Виправлення неправильного підключення кабелю Ethernet

Categories:

Основною перевагою використання кабелю Ethernet через бездротове з’єднання є більш безпечна мережа. Ваші дані безпечніші за допомогою дротового з’єднання Ethernet, ніж Wi-Fi, яке трохи вразливе через його підключення до інших пристроїв і спільний форм-фактор. Однак Wi-Fi став більш популярним завдяки бездротовому доступу до Інтернету для кількох пристроїв. Проте багато користувачів і професіоналів все ще віддають перевагу Ethernet-з’єднанням для максимальної безпеки, швидкості та надійності. І якщо ви є одним із користувачів з’єднання Ethernet і стикаєтеся з повідомленням про помилку про те, що кабель Ethernet під’єднано неправильно, ви знаходитесь у потрібному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам вирішити проблему, коли мережевий кабель неправильно під’єднано або мережевий кабель може бути зламаний.

Як виправити помилку Ethernet-кабель не підключено належним чином

Ця проблема може виникнути, можливо, через такі причини.

  • Мережевий кабель може бути зламаний, пошкоджений або неправильно підключений.
  • Помилка порту Ethernet.
  • Зміни в налаштуваннях мережі через зловмисне програмне забезпечення або інше втручання.
  • Застарілий мережевий адаптер.

Тут ми показали всі методи усунення несправностей, щоб вирішити проблему з неправильним підключенням мережевого кабелю.

Спосіб 1: Очистіть порт Ethernet

Перше, що ви повинні зробити, це почати чистку Ethernet кабельний порт. Від’єднайте дріт, протріть порт сухою тканиною, видуйте трохи повітря, щоб видалити частинки пилу, і переконайтеся, що він чистий і в хорошому стані. Також існує ймовірність того, що мережевий кабель може бути зламаний або пошкоджений з будь-якої сторони, тоді його, можливо, доведеться замінити. Після очищення підключіть його знову, щоб перевірити, чи він працює.

  Як очистити закладки у веб-браузері

Спосіб 2. Перевірте кабель на іншому ПК

Проблема з неправильним підключенням кабелю Ethernet також може бути викликана не лише зламаним або пошкодженим кабелем, але порт може бути несправним і не працювати належним чином. Тому ми рекомендуємо спробувати кабель Ethernet на іншому ПК. Якщо він нормально працює на іншому ПК, то проблема криється в порту комп’ютера.

Зображення Адріана Малека з Pixabay

Спосіб 3. Підключіться до маршрутизатора Wi-Fi

Якщо у вас є маршрутизатор Wi-Fi, ви можете спробувати підключити кабель Ethernet до маршрутизатора, який перетворить з’єднання на бездротове; ви можете підключити його через Wi-Fi. Якщо у вас немає маршрутизатора, спробуйте наступний спосіб.

Фото Джонатана на Unsplash

Спосіб 4: Цикл живлення ПК

Цикл живлення оновить налаштування мережевого з’єднання та, сподіваємося, виправить помилку, пов’язану з неправильним під’єднанням мережевого кабелю. Зробіть наступне:

Варіант I: на ноутбуці

1. Від’єднайте зарядний пристрій від ноутбука, вимкніть його та вийміть акумулятор, якщо можливо.

2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 30 секунд.

Фото Ашкана Форузані на Unsplash

3. Через 10-15 хвилин вставте батарею назад у ноутбук, підключіть зарядний пристрій, а потім увімкніть його.

Варіант II: На робочому столі

1. Вимкніть комп’ютер і від’єднайте всі кабелі, включаючи кабель Ethernet.

2. Потім натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 30 секунд.

  Чи є The Forest на Xbox One?

3. Через 10-15 хвилин повторно підключіть усі кабелі до ПК і увімкніть систему.

Спосіб 5. Запустіть засіб усунення несправностей мережевого адаптера

Якщо виникла внутрішня помилка або якісь помилки в налаштуваннях мережі, ви можете спробувати усунути помилку за допомогою засобу усунення несправностей мережевого адаптера. Дотримуйтесь нашого посібника щодо усунення проблем із підключенням до мережі в Windows 10.

Спосіб 6: Оновіть мережевий драйвер

Проблема з неправильним підключенням мережевого кабелю також може бути викликана застарілим або пошкодженим мережевим драйвером. Щоб оновити драйвер, виконайте такі дії:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування, потім натисніть Відкрити.

2. Установіть для режиму Перегляд за значенням Великі значки.

3. Тут натисніть налаштування Центру мереж і спільного доступу.

4. Тепер натисніть опцію Змінити параметри адаптера.

5. Потім зверніть увагу на деталі адаптера Ethernet.

6. Нарешті, оновіть мережевий драйвер. Прочитайте наш посібник про оновлення драйверів мережевого адаптера в Windows 10.

Спосіб 7: повторно ввімкніть мережевий адаптер

Якщо мережевий кабель не під’єднано належним чином – повідомлення про помилку все ще з’являється під час підключення до Інтернету, спробуйте повторно ввімкнути мережевий адаптер у налаштуваннях, якщо він був вимкнений через будь-які зміни в налаштуваннях. Щоб повторно ввімкнути адаптер, виконайте такі дії:

1. Перейдіть до меню «Центр мереж і спільного доступу» та натисніть опцію «Змінити параметри адаптера», як показано у способі 6 вище.

2. Клацніть правою кнопкою миші на підключеному мережевому адаптері та натисніть Вимкнути.

3. Знову клацніть правою кнопкою миші на тому ж мережевому адаптері та натисніть Увімкнути.

Спосіб 8. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Також можливо, що налаштування антивірусного програмного забезпечення або брандмауера можуть перешкоджати налаштуванням мережі та спричиняти повідомлення про помилку про те, що кабель Ethernet під’єднано неправильно. Щоб це виправити, вимкніть поточне антивірусне програмне забезпечення. Якщо це працює, вам слід замінити антивірусне програмне забезпечення. Дотримуйтеся нашого посібника, щоб тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10.

  Як вибрати розширення, які відображатимуться на панелі інструментів Edge

Спосіб 9. Скидання налаштувань мережі

Цей метод видалить і скине всі налаштування мережі та адаптери, поверне всі мережеві компоненти до початкового стану та, ймовірно, вирішить проблему неправильного підключення мережевого кабелю. Прочитайте наш посібник про те, як скинути налаштування мережі у Windows 10 .

Спосіб 10: змініть параметри дуплексу

За замовчуванням мережеві адаптери перевіряють мережеве підключення та застосовують найкращі параметри. Повний дуплекс відноситься до двостороннього з’єднання, яке передає два або більше з’єднань. Напівдуплекс означає передачу даних тільки в одному напрямку. Якщо мережевий адаптер не може визначити найкращі параметри для підключення, можливо, через зловмисне програмне забезпечення, віруси або інші неправильні параметри, з’являється повідомлення про помилку мережевий кабель неправильно під’єднано або мережевий кабель може бути зламаний. Виконайте такі дії, щоб змінити налаштування двостороннього друку:

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Диспетчер пристроїв, натисніть Відкрити.

2. Двічі клацніть мережеві адаптери, щоб розгорнути меню.

3. Тепер виберіть мережевий драйвер, який використовується, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Властивості.

4. Перейдіть на вкладку «Додатково», клацніть «Швидкість і дуплекс» у списку «Властивості».

5. Тут змініть значення на 1,0 Гбіт/с повний дуплекс або 100 Мбіт/с повний дуплекс. Потім натисніть OK, щоб зберегти зміни.

Роблячи це, він вибере правильне значення мережевого з’єднання для з’єднання Ethernet і, сподіваємось, вирішить проблему повідомлення про помилку, коли мережевий кабель неправильно під’єднано.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити неправильно під’єднаний кабель Ethernet. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції щодо будь-яких проблем, пов’язаних із технікою, сміливо залишайте їх у розділі коментарів нижче.