Виправити формат файлу WhatsApp, який не підтримується на Android

Іноді, коли ви намагаєтеся надіслати файл із WhatsApp, ви можете побачити помилку про те, що цей формат файлу не підтримується WhatsApp. Це поширена проблема, яка може виникати з файлом, який не підтримується програмним забезпеченням WhatsApp. Однак ця помилка також може виникати зі звичайними файлами через інші основні проблеми з програмою WhatsApp. Помилку WhatsApp file format not supported можна вирішити за допомогою кількох ефективних методів. Ви також можете використовувати різні конвертери файлів, щоб вирішити проблему. У цьому посібнику ми обговоримо причини та методи вирішення цієї помилки.

Як виправити формат файлу WhatsApp, який не підтримується на Android

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як розв’язати цей формат файлу не підтримується у помилці WhatsApp докладно.

Які формати файлів підтримує WhatsApp?

WhatsApp — популярна програма обміну повідомленнями, яка дозволяє користувачам ділитися медіафайлами зі своїми контактами. WhatsApp підтримує основні формати медіафайлів для кращого та прямого спілкування між окремими особами та груповими чатами. Нижче наведено список усіх основних форматів файлів, які підтримує WhatsApp.

  • Зображення: JPEG, PNG, JPG

  • Документ: XLS, PDF, XLSX, DOCX, DOC, PPTX і PPT.

  • Відео: MP4 (WhatsApp не підтримує файли MP4 без аудіо).

  • Аудіо: MP3, AMR, .opus

Якщо ваш файл має інший формат, у вас можуть з’явитися такі проблеми, як «формат відео WhatsApp не підтримується».

Причини помилки «Формат файлу WhatsApp не підтримується».

Помилка WhatsApp MP4 не підтримується на вашому пристрої може бути різними. Деякі з можливих помилок згадуються тут.

  • Непідтримуваний формат файлу може викликати цю помилку під час завантажень і завантажень.
  • Неправильне розташування файлу на вашому пристрої також пов’язане з цією помилкою.

  • Неправильні налаштування дати й часу іноді спричиняють проблеми з непідтримуваним форматом файлів у WhatsApp.
  • Застаріла версія WhatsApp також відповідає за цей формат файлу — помилка WhatsApp не підтримується.
  • Різні проблеми, такі як неправильне встановлення WhatsApp на вашому пристрої, також можуть спричинити цю помилку.

У наступному посібнику ми обговоримо способи вирішення цієї помилки формату файлу не підтримується WhatsApp.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань і вони відрізняються від виробника до виробника, тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Нижче наведено методи зі смартфона Moto G(60).

Спосіб 1: не використовуйте непідтримуваний формат файлу

Іноді, коли ви отримуєте файл у WhatsApp, ви не можете завантажити його на свій пристрій. Коли ви отримуєте файл у форматі, який не підтримується програмним забезпеченням WhatsApp, WhatsApp не зможе завантажити файл на ваш пристрій. Якщо ви отримали подібну помилку, вам слід перевірити формат файлу. Якщо формат файлу не підтримується WhatsApp, ви можете спробувати конвертувати файл у підтримуваний формат.

Спосіб 2: Відновлення пошкодженої SD-карти

Ця проблема також може бути викликана пошкодженою SD-картою. Тому, якщо ви використовуєте SD-карту для додаткового сховища, переконайтеся, що вона справна. Ви можете спробувати відформатувати SD-карту та вирішити цю проблему. Перегляньте наш посібник із відновлення пошкодженої SD-карти. Якщо це не допомогло, спробуйте замінити картку на нову.

Спосіб 3: Змініть розташування файлу

Іноді проблема формату файлу WhatsApp, який не підтримується, може бути викликана неправильним розташуванням файлу. Таким чином, якщо ви отримуєте повідомлення про помилку непідтримуваного формату файлу, ви можете спробувати вирішити проблему з непідтримуваним форматом відео WhatsApp, змінивши розташування проблемного файлу на своєму пристрої. Ви можете змінити розташування файлу на своєму пристрої за допомогою диспетчера файлів. Виконайте ці прості кроки, щоб змінити розташування файлу на телефоні та виправити помилку WhatsApp MP4 не підтримується.

1. Відкрийте Файли в меню телефону.

2. Перейдіть до проблемного файлу.

3. Торкніться піктограми з трьома крапками, а потім торкніться опції Перемістити до.

4. Перейдіть до папки, куди потрібно перемістити проблемний файл.

5. Натисніть тут Перемістити.

Якщо цей метод не допомагає з цим форматом файлу, помилка WhatsApp не підтримується, а проблема з WhatsApp залишається, спробуйте наступний метод.

Спосіб 4. Змініть налаштування дати й часу

Якщо налаштування дати й часу на вашому пристрої неправильні, ваш телефон може мати проблеми з підключенням до серверів WhatsApp. Це може спричинити різноманітні помилки підключення до WhatsApp. Ви також можете помітити проблеми з непідтримуваним форматом файлів у WhatsApp. Тому спробуйте виправити неправильні налаштування дати й часу на телефоні, щоб вирішити проблему.

1. Відкрийте «Налаштування» в меню телефону.

2. Знайдіть і торкніться System.

3. Тут натисніть Дата й час.

4. Натисніть Дата, а потім виберіть правильну дату з календаря.

5. Тепер натисніть Час і встановіть правильний час на годиннику.

Примітка. Ви також можете встановити дату й час автоматично, торкнувшись перемикача Установити час автоматично, щоб вирішити проблему з непідтримуваним форматом відео WhatsApp.

Спосіб 5. Використовуйте сторонні конвертери файлів

Якщо файл справді має формат, який не підтримується WhatsApp, ви можете спробувати конвертувати файл у формат, який підтримується WhatsApp, щоб вирішити проблему з непідтримуваним форматом файлу WhatsApp. Існують різні формати зображень, відео та документів, які можна використовувати для збереження файлу. Однак не всі формати підтримуються WhatsApp. Раніше ми обговорювали список форматів файлів, які підтримуються WhatsApp. Таким чином, якщо є файл у форматі, який не підтримується WhatsApp, ви можете спробувати конвертувати формат за допомогою стороннього конвертера файлів, щоб вирішити такі проблеми, як проблема WhatsApp MP4 не підтримується. Існують сотні онлайн-конвертерів, за допомогою яких можна конвертувати формат файлу, щоб його можна було надіслати через WhatsApp.

Спосіб 6: оновіть WhatsApp

Якщо попередні методи не працюють і цей формат файлу не підтримується, проблема WhatsApp залишається, вам слід оновити програму. Застаріла програма WhatsApp може спричинити різні проблеми, як-от проблеми зі збереженням даних, проблеми з чатом, проблеми з відео чи голосовими викликами, а також проблему з непідтримуваним файлом. Оновлення програми також усуває помилки та інші помилки, які можуть спричиняти різні помилки в WhatsApp. Щоб оновити WhatsApp на своєму пристрої, виконайте ці прості дії.

1. Відкрийте Google Play Store з меню телефону.

2. У рядку пошуку введіть WhatsApp і знайдіть його.

3. Знайдіть і виберіть WhatsApp у результатах пошуку.

4. Тут натисніть Оновити.

5. Зачекайте, доки встановиться оновлення, а потім відкрийте WhatsApp.

Спосіб 7: Перевстановіть WhatsApp

Якщо WhatsApp не працює належним чином, а помилки та інші проблеми з додатком спричиняють проблему, доцільно вирішити проблему, перевстановивши WhatsApp. Перевстановлення WhatsApp вирішить різні основні проблеми з програмою. Виконайте ці прості дії, щоб повторно інсталювати WhatsApp на своєму пристрої.

1. Знайдіть WhatsApp у меню телефону та натисніть і утримуйте значок програми.

2. Тепер перетягніть WhatsApp на опцію «Видалити».

3. Підтвердьте видалення.

4. Тепер відкрийте Google Play Store і знайдіть WhatsApp на панелі пошуку.

5. Виберіть WhatsApp із результатів пошуку та натисніть «Встановити».

6. Зачекайте, поки інсталяція завершиться, а потім відкрийте WhatsApp.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому я не можу надіслати файл у WhatsApp?

Відповідь Якщо формат файлу не підтримується програмним забезпеченням WhatsApp, можливо, WhatsApp не зможе завантажити файл.

Q2. Що означає непідтримуваний формат файлу?

Відповідь Непідтримуваний формат файлу – це той, який не підтримується програмою, програмним забезпеченням або додатком. Це означає, що програма не зможе завантажити цей конкретний файл на ваш пристрій.

Q3. Як вирішити проблеми з непідтримуваним форматом файлів у WhatsApp?

Відповідь Існує кілька ефективних методів усунення цієї помилки. Ви можете вирішити проблеми, пов’язані з програмою, або спробувати онлайн-конвертер форматів файлів, щоб змінити формат.

Q4. Які аудіофайли підтримує WhatsApp?

Відповідь WhatsApp підтримує формати аудіофайлів MP3, AMR і .opus.

Q5. Які файли зображень підтримує WhatsApp?

Відповідь Він підтримує формати файлів зображень JPEG, PNG і JPG.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли вирішити проблему, яка не підтримує формат файлу WhatsApp на вашому пристрої. Повідомте нам про свої запити та пропозиції, якщо такі є, у розділі коментарів нижче.