Виправлення мерехтіння екрана Android

Маючи понад 2,5 мільярда користувачів Android у всьому світі, світ телефонів Android процвітає, і очікується, що найближчим часом він зростатиме. Телефони Android – справді функціональні пристрої. З усією цією багатозадачністю також є кілька недоліків, одним із яких є мерехтіння екрана. Досить часто можна побачити помилку Android на екрані телефону. Зазвичай це може бути причиною певного пошкодження екрана, оскільки це найбільш вразлива частина мобільного телефону. Окрім цього, деякі проблеми з програмним забезпеченням також можуть бути причиною, чому ви бачите мерехтіння екрана. Якщо ви маєте справу з такою ж проблемою, тоді ви в потрібному місці. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який допоможе вам знати, як виправити мерехтіння екрана Android. Отже, давайте спочатку почнемо з причин, а потім з рішень для вирішення цієї проблеми.

Як виправити мерехтіння екрана Android

Причиною, чому екран Android мерехтить, може бути фізичне пошкодження або внутрішні проблеми з телефоном. Давайте подивимося на список відомих причин проблеми, через яку блимає екран мого телефону android:

  • Несправність обладнання
  • Застарілі програми
  • Застаріла ОС Android
  • Безперервне перемикання між GPU і CPU
  • Збережений кеш
  • Конфлікт між сторонніми додатками та мобільними пристроями
  • Пошкодження екрана водою
  • Проблеми з джерелом живлення
  • Телефон упав, екран пошкодився

Наскільки клопітно бачити, як ваш екран мерехтить знову і знову, виправити мерехтіння екрана Android так само легко. За допомогою наведених нижче методів тепер ви можете надшвидко позбутися цього збою. Отже, давайте почнемо з найпростішого рішення, а потім перейдемо до складних у міру продовження списку.

Примітка: оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, і вони відрізняються від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Зазначені дії були виконані на телефоні Vivo 1920.

Метод 1: Попередні методи

1. Перезапустіть телефон

Перезапуск телефону очевидний, але одним із найефективніших способів вирішення проблеми з екраном телефону є збій Android. Перезапуск важливий не лише для оновлення пристрою, але й усуває будь-які тимчасові проблеми, пов’язані з мобільним телефоном. Крім того, він виправляє помилки та збої в програмному забезпеченні через програми сторонніх розробників. Тому в основному рекомендується спочатку виконати перезавантаження пристрою, перш ніж занурюватися в інші методи. Ви можете прочитати наш вичерпний посібник про те, як перезавантажити або перезавантажити телефон Android, щоб дізнатися більше.

2. Завантажте пристрій у безпечному режимі

Безпечний режим — чудова функція Android, яка дозволяє перезавантажувати пристрій лише з важливими функціями, вимикаючи інші неважливі функції. Це допомагає виключити будь-які проблеми з телефоном, тому, якщо перезавантажити телефон недостатньо, спробуйте зробити це в безпечному режимі.

  Як видалити YouTube на пристрої Android

1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення свого Android протягом кількох секунд.

2. Тепер натисніть і утримуйте опцію «Вимкнути» протягом кількох секунд.

3. Натисніть OK у спливаючому вікні Reboot to Safe Mode.

3. Перевірте швидкість Інтернету

Якщо ви не думали про те, що швидкість Інтернету заважає роботі телефону, то варто. Використовуючи такі функції, як відеодзвінки на смартфоні, ви можете зіткнутися з мерехтінням екрана, що вказує на проблеми зі швидкістю Інтернету. У разі низької швидкості передачі даних в будь-якому з телефонів абонента, GPU змушує екран мерехтіти через низьку швидкість передачі даних. Отже, перевірка швидкості Інтернету досить ефективна за цих обставин, ви можете перевірити її, виконавши наведені нижче дії.

1. Відкрийте налаштування на телефоні Android.

2. Торкніться Мобільна мережа.

3. Натисніть Керування трафіком даних.

4. Натисніть «Діагностика мережі».

5. Натисніть Почати діагностику.

4. Перевірте оновлення Android

Помилка «Екран мого телефону глючить» Android відображається на вашому пристрої тому, що він не оновлений. Якщо ваш мобільний телефон працює на старішій версії, це може спричинити сповільнення роботи програм і призвести до мерехтіння. Тому ви повинні регулярно оновлювати свій Android. Від автоматичного до ручного, ви можете зробити це будь-яким способом. Прочитайте наш посібник про те, як вручну оновити Android до останньої версії, щоб дізнатися більше.

5. Перевірте оновлення програми

Якщо оновлення пристрою не принесло користі, і ви все ще шукаєте засіб для вирішення проблеми мерехтіння екрана Android, спробуйте оновити всі програми на телефоні. Щоб уникнути проблем з екраном Android, вам потрібно переконатися, що від програми до пристрою все оновлено. Найкраще, що це можна зробити автоматично. Якщо ви не знаєте, як це зробити, прочитайте наш посібник про те, як автоматично оновлювати всі програми Android одночасно.

Спосіб 2: Очистіть кеш пристрою

Файли, збережені в пам’яті вашого телефону, можуть переповнюватися та спричиняти збої в роботі пристрою, що призводить до того, що екран мого телефону не працює Android. Час від часу необхідно видаляти кеш телефону, щоб покращити роботу телефону. Ви можете дізнатися, як очистити кеш на телефоні Android (і чому це важливо) у нашому детальному посібнику для вас.

Спосіб 3: видалення несправних програм

Програми, які є несправними, є ще однією причиною, чому ви повинні були виправити мерехтіння екрана Android. Після оновлення пристрою та очищення кешу, якщо ви все ще бачите мерехтіння екрана, проблема може бути у програмах сторонніх розробників, встановлених на вашому телефоні. Ці програми можуть бути несправними через наявність помилок, і їх очищення може допомогти безперебійно працювати з вашим пристроєм. Отже, якщо ви готові видаляти програми, які створюють проблеми, перегляньте, як видалити чи видаляти програми на своєму телефоні Android, і застосуйте ці методи на своєму мобільному телефоні.

  Як перенести програми на новий пристрій Android

Спосіб 4: Вимкніть адаптивну яскравість

Адаптивна яскравість є функцією майже всіх телефонів Android. Ця функція стане в нагоді, якщо ви не хочете вручну регулювати яскравість телефону відповідно до освітлення навколо. Це допомагає налаштувати високу яскравість екрана під час сонячного світла, одночасно знижуючи яскравість у темряві, це не тільки економить ваш час, але й захищає очі. Серед усього цього раптові зміни в оточенні можуть призвести до зависання адаптивної яскравості, що призведе до мерехтіння екрана. Виправити мерехтіння екрана Android можна, вимкнувши адаптивну яскравість, для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть на головний екран і торкніться піктограми «Налаштування».

2. Натисніть Дисплей і яскравість.

3. Вимкніть автоматичну яскравість.

Спосіб 5: Вимкніть нічник

Такі функції, як нічник у телефонах Android, дуже допомагають користувачам. Використання смартфона вдень і вночі з повною яскравістю може порушити режим сну. Крім того, це може пошкодити очі, і щоб зменшити це навантаження на очі, функція нічного освітлення є сприятливою. Однак та сама функція нічного освітлення може змусити ваш екран мерехтіти та створити галас. Тому, щоб виправити мерехтіння екрана Android, його потрібно вимкнути. Виконайте наведені нижче дії.

1. Торкніться значка налаштувань на вашому Android.

2. Натисніть Дисплей і яскравість.

3. Натисніть Захист очей.

4. Вимкніть Захист очей, До сходу/заходу сонця та Увімкніть розклад.

Спосіб 6: Вимкніть апаратні накладки

Доступ до апаратних накладень можна отримати за допомогою параметрів розробника. Ця функція призначена для підвищення продуктивності телефону. З іншого боку, це також може бути причиною, чому ви не можете виправити мерехтіння екрана Android. Тому його необхідно вимкнути за допомогою номера збірки або версії програмного забезпечення вашого телефону.

1. Перейдіть на головний екран і торкніться піктограми «Налаштування».

2. Натисніть на Керування системою.

3. Натисніть Про телефон.

4. Знайдіть версію програмного забезпечення та торкніться її 7 разів.

5. Поверніться до «Керування системою», знайдіть «Параметри розробника» та торкніться його.

6. Вимкніть опцію «Вимкнути апаратні накладення», якщо її ввімкнено.

Спосіб 7: апаратне скидання пристрою

Якщо жоден із методів досі не допоміг вам, виконання апаратного скидання на телефоні може допомогти виправити мерехтіння екрана Android. Але майте на увазі, що виконання апаратного скидання на вашому пристрої означає, що всі дані на ньому буде стерто. Тому спочатку створіть резервні копії всіх файлів у безпечному місці, а потім переходьте до цього кроку. Якщо вам потрібна допомога з цим методом, перегляньте наш посібник про те, як виконати апаратне скидання будь-якого пристрою Android.

  Поверніть старий перемикач вкладок у Chrome для Android

Спосіб 8: Зверніться до виробника пристрою

Якщо ви спробували всі вищезазначені методи, але все ще не можете виправити мерехтіння екрана Android, то вам пора скористатися допомогою професіонала в цьому випадку. Ваша нездатність вирішити проблему за допомогою методів означає, що проблема з вашим пристроєм більш складна, і в цьому випадку краще звернутися до виробника. Вони можуть відремонтувати ваш телефон або повністю замінити його залежно від серйозності ситуації.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи може екран мерехтіти через пошкодження водою?

Відповідь Так, мерехтіння екрана може бути спричинене фізичними пошкодженнями. Якщо ви впустите телефон у воду, це може призвести до пошкодження його обладнання.

Q2. Чому мій екран розбився?

Відповідь Якщо на вашому пристрої Android стався збій екрану, швидше за все, це сталося через зіткнення між процесором і графічним процесором на вашому телефоні. Ви можете вимкнути Hardware Overlays, щоб вирішити проблему.

Q3. Чому мій телефон починає мерехтіти протягом 5-10 секунд?

Відповідь Причиною мерехтіння екрана вашого Android є адаптивна яскравість, яка призводить до автоматичного освітлення в телефоні, що перериває роботу телефону, а отже, проблему мерехтіння.

Q4. Чи може мерехтіння екрана бути пов’язане з апаратною проблемою?

Відповідь Так, мерехтіння екрана може виникнути через проблему з апаратним забезпеченням, як-от несправність драйверів дисплея або програму стороннього виробника з помилкою.

Q5. Чи може вірус на моєму Android викликати мерехтіння екрана?

Відповідь Проблема мерехтіння екрана іноді може бути спричинена вірусами, але в основному основною причиною проблеми були проблеми з апаратним забезпеченням або програмним забезпеченням пристрою.

***

Мерехтіння екрана, безсумнівно, є однією з найпоширеніших проблем, з якими стикаються користувачі Android через програми сторонніх розробників, адаптивну яскравість, застаріле програмне забезпечення тощо. Але наскільки довгий список причин, стільки ж існує і методів вирішення цієї проблеми. Ми сподіваємося, що наш посібник так чи інакше допоміг вам вирішити проблему мерехтіння. Якщо так, то повідомте нам, який спосіб усунення мерехтіння екрана Android був для вас найбільш корисним. Якщо у вас є запитання чи цінні пропозиції, залиште їх у розділі коментарів нижче.