Виправити статус WhatsApp, який не відображається на Android

WhatsApp — одна з найкращих програм для обміну миттєвими повідомленнями, де ви можете насолоджуватися текстовими повідомленнями приватно або в групах. Усі ці повідомлення проходять через ваш Інтернет, а не через систему постачальника телефонних послуг, і додаток має чудові функції, такі як обмін мультимедійним вмістом, місцезнаходження, надсилання GIF-файлів, насолода відеодзвінками та голосовими дзвінками, обмін вашим статусом, перегляд статусу інших, надсилання наклейок , смайлики та багато іншого. Хоча WhatsApp був випущений у 2009 році, функція надсилання фотографій, посилань та встановлення статусу була оновлена ​​лише в 2017 році. Ми зіткнулися з кількома запитаннями, наприклад Чому статус WhatsApp мого друга не відображається мені? Я не бачу статус свого друга в WhatsApp? Не можу побачити статус у WhatsApp навколо платформи обговорення в Інтернеті. У цій статті ви отримаєте відповіді на всі ці запитання, а також методи усунення несправностей, щоб виправити статус WhatsApp, який не відображає проблему.

Як виправити, що статус WhatsApp не відображається на Android

Ви повинні знати основну інформацію про WhatsApp. Ваш обліковий запис WhatsApp базується на вашому номері мобільного телефону, і якщо ви спілкуєтеся з кимось, людина на іншому кінці побачить ваш номер мобільного телефону. Те ж саме стосується і вашого випадку. Ви також можете побачити номер мобільного телефону людини, з якою ви спілкуєтеся. Крім того, ваш статус WhatsApp буде автоматично видалено через 24 години. Ваш номер мобільного буде видно з самого профілю. Просто натисніть на своє зображення профілю. Контактний номер буде показаний під вашим фото та іменем.

Як змінити конфіденційність статусу WhatsApp

Є три варіанти встановлення статусу WhatsApp. Це можна переглянути в налаштуваннях конфіденційності WhatsApp.

1. Відкрийте WhatsApp і торкніться значка з трьома крапками у верхньому правому куті екрана. Потім торкніться Налаштування.

2. Тепер натисніть Обліковий запис, а потім Конфіденційність.

3. Потім торкніться Статус.

4. Тепер ви побачите три наступні варіанти.

  • Мої контакти
  • Мої контакти, крім…
  • Поділіться лише з…

4А. Якщо для параметрів конфіденційності встановлено значення Мої контакти, весь список контактів може бачити ваш статус.

4B. Якщо для параметрів конфіденційності встановлено значення Мої контакти, крім… користувачі WhatsApp, які ви вибрали у списку, не можуть бачити ваш статус. Невибрані користувачі WhatsApp можуть бачити його.

4C. Якщо ви встановите у налаштуваннях конфіденційності значення Лише ділитися… вибрані вами користувачі WhatsApp зможуть бачити лише ваш статус, а не інші.

Я не бачу статус свого друга в WhatsApp? Якщо ви належите до цієї категорії, вам доведеться перехресно перевірити з людиною на іншому кінці, чи приховав він ваш контакт чи ні. Але, незважаючи на те, що все виглядає добре, все одно якщо ви не бачите статусу в WhatsApp, вам слід поставитися до цього питання серйозно. Ви повинні проаналізувати причини, які викликали запитання, чому мені не відображається статус WhatsApp мого друга? А потім знайдіть ефективні способи вирішення проблеми.

Чому мені не відображається статус WhatsApp мого друга?

У цьому розділі ви дізнаєтеся про причини, через які не відображається статус проблеми WhatsApp. Рекомендуємо розумно їх розуміти, щоб заощадити час, дотримуючись відповідних методів усунення несправностей.

  • Можливо, користувач, статус якого ви хочете переглянути, не зберіг ваш контакт. Ви не можете переглянути статус користувачів, у яких не було збережено ваш контакт.
  • Багато проблем виникає, коли WhatsApp застарів або не має останньої версії для встановлення на вашому мобільному пристрої Android. Нові версії програмного забезпечення виправлять будь-які помилки у вашій програмі.
  • Як обговорювалося раніше, ваш друг, можливо, не включив ваш контакт у свої налаштування конфіденційності.
  • Крім того, якщо у вас виникли проблеми з мережевим підключенням, ви не можете завантажити або завантажити будь-який новий статус WhatsApp. Перезапустіть маршрутизатор або модем, щоб усунути проблеми з підключенням.
  • Якщо ваш контакт блокується вашим другом, ви не можете переглянути його/її статус і навпаки. Проблеми з синхронізацією WhatsApp також виникають через те, що я не бачу статус свого друга в WhatsApp? питання у вас на думці.
  • У багатьох випадках причиною можуть бути проблеми зі зберіганням. Через недостатнє місце на вашому мобільному пристрої Android ваш WhatsApp не може завантажити нові статуси.

  • Іноді, якщо параметр «Повідомлення про прочитання» увімкнено, ви не можете вказати, скільки користувачів переглянуло ваш статус, а в рідкісних випадках цей статус взагалі не відображається.

Перш ніж звинувачувати свій пристрій у тому, чому статус WhatsApp мого друга не відображається мені? Питання в тому, що ви повинні перевірити, чи сервер WhatsApp не працює на технічне обслуговування. Ви можете використовувати деякі онлайн-платформи, такі як Downdetector, щоб перевірити, чи без проблем працюють сервери WhatsApp.

1. Відвідайте офіційний сайт Downdetector.

2. Переконайтеся, що повідомлення, звіти користувачів не вказують на відсутність проблем у сповіщенні Whatsapp.

2А. Якщо ви отримуєте те саме повідомлення, то помилок на стороні сервера немає. Дотримуйтесь методів, розглянутих у цій статті, щоб виправити статус WhatsApp, який не відображається.

2B. Якщо ви виявите помилки або сповіщення про технічне обслуговування, у вас немає іншого вибору, окрім як чекати.

У цьому розділі ми зібрали список методів, щоб виправити проблему, що не завантажується статус WhatsApp. Дотримуйтесь їх у тому ж порядку, щоб досягти ідеальних результатів.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, і вони відрізняються від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Зазначені дії були виконані на телефоні Redmi.

Спосіб 1: перезавантажте телефон

Це перший і основний крок, якого ви повинні виконати, якщо ваш Android застряг у будь-якій проблемі. Якщо ви зіткнулися з виправленням статусу WhatsApp, який не відображає проблему, подумайте про перезавантаження телефону, як описано нижче.

1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на бічній панелі мобільного телефону.

2. Тепер у наступному спливаючому меню торкніться параметра Перезавантаження.

Примітка. Ви також можете торкнутися значка вимкнення живлення, щоб вимкнути пристрій. Якщо ви це зробите, натисніть і утримуйте кнопку живлення на бічній панелі мобільного телефону, щоб увімкнути Android пізніше.

3. Зачекайте, поки телефон не перезавантажиться, і перевірте, чи вдалося вам виправити статус WhatsApp, який не показує, проблема зникла чи ні.

Спосіб 2. Змініть налаштування Інтернету

Іноді існує мало шансів, що ваше інтернет-з’єднання може бути збій. Щоб перевірити це, відкрийте браузер і знайдіть будь-який вміст. Якщо нічого не відкривається, це означає, що проблема з підключенням до мережі. Рекомендується перевірити, чи ввімкнено Wi-Fi або дані, якщо у вас виникають проблеми. Якщо ви використовуєте службу VPN, вимкніть її та перевірте, чи вдалося вам виправити проблему із статусом WhatsApp, яка не завантажується. Якщо ви використовуєте мобільні дані, переконайтеся, що ваше з’єднання для передачі даних увімкнено, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

1. Торкніться значка Налаштування на головному екрані.

2. Потім торкніться опції SIM-картки та мобільні мережі, як показано.

3. Тепер переконайтеся, що параметр Мобільні дані увімкнено, як показано.

4. Якщо ви перебуваєте за межами своєї країни або зони покриття мережі (використовуючи роумінгову мережу), натисніть Додаткові налаштування, як показано.

Примітка. Оператор безкоштовно стягне з вас плату після того, як ви ввімкнете міжнародний роумінг даних.

5. Потім торкніться поля «Міжнародний роумінг» і встановіть параметр «Завжди», як показано.

6. Потім торкніться «Роумінг даних».

7. Потім натисніть Увімкнути, щоб підтвердити запит.

Тепер перевірте, чи вдалося вам виправити статус WhatsApp, який не відображає проблему.

Спосіб 3. Увімкніть фонові дані

На додаток до мобільних даних, ви повинні ввімкнути використання фонових даних, щоб переконатися, що ваш Android використовує мобільні дані навіть у режимі заощадження даних. Ось кілька інструкцій, як зробити те ж саме. Дотримуйтесь, як показано.

1. Перейдіть до програми Налаштування, як і раніше.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Потім натисніть Керувати програмами, а потім WhatsApp, як показано.

4. Потім натисніть на Обмежене використання даних.

5. Тепер переконайтеся, що ви вибрали Wi-Fi і мобільні дані (SIM 1) і мобільні дані (SIM 2), якщо є. Потім торкніться ОК.

Тепер ваш Android надає повний доступ до мобільних даних, навіть коли він перебуває в режимі заощадження даних. Перевірте, чи ви виправили, що статус WhatsApp не показує проблему, якщо це викликано проблемами споживання фонових даних.

Спосіб 4: Зберегти контакт

Як ми вже обговорювали, щоб побачити статус вашого друга, він/вона повинен зберегти ваш контакт у своєму профілі. Якщо номер не збережено на будь-якому з мобільних телефонів, статус не буде видно. Почніть розмову зі своїм контактом і запитайте його/її, чи збережено номер чи ні. Якщо контакт збережено, ви побачите статуси зображення профілю, останнього перегляду та Про статус. Якщо вони не показують його вам, це означає, що контакт не збережено. Цю інформацію можна розумно очистити під час прямої розмови зі своїм другом.

Спосіб 5: примусово закрити WhatsApp

Вихід із програми повністю відрізняється від примусового закриття. Примусове закриття WhatsApp закриє всі фонові процеси, і вам доведеться почати його з нуля наступного разу, коли ви його відкриєте. Погану роботу програми можна вирішити негайно, і нижче наведено кілька інструкцій, щоб примусово закрити програму WhatsApp.

1. Запустіть програму Налаштування, як і раніше.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Потім натисніть Керування програмами, а потім WhatsApp, як показано.

4. Потім натисніть на опцію Примусова зупинка у нижньому лівому куті екрана, як показано.

5. Нарешті, підтвердьте запит, натиснувши OK, як показано.

Тепер перезапустіть WhatsApp і перевірте, чи можете ви виправити, що статус WhatsApp не показує проблему чи ні.

Спосіб 6. Дозволити всі дозволи

Якщо ви не надасте достатньо дозволу на доступ до кількох функцій WhatsApp, ви постійно будете запитувати, що я не бачу статус свого друга в WhatsApp? Наприклад, якщо ви не ввімкнули дозволи для контактів у WhatsApp, ви не можете отримати доступ до списку контактів свого телефону. Тому переконайтеся, що ви надали всі необхідні дозволи, виконавши кроки, наведені нижче.

1. Торкніться програми Налаштування.

2. Потім натисніть «Програми», а потім «Керувати програмами».

3. Потім натисніть на WhatsApp, як показано.

4. Потім натисніть Дозволи програми, як показано нижче.

5. Потім знайдіть список дозволів, наданих для WhatsApp, у меню ДОЗВОЛЕНО.

6. Якщо деякі дозволи очікують у СПИСКУ НЕДОЗВОЛЕНИХ, торкніться цього параметра (тут як приклад взято SMS).

7. Потім торкніться параметра ДОЗВОЛИТИ, щоб отримати доступ до цього дозволу, і перевірте, чи можете ви виправити статус WhatsApp, який зараз не відображає проблему.

Спосіб 7. Увімкніть синхронізацію WhatsApp

Кілька користувачів повідомили, що якщо ви не ввімкнете опцію синхронізації WhatsApp, ви можете зіткнутися з проблемою «Не бачу статусу WhatsApp». У цьому випадку ваші мобільні контакти не будуть синхронізовані з вашим обліковим записом, тому ви не зможете бачити статуси інших. Ось кілька інструкцій, щоб увімкнути синхронізацію WhatsApp на вашому мобільному пристрої Android.

1. Торкніться значка Налаштування на головному екрані.

2. Тепер торкніться параметра «Облікові записи та синхронізація», як показано.

3. Потім на наступному екрані переконайтеся, що параметр Автосинхронізація даних увімкнено, і торкніться параметра Синхронізувати поруч із WhatsApp, як показано.

Тепер ваші дані WhatsApp будуть синхронізовані. Перевірте, чи можете ви вирішити проблему «Не бачу статусу проблеми WhatsApp».

Спосіб 8. Увімкніть сповіщення про прочитання

Багато користувачів припускають, що ввімкнення параметра «Повідомлення про прочитання» у WhatsApp виправить проблему, яка також не відображає статус WhatsApp. Ви можете відстежувати, чи прочитане повідомлення одержувачем чи ні, за допомогою цієї опції Read Receipts. Це просто трюк, щоб вирішити, що проблема не бачить статусу в WhatsApp, і це може допомогти вам виправити те ж саме. Дотримуйтесь інструкцій нижче.

1. Перейдіть до налаштувань WhatsApp, як і раніше.

2. Тепер натисніть Обліковий запис, а потім Конфіденційність, як показано.

3. Тепер увімкніть перемикач біля опції Прочитати квитанції, як показано.

Нарешті, перевірте, чи можете ви виправити проблему із статусом WhatsApp, який не завантажується.

Спосіб 9. Видалити кеш WhatsApp

Щоб керувати своїм Android швидше, кеш зберігається як тимчасова пам’ять. Але ці старі дані з часом пошкоджені, і, можливо, я не бачу статус свого друга в WhatsApp? Розглянутий. Рекомендуємо час від часу (принаймні раз на 60 днів) очищати кеш своєї програми, щоб уникнути будь-яких конфліктів, і ось кілька інструкцій, як зробити те саме.

1. Перейдіть на головний екран і торкніться програми Налаштування, як показано.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Потім натисніть Керування програмами, а потім WhatsApp, як показано.

4. Потім торкніться опції Storage, як показано.

5. Потім натисніть Очистити дані, а потім опцію Очистити кеш, як показано.

6. Ви також можете натиснути Очистити всі дані, якщо хочете, щоб усі дані були видалені в WhatsApp.

Нарешті, перевірте, чи можете ви виправити проблему із статусом WhatsApp, який не завантажується.

Спосіб 10. Очистіть медіафайли WhatsApp

Окрім очищення кешу WhatsApp, ви також можете очистити медіа-вміст з кожного чату, якщо це здається непотрібним. Кілька МБ і ГБ можуть зберігатися дуже довго, що уповільнює роботу програми. Ось кілька інструкцій щодо очищення медіафайлів WhatsApp.

1. Запустіть WhatsApp і торкніться значка з трьома крапками у верхньому правому куті екрана. Потім торкніться Налаштування.

2. Потім натисніть Пам’ять і дані, як показано.

3. Потім натисніть Керувати сховищем, як показано.

4. Тепер торкніться кожного чату, щоб очистити пов’язані з ним дані. Ви також можете вибрати чат, який має велику цінність для зберігання.

5. Тепер торкніться поля біля опції Вибрати все, як показано.

6. Після вибору файлів, які потрібно видалити, торкніться значка кошика, як показано.

7. Повторюйте кроки з 4 по 6, доки не очистите всі непотрібні дані з кожного чату та не перевірте, чи вдалося виправити проблему із статусом WhatsApp, що не завантажується.

Спосіб 11: Оновіть WhatsApp

Запуск застарілих програм на вашому Android часто призводить до кількох конфліктів, наприклад Чому статус WhatsApp мого друга не відображається мені? розглянутий. Щоб змінити з боку сервера та виправити будь-які помилки в програмі, радимо оновити програму. Отже, перейдіть до Google Play Store і оновіть свою програму, як описано нижче.

1. Перейдіть на головний екран і торкніться Play Store.

2. Потім знайдіть WhatsApp, як показано.

3А. Якщо оновлення доступне, торкніться опції Оновити, як показано.

3B Якщо ваш додаток уже оновлено, перейдіть до наступних методів усунення несправностей.

4. Зачекайте, поки ваш додаток оновиться, і перевірте, чи вирішено, не бачите статусу проблеми WhatsApp.

Спосіб 12. Перевстановіть WhatsApp

Якщо всі ці методи усунення несправностей не допомагають вам вирішити проблему, що статус WhatsApp не відображається, це означає, що проблема не пов’язана з вашим мобільним пристроєм. Повторну інсталяцію WhatsApp слід розглядати як обхідний шлях, лише як варіант, який більше не має. Перевстановлення WhatsApp видалить усі ваші чати. Тому перед видаленням програми зробіть резервну копію своїх даних.

Щоб створити резервну копію та відновити свої дані WhatsApp, дотримуйтесь нашого посібника Як перенести старі чати WhatsApp на новий телефон. Після створення резервної копії даних виконайте наведені нижче дії, щоб перевстановити WhatsApp.

1. Перейдіть до Play Store, як і раніше, і знайдіть WhatsApp.

2. Тепер натисніть Видалити, як показано.

3. Зачекайте, поки програма повністю не буде видалена з вашого Android. Потім знову знайдіть WhatsApp і торкніться «Встановити».

4. Після того, як ваш додаток буде встановлено на вашому пристрої, натисніть Відкрити, як показано.

5. Нарешті, відновіть свої дані (якщо ви хочете це зробити) і перевірте, чи можете ви виправити статус WhatsApp, який не відображає проблему.

Спосіб 13. Зв’яжіться зі службою підтримки WhatsApp

Чому статус WhatsApp мого друга не відображається мені навіть після перевстановлення WhatsApp? Якщо так, то вам обов’язково потрібно звернутися за професійною підтримкою, щоб вирішити проблему. У цьому випадку ви повинні повідомити про проблему в WhatsApp. На цьому сайті ви можете не лише звернутися за підтримкою щодо ваших особистих збоїв у WhatsApp, але й для свого облікового запису WhatsApp для бізнесу.

Ви можете відмовитися від свого запиту, вказавши деякі обов’язкові дані, як-от номер телефону, адресу електронної пошти, як ви використовуєте WhatsApp (Android, iPhone, Інтернет і комп’ютер, KaiOS, інше) та ввівши проблему.

Як наступний крок, WhatsApp пропонує вам список своїх статей відповідно до проблеми, яку ви подали. Отже, у нашому випадку, щоб виправити статус WhatsApp, який не відображає проблеми, ви можете перейти на сторінку поширених запитань WhatsApp і знайти свою проблему. Проте, якщо запропоновані статті вам не допомогли, ви можете залишити запитання до професіоналів, натиснувши НАДІСЛАТИ ЗАПИТАННЯ.

***

Щоразу, коли у вас виникло запитання, я не бачу статусу мого друга в WhatsApp, просто дізнайтеся у свого друга, чи він/вона зберіг ваш контакт. Якщо ваш контакт було збережено, але ви все ще не бачите статус проблеми WhatsApp, цей посібник з усунення несправностей виправить проблему, яка не відображається в статусі WhatsApp за кілька простих кроків. Повідомте нам, яку тему ви хочете дослідити далі, і не соромтеся залишати свої запити в розділі коментарів.

  Як встановити Linux з телефону Android за допомогою DriveDroid