Виправити FiveM Could Not Load Citizen DLL у Windows 10

FiveM — неминуча функція GTA. Без нього неможливо було б зробити модифікації GTA. Це багатокористувацька модифікація для Grand Theft Auto, яка дозволяє створювати різноманітний персоналізований контент для геймерів, а також забезпечує безпечне підключення до приватних серверів. Однак іноді можуть виникати проблеми, через які FiveM не може завантажити DLL Citizen. Якщо ви також маєте справу з тією самою проблемою на таких платформах, як Windows, Steam, Rockstar і Social Club, тоді ви перебуваєте в потрібному місці, тому що ми маємо для вас ідеальний посібник, який допоможе вам вирішити проблему, а разом з тим і просвітити вас про те, що таке помилка Citizengame DLL. Отже, без зайвих слів, давайте почнемо із знайомства з FiveM, Citizengame DLL та виправленнями помилки.

Як виправити FiveM Could Not Load Citizen DLL у Windows 10

Помилка Citizengame DLL з’являється, якщо ОС вашого пристрою не підтримується або не сумісна з установкою FiveM. Як обговорювалося раніше, помилка може виникнути на кількох платформах. Повідомлялося, що під час запуску GTAV помилка з’являється майже на всіх програмах запуску. Поширені причини помилки DLL Citizengame включають пошкоджені файли або файли кешу. Крім них, коротко обговорені нижче причини викликають проблему FiveM, яка не може завантажити Citizen DLL:

  • Пошкоджена інсталяція Microsoft Visual C++ Redistributable є однією з основних причин, чому помилка Citizengame з’являється на панелі запуску.
  • Іншою причиною є перешкода програмного забезпечення безпеки, яке блокує доступ до DLL Citizengame. Причиною проблеми є нездатність FiveM завантажити файл через обмежений доступ.
  • Пошкоджені файли GTA також можуть призвести до збою живлення та, зрештою, до помилки Citizengame.
  • FiveM використовує файли кешу для підвищення швидкості та продуктивності. Однак якщо ці файли пошкоджуються, FiveM не може завантажити Citizen DLL.

Тепер, коли ми знаємо причини, які спричиняють помилку DLL, настав час переглянути деякі з добре відомих методів, які можуть допомогти вам виправити помилку FiveM не вдалося завантажити Citizengame DLL.

Системні вимоги

Перш ніж перейти до деяких розширених рішень, щоб виправити помилку FiveM could not load Citizengame DLL, вам потрібно переконатися, що ваша система відповідає вимогам FiveM, які потрібні для належного запуску гри.

  • Мінімальна вимога до операційної системи – Windows 8.1, а рекомендована Windows 10.
  • Мінімальні вимоги до ЦП включають Intel Core 2 Q6600 на 2,40 ГГц / AMD Phenom 9850 на 2,5 ГГц, а рекомендовані вимоги до ЦП включають Intel Core i5 3470 на 3,2 ГГц / AMD X8 FX-8350 на 4 ГГц.

  • Мінімальна вимога для жорсткого диска становить 72 ГБ + 4 ГБ, а рекомендована – 72 ГБ + 8 ГБ.
  • Необхідно мінімум 8 ГБ (4 ГБ також підходить) оперативної пам’яті, а рекомендований – 16 ГБ.
  • Для GPU мінімальні вимоги: NVIDIA 9800 GT 1 ГБ /Intel HD GT2 / AMD HD 4870 1 ГБ, рекомендовані NVIDIA GTX 660 2 ГБ / AMD HD 7870 2 ГБ.

Тут ми надали всі можливі методи усунення несправностей, щоб вирішити цю проблему.

Спосіб 1. Тимчасово вимкніть антивірусне програмне забезпечення (якщо можливо)

Якщо дозвіл програмі через брандмауер не допоміг у виправленні помилки FiveM could not load Citizen DLL, ви можете спробувати вимкнути стороннє антивірусне програмне забезпечення на своєму ПК. Це простий спосіб, який гарантує, що антивірусне програмне забезпечення у вашій системі не вважає файли FiveM підозрілими та блокує їх, що призводить до помилки Citizengame DLL. Отже, дізнайтеся, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10 за допомогою нашого посібника, і виконайте те саме на робочому столі.

Спосіб 2: дозволити гру через брандмауер

Якщо ваші системні вимоги відповідають мінімальним вимогам, наступне, що ви можете зробити, це переконатися, що брандмауер Windows або стороннє антивірусне програмне забезпечення не блокує гру на вашому ПК. Це можна зробити, обійшовши гру через брандмауер, що допоможе вам запустити її без помилок. Ви можете виконати цей метод за допомогою нашого посібника Дозволяти або блокувати програми через брандмауер Windows.

Спосіб 3: видалення файлів кешу FiveM

Наступний метод, який слід вибрати, це видалити кеш-файли FiveM, які можуть бути пошкоджені, а також причину, чому помилка Citizengame DLL відображається на вашому ПК. Виконайте наведені нижче дії, які допоможуть вам видалити ці пошкоджені файли кешу.

1. Спочатку відкрийте диспетчер завдань, одночасно натиснувши клавіші Ctrl + Shift + Esc, а потім закрийте всі FiveM і пов’язані процеси.

2. Далі клацніть правою кнопкою миші піктограму Windows і виберіть параметр «Виконати».

3. Введіть %localappdata%/FiveM/FiveM Application Data і натисніть клавішу Enter.

4. Тепер знайдіть і видаліть файли кешу або XML у папці FiveM Application Data.

5. Потім знову запустіть гру та перевірте, чи помилка вирішена.

6. Якщо помилка не зникає, закрийте процеси FiveM із диспетчера завдань.

7. Знову відкрийте папку кешу FiveM і видаліть у ній усі вкладені папки, крім папки гри.

Запустіть гру ще раз і перевірте, чи помилка вирішена.

Спосіб 4. Відредагуйте файл CitizenFX.INI

Якщо операційна система вашого комп’ютера несумісна або не підтримується інсталяцією FiveM, це може створити помилку CitizenFX.INI. Щоб позбутися цього, вам потрібно вимкнути перевірку ОС вашої системи, що можна зробити, виконавши такі дії:

1. Вийдіть із гри та відкрийте диспетчер завдань, одночасно натиснувши клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб завершити всі процеси FiveM.

2. Тепер відкрийте діалогове вікно «Виконати», клацнувши правою кнопкою миші піктограму Windows.

3. Введіть у нього %localappdata%/FiveM/FiveM Application Data.

4. Далі клацніть правою кнопкою миші файл INI та виберіть Редагувати.

5. Введіть DisableOSVersionCheck=1 у кінці файлу та збережіть його.

6. Тепер запустіть FiveM, щоб перевірити, чи працює він без помилок.

Спосіб 5: Перевірте цілісність файлів гри

Наступний метод, який може бути надзвичайно корисним для виправлення помилки FiveM could not load Citizengame DLL для користувачів Steam, це перевірити, чи файли гри GTA пошкоджені чи ні. Якщо важливі файли GTA пошкоджені, вони можуть призвести до помилки, тому перевірка цілісності файлів гри є важливою, і це можна легко зробити за допомогою нашого посібника Як перевірити цілісність файлів гри в Steam.

Спосіб 6. Переінсталюйте Visual C++ Redistributable

Якщо ви раніше інсталювали пошкоджену версію Visual C++ Redistributable, це може викликати занепокоєння через помилку DLL Citizengame, оскільки Visual C++ важливий для роботи FiveM. Тому для запуску гри необхідно перевстановити цю програму.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть програми та функції та натисніть Відкрити.

2. Тут знайдіть Visual C++ Redistributable і натисніть на нього.

3. Потім натисніть «Видалити».

4. Тепер перезавантажте ПК і відкрийте браузер, щоб завантажити Visual C++ Redistributable для Visual Studio з офіційного веб-сайту.

5. Виберіть свою мову та натисніть «Завантажити».

6. Виберіть завантаження та натисніть «Далі».

7. Після завантаження файлу на ваш ПК запустіть FiveM, щоб перевірити, чи вирішено Fix FiveM could not load Citizengame DLL error.

Спосіб 7: Оновіть GTA через Steam

Ще один спосіб виправити помилку FiveM could not load Citizengame DLL у вашій системі — оновити файли гри GTA у вашій системі. Якщо доступне останнє оновлення гри, необхідно завантажити його, щоб гра працювала безперебійно. Ви можете зробити це за допомогою наступних кроків:

1. Відкрийте Steam, ввівши в рядок пошуку Windows. Натисніть Відкрити.

2. Натисніть БІБЛІОТЕКА на головній сторінці.

3. Клацніть GTA та виберіть Оновити, якщо доступне оновлення.

4. Після оновлення гри закрийте Steam і перезавантажте комп’ютер, а потім запустіть гру, щоб перевірити, чи помилка FiveM не може завантажити Citizen DLL вирішилася.

Спосіб 8: оновіть Windows

Якщо ви ще не оновили Windows на своєму комп’ютері, ви повинні зараз, тому що якщо ви все ще стикаєтеся з помилкою Citizengame DLL під час запуску гри, можливо, це може бути пов’язано з застарілою версією Windows, що працює у вашій системі. Тому оновіть їх за допомогою нашого посібника Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10 на робочому столі.

Спосіб 9. Створення файлу Citizengame.DLL вручну

Якщо вам все одно вдається побачити помилку DLL після введення всіх виправлень, ви повинні спробувати створити файл Citizengame.DLL вручну, який може допомогти вам виправити його вміст, і помістити його в папку FiveM Application Data і виключити будь-яку помилку, яка заважає вам грати в гру.

Примітка: перед використанням цього методу вимкніть антивірусне програмне забезпечення.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Блокнот і натисніть Відкрити.

2. Введіть у ньому IVPath=D:Grand Theft Auto V.

Примітка. Обов’язково замініть D:Grand Theft Auto V шляхом встановлення GTA у вашій системі.

3. Потім натисніть Ctrl + S, щоб зберегти файл, перейменуйте його як CitizenGame.dll і збережіть як файл .dll.

4. Виберіть «Усі файли» в полі «Зберегти як» і натисніть «Зберегти».

5. Далі виберіть «Відкрити розташування файлу», клацнувши правою кнопкою миші програму FiveM.

6. Перейдіть до FiveM Application Data і скопіюйте та вставте CitizenGame.dll у цю папку.

7. Тепер клацніть правою кнопкою миші програму FiveM і виберіть Запуск від імені адміністратора.

8. Коли це буде зроблено, перевірте, чи помилку вирішено.

Спосіб 10: Перевстановіть FiveM і GTA

Можливо, антивірусна система вашого комп’ютера видалила деякі важливі файли FiveM, що призвело до помилки FiveM could not load Citizen DLL, тому необхідно перевстановити FiveM і GTA.

1. Запустіть програми та функції з пошуку Windows.

2. Знайдіть програму FiveM і натисніть її, щоб видалити.

3. Тепер перезавантажте ПК, одночасно натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

4. Введіть %localappdata%/ і натисніть клавішу Enter.

5. Знайдіть і видаліть усі папки, пов’язані з FiveM.

6. Тепер вимкніть антивірус і встановіть програму FiveM від імені адміністратора.

7. Запустіть програму та перевірте, чи помилка була усунена, якщо вона не вирішилася, перевстановіть також GTA.

***

Ми сподіваємося, що цей документ допоможе вам знайти найкращі виправлення помилки FiveM could not load Citizen DLL, і ви зможете знайти правильний спосіб вирішення проблеми. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів нижче, і ми відповімо вам якнайшвидше.

  Виправлено, що Cortana займає пам’ять у Windows 10