Виправити 1Password, який не синхронізується між пристроями

Categories:

1Password не синхронізується між пристроями – поширена проблема, яка зазвичай виникає у службах iCloud і Dropbox, коли користувач намагається синхронізувати свій пароль за допомогою програми 1Password. Існують різні причини, чому 1Password не синхронізується між пристроями, наприклад, погане мережеве з’єднання або застарілі оновлення системи. Помилка 1Password Синхронізація WLAN не працює може спричинити різноманітні проблеми та призвести до того, що ви втратите важливі резервні дані. У цьому посібнику ми обговоримо причини, через які синхронізація 1Password не працює, і способи їх вирішення.

Як виправити, що 1Password не синхронізується між пристроями

Існують різні причини, чому 1Password не синхронізується між пристроями на вашому пристрої. Деякі з можливих причин згадуються тут.

  • Проблема може бути викликана різними проблемами входу в систему 1Password.
  • Різні помилки підключення до мережі також можуть викликати помилку синхронізації 1Password.
  • Проблеми із завантаженням системи можуть спричинити проблеми з сервером і синхронізацією з 1Password.
  • Ця проблема також може бути викликана неправильним входом на різних пристроях.
  • Пошкоджені файли кешу у вашій системі також можуть спричинити цю проблему.

  • Застарілі оновлення системи також викликають цю помилку.

  • Також причиною цієї помилки є застарілі версії програми.

У цьому посібнику ми обговоримо методи вирішення проблеми, коли 1Password не синхронізується між пристроями.

Спосіб 1: повторно увійдіть до 1Password

Одне з перших рішень для помилки 1Password не синхронізується між пристроями – це повторний вхід в обліковий запис 1Password. Якщо ваш обліковий запис не може підключитися до серверів 1Password, простий повторний вхід у ваш обліковий запис 1Password може вирішити проблему, коли 1Password не синхронізується на різних пристроях. Якщо цей спосіб не вирішує проблему з вашим комп’ютером, ви можете спробувати наступний метод, щоб вирішити проблему у вашій системі.

Спосіб 2: Перезавантажте ПК

Якщо попередні способи не працюють, проблема може бути викликана неправильним завантаженням системи. Ви можете спробувати вирішити проблему, перезавантаживши пристрій. Перезапуск пристрою також припинить запуск непотрібних процесів у фоновому режимі, які можуть спричиняти проблеми синхронізації з 1Password. Ви можете ознайомитися з посібником із 6 способів перезавантаження або перезавантаження комп’ютера з Windows 10, щоб знайти ефективні способи перезавантаження чи перезавантаження комп’ютера з Windows 10.

Спосіб 3. Усунення несправностей підключення до Інтернету

Якщо повторний вхід у ваш обліковий запис 1Password не допоміг і проблема з синхронізацією 1Password не працює, ви можете спробувати її виправити, повторно підключившись до Інтернету. Повторне підключення до Інтернету може вирішити різні проблеми синхронізації, які можуть бути спричинені помилками сервера з 1Password. Ви можете спробувати перезавантажити або перезапустити маршрутизатор WiFi. Якщо проблеми з мережевим підключенням комп’ютера не зникають, ознайомтеся з посібником «Як усунути проблеми з мережевим підключенням у Windows 10», щоб вирішити різні проблеми з підключенням комп’ютера.

Перевірте, чи це вирішує проблему, коли синхронізація 1Password WLAN не працює.

Спосіб 4. Переконайтеся, що ви ввійшли в обліковий запис Same 1Password

Переконавшись, що проблема 1Password не синхронізується між пристроями не була спричинена помилками мережі чи неправильним завантаженням системи, переконайтеся, що ви ввійшли в той самий обліковий запис 1Password на всіх своїх пристроях, щоб вирішити проблему 1Password не синхронізується між пристроями . Якщо ви використовуєте 1Password на різних платформах і пристроях, завжди переконайтеся, що ви ввійшли в той самий обліковий запис, щоб належним чином синхронізувати дані та уникнути проблем із непрацюючою синхронізацією 1Password WLAN.

Спосіб 5: Очистіть файли кешу

Якщо у вашій системі забагато кеш-файлів, це може спричинити проблеми з такими програмами, як непрацююча синхронізація 1Password. Подібним чином проблеми із синхронізацією 1Password також можуть бути спричинені пошкодженими або надмірними файлами кешу на вашому комп’ютері. Тому доцільно очистити всі кеш-файли комп’ютера з Windows 10. Ви можете переглянути посібник «Як швидко очистити весь кеш у Windows 10», щоб очистити всі файли кешу з комп’ютера. Якщо очищення файлів кешу з комп’ютера з Windows 10 не допомогло і проблема не зникла, ви можете спробувати наступний спосіб вирішити проблему.

Спосіб 6. Використовуйте розширення 1Password

Один із найкращих способів уникнути проблеми синхронізації 1Password — установити розширення браузера для 1Password. Розширення є важливими інструментами перегляду, які можуть допомогти вам орієнтуватися на певній платформі. Ви можете завантажити розширення 1Password, дотримуючись цих простих методів.

1. Відкрийте браузер і відвідайте веб-магазин chrome.

2. У рядку пошуку введіть 1Password і натисніть клавішу Enter.

3. У результатах пошуку натисніть розширення, а потім натисніть кнопку «Додати до Chrome».

4. Зачекайте кілька хвилин і натисніть «Додати розширення», щоб підтвердити процес.

Якщо цей метод не вирішує проблему, коли 1Password не синхронізується між пристроями, спробуйте наступний метод.

Спосіб 7: оновіть Windows

Якщо ваша система Windows не оновлена, ви можете виявити різні проблеми під час роботи програм на вашому комп’ютері, наприклад, проблема 1Password WLAN sync не працює. Подібним чином застаріла версія Windows також може спричинити проблеми з синхронізацією 1Password. Тому, щоб вирішити цю проблему, можна спробувати вручну перевірити наявність оновлень на комп’ютері. Якщо ви не впевнені, як перевірити наявність оновлень Windows на своєму пристрої Windows 10, ви можете переглянути посібник із завантаження та встановлення останнього оновлення Windows 10, щоб установити останнє оновлення для Windows. Якщо цей метод вам не допоміг і проблема не була спричинена застарілими оновленнями Windows, ви можете перевірити наступний метод, щоб виправити помилку.

Спосіб 8: оновіть програму 1Password

Якщо оновлення Windows не допомагає вирішити проблему, що 1Password не синхронізується між пристроями, ви можете спробувати вирішити проблему, перевіривши наявність оновлень 1Password. Якщо ваше програмне забезпечення застаріле, ви можете виявити багато проблем сумісності з програмою, зокрема проблему синхронізації. Як правило, коли ваш обліковий запис 1Password заблоковано, він автоматично оновить 1Password для вас.

1. Запустіть програму 1Password.

2. Натисніть на три крапки на бічній панелі та виберіть Налаштування.

3. Тепер виберіть «Про програму» та натисніть «Перевірити наявність оновлень».

Як виправити, що 1Password не синхронізується з iCloud

Якщо ви використовуєте обліковий запис 1Password на пристрої Mac, ви точно маєте використовувати iCloud. Як правило, 1Password автоматично синхронізується з iCloud щогодини, однак, якщо є якісь проблеми з мережею чи сервером, ви можете побачити проблеми синхронізації, наприклад проблему синхронізації з iCloud. Ви можете виконати ці прості дії, щоб перевірити налаштування резервного копіювання для 1Password в iCloud і вирішити проблему.

1. Запустіть 1Password на своєму пристрої та перейдіть до «Параметрів».

2. Тепер клацніть піктограму Синхронізувати.

3. На панелі ліворуч виберіть панель Основна.

4. Знайдіть Sync Primary Vault з і виберіть iCloud.

5. Нарешті натисніть кнопку «Почати синхронізацію», щоб негайно почати синхронізацію.

Якщо проблема не зникає із синхронізацією iCloud, ви можете спробувати наступні методи, щоб вирішити проблеми синхронізації.

6. Перейдіть до системних налаштувань на вашому пристрої Mac і виберіть iCloud.

7. Тут переконайтеся, що резервне копіювання iCloud увімкнено.

8. Тепер натисніть параметри iCloud Drive і надайте потрібні дозволи програмі 1Password.

Як виправити, що 1Password не синхронізується з Dropbox

Оскільки ви тепер знаєте, як вирішити проблему, коли 1Password не синхронізується між пристроями, тоді, якщо проблема синхронізації виникає з вашим Dropbox, ви можете розглянути наведені нижче заходи, щоб вирішити цю проблему.

  • Переконайтеся, що ви не досягли ліміту пам’яті у своєму обліковому записі Dropbox. Це типова проблема для користувачів базового плану. Якщо ви регулярно користуєтеся Dropbox, подумайте про оновлення плану передплати.
  • Переконайтеся, що програма Dropbox відображається на панелі завдань комп’ютера з Windows 10.
  • Ви також можете відвідати офіційну 1Сторінка вирішення проблем із паролем Dropbox щоб знайти ефективніші методи вирішення проблеми, коли синхронізація 1Password не працює.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому дані не синхронізуються на 1Password?

Відповідь Дані не синхронізуються з 1Password можуть виникнути з різних причин, зокрема через погане підключення до Інтернету або застарілу версію програми.

Q2. Що робить 1Password?

Відповідь 1Password — це важлива програма, яка відстежує паролі та будь-які порушення безпеки у вашій системі.

Q3. Чому Dropbox не працює з 1Password?

Відповідь Якщо ви досягли ліміту даних у своєму обліковому записі Dropbox, ви можете побачити помилки синхронізації з 1Password.

***

Сподіваємося, цей посібник був для вас корисним і ви змогли вирішити проблему, коли 1Password не синхронізується між пристроями. Повідомте нам, який метод спрацював для вас. Якщо у вас є якісь пропозиції чи запитання до нас, повідомте нас у розділі коментарів.

  Як перевірити дозволи на доповнення Firefox