Виправлення проблеми DayZ Не вдається знайти запущений екземпляр Steam

DayZ Standalone — одна з найпопулярніших комп’ютерних відеоігор на виживання. У нього можна грати в Steam. Часто гравці стикаються з помилками під час гри у своїй системі, зокрема DayZ не може знайти запущену копію Steam. Не вдається знайти запущений екземпляр Steam — поширена помилка в грі DayZ. Є кілька методів, якими можна скористатися для вирішення помилок у DayZ, зокрема програми запуску DZSA та інші системні виправлення.

Як виправити DayZ Не вдається знайти запущену копію Steam

Існують різні причини неможливості знайти запущену копію Steam; деякі з основних причин помилки наведені нижче.

  • Системні помилки
  • Помилки підключення до мережі
  • Помилки через пошкоджені файли гри
  • Помилки через встановлення модів
  • Помилки серверів PlayStation і Steam
  • Недостатньо місця на диску

У наведеному нижче посібнику описано способи вирішення помилок DayZ і пояснено, як використовувати окрему програму запуску DayZ у вашій системі.

Спосіб 1: Перезапустіть гру

Один із перших методів, який ви повинні спробувати вирішити проблему DayZ unable to locate a running instance of Steam, це перезапустити гру. Ця помилка може бути викликана тим, що система не може запустити гру належним чином. Щоб уникнути цієї помилки, ви можете просто перезапустити гру. У більшості випадків перезапуск гри повинен вирішити неможливість знайти запущений екземпляр помилки Steam. Якщо ви продовжуєте отримувати ту саму помилку, перейдіть до наступного методу.

Спосіб 2: Перезавантажте ПК

Інше просте рішення, яке ви можете спробувати вирішити проблему, – це просто перезавантажити систему. Часто, коли системні файли не працюють належним чином і робота системи гальмує, ви можете виявити помилки під час спроби запустити кілька програм, включаючи гру DayZ Standalone.

Спосіб 3. Перевірте стан PSN і сервера Steam

Часто причиною помилки є не сама гра чи файли гри; натомість через помилки сервера з PlayStation і Steam. Ви можете перевірити стан сервера, перейшовши за адресою Статус служби PlayStation Network і Неофіційний статус Steam.

Спосіб 4. Запустіть Steam від імені адміністратора

Одним із ефективних методів вирішення проблеми DayZ не вдається знайти запущений екземпляр Steam є запуск емулятора Steam від імені адміністратора. Ви можете виконати наведені нижче кроки, щоб виконати це.

1. Відкрийте Провідник файлів, одночасно натиснувши клавіші Windows + E.

2. Знайдіть файл Steam.exe у вказаному шляху розташування.

 C:Program Files (x86)SteamSteam.exe

3. Клацніть правою кнопкою миші на Steam.exe та виберіть «Властивості».

4. Перейдіть на вкладку «Сумісність».

5. Установіть прапорець Запускати цю програму від імені адміністратора.

6. Натисніть «Застосувати», а потім «ОК».

Спосіб 5. Запустіть засіб усунення несправностей мережі

Якщо ваша мережа нестабільна, це може призвести до помилок під час завантаження DayZ у Steam. Щоб запустити DayZ на вашому комп’ютері, потрібне хороше та стабільне мережеве з’єднання. Ви можете перевірити маршрутизатор Wi-Fi та інтернет-провайдера, щоб забезпечити підключення до мережі. Якщо у вас виникли проблеми з підключенням до мережі, ви можете ознайомитися з розділом «Як усунути проблеми з мережевим підключенням у Windows 10», щоб вирішити ці проблеми.

Спосіб 6: Промийте конфігурацію Steam

Ви можете спробувати усунути помилку DayZ не в змозі знайти запущений екземпляр Steam за допомогою очищення Steam. Щоб виконати цей метод, виконайте наведені нижче дії.

1. Повністю вийдіть із клієнта Steam.

2. Одночасно натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

3. Введіть steam://flushconfig і натисніть OK.

4. У меню підказок натисніть OK для підтвердження.

5. Тепер перезавантажте ПК.

6. Потім відкрийте файловий провідник, одночасно натиснувши клавіші Windows + E.

7. Перейдіть до наступного шляху розташування.

C:program files (x86)Steam

8. Тут знайдіть файл Steam або Steam.exe і запустіть його, увійшовши знову.

Спосіб 7. Перевірте цілісність файлів гри

Однією з причин, чому сталася помилка гри DayZ, є кілька пошкоджених файлів гри. Ви можете спробувати виправити помилку DayZ не в змозі знайти запущений екземпляр Steam, перевіривши цілісність файлу гри за допомогою Steam. Прочитайте наш посібник про те, як перевірити цілісність файлів ігор у Steam.

Спосіб 8: інсталюйте автономну програму запуску DayZ

DZSA або DayZ standalone Launcher — це неофіційна програма запуску для гри DayZ Standalone. Ця програма запуску автоматично встановлює модифікації для гри та сприяє її безперебійній роботі. Виконайте наведені нижче кроки, щоб установити окрему програму запуску DayZ і зрозуміти, як використовувати окрему програму запуску DayZ.

1. Відвідайте Веб-сайт запуску DZSA щоб завантажити програму запуску DZSA.

2. Відкрийте завантажений файл і дотримуйтесь інструкцій щодо встановлення.

3. Запустіть програму запуску DZSA та знайдіть автономну програму DayZ.

4. Знайдіть потрібний модифікований сервер і запустіть гру.

Спосіб 9. Звільніть місце на диску

Якщо у вашій системі недостатньо дискового простору, під час автономної роботи DayZ можуть з’являтися різні помилки, зокрема DayZ не може знайти запущену копію Steam. Ви можете звільнити місце у системі, щоб уникнути таких помилок. Ви можете переглянути посібник «10 способів звільнити місце на жорсткому диску в Windows», щоб дізнатися, як звільнити місце на своєму пристрої.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому я отримую помилки під час гри в DayZ?

Відповідь Помилки під час гри в DayZ на комп’ютері можуть бути різними. Можливі причини включають помилки підключення до мережі, помилки Steam і помилки системних файлів.

Q2. Чи можу я вирішити проблеми зі Steam на своєму ноутбуці?

Відповідь Так, є багато методів, якими можна скористатися, щоб вирішити проблеми зі Steam, наприклад запустити програму від імені адміністратора.

Q3. Як плавно запускати DayZ?

Відповідь Ви можете встановити програму запуску DZSA, щоб безперешкодно запускати гру на вашому ПК. Лаунчер допомагає в установці різних модів для гри.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли вирішити проблему DayZ, яка не може знайти запущену копію Steam на вашому комп’ютері. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи відгук, не соромтеся залишати коментарі нижче.