Виправити Windows 10. Була зроблена спроба посилання на маркер

Коли ви оновлюєте свою систему Windows 10, нове оновлення часто містить помилки та помилки; ці помилки можуть викликати різноманітні помилки у вашій системі. Після оновлення Windows користувачі виявили, що Windows 10 спробувала посилатися на помилку маркера в їхній системі. Тепер давайте розберемося, що означає токен не існує. В основному причиною цієї помилки є пошкоджені файли на вашому комп’ютері. Ви можете виправити спробу посилання на помилку маркера, очистивши свій ПК від пошкоджених файлів. Продовжити читання →!

Як виправити Windows 10. Була зроблена спроба посилання на помилку маркера

Якщо облікові записи не налаштовано належним чином, це може спричинити зазначену помилку. Оскільки ви знаєте, що означає відсутність маркера, може бути кілька причин помилки маркера на вашому комп’ютері. Нижче наведено можливі причини спроби Windows 10 посилатися на помилку маркера на вашому комп’ютері.

  • Пошкоджені файли у вашій системі
  • Помилки, спричинені новим оновленням Windows 10
  • Атака зловмисного програмного забезпечення на вашому ПК

Спосіб 1: Виконайте чисте завантаження

Використовуючи чисте завантаження, ви можете запустити комп’ютер і провести діагностичні тести, щоб з’ясувати, які етапи звичайного процесу завантаження є неправильними. Цей метод може виявити основну причину проблеми з Windows 10. Прочитайте наш посібник про те, як виконати чисте завантаження в Windows 10, щоб зробити те саме.

Після завантаження системи в безпечному режимі перевірте, чи проблема не зникає. Якщо так, видаліть усі останні програми чи програми, які ви додали до системи.

Спосіб 2: оновіть Windows

Завжди варто підтримувати свою систему в актуальному стані, оскільки Windows сумно відома своїми помилками та збоями, спричиненими попередньою версією. З новими оновленнями вони пропонують нові покращення та виправлення. Оскільки вищезазначена помилка пов’язана з новим оновленням, ви можете спробувати встановити останню версію, у якій помилка буде виправлена. Прочитайте наш посібник із завантаження й інсталяції останнього оновлення Windows 10 і застосуйте його.

  Як заблокувати оновлення графічних драйверів у Windows 10

Примітка. Будь ласка, пам’ятайте, що для встановлення нового оновлення знадобиться деякий час, залежно від швидкості вашого Інтернету та системних вимог. Також не вимикайте пристрій під час встановлення.

Спосіб 3: Відновлення пошкоджених файлів DLL

Можливою причиною того, що Windows 10 спробувала посилатися на помилку маркера, може бути пошкодження файлів DLL. Ви можете вирішити ці проблеми, запустивши командний рядок. Використовуючи командний рядок, ви можете скористатися наведеними нижче кроками, щоб безпечно виправити спробу посилання на проблему маркера.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть cmd і натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Введіть наступну команду та натисніть клавішу Enter.

cd %WINDIR%System32

3. Потім введіть задану команду та натисніть клавішу Enter, щоб відновити серію пошкоджених файлів DLL.

for /f %s in ('dir /b *.dll') do regsvr32 /s %s

4. Закрийте вікно командного рядка та перезавантажте ПК.

Спосіб 4: Відновлення системних файлів

Сканування SFC широко використовується для вирішення проблем, пов’язаних із Windows 10. Утиліта SFC надається для вирішення будь-яких проблем із системними файлами, які можуть спричиняти проблеми користувачеві під час роботи на комп’ютері. Крім того, ви можете запустити сканування DISM, щоб відновити пошкоджені системні файли. Дотримуйтесь нашого посібника з відновлення системних файлів у Windows 10.

  Як створити індивідуальний план живлення в Windows 10

Зачекайте, поки команди будуть виконані, і перевірте, чи проблему вирішено.

Спосіб 5. Запустіть перевірку шкідливих програм

Зараження вірусом або шкідливим програмним забезпеченням також може спричинити цю помилку, що трапляється рідко. Швидке сканування може виявити та видалити їх із ураженої системи. Тому радимо просканувати вашу систему відповідно до вказівок у нашому посібнику «Як запустити перевірку комп’ютера на віруси»?

Крім того, якщо ви хочете видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера, перегляньте наш посібник «Як видалити зловмисне програмне забезпечення з вашого ПК у Windows 10».

Спосіб 6: Відновлення до попередньої версії Windows

Часто, коли Windows оновлюється на вашому комп’ютері, можуть виникати проблеми з новими оновленнями. Нові оновлення не завжди ефективні та можуть викликати помилки та помилки, що призведе до низької продуктивності вашої системи. Якщо оновлення Windows спричиняє спробу Windows 10 посилатися на проблему маркера у вашій системі, ви можете вирішити це, скасувавши оновлення Windows 10 на своєму ПК. Ви можете виконати ці прості дії, щоб безпечно скасувати оновлення Windows 10.

1. Натисніть Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Натисніть Оновлення та безпека.

3. Виберіть Меню відновлення на лівій панелі.

4. У розділі Розширений запуск натисніть Перезапустити зараз.

5. Зачекайте на екрані «Виберіть параметр» і виберіть «Усунення несправностей».

6. Виберіть «Додаткові параметри», а потім «Повернутися до попередньої збірки».

  Виправити код помилки 0x80070490 в Windows 10

Спосіб 7: скиньте ПК

Якщо попередні способи не працюють, і ви продовжуєте отримувати ту саму помилку в Windows 10, єдиним варіантом, який залишився, є скидання ПК з Windows 10.

Примітка: скидання ПК призведе до видалення всіх непотрібних даних з комп’ютера, включно з файлами, які можуть спричиняти помилки Windows 10.

Дотримуйтеся нашого посібника про те, як скинути Windows 10 без втрати даних, і застосуйте те саме.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що означає відсутність маркера в Windows 10?

Відповідь Після оновлення системи Windows 10 багато користувачів виявили, що їхня система відображає помилку про те, що маркер не існує. Пошкоджені файли на вашому комп’ютері можуть спричинити цю помилку, і вам може знадобитися очистити комп’ютер.

Q2. Як відновити файли Windows 10?

Відповідь Ви можете вибрати кілька методів відновлення системних файлів на вашому комп’ютері, включаючи сканування SFC, відновлення файлів DLL і навіть антивірусне сканування сторонніх розробників.

Q3. Чи можна відкотити нові оновлення Windows 10?

Відповідь Так, якщо ваш комп’ютер не працює належним чином після оновлення Windows, ви можете відкотити оновлення Windows 10, перейшовши до налаштувань розширеного запуску.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним для вирішення проблеми Windows 10. Була зроблена спроба посилатися на проблему маркера на вашому комп’ютері, і ви змогли дізнатися, що означає відсутність маркера. Прокоментуйте та повідомте нам, який метод спрацював для вас. Крім того, якщо у вас є запитання, запити чи пропозиції, не соромтеся поділитися ними з нами.