Виправити, що камера Droid Turbo 2 не працює

Categories:

Існує високий відсоток користувачів у всьому світі, які володіють телефоном Android. Є кілька компаній, що займаються продажем телефонів Android, які зарекомендували себе як надійні. Однією з таких компаній є Motorola, яка стала популярним брендом для смартфонів, особливо в 90-х. Незважаючи на те, що бренд був куплений у Google компанією Lenovo в 2014 році, його смартфони все ще належать його лояльним клієнтам. Одним із популярних телефонів Motorola є Droid Turbo 2. Хоча мобільний телефон підтримує високотехнологічні технології, останнім часом він зіткнувся з неминучими проблемами, зокрема не працює камера Droid Turbo 2. Якщо у вас такий самий телефон і вам цікаво, чи не працює задня камера на Droid Turbo 2, тоді ми тут із вашими відповідями в нашому інформаційному посібнику. Окрім обговорення різних способів вирішення проблеми з камерою, ми також розкриємо причини, які призводять до цієї ситуації, і різні параметри камери Droid Turbo 2, які ви можете дослідити під час використання свого пристрою Motorola. Отже, давайте почнемо, не зволікаючи, і відразу перейдемо до деяких простих виправлень.

Як виправити, що камера Droid Turbo 2 не працює

Продовжуйте читати цю статтю, щоб детально дізнатися про вирішення проблеми, пов’язаної з непрацюючою задньою камерою на Droid Turbo 2.

Причини, чому камера Droid Turbo 2 не працює

Проблеми з камерою в Droid Turbo 2 можуть виникнути під час спроби використання задньої камери. Це призводить до появи спливаючого повідомлення про помилку. Через цю помилку програма не перемикається на передню камеру. Якщо це так з вашим пристроєм, це може бути з кількох можливих причин:

 • Незначні помилки або збої в роботі пристрою.
 • Втручання фонових програм у камеру.
 • Сторонні програми також можуть перешкоджати роботі фронтальної камери.
 • Засмічений розділ кешу пристрою.
 • Зламана задня камера.
  Все, що вам потрібно знати

Як виправити задню камеру на Droid Turbo 2, яка не працює

Існує кілька способів, які відповідають наведеним вище причинам, які можуть допомогти вам вирішити проблеми з камерою Droid Turbo 2. Давайте детально розглянемо деякі з цих швидких виправлень нижче:

Спосіб 1. Перезапустіть телефон

Простий перезапуск — це перше рішення, яке ви повинні спробувати вирішити загальні проблеми з вашим Droid Turbo 2. Іноді незначний збій або помилка може призвести до автоматичного вимкнення камери. Отже, ви повинні один раз перезавантажити пристрій, щоб побачити, чи проблема вирішиться.

1. Утримуйте кнопку живлення вашого Droid Turbo 2, розташовану праворуч.

2. Утримуйте кнопку, доки не з’явиться вікно.

3. Тепер увімкніть Power Off на екрані.

4. Через кілька секунд знову увімкніть пристрій і перевірте, чи камера працює нормально.

Спосіб 2. Закрийте фонові програми

Також відомо, що невикористані фонові програми на вашому пристрої спричиняють непрацездатність камери Droid Turbo 2. Тому ви повинні закрити будь-які програми, що працюють у фоновому режимі. Наш посібник про те, як вимкнути програми Android, що працюють у фоновому режимі, детально допоможе вам спробувати цей метод.

Спосіб 3: Очистіть розділ кешу

Кожен пристрій Android тимчасово зберігає розділ кешу. Цей розділ кешу містить дані, які можуть накопичуватися з часом і сповільнювати роботу пристрою. Це безпосередньо впливає на продуктивність вашого пристрою. Тому вам потрібно стерти розділ кешу з телефону, щоб вирішити цю проблему. Ви можете дізнатися все про те, як очистити кеш на телефоні Android (і чому це важливо) у нашому докладному посібнику.

Спосіб 4. Видалення конфліктуючих програм сторонніх розробників

На вашому пристрої є кілька програм сторонніх розробників, які використовують камеру. Ці додатки, що використовують камеру, можуть конфліктувати з вашою камерою та призвести до того, що задня камера на Droid Turbo 2 не працюватиме. Отже, ви повинні негайно видалити ці програми зі свого пристрою. Щоб повністю видалити програми сторонніх розробників, ви можете переглянути наш посібник про те, як видаляти або видаляти програми на своєму телефоні Android.

  Як встановити Gnome 40 на Debian 11

Спосіб 5: Виправте задню камеру

Якщо вищезазначені методи не допомогли вам усунути проблеми із задньою камерою, ви повинні відремонтувати камеру, оскільки вона може зламатись. Ви можете замінити камеру фізично або навіть відремонтувати її, щоб вона почала працювати. Для цього ви можете звернутися до Підтримка Motorola і повідомте керівникам про проблему, з якою ви зіткнулися з вашим пристроєм.

Налаштування та функції камери Droid Turbo 2

Є кілька налаштувань камери, про які ви можете знати, якщо використовуєте пристрій Droid Turbo 2. Давайте розглянемо деякі функції камери, якими ви можете користуватися:

1. Зробіть фото

Ви можете використовувати камеру Droid Turbo 2 для клацання зображення. Ви можете використовувати такі функції, щоб зробити знімок за допомогою телефону Motorola:

 • Ви можете налаштувати такі параметри камери, як спалах і розмір фотографії.
 • Ви можете збільшувати масштаб за допомогою видошукача вгору та вниз.
 • Змініть розташування фокуса за допомогою кільця фокусування.
 • Змінюйте експозицію за допомогою елемента керування на кільці фокусування, щоб освітлити або затемнити знімок.
 • Ви можете провести пальцем по видошукачу праворуч і торкнутися значка таймера, щоб встановити час.
 • Ви можете відкрити галерею свого телефону, щоб переглянути фотографії чи відео.

2. Зробіть селфі

 • Щоб зробити селфі на Droid Turbo 2, торкніться значка камери та переключіться на передню камеру.
 • Ви можете торкнутися будь-де на видошукачі та провести по ньому.
 • Нарешті торкніться значка таймера, щоб натиснути селфі.

3. Зробіть панорамне фото

 • Проведіть пальцем по видошукачу праворуч і обрамте одну сторону екрана.
 • Ви можете торкнутися екрана в будь-якому місці та почати панорамування сцени, коли з’явиться запит.
 • Дійшовши до кінця екрана, торкніться значка зупинки.

4. Дозвольте Droid Turbo 2 зробити фото

Ви також можете наказати своєму телефону зробити фото, сказавши фразу запуску.

5. Поділіться фотографіями

  Отримуйте сповіщення про телешоу, концерти, ігри, дощ тощо

Крім фотографій, ви також можете ділитися ними за допомогою програми камери.

 • Ви можете провести пальцем по екрану видошукача ліворуч від камери та торкнутися фотографії, щоб поділитися.
 • Торкніться піктограми спільного доступу, щоб надіслати фотографії через різні програми.

Зображення StockSnap з Pixabay

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як довго працює Droid Turbo 2 без зарядки акумулятора?

Відповідь Droid Turbo 2 працює близько 48 годин без підзарядки акумулятора.

Q2. Що робить стирання розділу кешу?

Відповідь Очищення розділу кешу видаляє тимчасові файли, які можуть спричиняти сповільнення роботи пристрою та проблеми з продуктивністю. Очищення кешу не впливає на особисті файли та налаштування вашого пристрою Android.

Q3. Чи видаляє весь кеш скидання до заводських налаштувань?

Відповідь Виконання скидання до заводських налаштувань видаляє весь кеш разом з іншими даними користувача на мобільному телефоні.

Q4. Як я можу оновити свій пристрій Droid Turbo 2?

Відповідь Ви можете оновити свій пристрій Droid Turbo 2, перейшовши до «Параметрів», «Оновлення системи», а потім вибравши параметр «Перевірити наявність нових оновлень системи».

Q5. Чи замінний акумулятор Droid Turbo 2?

Відповідь Батарея Droid Turbo 2 не працює вічно, тому користувачі пристрою можуть її замінити.

***

Ми сподіваємося, що наш посібник про те, що камера Droid Turbo 2 не працює, був достатньо інформативним, щоб допомогти вам усунути проблеми із задньою камерою телефону та виявити причини цього. Крім того, якщо вам знадобляться налаштування камери Droid Turbo 2, повідомте нам про це. Крім того, залишайте свої коментарі нижче, якщо у вас є запитання чи сумніви щодо іншої теми.