Виправити TDSSKiller не запускається в Windows 10/11

Захист системи від шкідливих програм та інших сумнозвісних інструментів надзвичайно важливий. Вони можуть не тільки пошкодити систему, але й легко отримати контроль над системою несанкціонованим способом. Хоча існує багато інструментів для запобігання атаці зловмисного програмного забезпечення на вашу систему, є й інші програми, які допомагають видалити руткіти, які можуть приховати свою присутність і все одно атакувати систему. Щоб уникнути таких атак, найкраще використовувати TDSKiller. Однак, якщо ви зіткнулися з проблемами з цим інструментом безпеки і не можете правильно запустити його у своїй системі, тоді у нас є ідеальний посібник для вас. У нашому сьогоднішньому документі ми дізнаємося про способи вирішення проблеми, якщо TDSSKiller не запускається в Windows 10 11. Крім того, ми дізнаємося про те, що таке TDSSKiller і як використовувати TDSSKiller. Отже, якщо ви задавалися питаннями про ці запитання, настав час дізнатися відповіді на них і виправити систему, щоб ефективно використовувати цей чудовий інструмент.

Як виправити TDSSKiller, який не запускається в Windows 10/11

Тут ми показали способи вирішення проблеми TDSSKiller, яка не працює в Windows 10/11.

Що таке руткіт?

Перш ніж знати, що таке TDSSKiller, важливо знати про винуватця, для якого використовується цей інструмент. Винуватцем, про який ми говоримо, є руткіт.

 • Руткіт — це комп’ютерна програма, призначена для отримання несанкціонованого доступу до комп’ютера, при цьому він активно приховує свою присутність.
 • Раніше Rootkit був інструментом, який надавав доступ до системи на рівні адміністратора.
 • Слово Rootkit є сумішшю двох слів root і kit.
 • Це допомагає людині зберігати контроль над комп’ютером, не знаючи про це власника системи.
 • Контролер Rootkit може легко виконувати файли віддалено, а також змінювати конфігурацію системи.
 • Він також може отримати доступ до файлів журналу та стежити за використанням власником.
 • Це шкідливе використання Rootkit робить використання TDSSKiller обов’язковим, щоб уникнути витоку інформації.
  Виправити помилку оновлення Windows 10 0x80190001

Що таке TDSSKiller?

 • TDSSKiller – це програма безпеки, створена Лабораторією Касперського, яка була розроблена для сканування та видалення руткітів.
 • Відомо, що ці руткіти викрадають дані з комп’ютера через низькорівневе перехоплення API.
 • TDSSKiller доступний для ПК з Windows.
 • Це програмне забезпечення для захисту від руткітів є справжнім і надійним.
 • Користувачам Windows рекомендується не видаляти TDSSKiller зі своїх систем, якщо це абсолютно не потрібно.
 • TDSSKiller — це портативне програмне забезпечення, яке слід запускати від імені адміністратора для ефективного використання.

Як використовувати TDSSKiller

TDSSKiller завантажується як окремий ZIP-файл або виконуваний файл. Після завантаження ви можете виконати наведені нижче дії, щоб використовувати TDSSKiller:

1. Запустіть TDSSKiller, щоб відкрити екран привітання.

2. Тепер натисніть опцію «Змінити параметри».

3. Установіть прапорці для Перевірити цифрові підписи драйвера та Визначити файлову систему TDLFS.

4. Потім натисніть OK.

5. Далі натисніть кнопку Почати сканування та дочекайтеся його завершення.

6. Після завершення ви отримаєте звіт із загрозами або загроз не знайдено.

7. Якщо на вашому комп’ютері будуть виявлені шкідливі об’єкти, TDSSKiller автоматично вживе проти них заходів.

8. Як тільки TDSSKiller виконає свою роботу, негайно перезавантажте систему.

Способи вирішення проблеми TDSSKiller не запускається в Windows 10/11

Хоча деякі користувачі вважають TDSSKiller чудовим захисником для своїх комп’ютерів, інші з певних причин не можуть скористатися цим інструментом безпеки. Якщо ви один із них, ви можете спробувати різні виправлення, наведені нижче, щоб вирішити проблему.

Спосіб 1: Виконайте чисте завантаження

Останній спосіб, який ви можете вибрати для вирішення проблеми, коли TDSSKiller не запускається в Windows 10 11, це чисте завантаження в Windows. Виконання чистого завантаження усуває проблеми з ПК, які можуть виникати через пошкоджені драйвери або програмні файли. Ви можете дізнатися про те, як виконати чисте завантаження у Windows 10 за допомогою нашого посібника, а потім запустити TDSSKiller у вашій системі після нового запуску.

Спосіб 2. Запустіть TDSSKiller від імені адміністратора

Перший поширений спосіб вирішення проблеми, коли TDSSKiller не працює, — запустити програму від імені адміністратора в системі. Дізнайтеся більше про те, як запустити це програмне забезпечення від імені адміністратора, виконавши наведені нижче дії.

  Виправити помилку в wsclient.dll у Windows 10

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб запустити Провідник файлів.

2. Тепер відкрийте папку TDSSKiller.

3. Далі клацніть правою кнопкою миші TDSSKiller.exe, щоб відкрити його меню.

4. Нарешті виберіть у меню Запуск від імені адміністратора.

Спосіб 2. Запустіть перевірку шкідливих програм

Наступний спосіб, який ви можете використати, якщо TDSSKiller не запускається в Windows 10 11, це запустити перевірку шкідливого програмного забезпечення. Цілком можливо, що інструмент не працює через проблему, спричинену зараженням шкідливим програмним забезпеченням. Якщо так, пропонується запустити повне сканування ПК і видалити шкідливі загрози з вашої системи. Ви можете легко зробити це за допомогою вбудованого Windows Defender на вашому ПК з Windows. Ви також можете спробувати скористатися стороннім антивірусним інструментом, уже встановленим у вашій системі. Якщо ви хочете дізнатися про деталі використання інструменту захисту від зловмисного програмного забезпечення, ви можете переглянути наш посібник про те, як використовувати Malwarebytes Anti-Malware для видалення шкідливого програмного забезпечення.

Спосіб 3. Тимчасово вимкніть сторонній антивірус (якщо можливо)

Незважаючи на те, що сторонні антивірусні засоби надзвичайно важливі для захисту системи від невідомих загроз і атак, вони також можуть заборонити використання програмного забезпечення TDSSKiller і перешкоджати його роботі. Якщо так, ви можете на деякий час вимкнути цей сторонній антивірусний інструмент на своєму ПК та ефективно запустити інструмент безпеки TDSSKiller. Ви можете прочитати все про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10 з нашого посібника та застосувати це на своєму ПК.

Спосіб 4. Запустіть TDSSKiller у безпечному режимі

Якщо ви все ще не можете вирішити проблему TDSSKiller не запускається в Windows 10 11, ви можете спробувати запустити програмне забезпечення в безпечному режимі. Безпечний режим допомагає запустити інструмент безпеки без будь-яких проблем або перешкод. Ви можете навчитися використовувати TDSSKiller у безпечному режимі за допомогою нашого ретельного посібника про те, як завантажити безпечний режим у Windows 10.

Спосіб 5: Переінсталюйте TDSSKiller

Один з останніх варіантів, які вам залишаються, якщо TDSSKiller все ще не відповідає на вашому комп’ютері, – це повністю перевстановити програмне забезпечення. Перевстановлення інструменту допомагає вирішити проблему пошкоджених файлів програмного забезпечення та встановити відсутні файли, якщо такі є. Отже, спробуйте метод перевстановлення, виконавши наведені нижче дії.

  Безкоштовне завантаження: PowerToys від Microsoft для Windows 10

1. Запустіть діалогове вікно «Виконати», одночасно натиснувши клавіші Windows + R.

2. Тепер введіть appwiz.cpl у полі та натисніть клавішу Enter, щоб відкрити вікно програм і компонентів.

3. У вікні «Програми та засоби» виберіть TDSSKiller і натисніть кнопку «Видалити».

4. Також видаліть решту файлів TDSSKiller із Провідника файлів.

5. Тепер перезавантажте ПК.

6. Завантажте TDSSKiller знову з Підтримка Kaspersky сторінку та запустіть її, щоб користуватися програмою без перешкод.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке TDSSKiller exe?

Відповідь TDSSKiller exe — це файли TDSSKiller, які присутні у вашій системі після завантаження інструменту.

Q2. Чи є руткіт вірусом?

Відповідь Руткіт, як правило, пов’язаний із шкідливим програмним забезпеченням, таким як трояни, віруси та черв’яки. Руткіт приховує своє існування та дії від користувачів та інших системних процесів так само, як шкідливе програмне забезпечення.

Q3. Чи можуть хакери використовувати Rootkit?

Відповідь Так, хакери можуть використовувати Rootkit, щоб зламати ваш комп’ютер і змінити операційну систему.

Q4. Що робить руткіт?

Відповідь Руткіт — це зловмисне програмне забезпечення, яке може отримати несанкціонований доступ до вашого комп’ютера та заволодіти вашою системою, файлами та конфігураціями, не будучи поміченим.

Q5. Чи може Rootkit заразити BIOS?

Відповідь Так, Rootkit — це різновид шкідливого програмного забезпечення, яке може легко заразити жорсткий диск вашого комп’ютера та систему BIOS.

***

Ми сподіваємося, що наш посібник про те, як виправити TDSSKiller, який не запускається в Windows 10 або 11, успішно відповів на всі ваші сумніви щодо TDSSKiller, як ним користуватися та як виправити цей інструмент безпеки. Якщо наш посібник був для вас достатньо корисним або якщо у вас є запитання чи пропозиції, ви можете зв’язатися з нами, залишивши свої коментарі нижче.