Виправлення повідомлення про помилку «Інтерфейс VirtualBox має активні підключення».

Ви можете зіткнутися з повідомленням про помилку інтерфейсу VirtualBox під час вимкнення комп’ютера, особливо якщо ви використовуєте стару версію емулятора BlueStacks. Це проблема, з якою стикаються користувачі, коли вони намагаються вимкнути свій комп’ютер, але не можуть. Крім того, налаштування пріоритетів диспетчера завдань BlueStacks також може викликати помилку інтерфейсу VirtualBox BlueStacks. Якщо ви також зіткнулися з такою ж помилкою, цей посібник допоможе вам її виправити за допомогою ефективних кроків для усунення несправностей.

Як виправити повідомлення про помилку інтерфейсу VirtualBox з активними підключеннями

Є так багато факторів, які сприяють вимкненню інтерфейсу VirtualBox Windows 10. Деякі з них наведено нижче.

  • Конфліктні фонові процеси, запущені на вашому ПК.
  • Завдання запуску заважають BlueStacks.
  • Для BlueStacks встановлено невідповідні пріоритети.
  • Застарілий емулятор, операційна система, .NET framework, драйвери на ПК.
  • Деякі програми конфліктують із BlueStacks.
  • Конфлікт облікового запису користувача та версії Windows.

Ми склали список ефективних методів усунення несправностей, які допоможуть вам вирішити проблему завершення роботи BlueStacks інтерфейсу VirtualBox на вашому комп’ютері з Windows 10.

Примітка. Перш ніж приступити до вирішення, переконайтеся, що ви не ввімкнули режим сповіщень у BlueStacks.

Спосіб 1. Закрийте процеси BlueStack

Якщо BlueStacks працює на вашому ПК (навіть у фоновому режимі), це ускладнює вимикання ПК. У цьому випадку повністю вийдіть із емулятора BlueStacks за допомогою диспетчера завдань, примусово закривши всі процеси, пов’язані з BlueStacks, дотримуючись нашого посібника «Як завершити завдання в Windows 10». Це допоможе вам вирішити цю проблему. Ви також можете створити пакетний файл для досягнення функціональності, виконайте наведені нижче дії, щоб зробити це.

Тепер вимкніть комп’ютер і перевірте, чи виправлена ​​помилка інтерфейсу VirtualBox із Windows 10. Якщо помилку виправлено, ви можете створити пакетний файл, а потім клацнути пакетний файл перед вимкненням ПК.

Примітка. Цю функцію також можна виконати, створивши завдання завершення роботи в редакторі групової політики або в планувальнику завдань.

Тепер виконайте наведені кроки;

1. Скопіюйте наступний текст у текстовий редактор, наприклад Блокнот.

wmic process where "name="HD-Player.exe"" delete
wmic process where "name="HD-Agent.exe"" delete
wmic process where "name="Bluestacks.exe"" delete
wmic process where "name="Bluestacks.exe"" delete

2. Потім натисніть «Файл», а потім виберіть «Зберегти як».

3. Тепер змініть спадне меню «Зберегти як тип» на «Усі файли», а потім збережіть файл із назвою, що має розширення CMD (наприклад, клацніть його перед вимкненням комп’ютера.cmd).

4. Клацніть «Файл зараз», а потім вимкніть комп’ютер і перевірте, чи інтерфейс VirtualBox має активні підключення. Повідомлення про помилку виправлено.

Спосіб 2: Вимкніть процеси запуску

Якщо перший спосіб не вирішив повідомлення про помилку інтерфейсу VirtualBox з активними підключеннями, ви можете спробувати вимкнути всі процеси запуску за допомогою диспетчера завдань, і кілька користувачів припустили, що це завдання їм дуже допомогло. Щоб реалізувати цей метод, дотримуйтеся нашого посібника про 4 способи відключення програм автозавантаження в Windows 10.

Клацніть процеси запуску один за одним і виберіть Вимкнути.

Завершивши вимикання завдань, перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи виправлено помилку VirtualBox Interface error Windows 10.

Спосіб 3: змініть налаштування сумісності

Також можливо, що BlueStacks може не мати достатнього рівня безпеки для роботи на вашому ПК. Параметри безпеки можуть бути змінені в останньому оновленні програми або оновленні Windows. Виконайте наведені нижче дії, щоб надати повний контроль BlueStacks.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик BlueStacks на робочому столі та виберіть у опції «Відкрити розташування файлу».

2. Знайдіть файл Bluestacks.exe і клацніть його правою кнопкою миші.

3. Виберіть Властивості.

4. Перейдіть на вкладку «Безпека» у вікні «Властивості», а потім натисніть кнопку «Редагувати», яка знаходиться поруч із пунктом «Щоб змінити дозволи», натисніть «Редагувати».

5. Спочатку виберіть своє ім’я користувача зі списку користувачів, які відображаються в розділі «Імена груп або користувачів», а в розділі «Дозволи для всіх» поставте прапорець у стовпці «Дозволити» для «Повний контроль».

6. Натисніть «Застосувати» та «ОК», щоб зберегти зміни.

Перевірте, чи вирішено проблему завершення роботи BlueStacks інтерфейсу VirtualBox. Якщо проблему ще не вирішено, ви можете спробувати запустити BlueStacks у режимі сумісності в іншій версії Windows, якщо ви зіткнулися з цією проблемою після оновлення до певної версії Windows. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик значка ярлика BlueStacks і виберіть «Властивості».

2. Перейдіть на вкладку Сумісність і клацніть поле Запустити цю програму в режимі сумісності для:.

3. Виберіть версію Windows, яка підходить для запуску Bluestacks із сумісністю, а потім натисніть «Застосувати», а потім «ОК».

  Що таке Google Workspace і чи він повністю замінює G Suite?

Спосіб 4: змініть пріоритети процесів BlueStacks

Якщо пріоритети процесів BlueStacks не встановлено належним чином, ви можете зіткнутися з повідомленням про помилку інтерфейсу VirtualBox з активними підключеннями. Якщо так, ви можете змінити пріоритети процесів BlueStacks у диспетчері завдань, як описано нижче.

Примітка. Продовжуйте дуже обережно, оскільки недбала зміна пріоритетів процесів може зробити вашу систему нестабільною або надзвичайно повільною.

1. Одночасно натисніть клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. Тепер перейдіть на вкладку «Подробиці», а потім клацніть правою кнопкою миші на HD-Player,exe.

3. Потім перейдіть до опції «Установити пріоритет», а потім виберіть «У реальному часі».

4. Тепер установіть наведені нижче пріоритети для відповідних процесів.

HD-Agent.exe        >> above normal
Bluestacks.exe      >> realtime
BstkSVC.exe          >> realtime

5. Перезавантажте ПК після закриття диспетчера завдань і перевірте, чи вирішено проблему інтерфейсу VirtualBox Windows 10.

6. Якщо проблему вирішено, закрийте всі відкриті процеси.

7. Тепер відкрийте текстовий редактор, наприклад Блокнот, а потім скопіюйте в нього наступне.

start "" /Realtime "C:Program FilesBlueStacksHD-Player.exe"
start "" /AboveNormal "C:Program FilesBlueStacksHD-Agent.exe"
start "" /Realtime "C:Program FilesBlueStacksBluestacks.exe"
start "" /Realtime "C:Program FilesBlueStacksBstkSVC.exe"

8. Тепер виберіть «Зберегти як» на панелі меню «Файл».

9. Тепер змініть спадне меню Save As Type на All Files, а потім збережіть файл із назвою, що має розширення CMD (наприклад, BlueStacks.cmd).

10. Запустіть BlueStacks із щойно створеним командним файлом, і проблему буде вирішено.

Спосіб 5: увімкніть віртуалізацію (якщо можливо)

Bluestacks — це програма для віртуалізації. Деякі набори мікросхем AMD і Intel включають технологію віртуалізації, яка підвищує продуктивність, тоді як у той час використовується програмне забезпечення віртуалізації, наприклад Bluestacks. Таке програмне забезпечення працює більш плавно без будь-яких навантажень із використанням такої технології. Багато користувачів повідомили, що ввімкнення віртуалізації вирішує проблему завершення роботи BlueStacks інтерфейсу VirtualBox. Ви повинні перевірити, чи доступно це у вашій системі, оскільки не всі комп’ютери оснащено цією технологією. Виконайте наведені нижче дії, щоб перевірити, чи підтримує ваш комп’ютер (система Intel) технологію віртуалізації.

1. Завантажте утиліту ідентифікації процесора Intel, перейшовши на офіційний сайт і натиснувши кнопку «Завантажити» зліва.

2. Файл завантажується незабаром залежно від швидкості вашого Інтернету. Після завантаження файлу клацніть інсталяційний файл у розділі Мої завантаження та дотримуйтеся вказівок, щоб установити утиліту ідентифікації процесора на вашому ПК.

3. Запустіть програму після її встановлення.

4. Розгорніть ТЕХНОЛОГІЇ CPU, клацнувши піктограму +.

5. Проскануйте список технологій ЦП на наявність технології віртуалізації Intel®, зазвичай технологія віртуалізації Intel® буде першою в списку.

6. Якщо технологія підтримується на вашому комп’ютері, поруч із нею буде напис «Так» або ліворуч від неї буде дзвінка галочка.

Виконайте наведені нижче дії, щоб перевірити, чи ваш ПК (AMD) підтримує віртуалізацію.

1. Завантажте файли AMD Virtualization Technology і Hyper V, необхідні для вашого ПК.

2. Клацніть завантажений файл .exe та дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб установити його.

3. Перевірте, чи підтримує він віртуалізацію, відкривши програму. Якщо він підтримується, ви отримаєте повідомлення Система сумісна з Hyper-V

Якщо ваш ПК підтримує технологію віртуалізації Intel або AMD, виконайте наведені нижче дії, щоб увімкнути її. Якщо ні, рухайтеся

1. Ви можете ввімкнути віртуалізацію з меню BIOS, для цього вам потрібно перезавантажити комп’ютер.

2. Клацніть кнопку «Пуск», тепер натисніть опцію «Живлення», а потім виберіть «Перезапустити».

3. Натисніть одну з наступних клавіш Esc, Del, F12, F10 або F8 кілька разів, щоб увійти в меню BIOS. Ключ BIOS не є схожим у всіх виробників, тому перевірте ключові документи BIOS, які постачаються разом із вашим комп’ютером. Або ви можете просто пошукати Goggle для вашого ключа BIOS

4. У меню BIOS перейдіть до Virtualization Technology або Intel Virtualization Technology або Intel VT for Direct I/O або будь-який подібний параметр за допомогою клавіш зі стрілками та натисніть Enter, щоб увімкнути його.

5. Вийдіть із BIOS після збереження змінених налаштувань. Тепер ваш комп’ютер автоматично перезавантажується, після чого перевірте, чи вирішено проблему із закриттям інтерфейсу VirtualBox BlueStacks.

Спосіб 6: оновіть емулятор BlueStacks

BlueStacks регулярно оновлюється, щоб задовольнити технологічний прогрес, який досягається сьогодні, і виправити повідомлення про помилки, як ця. Таким чином, оновлення BlueStacks до останньої версії може вирішити цю проблему. Виконайте кроки, щоб оновити BlueStacks.

  Як об’єднати контури руху в Microsoft PowerPoint

1. Запустіть емулятор BlueStacks, який розташований у нижньому правому куті екрана, відкрийте «Налаштування», клацнувши піктограму шестірні.

2. Клацніть Про програму на лівій панелі вікна.

3. Тепер натисніть кнопку Перевірити наявність оновлень.

4. Застосуйте оновлення, а потім перезапустіть емулятор.

5. Тепер закрийте емулятор, також із системного лотка, а потім перевірте, чи виправлено проблему з повідомленням про помилку інтерфейсу VirtualBox із активними підключеннями.

Спосіб 7: оновіть Windows

Якщо у вашому ПК є якісь помилки, їх можна буде виправити лише після оновлення Windows. Корпорація Майкрософт випускає регулярні оновлення, щоб виправити всі ці помилки, таким чином проблема завершення інтерфейсу Windows 10 VirtualBox також буде виправлена. Отже, переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows і чи очікують на виконання якісь оновлення, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи вирішено проблему завершення роботи BlueStacks інтерфейсу VirtualBox.

Спосіб 8: Оновлення графічних драйверів

Якщо ваш ПК використовує застарілі графічні драйвери, ви повинні оновити їх усі, щоб вирішити будь-які ігрові проблеми. Це завдання можна виконати вручну або за допомогою стороннього програмного забезпечення. Ознайомтеся з нашим посібником «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10», щоб оновити всі драйвери вручну та перевірити, чи інтерфейс VirtualBox має активні з’єднання та проблему з повідомленням про помилку вирішено.

Спосіб 9: переінсталюйте драйвери графіки

Якщо помилка все ще виникає після оновлення графічних драйверів, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб усунути проблеми несумісності. Існує дуже багато способів перевстановити драйвери в Windows. Проте, якщо ви не знаєте, як реалізувати те саме, перегляньте наш посібник «Як видалити та перевстановити драйвери на Windows 10» і застосувати те саме.

Після перевстановлення драйверів графічного процесора перевірте, чи можете ви насолоджуватися іграми без інтерфейсу VirtualBox. Проблема завершення роботи BlueStacks.

Спосіб 10: Відкат графічних драйверів

Якщо поточна версія драйверів відеокарти несумісна з вашою грою, оновлювати або перевстановлювати їх не варто. Усе, що вам потрібно зробити, це повернути драйвери до попередньої версії, дотримуючись нашого посібника Як відкотити драйвери у Windows 10.

Перевірте, чи ви виправили повідомлення про помилку активних з’єднань інтерфейсу VirtualBox.

Спосіб 11. Оновіть .NET Framework

.NET framework на комп’ютері з Windows 10 необхідний для безперебійного обслуговування сучасних програм та ігор. Багато ігор мають функцію автоматичного оновлення для .NET Framework, тому вона оновлюватиметься автоматично щоразу, коли доступне оновлення. В іншому випадку, якщо на вашому комп’ютері з’явиться запит на оновлення, ви можете вручну встановити останню версію .NET Framework, як описано нижче, щоб вирішити проблему з інтерфейсом VirtualBox Windows 10.

1. Перевірте наявність оновлень для .NET Framework на офіційному веб-сайті Microsoft.

2. Якщо є якісь оновлення, клацніть відповідне/рекомендоване посилання та натисніть опцію Завантажити .NET Framework 4.8 Runtime.

Примітка. Не натискайте «Завантажити пакет розробника .NET Framework 4.8», оскільки він використовується розробниками програмного забезпечення.

3. Перейдіть у розділ «Мої завантаження», двічі клацніть файл інсталяції, щоб запустити завантажений файл, і дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб успішно інсталювати .NET Framework на вашому ПК з Windows.

4. Закінчивши, перевірте, чи ви виправили проблему з інтерфейсом VirtualBox Windows 10 чи ні.

Спосіб 12: Створення нового користувача адміністратора

Якщо жоден із методів не допоміг вам виправити повідомлення про помилку інтерфейсу VirtualBox із активними з’єднаннями, за певних обставин ваш обліковий запис користувача пошкоджено або деякі його конфігурації є невідповідними. У цьому випадку вам потрібно створити новий обліковий запис адміністратора, як описано нижче, щоб вирішити проблему.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Натисніть на налаштування Облікові записи.

3. Потім виберіть меню Сім’я та інші користувачі в меню ліворуч.

4. У розділі «Інші люди» виберіть обліковий запис, а потім натисніть «Змінити тип облікового запису».

Примітка. Якщо ви не знайшли жодного облікового запису, дотримуйтесь нашого посібника, щоб створити локальний обліковий запис у Windows 10.

5. Нарешті виберіть «Адміністратор» у полі «Тип облікового запису» та натисніть «ОК».

Примітка. Це не стосується користувачів стандартного облікового запису.

6. Нарешті, перевірте, чи ви усунули проблему BlueStacks інтерфейсу VirtualBox чи ні.

Спосіб 13: видаліть конфліктні програми в безпечному режимі

Деякі додатки та програми можуть заважати роботі BlueStacks. Щоб підтвердити та виправити це, вам потрібно завантажити безпечний режим у Windows 10. Безпечний режим ПК з Windows закриє всі несуттєві завдання та працює з найстабільнішими драйверами. У безпечному режимі ПК з Windows перебуватиме в найстабільнішому середовищі, тому ви зможете визначити, яка програма конфліктує з BlueStacks. Ви можете завантажити свій комп’ютер, дотримуючись нашого посібника «Як завантажити безпечний режим у Windows 10», і коли все стороннє програмне забезпечення буде вимкнено, перевірте, чи не зіткнулися ви знову з проблемою завершення роботи BlueStacks інтерфейсу VirtualBox.

  Що таке автоархівування в Outlook і як воно працює?

Якщо ви не зіткнулися з проблемою, видаліть будь-яку програму чи додаток, які ви нещодавно додали на свій комп’ютер.

Спосіб 14: видаліть Bluestacks і повторно встановіть у безпечному режимі

Якщо жоден із наведених вище методів виправлення інтерфейсу VirtualBox не має повідомлення про помилку активних з’єднань, помилка може бути пов’язана з власною помилкою в самій програмі. У цьому випадку вам доведеться видалити поточну версію програми та замінити її останньою версією BlueStacks.

1. Перш за все, завершіть усі процеси BlueStacks, які можуть працювати у фоновому режимі.

2. Якщо у вас відкрито BlueStacks, закрийте його, натиснувши кнопку X у верхньому правому куті екрана.

3. Тепер видаліть піктограму BlueStacks із системного лотка, клацнувши правою кнопкою миші на піктограмі BlueStacks, а потім клацнувши Вийти.

4. Видаліть усі тимчасові файли з комп’ютера як запобіжний захід. Для цього виконайте наведені нижче дії.

5. Одночасно натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати», введіть у ньому %temp% і натисніть клавішу Enter.

6. Виберіть усі файли, клацніть їх правою кнопкою миші та натисніть «Видалити».

7. Використовуйте програму видалення BlueStacks, щоб видалити всі її сліди з вашого комп’ютера, замість того, щоб слідувати незвичним шляхом для видалення програми.

8. Відвідайте офіційний сайт, щоб завантажити інструмент видалення BlueStacks.

9. Після встановлення запустіть його, щоб видалити всі його файли. Надайте дозволи, якщо потрібно багато. Натисніть кнопку OK на останньому екрані.

Тепер перевстановіть BlueStacks, виконавши ці дії.

10. Перейдіть на сторінку завантаження Bluestacks і завантажте останню версію.

11. Ми будемо встановлювати програму після завантаження в безпечному режимі.

12. Коли Window запуститься в безпечному режимі, перейдіть до папки (Завантаження), куди ви завантажили інсталяційний файл Bluestacks, і запустіть його. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб завершити встановлення.

13. Тепер, коли ми перевстановили Bluestacks, ми можемо вимкнути безпечний режим і завантажитися у звичайному режимі.

14. Відкрийте Run, введіть msconfig і натисніть enter. На вкладці «Завантаження» зніміть прапорець «Безпечний режим» і натисніть «ОК».

15. Нарешті, перезавантажте ПК і запустіть Bluestacks, щоб перевірити, чи вирішено проблему інтерфейсу VirtualBox Windows 10.

Спосіб 15: Відновлення Windows

Останнє оновлення Windows може бути несумісним із BlueStacks, що призводить до проблеми з інтерфейсом VirtualBox Windows 10. Спробуйте згадати, чи ця помилка виникла після оновлення вашої Windows, якщо так, ви можете дочекатися нового оновлення або повернутися до попередньої версії, яка не викликала цю помилку.

1. Перейдіть до Налаштувань, натиснувши одночасно клавіші Windows + I.

2. Натисніть Оновлення та параметри безпеки.

3. Тепер знайдіть параметри відновлення та натисніть на нього.

4. Тепер натисніть кнопку «Почати», яка знаходиться під «Повернутися до попередньої версії Windows 10».

5. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб повернутися до попередньої версії Windows.

6. Якщо з моменту останнього оновлення минуло 10 днів, опція «Почати» буде неактивна. У цьому випадку вам доведеться зачекати, поки ви отримаєте наступне оновлення.

Порада: як вимкнути VirtualBox

VirtualBox — це програма з відкритим кодом, яка дозволяє користувачам запускати додаткове середовище операційної системи з робочого столу ПК або Mac. Наприклад, користувач Windows може використовувати VirtualBox для запуску Windows XP, Mac OS X і Windows 7. Але після використання віртуальної машини VirtualBox потрібно закрити VirtualBox за допомогою команди Close.

1. Натисніть кнопку Закрити, яка буде розташована у верхньому правому куті екрана.

2. Виберіть перемикач, позначений як Вимкнути машину

3. Поставте прапорець поруч із пунктом Відновити поточний знімок, якщо ви хочете завантажити останній знімок.

4. Почніть процес завершення роботи, натиснувши кнопку OK.

5. Відкрийте меню «Файл» або VirtualBox і виберіть «Вийти», коли завершиться завершення роботи.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви б дізналися, як виправити повідомлення про помилку інтерфейсу VirtualBox має активні підключення в Windows 10. Розкажіть нам, як ця стаття допомогла вам найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів.