Виправити, що PUBG не працює в Windows 10

Categories:

PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds) є однією з найбільш швидкозростаючих ігор у 2022 році після запуску в 2017 році. Сьогодні її встановлено на понад 6,2 мільярда пристроїв у всьому світі. Ви можете грати в цю гру на операційній системі Windows, пристроях Android / iOS, Xbox One і PlayStation 4. Тим не менш, деякі користувачі стикаються з проблемами непрацездатності PUBG, і це викликає розчарування серед гравців. Ви повинні знати, що в кількох країнах гра була заблокована через її шкідливий характер і звикання. Отже, наступного разу, коли ви зіткнетеся з проблемою не запуску PUBG, переконайтеся, що гра підтримується у вашому географічному регіоні чи ні. Якщо інші геймери PUBG знаходяться у вашому географічному регіоні, але не ви, то цей посібник вам дуже допоможе. Отже, продовжуйте читати, щоб виправити PUBG, який не запускався в Steam.

Як виправити, що PUBG не працює в Windows 10

Проаналізувавши кілька звітів на багатьох технологічних онлайн-платформах, ми розробили список можливих причин, через які PUBG не запускається. Зверніть увагу на ці причини, щоб ви могли скористатися відповідними методами усунення несправностей, щоб виправити PUBG, який не запускається в Steam.

 • На вашому комп’ютері відсутні деякі важливі ігрові файли.
 • Якщо кілька важливих файлів у папці Content > Paks пошкоджені або відсутні.
 • Наявність багів у грі.
 • На вашому комп’ютері не всі версії пакета VC Redist C++ на вашому комп’ютері.
 • Якщо ваш ПК не відповідає мінімальним вимогам до гри, ви не можете запустити гру.
 • Проблема з роздільною здатністю дисплея ПК.
 • Сервери PUBG не працюють.
 • Якщо на вашому ПК виникають проблеми з локальною мережею.

Мінімальні системні вимоги

Перевірте, чи відповідає ваш ПК наведеним нижче мінімальним вимогам для ПК PUBG.

 • 64-розрядна операційна система та процесор.
 • 8 ГБ ОЗП.
 • Графічний процесор NVIDIA GeForce GTX 960 2 ГБ / AMD Radeon R7 370 2 ГБ.
 • Широкосмугове мережеве підключення.
 • Версія 11 DirectX.
 • Мінімум 50 ГБ вільного місця на вашому ПК.

У цьому розділі ми зібрали список методів, які допоможуть вам виправити проблему, що не працює PUBG. Дотримуйтесь їх у тому ж порядку, щоб досягти ідеальних результатів.

Спосіб 1: основні кроки з усунення несправностей

Перш за все, перевірте, чи має ваш комп’ютер належне підключення до Інтернету. Без підключення до Інтернету ви не можете насолоджуватися своєю графічною грою онлайн.

 • Перезавантажте або скиньте маршрутизатор, якщо необхідно.
 • Оновіть прошивку маршрутизатора.
 • Перейдіть на кабель Ethernet і перевірте підключення до Інтернету.
 • Підключіться до стільникових даних і перевірте, яка мережа добре працює для PUBG.
 • Уникайте розгону.

Спосіб 2. Змініть роздільну здатність дисплея

Якщо ви зіткнулися з проблемою непрацездатності PUBG, налаштуйте параметри роздільної здатності дисплея, як описано нижче.

  Забули пароль для Windows 11? Ось як скинути пароль Windows 11

1. Натисніть і утримуйте клавіші Windows + D разом, щоб перейти до Робочого столу.

2. Тепер клацніть правою кнопкою миші на робочому столі та виберіть параметр Персоналізувати.

3. Потім на лівій панелі натисніть «Дисплей», а на правій панелі виберіть нижчу роздільну здатність екрана в розділі «Роздільна здатність дисплея», як показано на малюнку.

Спосіб 3: запустіть PUBG від імені адміністратора

Щоб уникнути будь-яких конфліктів, запустіть PUBG від імені адміністратора, як описано нижче.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик PUBG на робочому столі або перейдіть у каталог встановлення та клацніть правою кнопкою миші.

2. Тепер виберіть параметр Властивості.

3. Потім перейдіть на вкладку Сумісність і встановіть прапорець Запуск цієї програми від імені адміністратора.

Примітка. Ми показали властивості Steam як приклад.

4. Нарешті, натисніть Застосувати>ОК, щоб зберегти зміни.

Також вимкніть програми запуску на своєму комп’ютері, дотримуючись нашого посібника про 4 способи вимкнення програм запуску в Windows 10

Спосіб 4: Перевірте цілісність файлів (лише в Steam)

Якщо деякі відсутні файли відповідають за вашу гру, ви зіткнетеся з тим, що PUBG не запускається через Steam. Щоб вирішити цю проблему, перевірте цілісність ігрових файлів, як описано нижче.

1. Запустіть Steam і перейдіть до меню БІБЛІОТЕКА.

2. Тепер виберіть опцію ДОМАШНЯ і клацніть правою кнопкою миші гру PUBG.

3. Потім виберіть параметр Властивості….

4. Тепер клацніть ЛОКАЛЬНІ ФАЙЛИ на лівій панелі та виберіть Перевірити цілісність ігрових файлів… як показано.

5. Зачекайте, поки процес завершиться, і перевірте, чи ви усунули проблему.

Спосіб 5. Видалити файли конфігурації

Файли конфігурації, що зберігаються в папці Paks, можуть спричинити проблему не запуску PUBG. Щоб вирішити цю проблему, яка не запускається PUBG у Steam, видаліть вміст папки, як показано нижче.

1. Натисніть і утримуйте клавіші Windows + E разом, щоб відкрити Провідник файлів і перейти до каталогу встановлення гри.

2. Тепер відкрийте папку Tslgame, а потім папку Content.

3. Потім відкрийте папку Paks і видаліть усі файли, крім тих, які не починаються з Pakchunk.

4. Якщо ви використовуєте Steam, повторіть спосіб 5, щоб усунути проблему.

Спосіб 6. Запустіть сканування SFC та DISM

Якщо на вашому ПК з Windows 10 є якісь відсутні або пошкоджені файли, ви зіткнетеся з проблемою PUBG, яка не запускає Steam. Тим не менш, ви відновлюєте ці пошкоджені файли за допомогою вбудованих утиліт, а саме, перевірки системних файлів та обслуговування й керування зображенням розгортання. Прочитайте наш посібник про відновлення системних файлів у Windows 10 і дотримуйтесь інструкцій, щоб відновити всі пошкоджені файли.

Спосіб 7: Тимчасово вимкніть антивірус

Якщо ви помітили, що PUBG не працює після оновлення гри, це означає, що проблема в антивірусному програмному забезпеченні. У цьому випадку перше, що вам потрібно зробити, це перевірити, блокує антивірусна програма гру чи ні. Дотримуйтесь нашого посібника про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10 і дотримуйтесь інструкцій, щоб тимчасово вимкнути антивірусний пакет на вашому ПК.

Після вимкнення антивірусної програми перевірте, чи можете ви отримати доступ до PUBG.

Спосіб 8. Вимкніть брандмауер Windows Defender (не рекомендується)

Окрім антивірусної програми, брандмауер Windows Defender може перешкоджати доступу до ігор на вашому ПК. Отже, спробуйте вимкнути брандмауер Windows Defender, як описано в нашому посібнику Як вимкнути брандмауер Windows 10, і виконайте відповідні дії.

Примітка. Після запуску PUBG після вимкнення брандмауера Windows Defender переконайтеся, що ви повторно ввімкніть набір брандмауерів після гри. Комп’ютер без пакета безпеки завжди є загрозою.

  Як використовувати контекстне меню для копіювання/переміщення файлів до папки в Windows 10

Спосіб 9: Оновіть гру PUBG для ПК

Переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію PUBG, незалежно від програми, з якою ви працюєте. Ви можете грати в PUBG через Steam або через пряму програму, або оновити гру, щоб вирішити будь-які конфліктні проблеми. Ось кілька інструкцій, як оновити PUBG та виправити, що PUBG не запускається у Steam.

1. Відкрийте Steam і перейдіть до БІБЛІОТЕКИ.

2. Тепер натисніть ДОМАШНЯ та знайдіть свою гру.

3. Потім клацніть правою кнопкою миші гру PUBG і виберіть параметр «Властивості…», як показано на малюнку.

4. Потім перейдіть на вкладку ОНОВЛЕННЯ та перевірте, чи є дія, яка очікує оновлення. Якщо так, дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб оновити гру та перевірити, чи ви усунули проблему.

Спосіб 10: Оновіть драйвери графічного процесора

Графічні драйвери відповідають за важкі графічні зображення та ігри для обробки відео. Якщо ви зіткнулися з будь-якими конфліктами запуску в грі PUBG, переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію драйверів пристроїв, оскільки вони служать зв’язком між апаратним забезпеченням та операційною системою вашого ПК. Багато користувачів припускають, що оновлення драйверів вирішило проблему, що не працює PUBG. Щоб зробити це, прочитайте та введіть кроки, наведені в нашому посібнику 4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10.

Спосіб 11. Перевстановіть драйвер графічного процесора

Якщо ви все ще стикаєтеся з проблемою не запуску PUBG після оновлення драйверів графічного процесора, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб усунути будь-які проблеми з несумісністю. Перевстановити драйвери на комп’ютер можна кількома способами. Тим не менш, ви можете легко перевстановити графічні драйвери, як описано в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10.

Після перевстановлення драйверів графічного процесора перевірте, чи ви усунули проблему, що PUBG не запускає Steam.

Спосіб 12: Оновіть Windows

Завжди перевіряйте, чи використовуєте ви оновлену версію операційної системи Windows, щоб вирішити будь-які проблеми із запуском PUBG. Оновлення усунуть усі проблеми з продуктивністю та усувають усі помилки на вашому комп’ютері. Дотримуйтесь нашого посібника щодо завантаження та встановлення останнього оновлення Windows 10 для оновлення операційної системи Windows.

Оновивши операційну систему, перевірте, чи не вирішено проблему з запуском PUBG.

Спосіб 13. Змініть адресу DNS

Система доменних імен (DNS) відповідає за встановлення належного інтернет-з’єднання. Адреси DNS, надані вашим постачальником послуг Інтернету, можуть бути несумісними зі швидкістю та пропускною здатністю Інтернету. Тому в цьому випадку радимо змінити адреси DNS відповідно до інструкцій у нашому посібнику про те, як змінити налаштування DNS у Windows 10, щоб змінити DNS-адреси на вашому ПК. Рекомендуємо перейти на будь-який Open DNS або Google DNS на комп’ютері з Windows 10, дотримуючись нашого посібника, як перейти на OpenDNS або Google DNS у Windows.

Спосіб 14: Змініть спорідненість PUBG

Ядра ЦП відповідають за кеш-пам’ять і обробку пам’яті комп’ютера. Загальна продуктивність ядер ЦП буде використана повністю, якщо ви не можете запустити PUBG належним чином. Отже, у цьому випадку ви можете змінити спорідненість гри, як описано нижче.

1. Натисніть одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. Тепер перейдіть на вкладку «Деталі» та відстежуйте деталі використання програми.

3. Тепер запустіть клієнт Steam і натисніть кнопку Грати, що відповідає грі PUBG, на вкладці БІБЛІОТЕКА.

4. Потім перейдіть до вікна диспетчера завдань і клацніть правою кнопкою миші на TslGame.exe, а потім виберіть параметр Встановити спорідненість, як показано.

5. Потім зніміть прапорець Усі процесори, а потім поставте прапорець CPU 0, як показано. Потім натисніть OK.

  Як увімкнути захист Windows Defender в режимі реального часу в Windows 10

Примітка: переконайтеся, що ви зробили цей процес перед початком гри.

6. Тепер перевірте, чи ви все ще стикаєтеся з проблемою непрацездатності PUBG.

7. Якщо ваша гра запускається плавно, повторіть кроки 4 і 5, але на кроці 5 знову встановіть прапорець Усі процесори.

Але якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою, дотримуйтесь наступного способу.

Спосіб 15: Установіть VC Redist C++

Усі ігри на вашому комп’ютері повинні мати всі версії файлів Visual C++ для розповсюдження для встановлення на вашому ПК. Ось кілька інструкцій щодо встановлення основних файлів VC Redist C++ на вашому комп’ютері.

1. Завантажте Visual Studio 2017 для 64-розрядної або 32-розрядної операційної системи.

2. Аналогічно завантажте Visual Studio 2015 з офіційного сайту.

3. Перейдіть до розділу Мої завантаження на вашому ПК та запустіть файл інсталяції, двічі клацнувши на ньому.

Після встановлення пакетів програмного забезпечення перевірте, чи PUBG не запускає Steam знову.

Спосіб 16. Перевстановіть PUBG

Якщо жоден із способів не допоміг вам, вам доведеться перевстановити гру, щоб відновити деякі важливі пошкоджені файли конфігурації в грі. Ось кілька інструкцій щодо перевстановлення PUBG у Steam.

Примітка. Тут за приклад взято ROGUE COMPANY. Виконайте дії відповідно до гри PUBG.

1. Перейдіть до клієнта Steam і перейдіть на вкладку БІБЛІОТЕКА.

2. Потім клацніть правою кнопкою миші на PUBG і виберіть параметр Керування, а потім Видалити.

3. Тепер підтвердьте запит, знову натиснувши Видалити.

4. Потім перезавантажте комп’ютер і повторіть крок 1.

5. Тепер клацніть правою кнопкою миші на PUBG, а потім натисніть «Встановити».

6. Нарешті, дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити гру на ПК.

Після того, як ви перевстановите гру, у вас більше не буде проблем.

Спосіб 17: Виконайте відновлення системи

Навіть якщо перевстановлення гри вам не допомогло, спробуйте відновити комп’ютер до попереднього стану, коли він працював добре. Це може стати можливим завдяки процесу відновлення системи. Відновлення системи поверне комп’ютер до версії, де він працював без жодних помилок. Для цього дотримуйтесь нашого посібника, як використовувати відновлення системи в Windows 10, і виконуйте інструкції, як показано.

Після відновлення ПК з Windows 10 перевірте, чи можна насолоджуватися грою PUBG.

Спосіб 18. Зверніться до підтримки PUBG

І останнє, але не в останню чергу, якщо жоден із методів не допоміг, звернення за професійною допомогою буде кращим варіантом, якщо ви зіткнетеся з проблемою непрацездатності PUBG.

1. Перейдіть на офіційну сторінку підтримки PUBG.

2. Потім прокрутіть екран униз і натисніть кнопку SUBMIT A TICKET, як показано на малюнку.

3. Тепер виберіть свою платформу PUBG зі спадного списку.

4. Нарешті, заповніть усі необхідні дані разом із проблемою та натисніть кнопку НАДІСЛАТИ. Зачекайте, поки професійна команда запропонує вам рішення.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли виправити, що PUBG не працював у Windows 10. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче.