront 2 не працює на вашому ПК. Ви можете спробувати скористатися наведеними тут методами, щоб вирішити проблеми в програмі Origin Client, щоб вирішити проблему.

1. Очистити кеш походження

Пошкоджені файли кешу в грі та ігровій програмі можуть спричинити непрацездатність миші Battlefront 2. Виконайте кроки, описані в методі, щоб очистити файли кешу в програмі Origin, використовуючи посилання, наведене тут.

2. Запустіть Origin Client від імені адміністратора

Спробуйте запустити програму Origin Client з правами адміністратора та перевірте, чи можете ви правильно користуватися мишею. Щоб вирішити проблему, скористайтеся посиланням, наведеним тут, щоб запустити програму Origin Client як адміністратор.

3. Вимкніть службу Origin Web Helper

Служба Origin Web Helper заважає програмі Origin і створює багато проблем з іграми. Щоб вирішити проблеми з мишею, потрібно вимкнути цю службу. Наведене тут посилання підкаже вам, як вимкнути службу Origin Web Helper на вашому ПК.

4. Увімкніть службу Origin при запуску Windows

Якщо необхідні служби, пов’язані з програмою Origin, вимкнено під час запуску, ви можете зіткнутися з проблемою, що миша Battlefront 2 не працює. Щоб вирішити проблему, потрібно ввімкнути всі служби.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Диспетчер завдань і натисніть Відкрити.

2. Виберіть гру Battlefront 2 та ігровий додаток на вкладці «Процеси» та натисніть кнопку «Завершити завдання», щоб закрити програми.

3. Перейдіть на вкладку «Запуск» у диспетчері завдань, виберіть програму Origin у списку та натисніть кнопку «Увімкнути» внизу, щоб увімкнути програму Origin у службі запуску.

4. Нарешті, перезавантажте ПК та повторно запустіть гру Battlefront 2 в ігровому додатку.

5. Ремонт Battlefront 2

Якщо гра Battlefront 2 пошкоджена, ви можете спробувати відновити файл гри в ігровому додатку Origin, щоб вирішити проблему.

1. За допомогою рядка пошуку знайдіть програму Origin і запустіть програму Origin на своєму ПК.

2. Натисніть вкладку «Моя бібліотека ігор» на лівій панелі домашньої сторінки Origin.

3. Виберіть гру Battlefront 2 у списку, клацніть правою кнопкою миші на грі та натисніть на опцію Repair у списку, що відобразиться.

4. Дочекайтеся завершення процесу відновлення, а потім перевірте, чи не зникла помилка курсору Battlefront 2.

6. Перевстановіть Battlefront 2

Нарешті, ви можете спробувати видалити та переінсталювати програму, щоб виправити пошкоджений файл гри Battlefront 2, щоб усунути проблему з мишею.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть панель керування, а потім натисніть Enter.

2. Установіть Перегляд за > Категорія та натисніть Видалити програму.

3. У утиліті «Програми та функції» знайдіть Star Wars Battlefront 2.

4. Тепер натисніть на Star Wars Battlefront 2 і виберіть опцію Видалити.

5. Підтвердьте запит, натиснувши Так і перезавантажте комп’ютер.

6. Відвідайте сторінку Battlefront 2 Origin і натисніть «Отримати гру». Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завантажити гру.

7. Дочекайтеся завершення завантаження та перейдіть до розділу Завантаження в Провіднику файлів.

8. Двічі клацніть на завантаженому файлі, щоб відкрити його.

9. Тепер натисніть на опцію Встановити, щоб почати процес встановлення.

10. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес встановлення.

***

У статті обговорюються методи, як виправити, що миша Battlefront 2 не працює в Windows 10. Якщо ви зіткнулися з помилкою переміщення Battlefront 2 або з проблемою курсору Battlefront 2, ви можете звернутися до статті, щоб вирішити проблему з відсутністю курсора миші Battlefront 2. Будь ласка, поділіться своїми пропозиціями та запитами в розділі коментарів нижче на цю тему.

  Як отримати класичне меню «Пуск» у Windows 11