Виправлено подвійний введення механічної клавіатури в Windows 10

Механічні клавіатури дуже корисні для користувачів комп’ютерів. Вони допомагають швидко й ефективно виконувати письмові завдання та забезпечують найкращий ігровий досвід за допомогою клавіш введення, які швидко й точно реагують. Крім того, майже всім подобаються механічні клавіатури через те, як вони відчувають і звучать при натисканні. Однак бувають випадки, коли користувачів дратує неправильне введення або кілька вводів лише за допомогою однієї клавіші введення. Користувачі можуть навіть розчаруватися, оскільки ця проблема може залишатися і порушувати ваш щоденний графік, від набору тексту до ігор. Але ми маємо вас. Ви можете виправити подвійний набір на механічній клавіатурі різними методами. Отже, продовжуйте читати цю статтю, щоб виправити подвійний введення на клавіатурі, ретельно дотримуючись згаданих методів і кроків.

Як виправити подвійний введення механічної клавіатури в Windows 10

На початку ми повинні знати, що незважаючи на те, що механічні клавіатури є більш надійними та точними, ніж мембранні клавіатури чи інші, вони все одно не ідеальні. Найбільш частою проблемою, з якою стикаються користувачі, є клацання клавіатури, коли введення з клавіатури реєструє кілька вводів, коли клавішу натискають лише один раз. Ця проблема може виникнути з кількох причин, деякі з них згадуються нижче.

  • Якщо пил накопичується на вашій клавіатурі протягом тривалого часу, це може викликати цю проблему.
  • Несправна механічна клавіатура може просто мати проблему подвійного введення.
  • Це також може статися на вашій клавіатурі, якщо ви використовуєте клавіатуру грубо, наприклад, стукаєте по клавішах клавіатури або досить сильно впускаєте клавіатуру на землю.
  • Застарілі драйвери клавіатури також можуть бути причиною виникнення та частого виникнення цієї проблеми.
  • Це не найпомітніша причина, але, згідно з кількома спостереженнями, механічні клавіші клавіатури можуть вийти з ладу, коли умови занадто гарячі або вологі.
  • Крім того, деякі неправильні налаштування клавіатури можуть дозволяти клавішам виконувати подвійний введення з клавіатури.

Тепер давайте подивимося, як виправити подвійний введення на механічній клавіатурі в Windows 10 за допомогою деяких дійсних методів, зазначених нижче.

  Як виправити відсутню оцінку часу заряду батареї в Windows 10

Спосіб 1: основні кроки з усунення несправностей

Перш ніж переходити до більш складних кроків, давайте розглянемо деякі основні кроки з усунення несправностей, щоб побачити, чи можна вирішити проблему введення кількох літер на клавіатурі.

1. Перезавантажте ПК. Цей простий крок може допомогти вам оновити всю систему та виправити ваші більш серйозні проблеми, а також налаштувати підключені до нього аксесуари, як-от клавіатуру в нашому випадку для цієї статті. Прочитайте та дотримуйтесь нашого посібника, як перезавантажити або перезавантажити ПК Windows, щоб вирішити проблему.

2. Використовуйте стиснене або консервоване повітря: як згадувалося раніше, пил також може бути причиною проблеми з клавіатурою. Отже, щоб позбутися від пилу, що насипався на невеликі щілини під перемикачами клавіатури, ви можете використовувати стиснене або консервоване повітря, яке може потрапити в ці крихітні щілини і здути пил. Це може або не може вирішити проблему за вас, але це справді очистить вашу клавіатуру, щоб запобігти подібним проблемам у майбутньому.

Спосіб 2. Запустіть засіб усунення несправностей клавіатури

Запустивши засіб усунення несправностей клавіатури, ви можете виправити подвійний введення механічної клавіатури, якщо є проблеми, пов’язані з апаратним забезпеченням або конфігурацією. Прочитайте та виконайте наступні кроки, щоб запустити засіб усунення несправностей клавіатури.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + I, щоб відкрити програму Налаштування.

2. Натисніть параметр Оновлення та безпека, як показано нижче.

3. Натисніть вкладку Усунення неполадок на панелі ліворуч.

4. Потім виберіть параметр «Клавіатура» та натисніть «Запустити засіб усунення несправностей».

5А. Після завершення сканування засіб усунення несправностей клавіатури відобразить Рекомендовані виправлення для вирішення проблеми. Натисніть опцію Застосувати це виправлення та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб вирішити проблему.

5B. Якщо в процесі сканування не буде виявлено жодних проблем, як показано нижче, з’явиться повідомлення: оновлення чи зміни не потрібні.

Спосіб 3. Налаштуйте затримку повторення клавіатури

Іноді неправильні налаштування клавіатури, як-от затримка повторення клавіатури, можуть викликати проблеми з клацанням. Щоб вирішити цю проблему, вам доведеться налаштувати затримку вручну.

  Як прив'язати клавіатуру до жесту пальця в Windows 10

1. Введіть Control Panel (Панель керування) у рядку пошуку Windows і натисніть кнопку Open, як показано нижче.

2. Встановіть Перегляд за: Великі значки у верхньому правому куті та знайдіть і натисніть опцію Клавіатура, як показано нижче.

3. Натисніть вкладку «Швидкість» і в розділі «Повторення символів» відрегулюйте повзунок «Затримка повтору» з «Коротко» на «Довго» і «Частоту повторення» з «Швидко» до «Повільно», як показано нижче.

4. Потім натисніть Застосувати > OK, як показано вище.

5. Перезапустіть систему, щоб зміни набули чинності, і перевірте, чи проблема виправлена ​​чи ні.

Спосіб 4. Змініть реєстр для відповіді клавіатури

Ви також можете змінити AutoRepeatDelay, AutoRepeatRate і BounceTime з реєстру, щоб вирішити проблему подвійного введення на механічній клавіатурі. Прочитайте та дотримуйтесь наступних кроків для цього.

Примітка. Як ви знаєте, реєстр є важливою базою даних для систем Windows 10. Тому будь-які неправильні зміни в ньому можуть призвести до серйозних проблем у майбутньому. Рекомендується заздалегідь створити резервну копію реєстру, щоб бути в безпеці. Ви можете прочитати наш посібник зі створення резервної копії та відновлення реєстру в Windows.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + R на клавіатурі, щоб запустити діалогове вікно «Виконати».

2. Введіть regedit і натисніть OK, щоб відкрити редактор реєстру.

3. Перейдіть до наступного шляху до папки в редакторі реєстру.

HKEY_CURRENT_USERControl PanelAccessibilityKeyboard Response

4. Двічі клацніть параметр AutoRepeatDelay на правій панелі, як показано нижче.

5. З’явиться спливаюче вікно «Редагувати рядок». У полі «Дані значення» змініть значення на 500 і натисніть «ОК», як показано нижче.

6. Тепер двічі клацніть опцію AutoRepeatRate.

7. Встановіть значення значення 50 і натисніть OK.

8. Нарешті, двічі клацніть параметр BounceTime.

9. Змініть значення значення на 50 і натисніть OK.

10. Після цього перезавантажте ПК, щоб застосувати зміни.

Спосіб 5: Оновіть драйвер клавіатури

Якщо драйвери клавіатури застаріли, часто виникає проблема клавіатури. Несумісність драйверів призводить до неправильної конфігурації системи з клавіатурою. Цей конфлікт також призводить до проблеми подвійного введення на клавіатурі. Отже, вам доведеться оновити драйвери клавіатури, щоб уникнути таких проблем.

  Як видалити Feedback Hub у Windows 10

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Диспетчер пристроїв і натисніть Відкрити.

2. Тепер знайдіть і двічі клацніть спадне меню Клавіатури, щоб розгорнути його.

3. Клацніть правою кнопкою миші потрібний пристрій клавіатури (наприклад, стандартна клавіатура PS/2) і виберіть параметр Оновити драйвер, як показано нижче.

4. Тепер натисніть опцію Автоматичний пошук драйверів.

5А. Тепер драйвери клавіатури автоматично оновляться до останньої версії.

5B. Або на екрані з’явиться таке повідомлення: найкращі драйвери для вашого пристрою вже встановлено. Натисніть опцію Закрити.

6. Нарешті, перезавантажте ПК для впровадження оновлень.

Спосіб 6. Замініть клавіші клавіатури

Якщо проблема подвійного введення залишається постійною лише для кількох клавіш клавіатури, краще замінити ці клавіші з клавіатури. Однак ви повинні мати знання, щоб замінити ключі заздалегідь. Клавіші клавіатури з можливістю гарячої заміни легко замінити, але з іншими клавіатурами ви повинні мати знання про пайку, оскільки вам доведеться розпаювати, а потім перепаювати перемикачі клавіш. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш посібник про механізм роботи клавіатур.

Спосіб 7. Замініть клавіатуру

Якщо ви точно знаєте, що майже кожна клавіша на клавіатурі набирає двічі під час використання, тоді краще просто замінити всю клавіатуру. Вам буде легко замінити його, якщо ви придбали його нещодавно або на нього все ще діє гарантійний термін.

***

Тепер ви знаєте, як вирішити проблеми з подвійним набором тексту на механічній клавіатурі. Методи та дії, згадані вище, справді допоможуть знайти причину та в кінцевому підсумку усунути проблему. Ви можете поділитися з нами будь-якими запитами в розділі коментарів до цієї статті з деякими пропозиціями щодо теми, яку ви б хотіли, щоб ми дослідили далі.