Виправлення помилки «iTunes не вдалося підключитися до цього iPhone».

Categories:

Створити резервну копію та синхронізувати дані з вашим пристроєм iOS з ПК або Mac дуже легко, а регулярне резервне копіювання — чудова ідея. Тим не менш, це не завжди безпомилковий досвід, і помилка «iTunes не зміг підключитися до цього iPhone» є однією з найбільш поширених помилок, які виникають, коли ви підключаєте свій пристрій iOS до системи. Більше того, як тільки ви починаєте отримувати цю помилку, вона з’являється неодноразово. Це запобігає заряджанню та синхронізації вашого телефону, що означає, що не можна робити резервні копії, а музику не можна синхронізувати з вашим пристроєм. Це не найприємніша помилка, але ось кілька способів спробувати її виправити.

Я особисто часто стикався з цією помилкою, і це більше проблема, пов’язана з апаратним забезпеченням, ніж програмною. На щастя, двома основними винуватцями в цьому випадку є ваш кабель зарядки та ваш USB-порт, а не вся ваша комп’ютерна система чи пристрій.

Перевірте зарядний кабель

Переконайтеся, що ваш зарядний кабель працює належним чином, і пам’ятайте, що те, що він заряджається від настінної розетки, не обов’язково означає, що він буде працювати правильно з вашим Mac або ПК. Перевірте роз’єм, щоб побачити, чи щось не зламано, перевірте довжину дроту, щоб побачити, чи є щось відкрите, і переконайтеся, що ви використовуєте справжній кабель для зарядки або той, який схвалений Apple. Що стосується кабелю для зарядки, то неякісний кабель може призвести до цієї помилки.

  Розблокуйте програми для відеодзвінків в Дубаї та ОАЕ

Змінити порти USB

У мене ніколи не виникало проблем із вільним роз’ємом USB-порту на iMac або Mac Mini, але це можливо на будь-якому Macbook, так само це було проблемою для мене на ПК. Швидке рішення – використовувати інший USB-порт у вашій системі. Ви можете не помітити, що порт USB ослаблений, якщо ви підключите до нього лише USB, але інші пристрої, як-от iPhone, не зможуть передавати дані, коли під’єднані до нестабільного порту.

Зніміть кришку

Іноді погано сконструйований чохол або чохол для iPhone можуть запобігти просуванню кабелю до кінця. Переконайтеся, що він натиснутий до кінця, або зніміть кришку, а потім підключіть телефон. Це може спрацювати, але знову ж таки ця проблема буде полягати в поєднанні погано розробленого футляра, який використовується з низькоякісним зарядним кабелем. Також дуже ймовірно, що ця помилка почне виникати відразу після того, як ви купите новий чохол. Це не те, що залишиться прихованим протягом тривалого часу, а потім раптово вискочить, якщо не винен зарядний кабель, а не корпус.

  Як вручну перемикати AirPods між Mac, iPhone та iPad

Остання інстанція

Припускаючи, що нічого не працює, ви можете спробувати ще два варіанти. Встановіть свою систему (якщо це ноутбук або ноутбук) на столі, а пристрій поруч. З’єднайте обидва і постарайтеся зробити все, щоб не рухати пристрій і не допускати, щоб щось порушило його. Не намагайтеся використовувати телефон, тобто беріть його в руку, коли намагаєтеся підключити його. По-друге, спробуйте перезавантажити комп’ютер і пристрій iOS.