(ВИПРАВЛЕНО) Мікрофон Google Meet не працює, «Вимкнено через розмір дзвінка»

Одним з обмежень онлайн-зустрічей є пропускна здатність. Не кожен інструмент для онлайн-конференцій може обробляти кілька аудіо- та/або відеопотоків одночасно. Додатки повинні керувати кількома потоками, тримати їх окремо, підтримувати гідну якість дзвінків і приєднувати нових учасників.

Мікрофон Google Meet не працює

Мікрофон Google Meet не працює?

Google Meet – одна з багатьох популярних програм, які зараз використовуються для онлайн-зустрічей. Це надійний інструмент, який пропонує розмиття фону, режим «картинка в картинці» та зустрічі з до 100 учасниками. Він також безкоштовний, що робить його доступнішим для багатьох людей.

  5 найкращих систем DDI/IPAM для вирішення проблеми з IP-адресацією

Google Meet, як і будь-який інший онлайн-інструмент для зустрічей, потребує керування великою кількістю аудіо- та відеопотоків під час дзвінка. Якщо ви приєдналися до зустрічі Google Meet і бачите повідомлення «Мікрофон вимкнено через розмір дзвінка», турбуватися нема про що, і виправити це просто.

Як виправити «Мікрофон вимкнено через розмір дзвінка»?

Увімкніть мікрофон

Google Meet автоматично вимикає мікрофон для учасників наради, коли кількість учасників перевищить 5. Це не жорсткий блок. як користувач, ви можете ввімкнути мікрофон, натиснувши піктограму мікрофона.

Як це працює

До зустрічі Google Meet перші п’ять користувачів приєднаються з увімкненими мікрофонами. Шостий користувач, який приєднається до зустрічі, буде вимкнено, і він побачить повідомлення «Мікрофон вимкнено через розмір дзвінка». Усі наступні користувачі, які приєднаються до зустрічі, також будуть вимкнені, і вони теж побачать те саме повідомлення.

  Як показати, приховати або змінити розмір ескізів слайдів у PowerPoint

У будь-якому випадку користувач, який автоматично вимкнув звук, може ввімкнути мікрофон.

Чому Google Meet вимикає звук користувачів

Google Meet вимикає звук користувачів, оскільки чим більше користувачів приєднається до зустрічі, тим більше «шуму» буде створювати активний мікрофон у розмові. Найкраще вимкнути звук користувача та дозволити йому вмикати звук самостійно, коли у нього є що сказати. Це також може допомогти легше керувати пропускною здатністю для виклику.

Висновок

Немає можливості вимкнути цю функцію. Якщо ви регулярно проводите зустрічі з більш ніж п’ятьма користувачами, корисно повідомити іншим учасникам, чому їх звук вимкнено під час входу, і що вони можуть увімкнути звук самостійно, коли захочуть. Google Meet дозволяє всім увімкнути мікрофон і не буде примусово вимикати звук інших користувачів, щоб ви могли говорити. Все, що сказано, це хороший етикет для онлайн-зустрічей, щоб вимкнути мікрофон, якщо не ви говорите.

  Як керувати налаштуваннями конфіденційності LinkedIn