Виправлення Неможливо зробити знімок екрана через політику безпеки

У цьому цифровому світі вам не потрібно все копіювати та вставляти. Ви можете просто зробити знімок екрана на своєму пристрої та зберегти його як зображення, щоб у будь-який час переглянути його у своїй галереї. Навіть цей скріншот дозволяє зберегти спогади, як ви можете зробити скріншот історії, яку ваш батько написав для вас на день дочок. Але часто ви не можете зробити знімок екрана через політику безпеки. Якщо ви також маєте справу з тією ж проблемою, ви в потрібному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам виправити неможливість зробити знімок екрана, що перешкоджає політика безпеки Samsung.

Як виправити неможливість зробити знімок екрана через політику безпеки на Android

Перш ніж переглядати рішення, нижче наведено причини зазначеної помилки на вашому пристрої.

  • Режим анонімного перегляду Chrome.
  • Якщо ви використовуєте режим анонімного перегляду для перегляду Інтернету в приватному режимі, це може бути причиною спливаючого вікна. Спливаюче вікно покаже, що неможливо зробити знімок екрана через політику безпеки. Причина цього спливаючого повідомлення полягає в тому, що воно суперечить цьому протоколу конфіденційності анонімного режиму.
  • Політика програми
  • Оскільки конфіденційність користувачів сьогодні надзвичайно важлива, багато програм не дозволяють користувачам робити знімок екрана. Ця проблема, пов’язана з неможливістю зробити знімок екрана через політику безпеки, спостерігається в багатьох фінансових програмах, як-от інвестиційні та банківські, щоб зупинити роботу шкідливого програмного забезпечення у фоновому режимі вашого пристрою та надсилання знімка екрана вашого екрана хакеру.
  • Політика та налаштування телефону.
  • Якщо ви використовуєте пристрій, наданий вам будь-якою організацією або підприємством, через який ви отримуєте доступ до серверу компанії, деякі пристрої не дозволяють вам зробити знімок екрана.
  • Багато користувачів також стикаються з цією проблемою, оскільки їхні налаштування телефону для скріншоту вимкнено.
  Який найбільший жорсткий диск ви можете купити?

Нижче наведено можливі методи усунення несправностей, які можна виправити. Неможливо зробити знімок екрана через проблему політики безпеки.

Спосіб 1. Повторна інсталяція програми

Політика конфіденційності програми, у якій ви хочете робити знімки екрана, дозволяє користувачам це робити, тоді ви можете виконати наступні дії, щоб виправити помилку.

1. Видаліть програму, у якій ви хочете зробити знімок екрана.

2. Відкрийте Play Store, введіть назву програми, яку потрібно перевстановити, і натисніть опцію «Установити».

3. Запустіть перевстановлену програму.

Виконуючи ці кроки, ви зможете вирішити проблему.

Спосіб 2. Змініть налаштування в режимі анонімного перегляду

Щоб усунути помилку, через яку не вдається зробити знімок екрана через політику безпеки, вам доведеться виконати наведені нижче дії.

1. Введіть chrome://flags в адресний рядок вкладки анонімного перегляду. Торкніться опції Go на клавіатурі.

2. У рядку пошуку введіть Знімок екрана.

3. У опції «Знімок екрана в режимі анонімного перегляду» змініть параметри на «Увімкнено», якщо вони зараз не ввімкнені.

Ви зможете зробити знімок екрана після того, як перезапустите Chrome.

Спосіб 3: увімкніть опцію «Проведення долонею».

Ще один метод вирішення проблеми, коли не вдається зробити знімок екрана через проблему з політикою безпеки, — увімкнути опцію проведення долонею за допомогою наведених кроків.

1. Торкніться піктограми Налаштування.

2. Натисніть «Додаткові функції».

3. Торкніться Рухи та Жести.

4. Якщо вимкнено, відображатиметься зображення нижче.

5. Увімкніть опцію.

Увімкнувши це, ви зможете зробити знімок екрана.

Спосіб 4: Очистіть простір для зберігання

Виконайте наведені кроки, щоб очистити пам’ять пристрою.

1. Перейдіть до опції Налаштування у своєму телефоні.

2. Прокрутіть вниз і торкніться опції «Акумулятор і догляд за пристроєм».

  Що таке LiDAR і як він працюватиме на iPhone?

3. Торкніться опції Пам’ять.

4. Див. Внутрішнє сховище. Якщо він заповнений, потрібно видалити частину даних, щоб звільнити місце.

Після цього ви зможете зробити скріншот на своєму телефоні.

Спосіб 5: Відновлення заводських налаштувань пристрою

Цей метод не рекомендується, оскільки ви можете втратити свої дані, і це трудомісткий крок. Якщо ви все ж бажаєте зробити цей крок, оскільки сповіщення на телефоні не показує знімок екрана через політику безпеки, спершу збережіть свої дані. Після цього ви можете виконати наведені нижче дії.

1. Торкніться піктограми Налаштування.

2. Прокрутіть униз і натисніть Загальне керування.

3. Натисніть опцію Скинути.

4. Виберіть параметр Factory Data Reset.

5. Знову торкніться опції «Скинути».

6. Введіть поточний PIN-код і натисніть опцію Підтвердити.

Ми просимо розглядати цей метод як виправлення неможливості зробити знімок екрана через політику безпеки як крайній засіб і виконувати ці кроки лише після того, як ваші дані будуть збережені на іншому пристрої.

Спосіб 6. Видалення вірусу з телефону

Ви можете встановити на свій телефон будь-яку антивірусну програму, щоб видалити з мобільного телефону віруси, які викликають проблеми. Ознайомтеся з нашим посібником із видалення вірусу з телефону Android, щоб вирішити проблему з неможливістю зробити знімок екрана через політику безпеки щодо проблеми Samsung.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу зробити знімок екрана в Samsung?

Відповідь Ви повинні натиснути дві кнопки одночасно, і ці 2 кнопки є кнопкою живлення та кнопкою зменшення гучності. Ці дві клавіші знаходяться на правому краю вашого телефону. Коли ви утримуєте ці дві клавіші, буде зроблено знімок екрана, і ви почуєте голос. Якщо у вашому телефоні ввімкнено плаваючу панель, ви також побачите плаваючу панель.

Q2. Чому я не можу зробити скріншот?

Відповідь Існує кілька причин, чому це неможливо зробити знімок екрана через політику безпеки. Деякі з них: програми, які не дозволяють робити знімок екрана, налаштування функції анонімного перегляду, встановлені в режимі вимкнення, недостатній обсяг пам’яті на телефоні та проблема з налаштуваннями телефону.

  Як відкликати електронну пошту в Gmail

Q3. Як зробити скріншот на Samsung без кнопки?

Відповідь Ви можете провести долонею по екрану, щоб зробити знімок екрана. Але якщо ця функція не ввімкнена у вашому телефоні, ви повинні виконати такі дії. Перейдіть до опції Налаштування у вашому Samsung телефон. Після цього перейдіть до Додаткові функції. Прокрутіть вниз і торкніться «Рухи та жести». Увімкніть опцію «Проведення долонею за допомогою жестів».

Q4. Не можете зробити знімок екрана через політику безпеки?

Відповідь Якщо програма має політику безпеки, ви не можете зробити знімок екрана. Але якщо ви робите знімок екрана у вкладці анонімного перегляду, ви можете змінити налаштування та зробити знімок екрана. Завдяки цьому ви зможете подолати неможливість зробити знімок екрана через проблему політики безпеки.

Q5. Чому деякі веб-сайти не дозволяють знімок екрана?

Відповідь Деякі веб-сайти не підтримують цю функцію, щоб зберегти конфіденційність користувачів і гарантувати, що вміст, який вони створюють, не копіюється іншими.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити проблему, коли не можна зробити знімок екрана через проблему політики безпеки. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.