Виправлення аварійного завершення роботи Valheim у Windows 10

Valheim — одна з найпопулярніших відеоігор про виживання та пісочницю, виданих Coffee Stain Studios. Безсумнівно, Valheim пропонує своїм користувачам відчуття потовиділення долонь, і це є причиною його стрімкого зростання. Проте багато користувачів скаржилися на те, що Valheim продовжує виходити з ладу під час запуску на ПК. Якщо ви також зіткнулися з тією ж проблемою в цій грі на виживання у відкритому світі, тоді ви в потрібному місці! Ми пропонуємо ідеальний посібник, який допоможе вам виправити невідповідь Valheim, збої, чорний екран, відсутність відкриття та інші пов’язані проблеми.

Як виправити постійне збій Valheim у Windows 10

Якщо вас дратує те, що Valheim постійно виходить з ладу під час запуску вашого комп’ютера з Windows 10, ось кілька можливих причин, чому ви повинні ретельно проаналізувати їх, щоб вирішити проблему.

 • ПК не відповідає основним вимогам гри.
 • Інша фонова програма заважає грі.
 • Ви використовуєте неперевірену версію драйверів.
 • Налаштування графіки гри неправильно налаштовані.
 • Наявність шкідливих програм і вірусів.
 • Платформа .NET і операційна система не оновлені до останньої версії.
 • Версія DirectX не є актуальною.
 • Розгін.
 • Будь-які неправильно налаштовані або пошкоджені файли встановлення гри також спричиняють проблему.
 • Розповсюджувані файли Microsoft C++ несумісні з грою та ПК.

Ось кілька можливих методів усунення несправностей, які допоможуть вам вирішити проблему збою Valheim. Дотримуйтесь їх, як показано, у тому ж порядку, і якщо вам пощастить, ви можете досягти вирішення своєї проблеми за перші кілька кроків!

Системні вимоги для Valheim

Якщо ваш ПК не відповідає наведеним нижче вимогам гри, оновіть свій ПК і перевірте, чи можна вирішити проблему.

Системні вимоги Valheim (мінімальні)

 • ШВИДКІСТЬ ЦП: 2,6 ГГц двоядерний або аналогічний

 • Оперативна пам’ять: 4 ГБ

 • ОС: Windows 7 або новіша версія

 • ВІДЕОКАРТКА: серія GeForce GTX 500 або аналогічна

 • ПІКСЕЛЬНИЙ ШЕЙДЕР: 5.0

 • ВЕРШИННИЙ ШЕЙДЕР: 5.0

 • ВІЛЬНИЙ МІСЦЯ НА ДИСКУ: 1 Гб

 • ВИДІЛЕНА ОЗУ ВІДЕО: 512 МБ

Рекомендовані вимоги Valheim

 • ЦП: i5 3 ГГц або краще

 • Оперативна пам’ять: 8 ГБ

 • ОС: Windows 7 або новіша версія

 • ВІДЕОКАРТКА: серія GeForce GTX 970 або аналогічна

 • ПІКСЕЛЬНИЙ ШЕЙДЕР: 5.1

 • ВЕРШИННИЙ ШЕЙДЕР: 5.1

 • ВІЛЬНИЙ МІСЦЯ НА ДИСКУ: 1 Гб

 • ВИДІЛЕНА ОЗУ ВІДЕО: 4096 МБ

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Дотримуйтесь наведених основних методів, щоб вирішити проблему.

1А. Зупиніть розгін

Дотримуйтесь цих пунктів, щоб припинити розгін.

 • Кожен комп’ютер високого класу оснащений опцією розгону, яка допомагає виводити більше, ніж ваші специфікації, які ви вже маєте. Робота відеокарти або процесора швидше, ніж швидкість за замовчуванням, відноситься до розгону.
 • Коли це станеться, ваш комп’ютер досягне максимальної температури через певний час. Комп’ютер виявляє це та регулює тактову частоту до нормальної швидкості, доки не охолоне. Після охолодження тактова частота знову збільшується.
 • Це підвищує продуктивність вашого комп’ютера і є чудовою допомогою, якщо у вас немає потужного комп’ютера.
 • Слід зазначити, що всі ігри не підтримують розгін. Те саме стосується і Valheim. Отже, ви повинні спробувати вимкнути весь розгін на своєму комп’ютері та спробувати запустити гру. Якщо він запускається добре, проблема вирішена.

1B. Запустіть Valheim як адміністратор

Доступ до певних дозволів і функцій можна отримати, лише якщо ви надали права адміністратора грі Valheim. У цьому випадку ви можете виправити постійні збої Valheim, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик Valheim на робочому столі або перейдіть до каталогу встановлення та клацніть його правою кнопкою миші.

2. Тепер виберіть параметр «Властивості».

3. Потім перейдіть на вкладку «Сумісність» і позначте параметр «Запускати цю програму від імені адміністратора».

4. Нарешті натисніть «Застосувати» > «ОК», щоб зберегти зміни.

Перевірте, чи ви виправили обговорену проблему запуску.

1С. Закрити фонові процеси

Якщо ви запускаєте будь-яку іншу розширену гру у фоновому режимі, крім Valheim, це призведе до збою Valheim на вашому ПК. Кілька фонових програм споживають багато ресурсів процесора, і якщо ви хочете вирішити цю проблему, вам потрібно закрити всі інші фонові програми та програми, як описано в нашому посібнику «Як завершити завдання у Windows 10».

Крім того, радимо вимкнути програми запуску на ПК з Windows 10. Щоб реалізувати це завдання, дотримуйтеся нашого посібника «4 способи вимкнути програми запуску в Windows 10».

1D. Запустіть очищення диска

Небагато користувачів припустили, що очищення дискового простору на комп’ютері допомогло їм розібратися з тим, що Valheim постійно виходить із ладу під час запуску. Це дозволить комп’ютеру за потреби встановлювати нові файли, що допоможе вирішити проблему.

Якщо на вашому комп’ютері є мінімальний доступний простір, що спричиняє проблему із запуском у Valheim, дотримуйтесь нашого посібника «10 способів звільнити місце на жорсткому диску в Windows», який допоможе вам очистити всі непотрібні файли на вашому комп’ютері.

1E. Відновлення пошкоджених системних файлів

Якщо на вашому ПК з Windows 10 є якісь відсутні або пошкоджені файли, ви зіткнетеся з проблемою Valheim, яка постійно виходить з ладу. Проте ви відновлюєте ці пошкоджені файли за допомогою вбудованих утиліт, а саме перевірки системних файлів і обслуговування та керування зображеннями розгортання.

Прочитайте наш посібник із відновлення системних файлів у Windows 10 і виконайте вказівки, щоб відновити всі пошкоджені файли.

1F. Оновіть Windows

Крім того, якщо на вашому ПК є якісь помилки, їх можна виправити лише після оновлення Windows. Корпорація Майкрософт випускає регулярні оновлення, щоб виправити всі ці помилки, тим самим усуваючи проблему Valheim, яка постійно виходить з ладу.

Отже, переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows і чи є якісь оновлення, що очікують на виконання, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи можна отримати доступ до гри без проблем.

1G. Запустіть перевірку шкідливих програм

Наявність вірусу або атаки зловмисного програмного забезпечення призведе до проблем з грою на вашому комп’ютері. У випадку, якщо вірусна атака дуже сильна, ви взагалі не зможете постійно підключатися до жодної онлайн-ігри. Щоб вирішити проблему, потрібно повністю видалити вірус або зловмисне програмне забезпечення з комп’ютера з Windows 10.

Рекомендується просканувати комп’ютер відповідно до вказівок у нашому посібнику. Як запустити перевірку комп’ютера на віруси?

Крім того, якщо ви хочете видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера, ознайомтеся з нашим посібником «Як видалити зловмисне програмне забезпечення з комп’ютера в Windows 10». Після видалення всіх вірусів із комп’ютера підключіться до своєї гри та перевірте, чи знову не зіткнулися з проблемою збою Valheim. .

1H. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Деякі несумісні антивірусні програми, встановлені на вашому комп’ютері, призведуть до того, що Valheim не відповідає. Щоб уникнути конфліктів, ви повинні перевірити налаштування безпеки свого комп’ютера з Windows 10 і перевірити, чи вони стабільні. Щоб з’ясувати, чи є антивірусний пакет причиною того, що Valheim продовжує збій під час запуску, вимкніть його один раз і спробуйте під’єднатися до мережі.

Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, і дотримуйтеся вказівок, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

Якщо після вимкнення антивірусної програми на комп’ютері у вас є вирішення проблеми, радимо повністю видалити програму зі свого ПК.

Прочитайте наш посібник Примусове видалення програм, які не видаляються в Windows 10, щоб видалити антивірусну програму на комп’ютері.

Спосіб 2: Встановіть процес Valheim на високий пріоритет

Перевага додатка або процесу говорить комп’ютеру про важливість і про те, чи слід йому надавати перевагу над іншими під час розподілу ресурсів. Пріоритет кожної програми є звичайним, крім системних процесів за замовчуванням. Valheim може не завантажитися на вашому ПК, якщо він не отримав достатньо ресурсів.

1. Одночасно натисніть клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб запустити панель завдань.

2. Тепер знайдіть процес Valheim.

3. Потім змініть пріоритет на Високий і перевірте, чи це працює.

Примітка. Змінюйте пріоритет дуже обережно, оскільки необережне змінення пріоритету процесу може призвести до надзвичайно повільної або нестабільної роботи вашої системи.

4. Закрийте диспетчер завдань, перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи вирішено проблему Valheim, яка продовжує збої в Windows 10.

Спосіб 3: Перевірте цілісність файлів гри

Ми бачили багато випадків, коли файли гри або відсутні, або пошкоджені, або вона мала неповні інсталяції. Користувачі також можуть зіткнутися з проблемою постійних збоїв Valheim, якщо їх перериває процес оновлення або якщо файли гри переміщуються. У цьому методі ви відкриваєте Steam і використовуєте вбудовану функцію для перевірки цілісності гри. Він буде замінений, якщо додаток щось знайде. Прочитайте наш посібник про те, як перевірити цілісність файлів ігор у Steam.

Спосіб 4: Увімкніть ігровий режим

Опція ігрового режиму, доступна на ПК, використовується для встановлення пріоритетів і покращення ігрового досвіду та зменшення непотрібних перерв. Ігровий режим надає пріоритетний доступ до ресурсів для ігор, у які ви граєте, тоді як інші програми, що працюють у фоновому режимі, отримують менше ресурсів. Тому виконайте наведені нижче дії, щоб увімкнути ігровий режим для оптимізації гри в іграх.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Натисніть на налаштування Gaming.

3. Виберіть опцію Ігровий режим на лівій панелі.

4. Тут увімкніть перемикач Ігровий режим.

Коли на вашому комп’ютері ввімкнено ігровий режим, перезапустіть гру.

Спосіб 5: Налаштуйте зовнішній вигляд і продуктивність Windows

Ось як вирішити проблему, коли Valheim не відповідає, налаштувавши зовнішній вигляд і продуктивність комп’ютера.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Налаштувати зовнішній вигляд і продуктивність Windows і натисніть Відкрити.

2. Виберіть параметр Налаштувати для найкращого вигляду.

3. Тепер натисніть «Застосувати», а потім «ОК», щоб зберегти зміни.

Після завершення зіграйте в тестову гру та перевірте, чи Valheim працює без проблем.

Спосіб 6: Вимкніть накладення Steam

Steam Overlay — це частина Steam, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до списку друзів і веб-браузера, а також дозволяє купувати в грі. Це важливий інструмент, але іноді він викликає проблему Valheim, яка продовжує збої. Якщо ви хочете вирішити цю проблему, вимкніть накладення гри Steam.

1. Запустіть Steam і натисніть меню «БІБЛІОТЕКА».

2. Тепер клацніть правою кнопкою миші на Valheim і виберіть параметр Properties….

3. У меню ЗАГАЛЬНІ зніміть прапорець Увімкнути накладення Steam під час гри.

4. Нарешті, перезапустіть гру та перевірте, чи вирішено проблему запуску Valheim.

Спосіб 7: Оновіть або відкотіть драйвери GPU

Графічні драйвери допомагають програмам для обробки важких графічних зображень і відео спростити свої завдання. Якщо ви зіткнулися з будь-якими конфліктами під час запуску гри, як-от Valheim, переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію драйверів пристроїв, оскільки вони служать ланкою між апаратним забезпеченням та операційною системою вашого ПК.

Варіант I: Оновіть графічний драйвер

Багато користувачів припустили, що оновлення драйверів вирішило проблему збою Valheim. Прочитайте та виконайте кроки, описані в нашому посібнику «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10», щоб це зробити.

Варіант II: відкат оновлень графічного драйвера

Іноді поточна версія графічних драйверів може викликати будь-які конфлікти запуску, і в цьому випадку вам доведеться відновити попередні версії встановлених драйверів. Цей процес називається відкатом драйверів, і ви можете легко повернути драйвери комп’ютера до попереднього стану, дотримуючись нашого посібника Як відкотити драйвери у Windows 10.

Збережіть зміни та перевірте, чи вирішено проблему, коли Valheim не відповідає.

Спосіб 8: переінсталюйте драйвер GPU

Якщо після оновлення драйверів GPU ви все ще стикаєтеся з проблемою Valheim, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб усунути будь-які проблеми з несумісністю. Ви можете легко перевстановити графічні драйвери, як описано в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10.

Спосіб 9. Оновіть .NET Framework

.NET framework на комп’ютері з Windows 10 необхідний для безперебійного обслуговування сучасних програм та ігор. Багато ігор мають функцію автоматичного оновлення для .NET Framework, тому вона оновлюватиметься автоматично щоразу, коли доступне оновлення. В іншому випадку, якщо на вашому комп’ютері з’явиться запит на оновлення, ви можете вручну інсталювати останню версію .NET Framework, як описано нижче, щоб усунути проблеми з постійними збоями Valheim під час запуску.

1. Відвідайте .Net Framework офіційна сторінка завантаження.

2. Якщо є якісь оновлення, клацніть відповідне/рекомендоване посилання та натисніть опцію Завантажити .NET Framework 4.8 Runtime.

Примітка. Не натискайте «Завантажити пакет розробника .NET Framework 4.8», оскільки він використовується розробниками програмного забезпечення.

3. Запустіть завантажений інсталяційний файл і дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб успішно інсталювати .NET Framework на вашому ПК з Windows.

Закінчивши, перевірте, чи ви виправили обговорену проблему чи ні.

Спосіб 10: оновіть DirectX

Щоб насолоджуватися безперебійним мультимедійним досвідом у Valheim, ви повинні переконатися, що встановлено DirectX і чи оновлено його до останньої версії. DirectX допомагає покращити візуальні медіа-вдосконалення особливо для графічних ігор і програм. Варто оновити DirectX, необхідний для цієї гри.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

2. Введіть dxdiag, а потім натисніть клавішу Enter, щоб запустити засіб діагностики DirectX.

3. Перевірте версію DirectX, чи містить вона DirectX 12 чи ні.

4. Якщо у вашій системі немає DirectX 12, завантажте та встановіть його з Сторінка завантаження DirectX дотримуючись інструкцій на екрані.

Після встановлення DirectX перевірте, чи проблема не виникає знову.

Примітка. Переконайтеся, що на вкладці «Система» встановлено прапорець «Перевірити цифрові підписи WHQL», а на всіх вкладках перевірте, чи для параметра WHQL Logo’d встановлено значення «Так».

Спосіб 11: змініть параметри брандмауера Windows Defender

Ви також зіткнетеся з проблемою Valheim, яка постійно виходить із ладу через надмірно реактивний або надмірно захисний антивірусний пакет у вашому комп’ютері з Windows 10. Це запобігає зв’язку між програмою запуску гри та сервером. Отже, щоб вирішити цю проблему, ви можете додати Valheim до білого списку в налаштуваннях брандмауера або тимчасово вимкнути проблему.

Варіант I: білий список Valheim

Щоб дозволити Valheim у вашому брандмауері Windows Defender, дотримуйтесь нашого посібника «Дозволяти або блокувати програми через брандмауер Windows» і виконайте кроки згідно з інструкціями.

ІІ варіант. Вимкнути брандмауер (не рекомендовано)

Якщо ви не знаєте, як вимкнути брандмауер Windows Defender, наш посібник «Як вимкнути брандмауер Windows 10» допоможе вам це зробити.

Варіант III: Створення нового правила в брандмауері

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Брандмауер Windows Defender із розширеною безпекою. Потім натисніть Відкрити.

2. Тепер на лівій панелі клацніть «Правила вхідного доступу», як показано.

3. Потім на правій панелі клацніть «Нове правило…», як показано.

4. Тепер переконайтеся, що ви вибрали опцію Програма в розділі Який тип правила ви хочете створити? і натисніть Далі>, як показано.

5. Потім клацніть кнопку Огляд…, яка відповідає цьому шляху програми: як показано.

6. Потім перейдіть до шляху C:Program Files (x86) Valheim і двічі клацніть файл налаштування. Потім натисніть кнопку Відкрити.

7. Потім натисніть «Далі» > у вікні «Майстер нового вхідного правила», як показано.

8. Тепер виберіть перемикач біля пункту «Дозволити підключення» та натисніть «Далі» > як показано.

9. Переконайтеся, що вибрано поля Домен, Приватний, Загальнодоступний, і натисніть Далі >, як показано.

10. Нарешті, додайте назву до нового правила та натисніть «Готово».

Готово! Перевірте, чи вирішено проблему, коли Valheim не відповідає, чи ні.

Спосіб 12. Відновлення Microsoft Visual C++ Redistributable

Крім того, ви можете спробувати відновити пакети Microsoft Visual C++ Redistributable, щоб вирішити проблему збою Valheim наступним чином:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Програми та функції та натисніть Відкрити.

2. Знайдіть Microsoft Visual C++ Redistributable package.

3. Виберіть пакет і натисніть опцію «Змінити».

4. Потім натисніть «Так» у діалоговому вікні «Контроль облікових записів користувачів».

5. У спливаючому вікні, що з’явиться, натисніть «Відновити». Дочекайтеся завершення процесу.

6. Обов’язково змініть усі пакети Microsoft Visual C++ Redistributable, дотримуючись наведених вище кроків.

7. Нарешті перезавантажте ПК.

Відкрийте програму, яку раніше не вдалося відкрити. Якщо це не спрацювало, спробуйте натомість перевстановити розповсюджуваний файл C++.

Спосіб 13. Переінсталюйте Microsoft Visual C++ Redistributable

Якщо попередній метод відновлення Microsoft C++ Visual Redistributable не вирішив проблему Valheim, яка постійно виходить з ладу, тоді вам доведеться повторно інсталювати Redistributable. Виконайте наведені кроки, щоб видалити та інсталювати їх знову.

1. Відкрийте налаштування системи «Програми та функції».

2. Виберіть пакет Microsoft Visual C++ Redistributable, а потім клацніть опцію «Видалити».

3. Знову натисніть опцію «Видалити», щоб підтвердити та видалити пакет.

Примітка: обов’язково видаліть усі пакети Microsoft Visual C++ Redistributable.

4. Натисніть клавішу Windows, введіть Командний рядок, а потім натисніть Запуск від імені адміністратора.

5. Введіть наступну команду та натисніть клавішу Enter.

Dism.exe /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup

6. Після завершення процесу перезавантажте ПК.

7. Далі відвідайте Розповсюджувана веб-сторінка Microsoft Visual C++ щоб завантажити останній пакет C++, як показано тут.

8. Після завантаження відкрийте завантажений файл, двічі клацнувши його в розділі Мої завантаження. Встановіть пакет, дотримуючись інструкцій на екрані.

9. Після завершення встановлення перезавантажте ПК.

Запустіть гру ще раз і перевірте, чи не зіткнулися ви знову з проблемою завантаження. Цього разу у вас не виникне проблем.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли вирішити проблему Valheim, яка постійно виходить з ладу на вашому ПК з Windows 10. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче.

  12 способів відкрити Провідник файлів у Windows 10