Виправлення Windows вимагає помилки драйвера з цифровим підписом

Помилка “Windows вимагає драйвера з цифровим підписом”

Вступ

Драйвери є життєво важливими компонентами комп’ютерної системи, які забезпечують належне функціонування апаратного забезпечення. Однак іноді можуть виникати проблеми з драйверами, наприклад, коли Windows вимагає драйвера з цифровим підписом. Ця помилка виникає, коли ви намагаєтесь встановити або оновити драйвер, який не має цифрового підпису. У цій статті ми дослідимо причини та виправлення помилки “Windows вимагає драйвера з цифровим підписом”.

Що таке цифровий підпис?

Цифровий підпис — це електронна мітка, яка прикріплюється до електронного документа або файлу, щоб підтвердити його походження та цілісність. Він забезпечує підтвердження того, що файл був створений визначеним видавцем і не змінювався після підписання. Для драйверів цифровий підпис гарантує, що вони походять від надійного джерела, наприклад виробника обладнання.

Чому Windows вимагає драйвера з цифровим підписом?

Windows вимагає драйверів з цифровим підписом, щоб захистити систему від шкідливого програмного забезпечення та нестабільних драйверів. Драйвери, які не підписані цифровим підписом, можуть містити шкідливий код або бути несумісними з конкретною версією Windows. Цифровий підпис гарантує, що драйвер був перевірений і схвалений Microsoft або надійним розробником обладнання.

  Менеджер продукту проти менеджера проекту: якого з них вибрати?

Як виправити помилку “Windows вимагає драйвера з цифровим підписом”

Існує кілька способів виправити помилку “Windows вимагає драйвера з цифровим підписом”:

1. Оновлення Windows

Microsoft постійно випускає оновлення для Windows, які можуть включати виправлення помилок. Оновлення системи може дозволити встановлення драйвера без цифрового підпису. Щоб оновити Windows:

– Натисніть клавішу Windows + I, щоб відкрити програму Налаштування.
– Виберіть “Оновлення та безпека”.
– Натисніть кнопку “Перевірити наявність оновлень”.
– Якщо є доступні оновлення, натисніть “Завантажити та встановити”.

2. Вимкнення перевірки цифрового підпису

Ви можете вимкнути перевірку цифрового підпису драйверів, щоб тимчасово дозволити встановлення драйверів без цифрового підпису. Однак майте на увазі, що це може послабити безпеку вашої системи. Щоб вимкнути перевірку цифрового підпису:

– Перезавантажте комп’ютер і ввійдіть у меню завантаження.
– Виберіть “Виправлення неполадок” > “Додаткові параметри” > “Параметри завантаження”.
– Натисніть клавішу F7, щоб вимкнути перевірку цифрового підпису.
– Перезавантажте комп’ютер і встановіть драйвер.

3. Перевірка наявності оновлення драйвера

Якщо у вас є проблеми з встановленням драйвера без цифрового підпису, перевірте, чи доступне оновлення від постачальника обладнання. Оновлені драйвери можуть мати цифровий підпис, і їх можна встановити без вимкнення перевірки цифрового підпису.

  Виправити помилку 98 Відмовлено в завершенні SMS

4. Зв’язок з виробником обладнання

Якщо ні один із вищезгаданих методів не вирішив проблему, ви можете звернутися до виробника обладнання для отримання підтримки. Вони можуть надати драйвер з цифровим підписом або допомогти у вирішенні проблеми іншим способом.

Висновок

Помилка “Windows вимагає драйвера з цифровим підписом” може виникати через відсутність цифрового підпису на драйвері. Існує кілька способів виправити цю помилку, зокрема оновлення Windows, вимкнення перевірки цифрового підпису, перевірка оновлення драйвера та зв’язок з виробником обладнання. Дотримуючись цих кроків, ви можете вирішити проблему і належним чином встановити необхідні драйвери.

Часті запитання (FAQs)

1. Чому мій драйвер не має цифрового підпису?

Драйвер може не мати цифрового підпису, якщо він розроблений невеликим постачальником або якщо це старий драйвер, який не був оновлений.

2. Чи безпечно відключати перевірку цифрового підпису?

Вимкнення перевірки цифрового підпису може послабити безпеку вашої системи, оскільки воно дозволяє встановлення драйверів, які потенційно можуть бути шкідливими.

3. Як перевірити, чи мій драйвер має цифровий підпис?

Щоб перевірити, чи драйвер має цифровий підпис, виконайте такі дії:

– Відкрийте Диспетчер пристроїв.
– Розгорніть категорію, до якої належить пристрій.
– Клацніть правою кнопкою миші на пристрої та виберіть “Властивості”.
– Перейдіть на вкладку “Драйвер” і перевірте, чи відображається “Цифровий підпис”.

  Як надсилати високоякісні фотографії онлайн

4. Чи є інші способи встановити драйвер без цифрового підпису?

Іншим способом встановлення драйвера без цифрового підпису є використання утиліти pnputil. Однак цей метод рекомендується використовувати лише досвідченим користувачам.

5. Як отримати цифрову підпис для мого драйвера?

Щоб отримати цифровий підпис для свого драйвера, ви можете використовувати Сертифікат Authenticode, який можна отримати в центрі сертифікації.

6. Чому мій драйвер, який раніше працював, тепер вимагає цифрового підпису?

Windows може вимагати цифрового підпису для раніше робочого драйвера через оновлення системи або зміни політики безпеки.

7. Чи можу я вручну додати цифровий підпис до свого драйвера?

Ні, ви не можете вручну додати цифровий підпис до драйвера. Цифровий підпис можна додати лише під час процесу розробки драйвера.

8. Що станеться, якщо я установлю драйвер без цифрового підпису?

Встановлення драйвера без цифрового підпису може зробити вашу систему вразливою для шкідливого програмного забезпечення та інших загроз безпеки.