Виправити, що сервер Minecraft не встигає

У Minecraft є різні види серверів, на яких можна грати. Але ви можете зіткнутися з тим, що сервер Minecraft не може підтримувати перевантажений сервер Minecraft під час підключення до сервера Minecraft. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який виправить помилку сервера Minecraft не встигає.

Як виправити, що сервер Minecraft не встигає

Minecraft не має офіційної сторінки статусу сервера. Однак ви можете відвідати сторінку Mojang Status Twitter, щоб перевірити, чи є якісь проблеми з боку розробника на даний момент.

Спосіб 1: Перезапустіть Minecraft

1. По-перше, натисніть «ВИХІДИТИ» у своєму обліковому записі Minecraft, як показано.

2. Клацніть правою кнопкою миші порожнє місце на панелі завдань.

3. На вкладці «Процеси» диспетчера завдань знайдіть і виберіть завдання Minecraft, які виконуються у фоновому режимі.

  Які мови доступні в Minecraft?

4. Потім натисніть Завершити завдання.

5. Нарешті, перезавантажте ПК.

6. УВІЙТИ знову, використовуючи свої облікові дані.

Спосіб 2: Завершіть фонові процеси

Високе використання пам’яті створює затримку роботи вашого ПК. Якщо під час підключення до сервера Minecraft у фоновому режимі запущено кілька процесів із використанням пам’яті, це може призвести до того, що сервер Minecraft не зможе підтримувати перевантажений сервер Minecraft. Виконайте ці дії, щоб завершити фонові процеси.

1. Натисніть разом клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. На вкладці Процеси знайдіть непотрібні програми, що працюють у фоновому режимі.

Примітка. Виберіть сторонні програми, уникаючи служб Windows і Microsoft.

3. Клацніть правою кнопкою миші потрібну програму (наприклад, Google Chrome) і виберіть опцію Завершити завдання у нижньому правому куті.

  Як оновити Minecraft на Nintendo Switch

Спосіб 3: Оновіть мережеві драйвери

Якщо ваші мережеві драйвери застаріли, ви можете зіткнутися з проблемами під час підключення до сервера. Це може призвести до того, що сервер Minecraft не може підтримувати помилку. Отже, ви можете дотримуватись нашого посібника з оновлення драйверів мережевого адаптера в Windows 10, щоб виправити Minecraft не встигає! Сервер перевантажений?

Спосіб 4. Обмежте кількість гравців на сервері

Якщо на сервері більше гравців, ніж він може утримати, це може призвести до того, що сервер Minecraft не зможе підтримувати перевантажений сервер Minecraft. Щоб вирішити цю проблему, ви можете обмежити кількість гравців на вашому сервері Minecraft. Виконайте наведені кроки, щоб вирішити проблему, обмеживши кількість гравців на сервері.

  Як розмістити сервер Minecraft на Linux

1. Перейдіть до відповідного каталогу сервера та знайдіть файл server.properties.

2. Відкрийте файл і прокрутіть вниз до розділу з максимальною кількістю гравців.

3. Тут обмежте максимальну кількість гравців і збережіть файл.

Спосіб 5. Зверніться до служби підтримки Minecraft

Нарешті, якщо жоден із наведених вище способів не виправить помилку, ви також можете отримати заявку, щоб звернутися до служби підтримки Minecraft, щоб вирішити проблему в довідковому центрі підтримки Minecraft.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли вирішити проблему, що сервер Minecraft не може підтримувати проблему в Windows 10. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Повідомте нам, яку тему ви хочете, щоб ми дослідили наступну.